amarok - en to lt translation catalogue (1725 entries)

note: i18n: tag layout attribute name
en: Default
lt: Numatytas

note: i18n: tag layout attribute name
en: No Grouping
lt: Negrupuoti

note: i18n: tag layout attribute name
en: No Grouping (Single Line)
lt: Negrupuoti (viena eilutė)

note: i18n: tag layout attribute name
en: Verbose
lt: Išsamus

en: License Agreement
lt: Licencijos sutartis

en: <qt>No information available.<br />The supplied KAboutData object does not exist.</qt>
lt: <qt>Nėra informacijos.<br />Pateiktas KAboutData objektas neegzistuoja.</qt>

en: <qt>No information available.<br />The supplied OcsData object does not exist.</qt>
lt: <qt>Nėra informacijos.<br />Pateiktas OcsData objektas neegzistuoja.</qt>

en: About %1
lt: Apie %1

en: License: %1
lt: Licencija: %1

en: &About
lt: &Apie

en: Please report bugs to <a href="mailto:%1">%2</a>.
lt: Apie klaidas prašome pranešti <a href="mailto:%1">%2</a>.

en: A&uthor
lt: A&utorius

en: A&uthors
lt: A&utoriai

en: &Contributors
lt: &Pagalbininkai

en: &Donors
lt: &Rėmėjai

en: T&ranslation
lt: &Vertimas

en: Email contributor
lt: Prašyti talkininkui el. laišką

en: Visit contributor's homepage
lt: Aplankyti talkininko svetainę

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, serverList) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelName) i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, requestDetails) i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, responseDetails) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_t
en: Name
lt: Pavadinimas

en: Amarok Menu
lt: Amarok meniu

en: Play/Pause
lt: Groti/Pauzė

en: Click to change
lt: Paspauskite

en: &Replay Gain Mode
lt: &Garsumo lyginimo režimas

[ctx: Replay Gain state, as in, disabled]
en: &Off
lt: &Išjungta

[ctx: Item, as in, music]
en: &Track
lt: &Daina

en: &Album
lt: &Albumas

en: Burn
lt: Įrašyti CD

en: Current Playlist
lt: Dabartinis grojaraštis

en: Selected Tracks
lt: Pažymėtas dainas

en: Stop after current Track
lt: Sustoti po dabartinės dainos

en: Stop after current track: Off
lt: Sustoti po dabartinės dainos: išjungta

en: Stop after current track: On
lt: Sustoti po dabartinės dainos: įjungta

en: No track playing
lt: Negroja jokia daina

note: i18n: ectx: label, entry, group (General Options)
en: Whether to display a second, left time label.
lt: Papildomai rodyti kairįjį grojimo trukmės indikatorių.

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (General Options)
en: Set this to display a second time label to the left of the seek slider in the player window.
lt: Įjungus šią parinktį grotuvo lange kairėje slinkties juostos pusėje papildomai bus rodomas dar vienas grojimo trukmės indikatorius.

note: i18n: ectx: label, entry, group (General Options)
en: Whether to display remaining track time in the left time label.
lt: Kairiajame indikatoriuje rodyti likusią grojimo trukmę.

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (General Options)
en: Set this to display remaining track time instead of past track time in the player window.
lt: Įjungus šią parinktį kairiajame indikatoriuje vietoje grojimo trukmės bus rodoma likusi grojimo trukmė.

note: i18n: ectx: label, entry, group (General Options)
en: Which tracks or albums to favor in Random Mode
lt: Kokioms dainoms teikti prioritetą grojant atsitiktine tvarka

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (General Options)
en: Tracks or albums with the chosen property will be more likely to be chosen in Random Mode.
lt: Nurodytoms dainoms ir albumams bus teikiamas didesnis prioritetas parenkant kitą dainą grojant atsitiktine tvarka.

note: i18n: ectx: label, entry, group (General Options)
en: How to progress through tracks in the playlist
lt: Kaip grojaraštyje pereiti nuo vieno kūrinio prie kito

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (General Options)
en: Determines how amarok will progress through the tracks in the playlist
lt: Nurodo, prie kurios kitos grojaraščio dainos turėtų pereiti amarok

note: i18n: ectx: label, entry, group (General Options)
en: The status of dynamic mode.
lt: Dinaminės veiksenos būsena

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (General Options)
en: If set, dynamic mode will be on, and tracks will be added according to the dynamic playlist specified.
lt: Bus įjungta dinaminė veiksena. Dainos bus pridedamos pagal nurodytą dinaminį grojaraštį.

note: i18n: ectx: label, entry, group (General Options)
en: Duplicate tracks in dynamic mode.
lt: Dainų dublikatai dinaminiame režime.

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (General Options)
en: If set, tracks added in the dynamic mode are allowed to have duplicates.
lt: Įjungus šią parinktį dinaminiame režime dainoms leidžiama pasikartoti.

note: i18n: ectx: label, entry, group (General Options)
en: Previous tracks count.
lt: Sugrotų dainų skaičius.

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (General Options)
en: Number of tracks to leave in the playlist before the active track.
lt: Skaičius grojaraštyje paliekamų sugrotų dainų.

note: i18n: ectx: label, entry, group (General Options)
en: Upcoming tracks count.
lt: Būsimų dainų skaičius.

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (General Options)
en: Number of tracks to load into the playlist after the active track.
lt: Grojaraštyje rodomų dainų, kirios bus grojamos po dabartinės, skaičius.

note: i18n: ectx: label, entry, group (General Options)
en: Whether to show icon in system tray
lt: Rodyti ženkliuką sisteminiame dėkle.

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (General Options)
en: Enable/Disable tray icon for Amarok.
lt: Įjungti Amarok ženkliuką sistemos dėkle.

note: i18n: ectx: label, entry, group (General Options)
en: Whether to hide the context view.
lt: Ar slėpti konteksto rodinį.

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (General Options)
en: Enable/Disable context view in Amarok.
lt: Įjungti/išjungti amarok konteksto rodinį.

note: i18n: ectx: label, entry, group (General Options)
en: Number of undo levels in playlist
lt: Grojaraštyje atšaukiamų keitimų skaičius

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (General Options)
en: The number of undo levels in the playlist.
lt: Atšaukiamų keitimų skaičius grojaraštyje.

note: i18n: ectx: label, entry, group (General Options)
en: Whether playlists store relative path
lt: Grojaraščiuose įrašyti santykinius kelius

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (General Options)
en: If set, Amarok's manually saved playlists will contain a relative path to each track, not an absolute path.
lt: Įjungus šią parinktį dainų kelių įrašymui Amarok naudos santykinius kelius jei grojarašis bus įrašomas paties naudotojo.

note: i18n: ectx: label, entry, group (General Options)
en: Filename of the external web browser to be invoked by Amarok.
lt: Amarok naudojamos išorinės naršyklės pavadinimas.

note: i18n: ectx: label, entry, group (General Options)
en: Whether to automatically attempt to fetch cover art as needed
lt: Ar bandyti prireikus automatiškai atsiųsti albumų viršelius

note: i18n: ectx: label, entry, group (General Options)
en: Show Album art in the Collection Browser
lt: Fonotekos naršyklėje rodyti albumų viršelius

note: i18n: ectx: label, entry, group (General Options)
en: Show the Context View
lt: Rodyti konteksto rodinį

note: i18n: ectx: label, entry, group (General Options) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_AnimateAppletCollapse)
en: Enable context applets collapse animations
lt: Įjungti kontekstinių programėlių uždarymo animacijas

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (General Options)
en: If set, context applets will collapse using animations.
lt: Įjungus šią parinktį, konteksto programėlės bus uždaromos naudojant animaciją.

note: i18n: ectx: label, entry, group (OrganizeCollectionDialog)
en: Whether organize files will overwrite existing files.
lt: Dėliojant failus perrašyti esančius failus.

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (OrganizeCollectionDialog)
en: If set, Organize files will overwrite any existing destination.
lt: Jei ši parinktis įjungta, dėliojant failus bus perrašyti esantys failai.

note: i18n: ectx: label, entry, group (OrganizeCollectionDialog)
en: Whether organize files will replace spaces in filenames with underscores.
lt: Ar dėliojat failus pakeisti tarpus failų pavadinimuose pabraukimo simboliu.

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (OrganizeCollectionDialog)
en: If set, Organize files will replace spaces in filenames with underscores.
lt: Jei ši parinktis įjungta, dėliojat failus tarpai failų pavadinimuose bus pakeisti pabraukimo simboliu.

note: i18n: ectx: label, entry, group (OrganizeCollectionDialog)
en: Whether organize files will use cover art as folder icons.
lt: Dėliojant failus aplankų paveikslėliams naudoti viršelių paveikslėlius.

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (OrganizeCollectionDialog)
en: If set, Organize files will use cover art as folder icons.
lt: Jei ši parinktis įjungta, dėliojat failus aplankų paveikslėliams bus naudojami viršelių paveikslėliai.

note: i18n: ectx: label, entry, group (OrganizeCollectionDialog)
en: Collection folder path destination for Organize files.
lt: Fonotekos paskirties aplankas failų organizavimui.

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (OrganizeCollectionDialog)
en: The path of the collection folder destination for Organize files.
lt: Fonotekos aplankas, skirtas failų organizavimui.

note: i18n: ectx: label, entry, group (OrganizeCollectionDialog)
en: Whether organize files will rename files in a manner compatible with vfat filesystems.
lt: Dėliojant failus juos pervadinti pagal VFAT failų sistemos reikalavimus.

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (OrganizeCollectionDialog)
en: If set, Organize files will replace characters that are not compatible with vfat filesystems (such as ':', '*' and '?').
lt: Jei ši parinktis įjungta, dėliojat failus simboliai, neatitinkantys VFAT failų sistemos reikalavimų („:“, „*“, „?“ ir kt.), bus pakeisti.

note: i18n: ectx: label, entry, group (OrganizeCollectionDialog)
en: Whether organize files will rename files such that they only contain 7-bit ASCII characters.
lt: Dėliojant failus juos pervadinti naudojant tik 7 bitų ASCII simbolius.

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (OrganizeCollectionDialog)
en: If set, Organize files will replace characters that are not compatible with the 7-bit ASCII character set.
lt: Jei ši parinktis įjungta, dėliojat failus simboliai, nepatenkantys į 7 bitų ASCII simbolių lentelę, bus pakeisti.

note: i18n: ectx: label, entry, group (OrganizeCollectionDialog)
en: Whether organize files will use a custom file naming scheme.
lt: Dėliojant failus naudoti naudotojo nurodytą failų pervadinimo šabloną.

