amarok - en to ku translation catalogue (530 entries)

en: About %1
ku: Der barê %1 de

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, serverList) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelName) i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, requestDetails) i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, responseDetails) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_t
en: Name
ku: Nav

en: Amarok Menu
ku: Pêşeka Amarok

en: Play/Pause
ku: Lêde/Sekinîne

en: Click to change
ku: Bitikîne û biguherîne

[ctx: Item, as in, music]
en: &Track
ku: &Stran

en: Burn
ku: Nivîsandina CD yê

en: Current Playlist
ku: Lîsteya Lêdanê yê Niha

en: Selected Tracks
ku: Stranên Hilbijartî

en: Stop
ku: Rawestîne

en: No track playing
ku: Tu Stran Nayê Lêdan

note: i18n: ectx: label, entry, group (General Options)
en: The status of dynamic mode.
ku: Rewşên moda zînde.

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (General Options)
en: If set, dynamic mode will be on, and tracks will be added according to the dynamic playlist specified.
ku: Heke were avakirin, moda zînde wê were vekirin, û stran wê gorê taybetiyên lîsteya lêdanê ya zînde lê werin zêdekirin.

note: i18n: ectx: label, entry, group (General Options)
en: Whether to show icon in system tray
ku: Ku bila di berkêşka pergalê de îkon were nîşandan

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (General Options)
en: Enable/Disable tray icon for Amarok.
ku: Îkona berkêşk ya Amarok Çalak/Neçalak bike.

note: i18n: ectx: label, entry, group (General Options)
en: Number of undo levels in playlist
ku: Hejmara astên paş-de anînê di lîsteya lêdanê de

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (General Options)
en: The number of undo levels in the playlist.
ku: Hejmara astên paş-de anînê di lîsteya lêdanê de.

note: i18n: ectx: label, entry, group (OrganizeCollectionDialog)
en: Replacing string.
ku: Guherandina hevokê.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Playback)
en: Master volume
ku: Kontrola dengê yê bingehîn

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Playback)
en: Enable/Disable fadeout.
ku: Derbasbûna nermik Çalak/Neçalak Bike.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Playback)
en: Length of fadeout, in milliseconds
ku: Demê derbasbûna nermik, bi mîlî-çirke yan

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Playback)
en: The length of the fadeout in milliseconds.
ku: Demê derbasbûna nermik bi mîlî-çirke yan.

note: i18n: ectx: label, entry, group (OSD)
en: Use On-Screen Display
ku: Dîmendera Agahdarkirinê (DA) Bi Kar Bîne

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (OSD)
en: Enable/Disable the On-Screen Display.
ku: Dîmendera Agahdarkirinê (DA) Çalak/Neçalak Bike.

note: i18n: ectx: label, entry, group (OSD)
en: Use Growl for notifications
ku: Ji bo agahdariyan Growl bi kar bîne

note: i18n: ectx: label, entry, group (OSD)
en: Translucency Toggle
ku: Nîv-zelal Bike/Neke

note: i18n: ectx: label, entry, group (OSD)
en: Y position offset
ku: Hevsenga bicihbûna Y

note: i18n: ectx: label, entry, group (OSD)
en: OSD screen
ku: Dîmenderê DA

note: i18n: ectx: label, entry, group (OSD)
en: Align OSD to
ku: DA Rêz Bike li

note: i18n: ectx: label, entry, group (Collection)
en: List of folders in the Collection
ku: Lîsteya peldankên di Berhevok de

[ctx: Username for audioscrobbler login]
note: i18n: ectx: label, entry, group (Scrobbler)
en: Username
ku: Navê Bikarhêner

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Scrobbler)
en: The username to use for connecting to Audioscrobbler
ku: Navê bikarhêner ji bo girêdana bi Audioscrobbler re

note: i18n: ectx: label, entry, group (Scrobbler) i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, serverList) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelPassword) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_passwordLabel)
en: Password
ku: Şîfre

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Scrobbler)
en: The password to use for connecting to Audioscrobbler
ku: Nasnav ji bo girêdana bi Audioscrobbler re

note: i18n: ectx: label, entry, group (Scrobbler)
en: Retrieve similar artists
ku: Hunermendên wekî vê bîne

note: i18n: ectx: label, entry, group (MediaDevice)
en: Device type
ku: Cureyê cîhazê

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (MediaDevice)
en: The type of media device.
ku: Teşeya cîhaza medyayê.

note: i18n: ectx: label, entry, group (MediaDevice)
en: Mount point
ku: Xala girêdanê

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (MediaDevice)
en: The mount point used for the media device connection.
ku: Xala girêdanê ya tê bikaranîn ji bo girêdana bi cîhaza medya re.

note: i18n: ectx: label, entry, group (MediaDevice)
en: Mount command
ku: Ferman Girêdanê

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (MediaDevice)
en: The mount command used for the media device connection.
ku: Fermana girêdanê ya tê bikaranîn ji bo girêdana bi cîhaza medya re.

