amarok - en to be translation catalogue (131 entries)

en: About %1
be: Пра %1

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, serverList) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelName) i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, requestDetails) i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, responseDetails) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_t
en: Name
be: Назва

en: Amarok Menu
be: Меню Amarok

en: Play/Pause
be: Граць/Паўза

en: Click to change
be: Націсніце, каб змяніць

en: &Album
be: Альбом

en: Current Playlist
be: Бягучы спіс прайгравання

en: Stop
be: Спыніць

note: i18n: ectx: label, entry, group (Scrobbler) i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, serverList) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelPassword) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_passwordLabel)
en: Password
be: Пароль

en: Type
be: Тып

en: &Delete
be: В&ыдаліць

en: Unknown
be: Невядомы

en: Files
be: Файлы

en: Files/URLs to open
be: Адкрыць файлы/URL-ы

en: Various Artists
be: Розныя выканаўцы

en: Album
be: Альбом

en: Composer
be: Кампазітар

en: Genre
be: Жанр

en: Year
be: Год

en: Label
be: Подпіс

en: None
be: Няма

en: Collection
be: Калекцыя

en: Dynamic Playlists
be: Дынамічныя спісы прайгравання

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, eqPresetDeleteBtn)
en: Delete
be: Выдаліць

en: Repopulate
be: Перабраць

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, titleLabel)
en: Title
be: Назва

en: Summary
be: Кароткае апісанне

[ctx: Miscellaneous settings]
en: General
be: Агульныя

en: Local Collection
be: Мясцовая калекцыя

en: Playback
be: Прайграванне

en: Plugins
be: Утулкі

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelUsername) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_User)
en: &Username:
be: &Карыстальнік:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelPassword) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_Password)
en: &Password:
be: &Пароль:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, generalBox)
en: General Options
be: Агульныя параметры

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: General
be: Агульныя

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, fadeoutLengthLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: &Duration:
be: &Працягласць:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kcfg_OsdUseCustomColors)
en: Use &custom colors
be: Выкарыстаць &свае колеры

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Text color:
be: Колер тэксту:

en: Lyrics
be: Тэксты

en: Images
be: Малюнкі

en: Play Count
be: Колькасць прайграванняў

en: Score
be: Балы

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, addPushButton) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, addButton)
en: Add
be: Дадаць

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_22)
en: Artist:
be: Выканаўца:

en: Configure Playlist Info Applet
be: Наставіць аплет звестак спісу прайгравання

en: Width
be: Шырыня

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, artistLabel)
en: Artist
be: Выканаўца

en: Track
be: Дарожка

en: Do not show under Various Artists
be: Не паказваць пад Рознымі выканаўцамі

en: Show under Various Artists
be: Паказваць пад Рознымі выканаўцамі

en: Unknown Artist
be: Невядомы выканаўца

en: Unknown track
be: Невядомая дарожка

en: Unknown Album
be: Невядомы альбом

en: Unknown Genre
be: Невядомы жанр

en: Delete failed
be: Памылка выдалення

en: Could not save playlist.
be: Немагчыма запісаць спіс прайгравання.

[ctx: The value is not known]
en: Unknown
be: Невядомы

en: Playlist_%1
be: Спіс_прайгравання_%1

[ctx: change options]
en: Configure %1
be: Наставіць %1

en: Local Podcasts
be: Мясцовыя подкасты

en: Yesterday
be: Учора

en: Within the last minute
be: Не прайшло і хвіліны

en: The future
be: Будучыня

en: Albums With Cover
be: Альбомы з вокладкай

en: Albums Without Cover
be: Альбомы без вокладкі

en: Fetch Missing Covers
be: Сцягнуць нехапаючыя вокладкі

en: Connecting...
be: Злучаюся...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, rbAnd)
en: and
be: і

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, cancelButton) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pushButton_cancel)
en: &Cancel
be: &Скасаваць

en: %1 or %2
be: %1 ці %2

en: The Artist
be: The Выканаўца

en: Track Number
be: Нумар дарожкі

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, regexpEdit)
en: Regular expression
be: Рэгулярны выраз

en: Tags
be: Пазнакі

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, rightHeaderLabel)
en: Statistics
be: Статыстыка

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lenghtLabel)
en: Length:
be: Даўжыня:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, sizeLabel)
en: Size:
be: Памер:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, formatLabel)
en: Format:
be: Фармат:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, ratingLabel)
en: Rating:
be: Рэйтынг:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, scoreLabel)
en: Score:
be: Балы:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: T&itle:
be: Н&азва:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel_comment)
en: Co&mment:
be: Ка&ментар:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, removeButton)
en: Remove
be: Выдаліць

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, locationLabel)
en: Location:
be: Адрас:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pushButton_next)
en: &Next
be: &Наступны

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_26)
en: Album:
be: Альбом:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_28)
en: Genre:
be: Жанр:

en: Unknown album
be: Невядомы альбом

en: Unknown artist
be: Невядомы выканаўца

en: Manual
be: Самастойнае

en: Scott Wheeler
be: Скот Уіллер

en: Internet
be: Інтэрнэт

en: Playlists
be: Спісы прайгравання

en: Docking in System Tray
be: Значка ў сістэмным трэі

en: Equalizer
be: Эквалайзер

en: Update Collection
be: Абнавіць калекцыю

en: Previous Track
be: Папярэдні запіс

en: Next Track
be: Наступны запіс

en: Increase Volume
be: Гучней

en: Decrease Volume
be: Цішэй

en: &Playlist
be: &Спіс прайгравання

en: &Tools
be: Н&ачынне

en: &Settings
be: &Настаўленні

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, clearButton)
en: &Clear
be: А&чысціць

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, requestList)
en: Length
be: Працягласць

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, requestList)
en: Info
be: Інфармацыя

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Group By
be: Групаваць па

en: Disc Number
be: Нумар дыска

en: Comment
be: Каментар

en: Bitrate
be: Бітрэйт

en: Sample Rate
be: Частата узораў

en: Rating
be: Адзнака

[ctx: Column name]
en: Last Played
be: Апошняе прайграванне

en: File Size
be: Памер файла

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboBox_Comparison) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboBox_ComparisonInt) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboBox_ComparisonTime) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboBox_Compa
en: equal to
be: роўна

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboBox_Field)
en: tracks
be: запісаў

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboBox_ComparisonString)
en: contains
be: змяшчае

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, typeComboBox)
en: Download
be: Сцягнуць

note: i18n("Artist") ); connect( action, SIGNAL(triggered(bool)), SLOT(sortByArtist()) ); action = filterMenu->addAction( i18n( "Artist / Album" ) ); connect( action, SIGNAL(triggered(bool)), SLOT(sortByArtistAlbum()) ); action = filterMenu->addAction( i18n( "Album" ) ); connect( action, SIGNAL(triggered(
en: Genre / Artist
be: Жанр / Выканаўца

en: Genre / Artist / Album
be: Жанр / Выканаўца / Альбом

en: User
be: Карыстальнік

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, typeComboBox)
en: Stream
be: Паток

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Password:
be: Пароль:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, downloadButton)
en: &Download
be: &Сцягнуць

en: Artist / Album
be: Выканаўца / Альбом

en: Abort
be: Перарваць

en: Score: %1
be: Балы: %1

en: Simple Search
be: Просты пошук

en: Paused
be: Прыпынена

en: Play
be: Граць

en: Volume
be: Гучнасць