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (OrganizeCollectionDialog)
en: If set, Organize files will rename files according to a custom format string.
lt: Jei ši parinktis įjungta, dėliojat failus jie bus pervadinti naudojant naudotojo nurodytą failų pervadinimo šabloną.

note: i18n: ectx: label, entry, group (OrganizeCollectionDialog)
en: Format string for Organize files, if a custom naming scheme is used.
lt: Dėliojant failus naudoti šį failų pervadino šabloną.

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (OrganizeCollectionDialog)
en: If the custom filename scheme is enabled, then Organize files will rename files according to this format string.
lt: Jei įjungtas failų pervadinimo šablonas, dėliojant failus juos pervadinti pagal šį šabloną.

note: i18n: ectx: label, entry, group (OrganizeCollectionDialog)
en: Regular expression that is to be replaced.
lt: Simboliai, atitinkantys pakaitos simbolius, bus pakeisti pervadinant failą.

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (OrganizeCollectionDialog)
en: Organize files will replace substrings matching this regular expression.
lt: Dėliojant failus pakaitos simbolius atitinkantys simboliai bus pakeisti.

note: i18n: ectx: label, entry, group (OrganizeCollectionDialog)
en: Replacing string.
lt: Keičiantys simboliai.

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (OrganizeCollectionDialog)
en: Organize files will replace matching substrings with this string.
lt: Dėliojant failus pakaitos simbolius atitinkantys simboliai bus pakeisti keičiančiais simboliais.

note: i18n: ectx: label, entry, group (OrganizeCollectionDialog)
en: Basic or Advanced Mode
lt: Pagrindinis ar išsamus režimas

note: i18n: ectx: label, entry, group (OrganizeCollectionDialog)
en: Format Presets
lt: Išankstiniai formatų variantai

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (OrganizeCollectionDialog)
en: A list of preset formats (token schemas).
lt: Išankstinių formatų variantų sąrašas (leksemų schemos).

note: i18n: ectx: label, entry, group (Playback)
en: Master volume
lt: Bendras garsumas

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Playback)
en: The Amarok master volume, a value between 0 and 100.
lt: Bendras Amarok garsumas, nuo 0 (tyla) iki 100.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Playback)
en: Mute state
lt: Nutildymo būsena

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Playback)
en: Mute/Unmute sound.
lt: Įjungti/Išjungti garsą

note: i18n: ectx: label, entry, group (Playback)
en: Whether to fade out tracks when pressing stop.
lt: Pritildyti dainą paspaudus „Sustabdyti“.

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Playback)
en: Enable/Disable fadeout.
lt: Įjungti pritildymą.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Playback)
en: Length of fadeout, in milliseconds
lt: Pritildymo trukmė milisekundėmis

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Playback)
en: The length of the fadeout in milliseconds.
lt: Pritildymo trukmė milisekundėmis.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Playback)
en: Equalizer mode - 0 = off, 1 to n = preset no
lt: Glodintuvo režimas – 0 = išjungtas, nuo 1 iki n = nustatymų rinkinio numeris

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Playback)
en: When enabled, an equalizer plugin filters the audio stream.
lt: Glodintuvo papildinys filtruoja garso srautą nurodytu būdu.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Playback)
en: List with user equalizer preset names
lt: Naudotojų išankstinių glodintuvo nustatymų pavadinimų sąrašas

note: i18n: ectx: label, entry, group (Playback)
en: List with user presets values
lt: Naudotojo išankstinių nustatymų reikšmių sąrašas

note: i18n: ectx: label, entry, group (Playback)
en: The mode for adjusting playback volume.
lt: Grojimo garso keitimo režimas.

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Playback)
en: Whether to adjust the volume of tracks to make them sound the same volume, and if so whether to make the adjustments per-track or per-album.
lt: Ar keisti kūrinių grojimo garsuma taip, kad jie visi skambėtu tokiu pačiu garsumu. Jei taip, ar garsą reguliuoti kiekvienam kūriniui, ar albumui.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Playback)
en: Disable Replay Gain
lt: Išjungti grojimo garsumo sulyginimą

note: i18n: ectx: label, entry, group (Playback)
en: Make each track the same volume
lt: Visi kūriniai vienodo garsumo

note: i18n: ectx: label, entry, group (Playback)
en: Make each album the same volume
lt: Visi albumai vienodo garsumo

note: i18n: ectx: label, entry, group (Cover Manager)
en: Amazon locale for cover retrieval
lt: Amazon lokalė viršelio atsiuntimui

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Cover Manager)
en: Determines which Amazon server cover images should be retrieved from.
lt: Nurodykite iš kurio Amazon serverio siųsti viršelius.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Wikipedia)
en: Wikipedia locale for information retrieval
lt: Vikipedijos lokalė informacijos atsiuntimui

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Wikipedia)
en: Determines in which language the information is retrieved from Wikipedia.
lt: Nurodykite kokia kalba bus atsiunčiama informacija iš Vikipedijos.

note: i18n: ectx: label, entry, group (KNotify)
en: Use KNotify support
lt: Naudoti KNotify palaikymą

note: i18n: ectx: label, entry, group (OSD)
en: Use On-Screen Display
lt: Įjungti pranešimus

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (OSD)
en: Enable/Disable the On-Screen Display.
lt: Įjungti pranešimų langą.

note: i18n: ectx: label, entry, group (OSD)
en: Use Growl for notifications
lt: Naudoti Growl pranešimus

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (OSD)
en: Enable/Disable use of Growl for notifications.
lt: Įjungti/išjungti pranešimų urzgimą.

note: i18n: ectx: label, entry, group (OSD)
en: Translucency Toggle
lt: Įj./išj. peršviečiamumą

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (OSD)
en: Make the background of the OSD translucent.
lt: Permatomas pranešimo fonas.

note: i18n: ectx: label, entry, group (OSD)
en: Whether to use custom colors for the OSD
lt: Pasirinkti pranešimo spalvas

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (OSD)
en: You can use custom colors for the OSD if you set this true.
lt: Pasirinkite pranešimo spalvas.

note: i18n: ectx: label, entry, group (OSD)
en: Font color for OSD
lt: Pranešimo teksto spalva

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (OSD)
en: The color of the OSD text. The color is specified in RGB, a comma-separated list containing three integers between 0 and 255.
lt: Pranešimo teksto spalva, nurodyta RGB formatu: trimis kableliais atskirtais skaičiais nuo 0 iki 255.

note: i18n: ectx: label, entry, group (OSD)
en: Font scaling for OSD
lt: Pranešimo šrifto dydis

note: i18n: ectx: label, entry, group (OSD)
en: How many milliseconds the text should be displayed for
lt: Kiek milisekundžių rodyti pranešimą

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (OSD)
en: The time in milliseconds to show the OSD. A value of 0 means never hide. The default value is 5000 ms.
lt: Pranešimo rodymo trukmė milisekundėmis. 0 reiškia rodyti nuolatos. Numatyta trukmė 5000 ms.

note: i18n: ectx: label, entry, group (OSD)
en: Y position offset
lt: Y koordinatės postūmis

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (OSD)
en: The Y position of the OSD relative to the chosen screen and OSD alignment. If Top alignment is chosen the Y offset is the space between the upper part of the OSD and the top of the screen. If Bottom alignment is chosen the Y offset is the space between the bottom part of the OSD and the bottom of the screen.
lt: Nurodykite Y koordinatės postūmį pasirinktam pranešimo lygiavimui. Jei pasirinkta lygiuoti viršuje, Y postūmis matuojamas nuo viršutinės pranešimo dalies iki ekrano viršaus. Jei pasirinkta lygiuoti apačioje, Y postūmis matuojamas nuo apatinės pranešimo dalies iki ekrano apačios.

note: i18n: ectx: label, entry, group (OSD)
en: OSD screen
lt: Pranešimo darbastalis

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (OSD)
en: The screen that should display the OSD. For single-headed environments this setting should be 0.
lt: Darbastalis, kuriame bus rodomas pranešimas. Vieno darbastalio aplinkoms nurodykite 0.

note: i18n: ectx: label, entry, group (OSD)
en: Align OSD to
lt: Pranešimo lygiavimas

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (OSD)
en: The relative position of the OSD. Possible choices are Left, Middle, Right and Center.
lt: Lygiuoti pranešimą kairėje, viduryje, dešinėje arba centre.

note: i18n: ectx: label, entry, group (OSD) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_OsdHideOnFullscreen)
en: Don't show when a fullscreen application is active
lt: Nerodyti, kai yra pilname ekrane veikianti programa

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (OSD) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_OsdHideOnFullscreen)
en: Do not show the On-Screen-Display if another application is focused and running in fullscreen mode.
lt: Nerodyti pranešimo, jei kita programa turi fokusą ir yra paleista pilno ekrano režime.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Session)
en: Resume playback of last played track on startup
lt: Paleidus programą tęsti buvusios dainos grojimą

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Session)
en: If set, Amarok resumes playback of the last played track on startup.
lt: Paleidus programą tęsti buvusios dainos grojimą.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Session)
en: Track URL to resume upon startup
lt: Paleidus programą tęsti nurodyto URL grojimą

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Session)
en: Internal: URL of the track to resume on startup.
lt: Įjunkite šią parinktį norėdami, kad Amarok sektų simbolines nuorodas įkeldamas į grojaraštį failus ir aplankus.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Session)
en: Time to resume at, in milliseconds
lt: Vieta, nuo kurios tęsti grojimą, milisekundėmis

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Session)
en: Internal: Playback position in the track to resume on startup.
lt: Vieta dainoje, nuo kurios tęsti grojimą paleidus programą, milisekundėmis.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Session)
en: List of bools describing which browsers are visible, from top to bottom.
lt: Sąrašas loginių reikšmių, nurodančių, kurios naršyklės matomos, pradedant nuo viršaus.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Session)
en: Track playing on last exit. Value is -1 if no track was playing.
lt: Prieš baigiant amarok darbą paskutinis grotas kūrinys. Jei reikšmė -1 – nebuvo grojamas joks kūrinys.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Session)
en: Number (from the top) of the last active browser.
lt: Paskutinės aktyvios naršyklės numeris (pradedant nuo viršaus)

note: i18n: ectx: label, entry, group (Collection)
en: Whether Collections folders are scanned recursively
lt: Aplankus į grojaraštį įtraukti rekursyviai

note: i18n: ectx: label, entry, group (Collection)
en: Whether Collection folders are rescanned on change
lt: Atnaujinti fonoteką pasikeitus aplankų turiniui

note: i18n: ectx: label, entry, group (Collection)
en: Whether meta data changes are written back
lt: Ar meta informacijos pakeitimai įrašomi atgal

note: i18n: ectx: label, entry, group (Collection)
en: Whether changes to the track statistics are written back
lt: Ar dainos statistikos pakeitimai įrašomi atgal

note: i18n: ectx: label, entry, group (Collection)
en: Whether changes to the album cover are written back
lt: Ar albumo viršelio pakeitimai įrašomi atgal

note: i18n: ectx: label, entry, group (Collection)
en: List of folders in the Collection
lt: Fonotekos aplankų sąrašas

note: i18n: ectx: label, entry, group (Collection)
en: Whether track numbers are shown in the collection browser.
lt: Ar rodomas fonotekos naršyklėje kūrinio eilės numeris.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Collection)
en: Whether years are shown in the collection browser.
lt: Ar rodomi fonotekoje kūrinio metai.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Collection)
en: Whether to use Mozilla's Character Set Detector to try to guess ID3 tag encodings.
lt: Ar naudoti Mozillos simbolių rinkinio automatinį aptikimą bandant atspėti ID3 žymes.