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (MediaDevice)
en: The umount command used for the media device connection.
ku: Fermana umount ya tê bikaranîn ji bo girêdana bi cîhaza medya re.

note: i18n: ectx: label, entry, group (MediaDevice)
en: Auto delete podcasts
ku: Podcast an bixweber jê bibe

note: i18n: ectx: label, entry, group (MediaDevice)
en: Sync stats
ku: Statîstîkên hevedemî

note: i18n: ectx: label, entry, group (Daap)
en: Manually added servers
ku: Pêşkêşker bi destan hatin lê zêdekirin

note: i18n: ectx: label, entry, group (Daap)
en: Server passwords
ku: Nasnavên pêşkêşkerê

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Daap)
en: Passwords stored by hostname.
ku: Nasnav aliyê navê-mêvandar tê tomarkirin.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Playlist Search)
en: Include track names in matching
ku: Navên stranê yên hev digirin bihundirîne

note: i18n: ectx: label, entry, group (Playlist Search)
en: Include album names in matching
ku: Navên albumê yên hev digirin bihundirîne

note: i18n: ectx: label, entry, group (Playlist Search)
en: Include artist names in matching
ku: Navên hunermend yên hev digirin bihundirîne

note: i18n: ectx: label, entry, group (Playlist Search)
en: Include genre names in matching
ku: Navên cure yên hev digirin bihundirîne

note: i18n: ectx: label, entry, group (Playlist Search)
en: Include composer names in matching
ku: Navên bestekar yên hev digirin bihundirîne

note: i18n: ectx: label, entry, group (Playlist Search)
en: Include years in matching
ku: Salên hev digirin bihundirîne

en: New Bookmark
ku: Bijareya Nû

en: Bookmark this Album
ku: Vê Albumê Bike Bijare

en: Bookmark this Artist
ku: Vê Hunermendê Bike Bijare

en: Type
ku: Cure

en: New Group
ku: Koma Nû

[ctx: Load the view represented by this bookmark]
en: &Load
ku: &Bar Bike

en: &Delete
ku: &Jê bibe

en: Unknown
ku: Nenas

en: Files
ku: Pel

en: Album "%1" from %2
ku: Albuma "%1" jê %2

en: Artist "%1" from %2
ku: Hunermend "%1" jê %2

en: Artist "%1"
ku: Hunermend "%1"

en: Files/URLs to open
ku: Pelên/URLyên ku vebin

en: Skip backwards in playlist
ku: Di lîsteya lêdanê de paş ve derbas be

en: Start playing current playlist
ku: Destpê lêdana lîsteya lêdanê ya heyî bike

en: Play if stopped, pause if playing
ku: Heke girtî be lê bide, heke lê dide bide sekinandin

en: Pause playback
ku: Lêdanê bide sekinandin

en: Stop playback
ku: Lêdanê rawestîne

en: Skip forwards in playlist
ku: Di lîsteya lêdanê de pêş ve derbas be

en: Additional options:
ku: Vebijêrkên zêdetir:

en: Append files/URLs to playlist
ku: Pelan/URLyan lê lîsteya lêdanê zêde bike

en: Queue URLs after the currently playing track
ku: URLyan paş strana lêdide rêz bike

en: Load URLs, replacing current playlist
ku: URLyan bar dike, bi lîsteya lêdanê ya heyî ve diguherîne

en: Print verbose debugging information
ku: Agahiyên serast kirina çewtiyan bi kitekit çap bike

en: Allow running multiple Amarok instances
ku: Destûr bide ku yekî zêdetir sepanên Amarok bixebitin

en: Base for relative filenames/URLs
ku: Bingeh ji bo navên-pelan/URLyan yên nêzî hev

en: Moving files to trash
ku: Pelan bavêje sergo

en: First Level
ku: Asta Pêşîn

en: Second Level
ku: Asta Duyemîn

en: Third Level
ku: Asta Sêyemîn

en: Show Years
ku: Salan Nîşan Bide

en: Sort Options
ku: Vebijêrkan Rêz Bike

[ctx: The Name is not known]
en: Unknown
ku: Nenas

en: Various Artists
ku: Hunermendên cur bi cur

en: Year - Album
ku: Sal - Album

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_29)
en: Album Artist
ku: Hunermendê Albumê

en: Composer
ku: Bestekar

en: Genre
ku: Cûre

en: Year
ku: Sal

en: Label
ku: Etîket

en: None
ku: Ne yek jî

en: Collection
ku: Berhevok

en: Copy to Collection
ku: Ji Ber Bigire Berhevokê

en: Move to Collection
ku: Bibe Berhevokê

en: More...
ku: Zêdetir...

[ctx: Organize Files]
en: Organize Files
ku: Rêxistina Pelan

en: &Edit Track Details
ku: &Kitekitên Stranê Biguherîne

en: Home
ku: Mal

en: Add new preset
ku: Pêş-avakirina nû lê zêde bike

en: Dynamic Playlists
ku: Lîsteya Lêdanê ya Dînamîk

en: Turn dynamic mode on.
ku: Moda zînde veke.

en: Edit
ku: Sererastkirin

en: Repopulate
ku: Nû ve Bicih Bike

en: Add Folder
ku: Lê Peldankê  Zêde Bike

en: Use relative path for &saving
ku: Pelrêça têkîldar bi kar bîne ji bo &tomarkirinê

en: Save As
ku: Cuda Tomar Bike

en: New name
ku: Navê nû

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_podcastCheckBox)
en: Podcasts
ku: Podcast

en: &Add Podcast
ku: Podcast &Lê Zêde Bike

en: &Update All
ku: Hemû yan &Rojane Bike

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, addPodcastButton)
en: Add Podcast...
ku: Podcast Lê Zêde Bike...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, addPodcastButton)
en: add podcast...
ku: podcast lê zêde bike...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, refreshPodcastsButton)
en: Refresh All Podcasts
ku: Hemû Podcast an Nû Bike