[ctx: Username for audioscrobbler login]
note: i18n: ectx: label, entry, group (Scrobbler)
en: Username
lt: Naudotojas

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Scrobbler)
en: The username to use for connecting to Audioscrobbler
lt: Audioscrobbler naudotojo vardas

note: i18n: ectx: label, entry, group (Scrobbler) i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, serverList) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelPassword) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_passwordLabel)
en: Password
lt: Slaptažodis

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Scrobbler)
en: The password to use for connecting to Audioscrobbler
lt: Audioscrobbler slaptažodis

note: i18n: ectx: label, entry, group (Scrobbler)
en: Send composer data
lt: Siųsti kompozitoriaus duomenis

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Scrobbler)
en: Use composer data in Last.fm as artist
lt: Last.fm naudoti kompozitoriaus duomenis vietoje atlikėjo

note: i18n: ectx: label, entry, group (Scrobbler)
en: Retrieve similar artists
lt: Sužinoti panašius atlikėjus

note: i18n: ectx: label, entry, group (MediaDevice)
en: Device type
lt: Įrenginio tipas

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (MediaDevice)
en: The type of media device.
lt: Muzikos įrenginio tipas.

note: i18n: ectx: label, entry, group (MediaDevice)
en: Mount point
lt: Prijungimo vieta

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (MediaDevice)
en: The mount point used for the media device connection.
lt: Vieta, kurioje bus prijungiamas muzikos įrenginys.

note: i18n: ectx: label, entry, group (MediaDevice)
en: Mount command
lt: Prijungimo komanda

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (MediaDevice)
en: The mount command used for the media device connection.
lt: Komanda, kuria bus prijungiamas muzikos įrenginys.

note: i18n: ectx: label, entry, group (MediaDevice)
en: UmountCommand
lt: Atjungimo komanda

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (MediaDevice)
en: The umount command used for the media device connection.
lt: Komanda, kuria bus atjungiamas muzikos įrenginys.

note: i18n: ectx: label, entry, group (MediaDevice)
en: Auto delete podcasts
lt: Automatiškai pašalinti podcast

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (MediaDevice)
en: Whether podcast shows already played are automatically deleted when media device is connected.
lt: Ar jau pagroti garso prenumeratos įrašai automatiškai pašalinami prijungus įrenginį.

note: i18n: ectx: label, entry, group (MediaDevice)
en: Sync stats
lt: Sinchronizuoti statistiką

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (MediaDevice)
en: Whether Amarok statistics should be synchronized with play count/ratings on device and whether tracks played should be submitted to Last.fm.
lt: Sinchronizuoti Amarok statistiką su įrenginio statistika ir nusiųsti atliktų dainų sąrašą į Last.fm.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Daap)
en: Manually added servers
lt: Naudotojo įdėti serveriai

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Daap)
en: Music Sharing servers added by the user.
lt: Naudotojo įdėti muzika besidalinantys serveriai.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Daap)
en: Server passwords
lt: Serverio slaptažodžiai

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Daap)
en: Passwords stored by hostname.
lt: Slaptažodžiai laikomi su mazgo pavadinimais.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Playlist Search)
en: Include track names in matching
lt: Lyginant naudoti dainų pavadinimus

note: i18n: ectx: label, entry, group (Playlist Search)
en: Include album names in matching
lt: Lyginant naudoti albumų pavadinimus

note: i18n: ectx: label, entry, group (Playlist Search)
en: Include artist names in matching
lt: Lyginant naudoti atlikėjų pavadinimus

note: i18n: ectx: label, entry, group (Playlist Search)
en: Include genre names in matching
lt: Lyginant naudoti žanrų pavadinimus

note: i18n: ectx: label, entry, group (Playlist Search)
en: Include composer names in matching
lt: Lyginant naudoti kompozitorių vardus

note: i18n: ectx: label, entry, group (Playlist Search)
en: Include years in matching
lt: Lyginant naudoti metus

note: i18n: ectx: label, entry, group (Playlist Layout)
en: The name of the layout that will be loaded on startup
lt: Paleidimo metu įjungiamo išdėstymo pavadinimas

note: i18n: ectx: label, entry, group (MySQL)
en: Whether Amarok uses its own internal database, as opposed to an external engine.
lt: Amarok turi naudoti savo vidinę duomenų bazę, ar išorinę.

note: i18n: ectx: label, entry, group (MySQL)
en: The hostname of the external server to connect to.
lt: Išorinės tarnybinės stoties, prie kurios reikia jungtis, pavadinimas.

note: i18n: ectx: label, entry, group (MySQL)
en: Which server port to connect to the database engine.
lt: Kuri tarnybinės stoties prievadą prijungti prie duombazės variklio.

note: i18n: ectx: label, entry, group (MySQL)
en: The name of the database Amarok will use. The user should have sufficient access permissions.
lt: Pavadinimas duombazės, kurią naudos Amarokas. Naudotojas turi turėti pakankamai prieigos teisių.

note: i18n: ectx: label, entry, group (MySQL)
en: Username used to access the external database.
lt: Naudotojo vardas, naudojamas pasiekti išorinę duombazę.

note: i18n: ectx: label, entry, group (MySQL)
en: Password for the external database user.
lt: Išorinės duombazės naudotojo slaptažodis.

note: i18n: ectx: label, entry, group (MySQL)
en: Keeps a running count to know when run a CHECK.
lt: Naudoja skaitliuką, kad būtų aišku, kada paleisti TIKRINIMĄ.

note: i18n: ectx: label, entry, group (ScriptManager)
en: Whether to automatically update built-in scripts
lt: Ar atnaujinti automatiškai įtaisytus scenarijus

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (ScriptManager)
en: Enable/Disable automatic update for built-in scripts.
lt: Įjungti/išjungti automatinį įtaisytų scenarijų atnaujinimą.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Moodbar)
en: Whether to show the moodbar of the current track, if available, in the progress slider
lt: Ar rodyti dabartinės dainos nuotaikos juostą, jei ji įjungta progreso slankiklyje.

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Moodbar)
en: Enable/Disable showing moodbar, if available, in the progress slider.
lt: Įjungti/išjungti nuotaikos juostos rodymą, jei ji įjungta progreso slankiklyje.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Moodbar)
en: The style to use when painting the moodbar
lt: Nuotaikos juostos paišymo stilius

note: i18n: ectx: label, entry, group (PlaylistGenerator)
en: Quality factor for Automated Playlist Generator
lt: Automatinio grojaraščio generatoriaus kokybės faktorius

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (PlaylistGenerator)
en: A value between 0 and 10 that controls whether the Automated Playlist Generator tries to optimize for speed (0) or accuracy (10).
lt: Reikšmė nuo 0 iki 10 nurodanti, ar automatinis grojaraščio generatorius turėtų labiau stengtis dirbti greitai (0) ar tiksliai (10).

[ctx: The command type of this url is not known]
en: Unknown
lt: Nežinoma

en: New Bookmark
lt: Nauja žymelė

en: Bookmark Manager
lt: Žymelių tvarkyklė

en: Add Group
lt: Pridėti grupę

en: Filter bookmarks
lt: Filtruoti žymeles

en: Start typing to progressively filter the bookmarks
lt: Pradėkite rašyti, norėdami palaipsniui filtruoti žymeles

en: Bookmark this Album
lt: Pažymėti šitą albumą

en: Bookmark this Artist
lt: Pažymėti šitą atlikėją

en: Add Position Marker
lt: Pridėti pozicijos žymę

en: Group
lt: Grupė

en: Type
lt: Tipas

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Description
lt: Aprašymas

en: New Group
lt: Nauja grupė

en: none
lt: nieko

[ctx: Load the view represented by this bookmark]
en: &Load
lt: Į&kelti

en: &Delete
lt: Pa&šalinti

en: Unknown
lt: Nežinoma

en: Context: %1
lt: Kontekstas: %1

en: Bookmark Context View Applets
lt: Pasižymėti kontekstinio rodinio įskiepius

[ctx: A type of command that affects the context view]
en: Context
lt: Kontekstas

en: Files
lt: Failai

en: Files (%1)
lt: Failai (%1)

en: Album "%1" from %2
lt: Albumas "%1" iš %2

en: Album "%1"
lt: Albumas „%1“

en: Artist "%1" from %2
lt: Atlikėjas "%1" iš %2

en: Artist "%1"
lt: Atlikėjas „%1“

en: Bookmark Media Sources View
lt: Pasižymėti kūrinių šaltinių rodinį

[ctx: A type of command that affects the view in the browser category]
en: Navigate
lt: Pereiti

en: Bookmark Track Position
lt: Žymėti dainos vietą

[ctx: A type of command that starts playing at a specific position in a track]
en: Play
lt: Groti

en: Files/URLs to open
lt: Atverti failus arba URL

en: Immediately start playing an audio cd
lt: Nedelsiant pradėti groti garso plokštelę

en: Skip backwards in playlist
lt: Grojaraštyje eiti atgal

en: Start playing current playlist
lt: Pradėti groti dabartinį grojaraštį

en: Play if stopped, pause if playing
lt: Groti jei sustabdyta, pristabdyti jei grojama

en: Pause playback
lt: Pristabdyti

en: Stop playback
lt: Nustoti groti

en: Skip forwards in playlist
lt: Grojaraštyje eiti pirmyn

en: Additional options:
lt: Papildomos parinktys:

en: Append files/URLs to playlist
lt: Papildyti grojaraštį failais arba URL

en: Queue URLs after the currently playing track
lt: Įtraukti URL į eilę po dabar grojančios dainos

en: Load URLs, replacing current playlist
lt: Įkelti URL pakeičiant dabartinį grojaraštį

en: Print verbose debugging information
lt: Spausdinti išsamią klaidų derinimo informaciją

en: Disable colorization for debug output.
lt: Išjungti spalvinimą derinimo išvestyje.

en: Allow running multiple Amarok instances
lt: Galima vienu metu paleisti daugiau nei vieną Amaroką

en: Base for relative filenames/URLs
lt: Santykinių failų pavadinimų ar URL pradžia

en: Database Error
lt: Duombazės klaida

en: Moving files to trash
lt: Failai perkeliami į šiukšliadėžę

en: A music path, %1, is set in System Settings.
    Would you like to use that as a collection folder?
lt: Muzikos kelias „%1“ yra nurodytas sistemos nustatymuose.
    Ar norite jį naudoti kaip jūsų fonotekos aplanką?

en: Media Sources Home
lt: Kūrinių šaltinių namai

en: Filter Music Sources
lt: Filtruoti kūrinių šaltinius

en: &Media Sources
lt: &Kūrinių šaltiniai

en: This is where you will find your local music, as well as music from mobile audio players and CDs.
lt: Čia rasite savo vietinę muziką, taipogi muziką iš nešiojamų grotuvų ir kompaktinių plokštelių (CD).

en: Search collection
lt: Ieškoti fonotekoje

[ctx: @item:inlistbox Collection widget filter preset]
en: Added This Hour
lt: Pridėta šią valandą

[ctx: @item:inlistbox Collection widget filter preset]
en: Added Today
lt: Pridėta šiandien

[ctx: @item:inlistbox Collection widget filter preset]
en: Added This Week
lt: Pridėta šią savaitę

[ctx: @item:inlistbox Collection widget filter preset]
en: Added This Month
lt: Pridėta šį mėnesį

en: First Level
lt: Pirmas lygis

en: Second Level
lt: Antras lygis

en: Third Level
lt: Trečias lygis

en: Show Years
lt: Rodyti metus

[ctx: @action:inmenu]
en: Show Track Numbers
lt: Rodyti dainų numerius

en: Show Cover Art
lt: Rodyti viršelius

en: Merged View
lt: Sujungtas rodinys

en: Sort Options
lt: Rikiavimo parinktys

[ctx: No labels are assigned to the given item are any of its subitems]
en: No Labels
lt: Nėra etikečių

en: Counting...
lt: Skaičiuojama...

en: 1 track | %1 tracks
lt[0]: %1 daina
lt[1]: %1 dainos
lt[2]: %1 dainų
lt[3]: %1 daina

[ctx: The Name is not known]
en: Unknown
lt: Nežinomas

en: Various Artists
lt: Įvairūs atlikėjai

en: Album
lt: Albumas

en: Year - Album
lt: Metai – Albumas

en: Track Artist
lt: Takelio atlikėjas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_29)
en: Album Artist
lt: Albumo atlikėjas

en: Composer
lt: Kompozitorius

en: Genre
lt: Žanras

en: Year
lt: Metai

en: Label
lt: Etiketė

en: None
lt: Nieko

en: Collapse All
lt: Sutraukti viską

en: Collection
lt: Fonoteka

en: Copy to Collection
lt: Kopijuoti į fonoteką

en: Move to Collection
lt: Perkelti į fonoteką

en: Move Tracks to Trash
lt: Perkelti dainas į šiukšliadėžę

en: Delete Tracks
lt: Trinti dainas

en: More...
lt: Daugiau...

en: &Add to Playlist
lt: &Pridėti į grojaraštį

[ctx: Replace the currently loaded tracks with these]
en: &Replace Playlist
lt: &Pakeisti grojaraštį

[ctx: Organize Files]
en: Organize Files
lt: Sudėlioti failus

en: &Edit Track Details
lt: K&eisti dainos informaciją

en: Filter Files
lt: Filtruoti failus

en: The file browser lets you browse files anywhere on your system, regardless of whether these files are part of your local collection. You can then add these files to the playlist as well as perform basic file operations.
lt: Failų naršyklė leidžia naršyti po jūsų sistemos aplankus ir failus, nepriklausomai nuo to, ar jie įtraukti į jūsų fonoteką. Failus galite įkelti į grojaraštį arba tiesiog atlikti standartinius failų veiksmus.

[ctx: @title:window]
en: Confirm Delete
lt: Patvirtinti trynimą

en: Are you sure you want to delete this item? | Are you sure you want to delete these %1 items?
lt[0]: Ar tikrai norite trinti šį objektą?
lt[1]: Ar tikrai norite trinti šiuos %1 objektus?
lt[2]: Ar tikrai norite trinti šiuos %1 objektų?
lt[3]: Ar tikrai norite trinti %1 objektą?

[ctx: @title:window]
en: Confirm Move to Trash
lt: Patvirtinti perkėlimą į šiukšliadėžę

en: Are you sure you want to move this item to trash? | Are you sure you want to move these %1 items to trash?
lt[0]: Ar tikrai norite perkelti šį objektą į šiukšliadėžę?
lt[1]: Ar tikrai norite perkelti šiuos %1 objektus į šiukšliadėžę?
lt[2]: Ar tikrai norite perkelti šiuos %1 objektų į šiukšliadėžę?
lt[3]: Ar tikrai norite perkelti %1 objektą į šiukšliadėžę?

en: Home
lt: Namai

en: Automated Playlist Generator
lt: Automatinis grojaraščio generatorius

en: Create playlists by specifying criteria
lt: Sukurti grojaraščius pagal nurodytą kriterijų

en: Add new preset
lt: Pridėti naują nustatymų rinkinį

en: Edit selected preset
lt: Keisti pasirinktą nustatymų rinkinį

en: Delete selected preset
lt: Trinti pasirinktą nustatymų rinkinį

en: Import a new preset
lt: Importuoti naują nustatymų rinkinį

en: Export the selected preset
lt: Eksportuoti pasirinktą nustatymų rinkinį

en: Run APG with selected preset
lt: Paleisti APG su pasirinktu nustatymų rinkiniu

en: APG Presets
lt: APG nustatymų rinkiniai

en: Generator Optimization
lt: Generatoriaus optimizavimas

en: Speed
lt: Greitis

en: Accuracy
lt: Tikslumas

[ctx: Bias selection label in bias view.]
en: Match Type:
lt: Atitiktimo tipas:

en: Dynamic Playlists
lt: Dinaminiai grojaraščiai

en: Dynamically updating parameter based playlists
lt: Dinamiškai keičiamas nuo parametrų priklausantis grojaraštis

en: With a dynamic playlist, Amarok becomes your own personal dj, automatically selecting tracks for you, based on a number of parameters that you select.
lt: Naudojant dinaminį grojaraštį, Amarokas tampa jūsų asmeniniu didžėjumi, automatiškai parenkančiu dainas pagal jūsų nurodytus kriterijus.

en: Previous:
lt: Ankstesnė:

en: Number of previous tracks to remain in the playlist.
lt: Grojaraštyje paliekamų jau grojusių dainų skaičius:

en: Upcoming:
lt: Būsimos:

en: Number of upcoming tracks to add to the playlist.
lt: Grojaraštyje rodomų būsimų dainų skaičius:

[ctx: Turn dynamic mode on]
en: On
lt: Įjungta

en: Turn dynamic mode on.
lt: Įjungti dinaminę veikseną.

en: Duplicates
lt: Dublikatai

en: New
lt: Nauja

en: New playlist
lt: Naujas grojaraštis

en: Edit
lt: Keisti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, eqPresetDeleteBtn)
en: Delete
lt: Pašalinti

en: Repopulate
lt: Pildyti iš naujo

en: Replace the upcoming tracks with fresh ones.
lt: Pakeisti būsimas dainas naujomis.

en: &Rename playlist
lt: &Pervadinti grojaraštį

en: &Clone Playlist
lt: &Klonuoti grojaraštį

en: &Delete playlist
lt: &Trinti grojaraštį

en: The playlist browser contains your list of imported and saved playlists. It is also where you can specify powerful dynamic playlists and manage your podcast subscriptions and episodes.
lt: Grojaraščių naršyklėje yra jūsų importuoti ir išsaugoti grojaraščiai. Joje galite sukurti galingus dinaminius grojaraščius bei valdyti savo podcast prenumeratas ir epizodus.

en: Add Folder
lt: Pridėti aplanką

en: Visible Sources
lt: Matomi šaltiniai

en: Folders are only shown in <b>merged view</b>.
lt: Aplankai rodomi tik <b>sujungtame rodinyje</b>.

[ctx: default name for new folder]
en: New Folder
lt: Naujas aplankas

[ctx: number of playlists from one source]
en: One Playlist | %1 playlists
lt[0]: Vienas grojaraštis
lt[1]: %1 grojaraščiai
lt[2]: %1 grojaraščių
lt[3]: %1 grojaraštis

[ctx: normally number of playlists, but they are still loading]
en: Loading...
lt: Įkeliama...

[ctx: number of playlists from one source]
en: One playlist | %1 playlists
lt[0]: Vienas grojaraštis
lt[1]: %1 grojaraštis
lt[2]: %1 grojaraščių
lt[3]: %1 grojaraštis

en: Source
lt: Šaltinis

[ctx: toggle the "new" status of this podcast episode]
en: &New
lt: &Naujas

en: &Rename...
lt: &Pervadinti...

en: &Delete...
lt: &Trinti...

en: &Export As...
lt: &Eksportuoti kaip...

en: Use relative path for &saving
lt: Išsaugant naudoti &santykinį kelią

en: Save As
lt: Išsaugoti kaip

en: &Rename Folder...
lt: &Pervadinti aplanką...

en: &Delete Folder
lt: &Trinti aplanką

en: New name
lt: Naujas pavadinimas

[ctx: Enter a new name for a folder that already exists]
en: Enter new folder name:
lt: Įveskite naują aplanko pavadinimą:

en: Confirm Delete
lt: Patvirtinti trynimą

en: Are you sure you want to delete this folder and its contents?
lt: Ar tikrai norite trinti šį aplanką ir jo turinį?

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_podcastCheckBox)
en: Podcasts
lt: Podcast

en: List of podcast subscriptions and episodes
lt: Garso prenumeratų ar epizodų sąrašas

en: Manage your podcast subscriptions and browse individual episodes. Downloading episodes to the disk is also done here, or you can tell Amarok to do this automatically.
lt: Tvarkyti jūsų garso prenumeratas ir naršyti po atskirus epizodus. Čia taip pat atliekamas epizodų atsiuntimas į diską. Taipogi galite nurodyti Amarokui tą padaryti automatiškai.

en: &Add Podcast
lt: &Pridėti garso prenumeratą

en: &Update All
lt: &Atnaujinti viską

en: Import OPML File
lt: Importuoti OPML failą

en: By
lt: atlikėjo

[ctx: Podcast published on date]
en: On
lt: iš albumo

en: File Size:
lt: Failo dydis:

en: Subscription Date:
lt: Prisijungimo data:

en: Keywords:
lt: Raktažodžiai:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, addPodcastButton)
en: Add Podcast...
lt: Pridėti garso prenumeratą...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, addPodcastButton)
en: add podcast...
lt: pridėti garso prenumeratą...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, refreshPodcastsButton)
en: Refresh All Podcasts
lt: Atnaujinti visas garso prenumeratas

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, configurePodcastsButton) i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, configurePodcastsButton)
en: Configure Podcasts...
lt: Konfigūruoti garso prenumeratas...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, podcastsIntervalButton)
en: Scan Interval...
lt: Peržiūros intervalas...