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, configurePodcastsButton) i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, configurePodcastsButton)
en: Configure Podcasts...
ku: Postcast an Veava Bike...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, podcastsIntervalButton)
en: Scan Interval...
ku: Navbera Venihartinê...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, titleLabel)
en: Title
ku: Sernav

en: Summary
ku: Kurte

[ctx: Miscellaneous settings]
en: General
ku: Giştî

en: Configure General Options
ku: Bijare yên Giştî Veava Bike

en: Local Collection
ku: Berhevoka Herêmî

en: Playback
ku: Cardin Lêdan

en: Configure Playback
ku: Lêdanê Veava Bike

en: Plugins
ku: Pêvek

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, CollectionConfig)
en: Collection Setup
ku: Avakirina Berhevokê

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, collectionFoldersBox)
en: Collection Folders
ku: Peldankên Berhevokê

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelUsername) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_User)
en: &Username:
ku: &Navê Bikarhêner:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelPassword) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_Password)
en: &Password:
ku: &Şîfre:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, generalBox)
en: General Options
ku: Bijareyên Giştî

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_ShowTrayIcon) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_ShowTrayIcon)
en: Check to enable the Amarok system tray icon.
ku: Nîşan bike ji bo çalak kirina îkona berkêşka pergala Amarok.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowTrayIcon)
en: Show tray &icon
ku: &Îkona pergalê nîşan bide

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_AutoGetCoverArt)
en: Automatically retrieve cover art
ku: Bixweber rûgira albumê bîne

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, playlistBox)
en: Playlist Options
ku: lîsteya lêdanê

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: General
ku: Giştî

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QGroupBox, kcfg_OsdEnabled) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QGroupBox, kcfg_OsdEnabled)
en: Check to enable the On-Screen-Display. The OSD briefly displays track data when a new track is played.
ku: Nîşan bike ku Dîmendera Agahdarkirinê (DA) çalak be. DA agahiya stranê nîşan dide wextê stranekê nû were lêdan.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, fadeoutLengthLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: &Duration:
ku: &Demajo:

note: i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, kcfg_OsdDuration)
en: Forever
ku: Herdem

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, kcfg_FadeoutLength) i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, kcfg_OsdDuration)
en:  ms
ku: mç

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2_3)
en: Sc&reen:
ku: Dî&mender:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KComboBox, kcfg_OsdScreen) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KComboBox, kcfg_OsdScreen)
en: The screen that should display the OSD.
ku: Dîmender ji bo nîşandana DA.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QGroupBox, kcfg_OsdUseCustomColors) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QGroupBox, kcfg_OsdUseCustomColors)
en: Check to enable custom colors for the On-Screen-Display.
ku: Nîşan bike ji bo çalak kirina rengên taybet ji bo Dîmendera Agahdariyê.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kcfg_OsdUseCustomColors)
en: Use &custom colors
ku: Rengên &taybet bi kar bîne

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, textLabel2) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KColorButton, kcfg_OsdTextColor)
en: The color of the OSD text.
ku: Rengê nivîsa DA.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Text color:
ku: Rengê nivîsê:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KColorButton, kcfg_OsdTextColor)
en: Click to select the color of the OSD text.
ku: Bitikîne ji bo hilbijartina rengê nivîsa DA yê.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_OsdUseTranslucency)
en: &Translucent
ku: &Zelalî

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_ResumePlayback) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_ResumePlayback)
en: If checked, Amarok will<br>resume playback from where you left it the previous session -- just like a tape-player.
ku: Heke were nîşan kirin, Amarok dê<br>lêdanê di cihê ku hûn mabûn ya ji danişîna berê de bidomîne -- wekî teyîp ê.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ResumePlayback)
en: &Resume playback on start
ku: Di destpêkê de lêdanê &bidomîne

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, kcfg_FadeoutLength) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, kcfg_FadeoutLength)
en: The length of the fadeout, in milliseconds.
ku: Demê derbasbûna nermik, bi mîlî-çirke yan.

en: Internet Services
ku: Servîsên Torê

en: Lyrics
ku: Gotin

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, uninstallButton)
en: Uninstall Script
ku: Skrîptê Rake

en: Search Scripts
ku: Lê Skrîptan Bigere

en: Images
ku: Wêne

en: %1 track | %1 tracks
ku[0]: %1 stran
ku[1]: %1 stranan

en: Disc %1
ku: Dîska %1

en: &Queue
ku: &Rêz bike

en: Edit Track Details
ku: &Kitekitên Stranê Biguherîne

en: Play Count
ku: Hejmara Lêdanan

en: Score
ku: Skor

en: Last played
ku: Yê dawî hatiye lêdan

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, matchedLabelsButton)
en: Labels
ku: Etîket

en: Reload
ku: Nû ve bar bike

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, replaceLabel2)
en: with
ku: bi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, addPushButton) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, addButton)
en: Add
ku: Lêzêdekirin

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_22)
en: Artist:
ku: Hunermend:

en: Configure Playlist Info Applet
ku: Sepanoka Agahiyên Lîsteya Lêdanê Veava Bike

en: Width
ku: Firehî

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, artistLabel)
en: Artist
ku: Hunermend

en: Track
ku: Stran

en: Unable to retrieve Wikipedia information: %1
ku: Nekarî agahiyan ji Wikipedia bîne: %1

en: No information found...
ku: Tu agahî nehat dîtin...

en: Configure Applets...
ku: Sepanokan Veava Bike...