[ctx: number of podcasts from one source]
en: One Channel | %1 channels
lt[0]: Vienas kanalas
lt[1]: %1 kanalai
lt[2]: %1 kanalų
lt[3]: %1 kanalas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, titleLabel)
en: Title
lt: Pavadinimas

en: Summary
lt: Santrauka

en: Add Podcast
lt: Pridėti garso prenumeratą

en: Enter RSS 1.0/2.0 or Atom feed URL:
lt: Įveskite RSS 1.0/2.0 arba Atom kanalo URL:

en: Saved Playlists
lt: Įrašyti grojaraščiai

en: User generated and imported playlists
lt: Naudotojų sukurti ir importuoti grojaraščiai

en: Create, edit, organize and load playlists. Amarok automatically adds any playlists found when scanning your collection, and any playlists that you save are also shown here.
lt: Kurti, redaguoti, organizuoti ir pakrauti grojaraščius. Čia laikomi visi fonotekos skenavimo metu rasti grojaraščiai. Šioje vietoje taipogi matysite visus jūsų išsaugotus grojaraščius.

en: The Internet browser lets you browse online sources of content that integrates directly into Amarok. Amarok ships with a number of these sources, but many more can be added using scripts.
lt: Interneto naršyklės pagalba galite naršyti po turinį, kuris integruojamas su Amarok grotuvu. Amarok iš karto turi keletą tokios informacijos šaltinių, bet jūs galite pridėti dar daugiau panaudoję scenarijus.

[ctx: Miscellaneous settings]
en: General
lt: Bendros parinktys

en: Configure General Options
lt: Keisti bendras parinktis

en: Local Collection
lt: Vietinė fonoteka

en: Configure Local Collection
lt: Konfigūruoti vietinę fonoteką

en: Metadata
lt: Metaduomenys

en: Playback
lt: Grojimas

en: Configure Playback
lt: Derinti grojimą

en: Notifications
lt: Pranešimai

en: Configure Notifications
lt: Konfigūruoti pranešimus

en: Database
lt: Duombazė

en: Configure Database
lt: Konfigūruoti duombazę

en: Plugins
lt: Priedai

en: Configure Plugins
lt: Konfigūruoti priedus

en: Scripts
lt: Scenarijai

en: Configure Scripts
lt: Konfigūruoti scenarijus

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, CollectionConfig)
en: Collection Setup
lt: Fonotekos nuostatos

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, collectionFoldersBox)
en: Collection Folders
lt: Fonotekos aplankai

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, descriptionLabel)
en: These folders will be scanned for media to make up your collection. You can right-click on a folder to individually rescan it, if it was previously selected:
lt: Šie aplankai bus skenuojami ieškant kūrinių jūsų fonotekai. Galite spausti dešinį pelės mygtuką, norėdami perskenuoti konkretų aplanką, jei prieš tai jis buvo pažymėtas:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, importingBox)
en: Importing Music
lt: Importuojama muzika

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, transcodeLabel)
en: Transcode tracks:
lt: Perkoduoti takelius:

en: The amarok database reported the following errors:
    %1
    In most cases you will need to resolve these errors before Amarok will run properly.
lt: Amaroko duomenų bazė pranešė apie tokias klaidas:
    %1
    Dažniausiai jums teks pataisyti šias klaidas jei norėsite, kad Amarok tvarkingai dirbtų.

[ctx: A default password for insertion into an example SQL command (so as not to print the real one). To be manually replaced by the user.]
en: password
lt: slaptažodis

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_UseServer) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_UseServer)
en: Check to enable the use of an external database. By default there is already an embedded MySQL database running.
lt: Įjunkite, jei norite naudoti išorinę duomenų bazę. Paprastai jau būna paleista vidinė MySQL duomenų bazė.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_UseServer)
en: Use &external MySQL database
lt: Naudoti &išorinę MySQL duombazę

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, group_Connection)
en: Connection Settings
lt: Ryšio nuostatos

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_Host)
en: &Server:
lt: &Serveris:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, kcfg_Host)
en: Enter the name of the existing MySQL server
lt: Įveskite egzistuojančio MySQL serverio pavadinimą

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_Port)
en: P&ort:
lt: &Prievadas:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, kcfg_Port)
en: Enter the port number to access the server. Default is port 3306.
lt: Įveskite numerį prievado, kuriuo galima pasiekti serverį. Numatytasis prievadas yra 3306.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelUsername) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_User)
en: &Username:
lt: &Naudotojo vardas:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, kcfg_Password)
en: Enter the password for the default user.
lt: Įveskite serverio numatytojo naudotojo slaptažodį.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelPassword) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_Password)
en: &Password:
lt: &Slaptažodis:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, kcfg_User)
en: Enter the username to access the database with full access privileges.
lt: Įveskite naudotoją, kurio vardu galima gauti pilną (neapribotą) prieigą prie duomenų bazės.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_Database)
en: &Database:
lt: &Duombazė:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, kcfg_Database)
en: Enter the name of the database. Default preset is amarokdb.
lt: Įveskite duomenų bazės pavadinimą. Numatytasis pavadinimas yra „amarokdb“.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_SQL)
en: If your database is not already set up, you can use the following S&QL commands (after replacing the password with the correct one):
lt: Jei jūsų duomenų bazė dar nesukurta ir neparuošta, galite naudoti žemiau pateiktas S&QL komandas (pakeitę slaptažodį realiai veikiančiu):

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, generalBox)
en: General Options
lt: Bendros parinktys

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_ShowTrayIcon) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_ShowTrayIcon)
en: Check to enable the Amarok system tray icon.
lt: Įjungus šią parinktį sistemos dėkle bus rodomas Amarok ženklelis.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowTrayIcon)
en: Show tray &icon
lt: Rodyti sistemos &dėklo ženklelį

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_AutoGetCoverArt) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_AutoGetCoverArt)
en: Check to enable the automatic retrieval of cover art from the Internet.
lt: Įjunkite, jei norite automatiškai atsiųsti diskų viršelius iš interneto.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_AutoGetCoverArt)
en: Automatically retrieve cover art
lt: Automatiškai atsisiųsti viršelius

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_AnimateAppletCollapse) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_AnimateAppletCollapse)
en: Check to enable animations when context applets collapse.
lt: Įjunkite, jei norite įgalinti animaciją uždarant kontekstines programėles.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, playlistBox)
en: Playlist Options
lt: Grojaraščio nuostatos

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_AutoScrollPlaylist)
en: Check to make the playlist scroll so the current track is always visible.
lt: Įjunkite, jei norite, jog grojaraštis būtų automatiškai paslenkamas taip, kad būtų matoma šiuo metu grojama daina.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_AutoScrollPlaylist)
en: Automatically scroll playlist to current track
lt: Automatiškai slinkti grojaraštį iki grojamo kūrinio

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, moodbarBox)
en: Moodbar Options
lt: Nuotaikos juostos parinktys

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_ShowMoodbarInSlider)
en: The Moodbar makes it possible to navigate in your music visually.
    Please note that this feature requires the external "Moodbar Generator" tool.
lt: Nuotaikos juosta leidžia vizualiai judėti jūsų muzikoje.
    Pastebėtina, kad šiai savybei reikia išorinio „nuotaikos juostos kūrėjo“ įrankio.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowMoodbarInSlider)
en: Show Moodbar in Progress Slider
lt: Rodyti nuotaikos juostą progreso slankiklyje

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Moodbar style
lt: Nuotaikos juostos stilius

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QComboBox, kcfg_MoodbarPaintStyle) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, kcfg_MoodbarPaintStyle)
en: Choose the mood display style
lt: Parinkite nuotaikos rodymo stilių

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_MoodbarPaintStyle)
en: Angry
lt: Piktas

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_MoodbarPaintStyle)
en: Frozen
lt: Užšaldyta

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_MoodbarPaintStyle)
en: Happy
lt: Laimingas

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_MoodbarPaintStyle)
en: Normal
lt: Normalus

[ctx: Maximum cover size option]
en: Small (200 px)
lt: Mažas (200 pikselių)

[ctx: Maximum cover size option]
en: Medium (400 px)
lt: Vidutinis (400 pikselių)

[ctx: Maximum cover size option]
en: Large (800 px)
lt: Didelis (800 pikselių)

[ctx: Maximum cover size option]
en: Huge (1600 px)
lt: Milžiniškas (1600 pikselių)

en: (%2one exception%3) | (%2%1 exceptions%3)
lt[1]: IšimtysIšimtys
lt[2]: IšimtysIšimtys
lt[3]: IšimtysIšimtys

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, m_writeBack)
en: Write meta data changes (including 'stars' rating) back to the original file.
    You can also prevent writing back by write protecting the file.
    This might be a good idea if you are currently
    sharing those files via the Internet.
lt: Įrašyti meta informacijos pasikeitimus (įskaitant žvaigždučių įvertinimus) atgal į dainos failą.
    Galite išvengti informacijos rašymo į failą uždrausdami rašyti į patį failą.
    Jei šiuo metu dalinatės failais internetu, būtų nebloga mintis įjungti šią parinktį.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_writeBack)
en: Write metadata to file
lt: Rašyti meta informaciją į failą

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, m_writeBackStatistics)
en: Write play-changing statistics (e.g. score, lastplayed, playcount)
    as tags back to the file.
lt: Rašyti grojimo statistiką (tokią kaip balus, paskutinį kartą grotą, grojimų skaičių ir pan.)
    į patį dainos failą.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_writeBackStatistics)
en: Write statistics to file
lt: Rašyti statistiką į failą

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, m_writeBackCover)
en: Write changed covers back to the file.
    This will replace existing embedded covers.
lt: Rašyti pakeistus albumų viršelius į dainos failą.
    Tai pakeis esamus įsiūtus viršelius.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_writeBackCover)
en: Write covers to file, maximum size:
lt: Rašyti albumo viršelius į failą, maks. dydis:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, m_useCharsetDetector)
en: If selected, Amarok will use Mozilla's
    Character Set Detector to attempt to automatically guess the
    character sets used in ID3 tags.
lt: Įjungus šią parinktį Amarokas naudos Mozilos
    simbolių koduotės atpažinimą, bandant nuspėti
    ID3 žymų koduotę.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_useCharsetDetector)
en: &Enable character set detection in ID3 tags
lt: Įjungti simbolių &koduočių aptikimą ID3 žymose