en: Do not show under Various Artists
ku: Di bin Hunermendên Cur bi Cur de nîşan nede

en: Show under Various Artists
ku: Di bin Hunermendên Cur bi Cur de nîşan bide

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, advancedButton)
en: Advanced
ku: Pêşketî

en: Transferring: %1
ku: Diguhezîne: %1

en: Unknown Artist
ku: Hunermendê Nenas

en: Unknown track
ku: Strana nenas

en: Could not connect to MTP Device
ku: Nikare girê bide Cîhaza MTP

en: Could not copy track from device.
ku: Nikare strana di cîhazê de ji ber bigire

en: Unknown Album
ku: Albuma Nenas

en: Unknown Genre
ku: Cureyê Nenas

en: Could not delete item
ku: Nikare hêmanê jê bibe

en: Delete failed
ku: Jê birin têk çû

en: today
ku: îro

en: last week
ku: hefte ya borî

en: last month
ku: meha borî

en: two months ago
ku: du meh berê

en: three months ago
ku: sê meh berê

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Name:
ku: Nav:

[ctx: The value is not known]
en: Unknown
ku: Nenas

[ctx: The Value is not known]
en: Unknown
ku: Nenas

en: Stream (%1)
ku: Darêj (%1)

en: Playlist_%1
ku: Lîsteya Lêdanê_%1

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, PodcastSettingsBase)
en: Podcast Configuration
ku: Podcast Veava Bike

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_autoFetchCheck)
en: Automatically scan for updates
ku: Bixweber rojane-kirinan venihêre

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, qgroupbox)
en: Media Download
ku: Daxistina Medya

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_downloadRadio)
en: Download when a&vailable
ku: Dema a&made be bi daxe

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_purgeCheck)
en: Limit &number of episodes
ku: &Hejmara beşên-rêzefilmê sînordar bike

[ctx: change options]
en: Configure %1
ku: %1 Veava bike

en: &Configure
ku: &Veava Bike

en: &Remove Subscription
ku: Endamiyê &Rake

en: &Download Episode
ku: Beşa Rêzefilmê &Daxe

en: &Delete Downloaded Episode
ku: Beşa (yê rêzefilmê) Daxistî &Jê Bibe

en: Already subscribed to %1.
ku: Jixwe endamê %1 ê ye.

en: Unable to save podcast episode file to %1
ku: Nekarî beşa ji torê tê anîn tomar bike di pela %1 de

en: Downloading Podcast Media
ku: Medya ya Podcast Tê Daxistin

en: Downloading Podcast "%1"
ku: Podcasta "%1" Tê Daxistin

en: Local Podcasts
ku: Podcast ên Herêmî

en: Importing podcast channel from %1
ku: Kanala podcast jê %1 tê anîn

en: Updating podcast channel
ku: Kanala podcast tê rojane kirin

en: Updating "%1"
ku: Tê Rojane kirin "%1"

[ctx: The amount of time since last played]
en: Never
ku: Tu car

en: One week ago | %1 weeks ago
ku[0]: Yek Hefte Berê
ku[1]: %1 hefte berê

en: Yesterday
ku: Do

en: One day ago | %1 days ago
ku[0]: Rojek berê
ku[1]: %1 rojan berê

en: One hour ago | %1 hours ago
ku[0]: Saetek berê
ku[1]: %1 saetan berê

en: One minute ago | %1 minutes ago
ku[0]: Yek xulek berê
ku[1]: %1 xulekan berê

en: Within the last minute
ku: Xulekek berê

en: The future
ku: Dahatû

[ctx: w for weeks]
en: %1w
ku: %1h

[ctx: When this track was last played]
en: Tomorrow
ku: Sibeyê

[ctx: d for days]
en: %1d
ku: %1r

[ctx: h for hours]
en: %1h
ku: %1s

en: Fetching Cover
ku: Rûgirê Albumê Tê Anîn

en: Fetch Cover | Fetch Covers
ku[0]: Rûgirê Albumê Bîne
ku[1]: Rûgirên Albumê Bîne

en: Display Cover
ku: Rûgirê Albumê Nîşan Bide

en: Unset Cover | Unset Covers
ku[0]: Rûgirê Albumê Ne-ava Bike
ku[1]: Rûgirên Albumê Ne-ava Bike

en: Set Custom Cover
ku: Rûgirê Albumê yê Taybet Ava Bike

en: Select Cover Image File
ku: Pela Wêneya Rûgirê Albumê Hilbijêre

en: Cover Manager
ku: Rêvebirê Rûgira Albuman

en: Albums By
ku: Çêkerê Albumê

en: All Artists
ku: Hemû Hunermend

en: Enter search terms here
ku: Gotinekê lêgerînê têkevê

en: All Albums
ku: Hemû Album

en: Albums With Cover
ku: Albumên Bi Rûgir

en: Albums Without Cover
ku: Albumên Bê Rûgir

en: Fetch Missing Covers
ku: Rûgirên Kêm Bîne

[ctx: The fetching is done.]
en: Finished.
ku: Bi dawî bû.

en:  Cover not found |  <b>%1</b> covers not found
ku[0]: Rûgir nehat dîtin
ku[1]: <b>%1</b> rûgir nehatin dîtin

en: Fetching cover for %1 - %2...
ku: Rûgir tê anîn ji bo %1 - %2...

en: Fetching cover for %1...
ku: Rûgir tê anîn ji bo %1...

en: Fetching 1 cover:  | Fetching <b>%1</b> covers... :
ku[0]: 1 rûgir tê anîn:
ku[1]: <b>%1</b> rûgir tên anîn... :

en: 1 fetched | %1 fetched
ku[0]: 1 hat anîn
ku[1]: %1 hatin anîn

en: 1 not found | %1 not found
ku[0]: 1 nehat dîtin
ku[1]: %1 nehatin dîtin

en: Connecting...
ku: Tê girêdan...

en: 1 result for "%2" | %1 results for "%2"
ku[0]: 1 encam ji bo "%2"
ku[1]: %1 encam ji bo "%2"

en: 1 album | %1 albums
ku[0]: 1 album
ku[1]: %1 album

en: Cover Image
ku: Wêneya Rûgirê

en: No Artist
ku: Hunermend Tune ye

en: &Watch folders for changes
ku: Guherandinên peldankan &bişopîne

en: If selected, Amarok will read all subfolders.
ku: Heke hatibe hilbijartin, Amarok wê hemû jêre-pelrêçan bixwîne.

en: Import Collection
ku: Berhevokê Bîne Nava Xwe

en: Migrating
ku: Derbas Kirin

en: <b><font color='red'>Failed:</font></b> No tracks were imported
ku: <b><font color='red'>Têk çû:</font></b> Tu stran nehatin anîn

en: <b><font color='green'>Success:</font></b> Imported %1 track | <b><font color='green'>Success:</font></b> Imported %1 tracks
ku[0]: <b><font color='green'>Serkeftî:</font></b> %1 stran hat anîn
ku[1]: <b><font color='green'>Serkeftî:</font></b> %1 stran hatin anîn

en: <b><font color='red'>Failed:</font></b> Unable to import statistics
ku: <b><font color='red'>Têk çû:</font></b> Nekarî statîstîkan bîne

en: <b><font color='red'>Error:</font></b> %1
ku: <b><font color='red'>Çewtî:</font></b> %1

[ctx: Track has been imported, format: Artist - Track]
en: Imported <b>%1 - %2</b>
ku: Hat veguhastin <b>%1 - %2</b>

[ctx: Track has been imported, format: Artist - Track (Album)]
en: Imported <b>%1 - %2 (%3)</b>
ku: Hat veguhastin <b>%1 - %2 (%3)</b>

en: AND
ku: Û

en: OR
ku: AN

en: Edit Filter
ku: Parzûnê Biguherîne

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, rbAnd)
en: and
ku: û

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, eqPresetSaveBtn)
en: Save
ku: Tomar Bike

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, cancelButton) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pushButton_cancel)
en: &Cancel
ku: &Betal

en: %1 or %2
ku: %1 an jî %2

en: Artist's Initial
ku: Tîpa Serî ya Hunermend

en: File Extension of Source
ku: Pêveka Dosiya Çavkaniyê

en: Track Number
ku: Hejmara Stranê

en: You can use the following tokens:
ku: Tu dikarî van nîşanekan bikar bînî:

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, OrganizeCollectionDialogBase)
en: Organize Files
ku: Rêxistina Pelan

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, folderLabel)
en: Base directory under which to put files
ku: Pelrêça bingeh ji bo pelan têxin tê

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, folderLabel)
en: C&ollection Folder:
ku: Peldanka B&erhevokê:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, optionsButton) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, optionsFrame)
en: Options
ku: Vebijêrk

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, OrganizeCollectionsOptions)
en: Character Replacement
ku: Guherandina Tîpan

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, asciiCheck)
en: Restrict to &ASCII
ku: Bi &ASCII re Sînordar e

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, replaceLabel1)
en: Replace
ku: Biguherîne

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, regexpEdit)
en: Regular expression
ku: Derbirîna bi pergal

en: Tags
ku: Etîket

[ctx: The value for this tag is not known]
en: Unknown
ku: Nenas

en: Track Details: %1 by %2
ku: Kitekitên Stranê: %1 alî yê %2

[ctx: The amount of tracks being edited]
en: 1 Track | Information for %1 Tracks
ku[0]: 1 Track
ku[1]: Agahî ji bo %1 Stranan

en: <b>%1</b> by <b>%2</b>
ku: <b>%1</b> alî yê <b>%2</b>

en: <b>%1</b> by <b>%2</b> on <b>%3</b>
ku: <b>%1</b> alî yê <b>%2</b> di <b>%3</b> de

en: Editing 1 file | Editing %1 files
ku[0]: 1 pel tê guherandin
ku[1]: %1 pel tên guherandin

[ctx: The collection this track is part of]
en: None
ku: Ne Yek Jî

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, TagDialogBase)
en: Track Information
ku: Agahiyên Stranê

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, summaryTab)
en: S&ummary
ku: K&urtebêj

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, rightHeaderLabel)
en: Statistics
ku: Statistîk

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lenghtLabel)
en: Length:
ku: Mawe:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, sizeLabel)
en: Size:
ku: Mezinahî:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, formatLabel)
en: Format:
ku: Teşe:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, collectionLabel)
en: Collection:
ku: Berhevok:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, ratingLabel)
en: Rating:
ku: Ecibandin:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, scoreLabel)
en: Score:
ku: Rewş:

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tagsTab)
en: Ta&gs
ku: Et&îket

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: T&itle:
ku: S&ernav:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2)
en: &Artist:
ku: &Hunermend:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_3_2)
en: &Composer:
ku: &Awazsaz:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_4)
en: &Genre:
ku: &Teşe:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_5)
en: &Year:
ku: &Sal:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel_comment)
en: Co&mment:
ku: Şî&rove:

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, lyricsTab)
en: L&yrics
ku: G&otinên Stranê

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, labelsTab)
en: La&bels
ku: E&tîket

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, removeButton)
en: Remove
ku: Rake