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, m_statSyncingGroup)
en: Statistics Synchronization
lt: Statistikos sinchronizavimas

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: General
lt: Bendri

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QGroupBox, kcfg_OsdEnabled) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QGroupBox, kcfg_OsdEnabled)
en: Check to enable the On-Screen-Display. The OSD briefly displays track data when a new track is played.
lt: Įjungti pranešimus. Pranešime pateikiama glausta informacija apie pradėtą groti dainą.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kcfg_OsdEnabled)
en: Use &On-Screen-Display
lt: Įjungti &pranešimus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, fadeoutLengthLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: &Duration:
lt: &Trukmė:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, kcfg_OsdDuration) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, kcfg_OsdDuration)
en: The time in milliseconds for which to show the OSD. The value must be between 500 ms and 10000 ms.
lt: Pranešimo rodymo trukmė milisekundėmis. Galimos reikšmės nuo 500 ms iki 10000 ms.

note: i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, kcfg_OsdDuration)
en: Forever
lt: Nuolatos

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2_3)
en: Sc&reen:
lt: Ek&ranas:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KComboBox, kcfg_OsdScreen) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KComboBox, kcfg_OsdScreen)
en: The screen that should display the OSD.
lt: Kuriame ekrane rodyti pranešimą.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QGroupBox, kcfg_OsdUseCustomColors) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QGroupBox, kcfg_OsdUseCustomColors)
en: Check to enable custom colors for the On-Screen-Display.
lt: Įjungti pasirinktas pranešimo spalvas.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kcfg_OsdUseCustomColors)
en: Use &custom colors
lt: Naudoti &pasirinktas spalvas

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, textLabel2) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KColorButton, kcfg_OsdTextColor)
en: The color of the OSD text.
lt: Pranešimo teksto spalva.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Text color:
lt: Teksto spalva:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KColorButton, kcfg_OsdTextColor)
en: Click to select the color of the OSD text.
lt: Parinkite pranešimo teksto spalvą.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_OsdUseTranslucency)
en: If checked, enables translucency if supported by your desktop system.
lt: Jei įjungta, įgalina permatomumą, jei jis palaikomas jūsų darbastalio sistemoje.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_OsdUseTranslucency)
en: &Translucent
lt: Perma&tomas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Font scale:
lt: Šrifto mastelis:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_KNotifyEnabled)
en: Check to use the system notification.
lt: Įjunkite, jei norite naudoti sisteminius pranešimus.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_KNotifyEnabled)
en: Use &system notifications
lt: Naudoti &sisteminius pranešimus

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_ResumePlayback) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_ResumePlayback)
en: If checked, Amarok will<br>resume playback from where you left it the previous session -- just like a tape-player.
lt: Įjungus šią parinktį Amarok <br> tęs dainos grojimą nuo tos vietos, ties kuria buvo sustota – veiks kaip magnetofonas.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ResumePlayback)
en: &Resume playback on start
lt: &Tęsti grojimą įjungus Amarok

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, kcfg_FadeoutLength) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, kcfg_FadeoutLength)
en: The length of the fadeout, in milliseconds.
lt: Pritildymo trukmė milisekundėmis.

en: Collections
lt: Fonotekos

en: Internet Services
lt: Interneto tarnybos

en: Generic
lt: Bendri

en: Lyrics
lt: Tekstai

en: Scriptable Service
lt: Tarnyba valdoma scenarijumi

en: Search Scripts
lt: Ieškoti scenarijų

en: %1 track | %1 tracks
lt[0]: %1 daina
lt[1]: %1 dainos
lt[2]: %1 dainų
lt[3]: %1 daina

en: Disc %1
lt: Diskas %1

en: &Queue
lt: Į &eilę

en: Edit Track Details
lt: Keisti dainos detales

en: Play Count
lt: Dažnumas

en: Score
lt: Balai

en: Add label
lt: Pridėti etiketę

en: Remove label
lt: Panaikinti etiketę

en: Show in Media Sources
lt: Rodyti kūrinių šaltinius

en: Add to blacklist
lt: Pridėti į juodąjį sąrašą

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, matchedLabelsButton)
en: Labels
lt: Etiketės

en: Reload
lt: Įkelti iš naujo

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, settingsGroupBox)
en: Settings
lt: Nuostatos

en: Labels: No track playing
lt: Etiketės: negroja jokia daina

en: Labels: Fetching...
lt: Etiketės: atsiunčiama...

en: Labels: %1
lt: Etiketės: %1

en: Labels for %1 by %2
lt: %2 kūrinio %1 etiketės

en: General Settings
lt: Bendros parinktys

en: Blacklist Settings
lt: Juodo sąrašo nuostatos

en: Replacement Settings
lt: Pakeitimų nuostatos

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Do not show the following labels:
lt: Nerodyti šių etikečių:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, matchArtistCheckBox)
en: Labels matching the artist
lt: Etiketės, atitinkančios atlikėją

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, matchTitleCheckBox)
en: Labels matching the title
lt: Etiketės, atitinkančios pavadinimą

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, matchAlbumCheckBox)
en: Labels matching the album
lt: Etiketės, atitinkančios albumą

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Blacklist:
lt: Juodasis sąrašas:

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, labelsGeneralSettings)
en: Labels Settings
lt: Etikečių nuostatos

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, minAutoAddCountLabel)
en: Minimum label score:
lt: Minimalus etiketės balų skaičius:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, minCountSpinBox)
en: Show only labels that are rated at least that high.
lt: Rodyti tik etiketes, turinčias bent jau tiek balų.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Maximum labels to show:
lt: Maksimalus rodomų etikečių skaičius:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, numLabelsSpinBox)
en: Do not show more than this many labels.
    Note that personal labels will always be shown.
lt: Nerodyti daugiau etikečių nei šis skaičius.
    Pastebėtina, kad asmeninės etiketės rodomos visada.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Show personal labels with score:
lt: Rodyti asmenines etiketes su balų skaičiumi:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, personalCountSpinBox)
en: Affects the font size of the personal labels.
lt: Įtakoja asmeninių etikečių šrifto dydį.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, autoAddCheckBox)
en: Automatically add downloaded labels if none are assigned
lt: Automatiškai pridėti atsiųstas etiketes, jei nė viena nebuvo nurodyta

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, minAutoAddCountSpinBox)
en: Add only labels that are rated at least that high.
lt: Pridėti tik tas etiketes, kurio įvertintos bent jau tokiu balų skaičiumi.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Color for assigned labels:
lt: Priskirtų etikečių spalva:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Color for labels background:
lt: Etikečių fono spalva:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, resetColorsPushButton)
en: Sets the label colors according to the current color scheme.
lt: Nustato etikečių spalvas pagal dabartinę spalvų schemą.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, resetColorsPushButton)
en: Reset colors
lt: Atstatyti spalvas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Replace downloaded label
lt: Pakeisti atsisiųstas etiketes

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, replaceLabel2)
en: with
lt: su

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, addPushButton) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, addButton)
en: Add
lt: Įdėti

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QTreeWidget, replacementTreeWidget)
en: This will help you keep your label collection clean by replacing downloaded labels according to your preferences.
    Eg. "hip hop" -> "hip-hop"
lt: Tai padės tvarkyti jūsų etikečių kolekciją, nes pakeis atsisiųstas etiketes pagal jūsų nustatymus.
    Pavyzdžiui. „hip hop“ -> „hip-hop“.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, replacementTreeWidget)
en: Downloaded label
lt: Atsisiųsta etiketė

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, replacementTreeWidget)
en: Replacement
lt: Pakeitimas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, removePushButton)
en: Remove selected
lt: Pašalinti pažymėtus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, titleLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_21)
en: Title:
lt: Pavadinimas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_22)
en: Artist:
lt: Atlikėjas:

en: Configure Playlist Info Applet
lt: Derinti grojaraščio informacijos įskiepį

en: Width
lt: Plotis

en: Songkick Concert Information
lt: Songkick koncerto informacija

en: Concerts
lt: Koncertai

en: Reload Songkick
lt: Įkelti Songkick iš naujo

en: Concert information is being fetched.
lt: Atsisiunčiama koncerto informacija.

en: Songkick was not able to be downloaded. Please check your Internet connection: %1
lt: Nepavyko atsiųsti Songkick. Patikrinkite interneto ryšį: %1

en: There was no information found for this track
lt: Apie šią dainą informacija nebuvo rasta

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, ReloadEditDialog)
en: Reload tabs
lt: Įkelti korteles iš naujo

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Reload tabs with the following title and artist
lt: Iš naujo įkelti korteles su šiuo pavadinimu ir atlikėju

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, artistLabel)
en: Artist
lt: Atlikėjas

[ctx: Guitar tablature]
en: Tabs
lt: Kortelės

[ctx: Guitar tablature]
en: Reload tabs
lt: Korteles įkelti iš naujo

[ctx: Guitar tablature]
en: Tabs: Fetching...
lt: Kortelės: atsiunčiama...

[ctx: Guitar tablature]
en: No Tabs for %1 by %2
lt: Nėra kortelės %2 dainai %1

[ctx: Guitar tablature]
en: Tabs: Fetch Error
lt: Kortelės: atsiuntimo klaida

[ctx: Guitar tablature]
en: Tabs: %1 - %2
lt: Kortelės: %1 – %2

[ctx: Guitar tablature settings]
en: Tabs Settings
lt: Kortelių nuostatos

[ctx: Guitar tablature]
en: Reload Tabs
lt: Korteles įkelti iš naujo

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, TabsSettings)
en: Current Track Settings
lt: Dabartinės dainos nuostatos

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, gbFetchTabs)
en: Fetch tabs for
lt: Atsisiųsti korteles

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbFetchGuitar)
en: Guitar
lt: Gitara

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbFetchBass)
en: Bass
lt: Bosas

[ctx: Guitar tablature]
en: tab provided from:
lt: kortelė gauta iš:

en: Track
lt: Daina

en: Unable to retrieve Wikipedia information: %1
lt: Nepavyko gauti Vikipedijos informacijos: %1

en: No information found...
lt: Nerasta informacijos...

en: Choose Language
lt: Pasirinkite kalbą

en: Configure Applets...
lt: Konfigūruoti įskiepius...