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, locationLabel)
en: Location:
ku: Cih:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pushButton_previous)
en: &Previous
ku: &Paşde

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pushButton_next)
en: &Next
ku: &Pêşve

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pushButton_ok)
en: Sa&ve && Close
ku: To&mar Bike && Bigire

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbCase)
en: Edit &case
ku: &Bihîstyariyan Serast Bike

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, rbTitleCase)
en: &Title case
ku: Bihîstyariyên &Sernavê

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, rbAllUpper)
en: All &uppercase
ku: Hemû &tîpên-mezin

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, rbAllLower)
en: All &lowercase
ku: Hemû &tîpên-biçûk

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbReplaceUnderscores)
en: Replace &underscores with spaces
ku: &Binexêzan bi valahiyan re biguherîne

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_28)
en: Genre:
ku: Cure:

en: Unknown album
ku: Albuma nenas

en: Unknown artist
ku: Hunermedê nenas

en: Unknown genre
ku: Cureyê nenas

en: Generating playlist...
ku: Lîsteya Lêdanê tê afirandin...

[ctx: track by artist on album]
en: <b>%1</b> by <b>%2</b> on <b>%3</b>
ku: <b>%1</b> alî yê <b>%2</b> di <b>%3</b> de

[ctx: track by artist]
en: <b>%1</b> by <b>%2</b>
ku: <b>%1</b> alî yê <b>%2</b>

[ctx: track on album]
en: <b>%1</b> on <b>%2</b>
ku: <b>%1</b> di <b>%2</b> de

en: Manual
ku: Bi destan

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, serverList) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelUsername) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_usernameLabel)
en: Username
ku: Navê Bikarhêner

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_hostnameLabel)
en: Hostname
ku: Navê Mêvandarê

en: Banshee
ku: Reşe

en: Lyrics data could not be parsed
ku: Daneya gotinê stranê nayê hev qetandin

en: No information available for this track
ku: Ji bo vê skrîptê agahî tune ye

en: Bart 'Where are my toothpicks' Cerneels
ku: Bart 'Darikê diranan ku derê ne' Cerneels

en: Developer (jefferai)
ku: Pêşdebir (jefferai)

en: Lydia 'is wrong(TM)' Pintscher
ku: Lydia 'çewt(TM) e' Pintscher

en: Nikolaj Hald 'Also very hot' Nielsen
ku: Nikolaj Hald 'Him jî zehf germ e' Nielsen

en: Dan 'Hey, it compiled...' Meltzer
ku: Dan 'Lo, hat berhev kirin...' Meltzer

en: Internet
ku: Tor

en: Playlists
ku: lîsteya lêdanê

en: <qt>Closing the main window will keep Amarok running in the System Tray. Use <B>Quit</B> from the menu, or the Amarok tray icon to exit the application.</qt>
ku: <qt>Girtina paceya mak dê xebata Amarok di Berkêşka Pergal de bidomîne. Ji pêşekê an jî ji îkona sepanê ya di berkêşk de ne <B>Derkeve</B> bi kar bîne.</qt>

en: Docking in System Tray
ku: Di Berkêşka Pergalê de Bicih be

en: Play Media (Files or URLs)
ku: (Pelên an jî URLyên) Medya Lê Bide

en: Add Media (Files or URLs)
ku: (Pelên an jî URLyên) Medya Lê Zêde Bike

en: Add Stream
ku: Darêj Lê Zêde Bike

en: Enter Stream URL:
ku: Darêja URL yê Bikeve:

en: &Add Media...
ku: Medya &Lê zêde bike...

[ctx: clear playlist]
en: &Clear Playlist
ku: Lîsteya Lêdanê &Paqij Bike

en: &Add Stream...
ku: Darêj &Lê zêde bike...

en: &Export Playlist As...
ku: Lîsteya lêdanê Cuda &Derxîne Derve

en: Equalizer
ku: Yeksanker

en: Play Media...
ku: Medya Lê Bide...

en: Update Collection
ku: Berhevokê Rojane Bike

en: Previous Track
ku: Strana Berê

en: Next Track
ku: Strana Pêş

en: Increase Volume
ku: Dengê Bilintir Bike

en: Decrease Volume
ku: Dengê Kêmtir Bike

en: Toggle Main Window
ku: Paceya Mak Veke/Bigire

en: Search playlist
ku: Lîsteya Lêdanê de lêgere

en: Show active track
ku: Stranên çalak nîşan bide

en: Mute Volume
ku: Bêdeng Bike

en: Queue Track
ku: Stran Rêz Kirî

en: Rate Current Track: 1
ku: Ray Bide Strana Lêdide: 1

en: Rate Current Track: 2
ku: Ray Bide Strana Lêdide: 2

en: Rate Current Track: 3
ku: Ray Bide Strana Lêdide: 3

en: Rate Current Track: 4
ku: Ray Bide Strana Lêdide: 4

en: Rate Current Track: 5
ku: Ray Bide Strana Lêdide: 5

en: &Music
ku: &Muzîk

en: &Playlist
ku: &Lîsteya lêdanê

en: &Tools
ku: &Amûr

en: &Settings
ku: &Mîheng

en: Paused  ::  %1
ku: Hate Sekinandin  ::  %1

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, clearButton)
en: &Clear
ku: &Paqij Bike

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, requestList)
en: Length
ku: Mawe

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, requestList)
en: Info
ku: Agahî

en: Head
ku: Sernav

en: Body
ku: Naverok

en: Single
ku: Yekane

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Layout
ku: Niştecih

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Group By
ku: Kom Alî yê

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, previewButton)
en: Preview
ku: Pêşdîtin

en: Repeat Track
ku: Stranê Dubare Bike

en: Repeat Album
ku: Albumê Dubare Bike

en: Repeat Playlist
ku: Lîsteya Lêdanê Dubare Bike

[ctx: %1 is number of tracks, %2 is time]
en: %1 track (%2) | %1 tracks (%2)
ku[0]: %1 stran (%2)
ku[1]: %1 stran (%2)

[ctx: %1 is number of tracks]
en: %1 track | %1 tracks
ku[0]: %1 stran
ku[1]: %1 stran

[ctx: The name of the file this track is stored in]
en: Filename
ku: Navê Pelê

en: Disc Number
ku: Hejmara Dîskê

[ctx: The Track number for this item]
en: Track
ku: Stran

en: Comment
ku: Şîrove

[ctx: The location on disc of this track]
en: Directory
ku: Peldank

en: Bitrate
ku: Leza bit

en: Sample Rate
ku: Rêjeya Mînakkirinê

en: Rating
ku: Nirxandin

[ctx: Column name]
en: Last Played
ku: Lêdana Dawî

en: Mood
ku: Rewş

en: File Size
ku: Mezinahiya Pelî

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, dequeueTrackButton)
en: Dequeue Track
ku: Stran Ne-Rêz Kirî

en: Tracks
ku: Stran

en: Albums
ku: Album

en: Artists
ku: Hunermend

en: Composers
ku: Awazsaz

en: Years
ku: Sal

en: Show only matches
ku: Tenê hevgirtî yan nîşan bide

en: Tracks Added
ku: Stran Lê Hate Zêde Kirin

en: Tracks Removed
ku: Stran Hate Rakirin

en: Stop Playing After This Track
ku: Piştî Vê Stranê Lêdanê Raweste

en: Remove From Playlist
ku: Jê Lîsteya Lêdanê Rake

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_Strictness) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_StrictnessInt) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_strictnessDate) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_StrictnessTime) i18n: ectx: property (text), widget (
en: Match:
ku: Hevgirtî:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboBox_Comparison) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboBox_ComparisonInt) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboBox_ComparisonTime) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboBox_Compa
en: equal to
ku: wekhevî yê

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboBox_ComparisonInt) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboBox_ComparisonTime) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboBox_ComparisonRating) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboBox
en: less than
ku: hindiktir ji

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboBox_Field)
en: tracks
ku: stran

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboBox_ComparisonInt) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboBox_ComparisonTime) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboBox_ComparisonRating)
en: greater than
ku: mezintir ji

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboBox_ComparisonString)
en: starts with
ku: dest pê dike bi

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboBox_ComparisonString)
en: ends with
ku: bi dawî dibe bi

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboBox_ComparisonString)
en: contains
ku: werdigire

en: genre
ku: cure

en: composer
ku: bestekar

en: comment
ku: şîrove

en: length
ku: dirêjî

en: score
ku: skor

en: rating
ku: ecibandin

en: Scanning music
ku: Muzîkê dinihêre

en: Ampache Server %1
ku: Ampache Pêşkêşkera %1

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, testLogin)
en: &Test Login
ku: Têketina &Ceribandinê

en: Subscribe
ku: Bibe Abone

en: Testing...
ku: Tê ceribandin...

en: Failed
ku: Têk Çû

[ctx: The operation completed as expected]
en: Success
ku: Serketî

en: No description available...
ku: Tu daxuyanî tune ye...

en: From Jamendo.com
ku: ji Jamendo.com

[ctx: Fetch new information from the website]
en: Update
ku: Rojane Bike

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, typeComboBox)
en: Download
ku: Bidaxîne

note: i18n("Artist") ); connect( action, SIGNAL(triggered(bool)), SLOT(sortByArtist()) ); action = filterMenu->addAction( i18n( "Artist / Album" ) ); connect( action, SIGNAL(triggered(bool)), SLOT(sortByArtistAlbum()) ); action = filterMenu->addAction( i18n( "Album" ) ); connect( action, SIGNAL(triggered(
en: Genre / Artist
ku: Cure / Hunermend

en: Genre / Artist / Album
ku: Cure / Hunermend / Album

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox3)
en: Last.fm Profile
ku: Jînname ya Last.fm

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox2)
en: Last.fm Services
ku: Servîsên Last.fm

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_SubmitPlayedSongs)
en: &Submit tracks
ku: Stranan &bişîne

en: Enter an artist name
ku: Navê hunermendê binivîse

en: Enter a tag
ku: Navê etîketê binivîse

en: Tag
ku: Etîket

en: User
ku: Bikarhêner

en: %1's Streams
ku: Darêja %1

en: Global Tags
ku: Etîketên Giştî

en: Friends' Loved Radio
ku: Radyo yên Heval Jê Hez Dikin

en: Friends' Personal Radio
ku: Radyo yên Hevalan yê Şexsî

en: Personal Radio
ku: Radyoyên Şexsî

en: My Recommendations
ku: Salixdayî yên Min

en: My Radio Station
ku: Radyo ya Min

en: My Top Artists
ku: Hunermendên Ez Jê Hez Dikim

en: My Tags
ku: Etîketên Min

en: Friends
ku: Hevalên Min

en: Last.fm: &Ban
ku: Last.fm: &Asteng bike

en: Ban this track
ku: Vê stranê asteng bike

en: Last.fm: &Skip
ku: Last.fm: &Derbas be

en: Skip this track
ku: Vê stranê derbas be

en: Global Tag Radio: "%1"
ku: Radyo ya bi Etîketa Giştî: "%1"