en: &Context
lt: &Kontekstas

en: No labels found on Last.fm
lt: Last.fm nerasta jokių etikečių

en: Unable to retrieve from Last.fm
lt: Nepavyko atsisiųsti iš Last.fm

en: No connection to Last.fm
lt: Nėra ryšio su Last.fm

en: ontour
lt: koncertuoja

en: dates
lt: datos

en: Do not show under Various Artists
lt: Nerodyti prie „Įvairių atlikėjų“

en: Show under Various Artists
lt: Rodyti prie „Įvairių atlikėjų“

en: %1 - Stopped %2
lt: %1 – Sustabdyta %2

en: Playback Ended Markers
lt: Grojimo pabaigos žymės

[ctx: Name of the virtual collection that merges tracks from all collections]
en: Aggregate Collection
lt: Agreguoti fonoteką

en: Audio CD settings - Amarok
lt: Audio CD nustatymai – Amarok

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Available formats
lt: Galimi formatai

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, advancedButton)
en: Advanced
lt: Išsamiau

en: Loading remote collection from host %1
lt: Iš %1 kraunama nutolusi fonoteka

en: Updating Amarok database schema
lt: Atnaujinamas Amarok duombazės schema

en: Could not create directory: %1
lt: Nepavyko sukurti aplanko: %1

en: Transferring: %1
lt: Persiunčiama: %1

en: Transcoding: %1
lt: Perkoduojama: %1

en: Removing: %1
lt: Šalinama: %1

en: &Configure Device
lt: &Konfigūruoti įrenginį

en: &Eject Device
lt: &Atjungti įrenginį

en: Unknown Artist
lt: Nežinomas atlikėjas

en: Unknown track
lt: Nežinoma daina

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, nameLabel)
en: iPod name:
lt: iPod pavadinimas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_transcodeLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, transcodeLabel)
en: Transcode:
lt: Perkoduoti:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, modelComboLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, modelLabel)
en: Model:
lt: Modelis:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, initializeButton)
en: &Initialize iPod
lt: Inicializuoti iPod'ą

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, infoGroupBox)
en: Information
lt: Informacija

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, generationLabel)
en: Generation:
lt: Karta:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, troubleshootingGroupBox)
en: Troubleshooting
lt: Problemų sprendimas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, sysInfoLabel)
en: SysInfo file:
lt: Sistemos informacijos failas:

[ctx: iPod model that is not (yet) recognized]
en: Unrecognized model
lt: Neatpažintas modelis

en: iPod model was not recognized.
lt: iPod modelis neatpažintas.

[ctx: Unknown iPod model, generation...]
en: Unknown
lt: Nežinomas

[ctx: In a dialog: Video: Supported]
en: Supported
lt: Palaikomas

[ctx: In a dialog: Video: Not supported]
en: Not supported
lt: Nepalaikomas

[ctx: In a dialog: Some file: Not found]
en: <b>Not found</b>
lt: <b>Nerasta</b>

[ctx: In a dialog: Some file: Not needed]
en: Not needed
lt: Nebūtina

en: Copying Tracks Failed
lt: Dainų kopijavimas nepavyko

en: Tracks not copied: the device is already being copied to
lt: Dainos nenukopijuotos: į įrenginį jau kopijuojama

en: Unsupported format: %1
lt: Nepalaikomas formatas: %1

en: Already on device
lt: Jau įrenginyje

en: Tracks not copied: the device already has these tracks
lt: Dainos nenukopijuotos: įrenginyje jau yra šios dainos

en: Tracks not copied: the device has insufficient space
lt: Dainos nenukopijuotos: įrenginyje nepakanka vietos

en: Transferring Tracks to Device
lt: Dainos įkeliamos į įrenginį

en: %1 track failed to copy to the device | %1 tracks failed to copy to the device
lt[0]: Vienos dainos nepavyko nukopijuoti į įrenginį
lt[1]: %1 dainų nepavyko nukopijuoti į įrenginį
lt[2]: %1 dainų nepavyko nukopijuoti į įrenginį
lt[3]: %1 dainos nepavyko nukopijuoti į įrenginį

en: The track failed to copy to the device
lt: Nepavyko nukopijuoti dainos į muzikos įrenginį

en: Track not deleted: | Tracks not deleted:
lt[0]: Neištrinta daina:
lt[1]: Neištrintos dainos:
lt[2]: Neištrintos dainos:
lt[3]: Neištrintos dainos:

en: Deleting Track Failed | Deleting Tracks Failed
lt[0]: Nepavyko ištrinti dainos
lt[1]: Nepavyko ištrinti dainų
lt[2]: Nepavyko ištrinti dainų
lt[3]: Nepavyko ištrinti dainų

en: %1 tracks are already being deleted from the device.
lt: %1 dainos jau šalinamos iš muzikos įrenginio

en: Removing Track from Device | Removing Tracks from Device
lt[0]: Daina šalinama iš įrenginio
lt[1]: Dainos šalinamos iš įrenginio
lt[2]: Dainos šalinamos iš įrenginio
lt[3]: Dainos šalinamos iš įrenginio

en: &Disconnect Device
lt: &Atjungti įrenginį

en: Media Device playlists
lt: Muzikos įrenginių grojaraščiai

[ctx: Podcasts on a media device]
en: Podcasts on %1
lt: %1 garso prenumeratos

en: Could not connect to MTP Device
lt: Nepavyko prisijungti prie MTP įrenginio

en: Could not copy track from device.
lt: Nepavyko nukopijuoti dainos iš įrenginio.

en: Unknown Album
lt: Nežinomas albumas

en: Unknown Genre
lt: Nežinomas žanras

en: Could not delete item
lt: Nepavyko pašalinti elemento

en: Delete failed
lt: Pašalinti nepavyko

en: Could not save playlist.
lt: Nepavyko įrašyti grojaraščio.

en: Playdar Collection
lt: Playdar rinkinys

[ctx: The genre name for classical music]
en: Classical
lt: Klasikinė

[ctx: @info]
en: Do you really want to move this track? It will be renamed and the original deleted. | Do you really want to move these %1 tracks? They will be renamed and the originals deleted.
lt[0]: Ar tikrai norite perkelti šią dainą? Ji bus pervadinta, o pradinis variantas bus ištrintas.
lt[1]: Ar tikrai norite perkelti šias %1 dainas? Jos bus pervadintos, o pradiniai variantai bus ištrinti.
lt[2]: Ar tikrai norite perkelti šias %1 dainų? Jos bus pervadintos, o pradiniai variantai bus ištrinti.
lt[3]: Ar tikrai norite perkelti šią %1 dainą? Jos bus pervadintos, o pradiniai variantai bus ištrinti.

[ctx: @title:window]
en: Move Files
lt: Perkelti failus

[ctx: rename files button]
en: &Rename
lt: &Pervadinti

en: Do you want to remove empty folders?
lt: Ar norite pašalinti tuščius aplankus?

en: Remove empty folders?
lt: Pašalinti tuščius aplankus?

en: today
lt: šiandien

en: last week
lt: praeitą savaitę

en: last month
lt: praeitą mėnesį

en: two months ago
lt: prieš du mėnesius

en: three months ago
lt: prieš tris mėnesius

en: Trash
lt: Šiukšliadėžė

en: Moving to trash: %1
lt: Perkeliama į šiukšliadėžę: %1

en: &Delete Episode
lt: &Trinti epizodą

en: Are you sure you want to delete this episode? | Are you sure you want to delete these %1 episodes?
lt[0]: Ar tikrai norite trinti šį epizodą?
lt[1]: Ar tikrai norite trinti šiuos %1 epizodus?
lt[2]: Ar tikrai norite trinti šiuos %1 epizodų?
lt[3]: Ar tikrai norite trinti %1 epizodą?

en: Yes, delete from %1.
lt: Taip, trinti iš %1.

en: &Delete Channel and Episodes
lt: &Trinti kanalus ir epizodus

en: Configure USB Mass Storage Device
lt: Konfigūruoti USB laikmeną

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, UmsConfiguration)
en: USB Mass Storage device configuration
lt: USB laikmenos konfigūravimas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Name:
lt: Vardas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_autoConnect)
en: Use automatically when connected
lt: Naudoti automatiškai, kai prijungta

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_musicCheckBox)
en: Music
lt: Muzika

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Music folder:
lt: Muzikos aplankas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Podcast folder:
lt: Garso prenumeratų aplankas:

[ctx: The value is not known]
en: Unknown
lt: Nežinoma

[ctx: The Value is not known]
en: Unknown
lt: Nežinoma

en: Stream (%1)
lt: Srautas (%1)

en: Could not create a temporary file to download playlist.
lt: Nepavyko sukurti laikino failo grojaraščio atsisiuntimui.

en: Downloading remote playlist
lt: Atsiunčiamas nutolęs grojaraštis

en: The used file extension is not valid for playlists.
lt: Panaudotas failo išplėtimas netinkamas grojaraščiams.

en: Unknown playlist format
lt: Nežinomas grojaraščio formatas

en: Playlist_%1
lt: Grojaraštis_%1

[ctx: Change filename layout]
en: Podcast Episode Filename Configuration
lt: Garso prenumeratos epizodo failo pavadinimo konfigūracija

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, PodcastFilenameLayoutConfigWidget)
en: Podcast Filename Layout Configuration
lt: Garso prenumeratos failo pavadinimo išdėstymo konfigūravimas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_filenameLayoutDefault)
en: Specified by podcast channel
lt: Nurodyta garso prenumeratos kanale

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_filenameLayoutCustom)
en: custom
lt: adaptuotas

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, m_filenameLayoutText)
en: Available fields : %artist%,%title%,%genre%,%year%,%composer%,%pubdate%,%number%,%album%
lt: Galimi laukai: %artist%,%title%,%genre%,%year%,%composer%,%pubdate%,%number%,%album%

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, PodcastSettingsBase)
en: Podcast Configuration
lt: Podcast parinktys

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_saveLocationlabel)
en: Save Location:
lt: Įrašymo vieta:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, m_autoFetchCheck) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, m_autoFetchCheck)
en: When checked, Amarok will automatically scan the podcast for updates
lt: Įjungus šią parinktį Amarok automatiškai ieškos podcast atnaujinimų

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_autoFetchCheck)
en: Automatically scan for updates
lt: Automatiškai ieškoti atnaujinimų

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, qgroupbox)
en: Media Download
lt: Atsisiųsti muziką

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QRadioButton, m_downloadRadio) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, m_downloadRadio)
en: Download media as soon as it becomes available
lt: Atsiųsti įrašus, iškart kai tik įmanoma

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_downloadRadio)
en: Download when a&vailable
lt: P&arsisiųsti kai įmanoma

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QRadioButton, m_streamRadio) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, m_streamRadio)
en: Media must be explicitly downloaded, otherwise the podcast will be played from the remote server.
lt: Arba patys nurodykite atsisiųsti įrašus, arba podcast bus atliekami tiesiai iš nutolusio serverio.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_streamRadio)
en: Stream or download on re&quest
lt: &Atsisiųsti failą arba srautą paprašius