en: User Tag Radio: "%1"
ku: Radyo ya bi Etîketa bikarhêner: "%1"

en: Similar Artists to "%1"
ku: Hunermendên wekî "%1"

en: Artist Fan Radio: "%1"
ku: Radyo ya Hezkerên Hunermendê: "%1"

en: %1's Neighbor Radio
ku: Radyo ya Cîran %1

en: %1's Personal Radio
ku: Radyo ya %1 ya Şexsî

en: %1's Recommended Radio
ku: Radyo ya %1 salixdayî

en: %1's Recommended Radio (Popularity %2)
ku: Radyo ya %1 Salix Dide (Nasîn %2)

en: Group Radio: %1
ku: Koma Radyo: %1

en: Track Radio
ku: Strana Radyo

en: Artist Radio
ku: Radyo ya Hunermendê

en: Last.fm is cool...
ku: Last.fm xweşik e...

en: Preview Tracks
ku: Pêşdîtina Stranan

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, isMemberCheckbox)
en: I am a member
ku: Ez endam im:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Membership type:
ku: Cureyê endam bûnê:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, typeComboBox)
en: Stream
ku: Darijîne

[ctx: Username for logins to Magnatune]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Username:
ku: Navê Bikarhêner:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Password:
ku: Şîfre:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Preview stream type:
ku: Pêşdîtina cure yê darêjê:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, streamTypeComboBox)
en: High Quality Mp3
ku: Mp3 a Pir Biqalîte

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, streamTypeComboBox)
en: Low Quality Mp3
ku: Mp3 a Bêqalîte

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, magnatuneDownloadDialogBase)
en: Magnatune.com Album Download
ku: Daxistina Album ji Magnatune.com

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox1)
en: Download options
ku: Bijare yên Daxistinê

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Select Format:
ku: Teşeyê Hilbijêre:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Download to:
ku: Bi daxe li:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox2)
en: Magnatune info
ku: Agahiyên Magnatune

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, downloadButton)
en: &Download
ku: &Bidaxîne

en: Processing download
ku: Xebitandina daxistinê

en: Could not process download
ku: Nekarî daxistinê bixebitîne

en: Loading artist info...
ku: Agahiyên hunermend bar dike...

en: Fetching %1 Artist Info
ku: Agahiyên %1 Hunermend tê Anîn

en: Loading album info...
ku: Agahiyên albumê bar dike...

en: Description:
ku: Rave:

en: From Magnatune.com
ku: Jê Magnatune.com

en: Loading Magnatune.com frontpage...
ku: Rûpela pêşîn ya Magnatune.com bar dike...

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, magnatuneReDownloadDialogBase)
en: Redownload manager
ku: Rêveberê cardin-daxistinê

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, redownloadButton)
en: Re&download
ku: Cardin-&daxistin

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, redownloadListView)
en: Artist - Album
ku: Hunermend - Album

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, closeButton)
en: Close
ku: Girtin

en: Artist / Album
ku: Hunermend / Album

en: Update Database
ku: Bingeha Danê Rojane Bike

en: Tools
ku: Amûr

en: Download Album
ku: Album Bi Daxe

en: ERROR: No arguments supplied
ku: ÇEWTÎ: Tu hevoksazî nehatiye diyar kirin

en: ok
ku: erê

en: ERROR: Unknown argument.
ku: ÇEWTÎ: Hevoksaziya nenas

en: The identifier the daemon should use.
ku: Naskera ku servîs divê bi kar bîne.

[ctx: The e-mail address for Mp3Tunes logins]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: E-Mail:
ku: E-peyam:

en: MP3tunes AutoSync Enabled
ku: MP3tunes Hevedemî-Kirina-Bixweber Hat Çalak Kirin

en: MP3tunes AutoSync Disabled
ku: MP3tunes Hevedemî-Kirina-Bixweber Hat Neçalak Kirin

en: Authenticating
ku: Erêkirin

en: MP3tunes Harmony: Disconnected
ku: MP3tunes Harmony: Girêdan qut bû

en: MP3tunes Harmony: Successfully Connected
ku: MP3tunes Harmony: Serfiraz Hate Girêdan

en: MP3tunes Locker
ku: Quflkerê MP3tunes

en: Uploading Track %1/%2
ku: Strana %1/%2 tê Rojane Kirin

en: Loading Podcast Info...
ku: Agahiyên Podcast Bar Dike...

en: Fetching Podcast Info
ku: Agahiyên Podcast tê anîn

en: A large listing of podcasts
ku: Lîstekirina podcast an yekê dirêj

en: Loading info...
ku: Agahiyan bar dike...

en: ERROR: unknown message
ku: ÇEWTÎ: peyama nenas

en: Abort
ku: Betal

en: Bookmark
ku: Bijare

en: Ignore
ku: Nebîne

en: Folder
ku: Peldank

en: Collection root
ku: Koka berhevokê

en: &Basic...
ku: &Bingehîn...

en: &Advanced...
ku: &Pêşketî...

en: Simple Search
ku: Lêgerîna Hêsan

en: Rating changed
ku: Ecibandin guherî

en: Paused
ku: Hatiye Sekinandin

en: Track Progress
ku: Pêşveçûna Stranê

en: Enter space-separated terms to search.
ku: Gotinekê lêgerînê têkevê.

en: Edit filter
ku: Parzûnê serast bike

en: Volume
ku: Deng

en: 0%
ku: %0