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, m_purgeCheck) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, m_purgeCheck)
en: If checked, Amarok will throw away old podcast episodes
lt: Įjungus šią parinktį Amarok šalins senus podcast epizodus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_purgeCheck)
en: Limit &number of episodes
lt: Riboti epizodų s&kaičių

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_purgeCountLabel)
en: Keep maximum of:
lt: Laikyti daugiausia:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, m_purgeCountSpinBox) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, m_purgeCountSpinBox)
en: The maximum number of podcast items to store
lt: Daugiausiai laikoma podcast

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, m_writeTagsCheck)
en: The RSS feed and the tags in the downloaded file sometimes do not contain the same information. Writing the tags ensures the information in the playlist and on media devices will be the same as in the feed.
lt: RSS kanalo ir atsisiųsto failo žymos kartais turi skirtingą informaciją. Įrašant žymas užtikrinama, kad informacija grojaraštyje ir įrenginiuose bus tokia pati, kaip ir kanale.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_writeTagsCheck)
en: Write feed information to tags after downloading.
lt: Po atsisiuntimo įrašyti kanalo informaciją į žymas.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_filenameLayoutConfigWidgetButton)
en: Episode Filename Configuration
lt: Epizodo failo pavadinimo konfigūravimas

[ctx: change options]
en: Configure %1
lt: Derinti %1

en:  Item |  Items
lt[0]:  objektą
lt[1]:  objektus
lt[2]:  objektų
lt[3]:  objektą

en: Podcast
lt: Garso prenumerata

en: &Update All Channels
lt: &Atnaujinti visus kanalus

en: &Configure General Settings
lt: &Konfigūruoti bendrus nustatymus

en: &Export subscriptions to OPML file
lt: &Eksportuoti prenumeratas į OPML failą

en: &Configure
lt: &Konfigūruoti

en: &Remove Subscription
lt: &Panaikinti prenumeratą

en: &Update Channel
lt: &Atnaujinti kanalą

en: &Download Episode
lt: &Atsiųsti epizodą

en: &Delete Downloaded Episode
lt: &Trinti atsiųstą epizodą

en: &Write Feed Information to File
lt: &Rašyti kanalo informaciją į failą

en: Already subscribed to %1.
lt: %1 jau užprenumeruotas.

[ctx: prefix to 'x minutes']
en: every
lt: kas

en:  minute |  minutes
lt[0]:  minutę
lt[1]:  minutes
lt[2]:  minučių
lt[3]:  minutę

en: Configure Local Podcasts
lt: Konfigūruoti vietines garso prenumeratas

en: Move Podcasts
lt: Perkelti garso prenumeratas

en: Do you want to move all downloaded episodes to the new location?
lt: Ar norite perkelti visus atsiųstus epizodus į naują vietą?

en: Select file for OPML export
lt: Pasirinkite OPML failą eksportui

en: Do you really want to unsubscribe from "%1"?
lt: Ar tikrai norite nutraukti „%1“ prenumeratą?

en: Delete downloaded episodes
lt: Trinti atsisiųstus epizodus

en: There is still a podcast download in progress | There are still %1 podcast downloads in progress
lt[0]: Viena garso prenumerata vis dar siunčiama
lt[1]: %1 garso prenumeratos vis dar siunčiamos
lt[2]: %1 garso prenumeratų vis dar siunčiamos
lt[3]: %1 garso prenumerata vis dar siunčiama

en: Cancel Download and Quit.
lt: Atšaukti atsiuntimą ir išjungti.

en: Unable to save podcast episode file to %1
lt: Nepavyko įrašyti podcast epizodo failo į %1

en: Downloading Podcast Media
lt: Atsiunčiami garso prenumeratos įrašai

en: Downloading Podcast "%1"
lt: Atsiunčiama garso prenumerata „%1“

en: Local Podcasts
lt: Vietinė garso prenumerata

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_intervalLabel)
en: Auto-update:
lt: Automatiškai atnaujinti:

[ctx: automatic updates turned off]
note: i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, m_autoUpdateInterval)
en: disabled
lt: uždrausta

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_baseDirLabel)
en: Base directory:
lt: Pagrindinis aplankas:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KUrlRequester, m_baseDirUrl)
en: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'DejaVu Sans'; font-size:8pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Base directory for all new podcast channels.</p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">When a podcast channel is added <span style=" font-style:italic;">&lt;base directory&gt;</span>/<span style=" font-style:italic;">&lt;channel name&gt;</span> is used as the download directory.</p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">This can be changed for each channel individually.</p></body></html>
lt: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'DejaVu Sans'; font-size:8pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Visų naujų garso prenumeratų šakninis aplankas.</p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Pridėjus garso prenumeratą, kaip atsiuntimo aplankas bus naudojama <span style=" font-style:italic;">&lt;šakninis aplankas&gt;</span>/<span style=" font-style:italic;">&lt;kanalo pavadinimas&gt;</span>.</p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Šią parinktį galima keisti kiekvienam konkrečiam kanalui.</p></body></html>

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KUrlRequester, m_baseDirUrl)
en: Base directory for all new podcast channels.
    When a podcast channel is added <base directory>/<channel name> is used as the download directory.
    This can be changed for each channel individually.
lt: Šakninis aplankas visiems naujiems garso prenumeratos kanalams.
    Pridedant garso prenumeratos kanalą, <šakninis aplankas>/<kanalo pavadinimas> naudojamas kaip atsiuntimo aplankas.
    Šią parinktį galima keisti kiekvienam konkrečiam kanalui.

en: Move tracks
lt: Perkelti dainas

en: Copy tracks
lt: Kopijuoti dainas

en: No network connection
lt: Nėra tinklo ryšio

en: File does not exist
lt: Failas neegzistuoja

en: Not a file
lt: Ne failas

en: Unknown Composer
lt: Nežinomas kompozitorius

[ctx: Track field name (when nothing specific is selected e.g. in the automatic playlist generator)]
en: anything
lt: bet kas

[ctx: Track field name (the file this track is stored in)]
en: File Name
lt: Failo pavadinimas

[ctx: Track field name]
en: Title
lt: Pavadinimas

[ctx: Track field name]
en: Artist
lt: Atlikėjas

[ctx: Track field name]
en: Album
lt: Albumas

[ctx: Track field name]
en: Genre
lt: Žanras

[ctx: Track field name]
en: Composer
lt: Kompozitorius

[ctx: Track field name]
en: Year
lt: Metai

[ctx: Track field name]
en: Comment
lt: Komentaras

[ctx: Track field name]
en: Track Number
lt: Takelio numeris

[ctx: Track field name]
en: Disc Number
lt: Disko numeris

[ctx: Track field name]
en: Length
lt: Trukmė

[ctx: Track field name]
en: Bit Rate
lt: Bitų dažnis

[ctx: Track field name]
en: Sample Rate
lt: Kadrų dažnis

[ctx: Track field name]
en: File Size
lt: Failo dydis

[ctx: Track field name]
en: Format
lt: Formatas

[ctx: Track field name]
en: Added to Collection
lt: Pridėta į kolekciją

[ctx: Track field name]
en: Score
lt: Balai

[ctx: Track field name]
en: Rating
lt: Įvertinimas

[ctx: Track field name]
en: First Played
lt: Pirmą kartą atlikta

[ctx: Track field name]
en: Last Played
lt: Paskutinį kartą grota

[ctx: Track field name]
en: Playcount
lt: Grojimų skaičius

[ctx: Track field name]
en: Unique Id
lt: Unikalus ID

[ctx: Track field name]
en: Album Artist
lt: Albumo atlikėjas

[ctx: Track field name]
en: Label
lt: Etiketė

[ctx: Track field name]
en: Last Modified
lt: Paskutinį kartą keista

[ctx: The field name in case nothing specific is selected e.g. in the automatic playlist generator. Use a one word translation.]
en: anything
lt: bet kas

[ctx: One word translation used in the collection filter. The name of the file this track is stored in]
en: filename
lt: failo pavadinimas

[ctx: One word translation used in the collection filter]
en: title
lt: pavadinimas

[ctx: One word translation used in the collection filter]
en: artist
lt: atlikėjas

[ctx: One word translation used in the collection filter]
en: album
lt: albumas

[ctx: One word translation used in the collection filter]
en: genre
lt: žanras

[ctx: One word translation used in the collection filter]
en: composer
lt: kompozitorius

[ctx: One word translation used in the collection filter]
en: year
lt: metai

[ctx: One word translation used in the collection filter]
en: comment
lt: komentaras

[ctx: One word translation used in the collection filter]
en: tracknumber
lt: dainos numeris

[ctx: One word translation used in the collection filter]
en: discnumber
lt: disko numeris

[ctx: One word translation used in the collection filter]
en: length
lt: trukmė

[ctx: One word translation used in the collection filter]
en: bitrate
lt: bitų dažnis

[ctx: One word translation used in the collection filter]
en: samplerate
lt: taktavimo dažnis

[ctx: One word translation used in the collection filter]
en: filesize
lt: failo dydis

[ctx: One word translation used in the collection filter]
en: format
lt: formatas

[ctx: One word translation used in the collection filter]
en: added
lt: pridėta

[ctx: One word translation used in the collection filter]
en: score
lt: balai

[ctx: One word translation used in the collection filter]
en: rating
lt: įvertinimas

[ctx: One word translation used in the collection filter. First played time / access date]
en: firstplay
lt: pirmiausiai grota

[ctx: One word translation used in the collection filter. Last played time / access date]
en: lastplay
lt: paskiausiai grota

[ctx: One word translation used in the collection filter]
en: playcount
lt: grojimų skaičius

[ctx: One word translation used in the collection filter]
en: uniqueid
lt: identifikatorius

[ctx: One word translation used in the collection filter]
en: trackgain
lt: dainosgarsumas

[ctx: One word translation used in the collection filter]
en: trackgainpeak
lt: didžiausiasdainosgarsumas

[ctx: One word translation used in the collection filter]
en: albumgain
lt: albumogarsumas

[ctx: One word translation used in the collection filter]
en: albumgainpeak
lt: didžiausiasalbumogarsumas

[ctx: One word translation used in the collection filter]
en: albumartist
lt: albumo atlikėjas

[ctx: One word translation used in the collection filter]
en: label
lt: etiketė

[ctx: One word translation used in the collection filter]
en: modified
lt: pakeista

[ctx: number of days with spacing for the pretty time]
en: %1 day,  | %1 days,
lt[0]: %1 diena
lt[1]: %1 dienos
lt[2]: %1 dienų
lt[3]: %1 diena

[ctx: number of years for the pretty time]
en: %1 year | %1 years
lt[0]: %1 metai
lt[1]: %1 metai
lt[2]: %1 metų
lt[3]: %1 metai

[ctx: number of months for the pretty time]
en: %1 month | %1 months
lt[0]: %1 mėnuo
lt[1]: %1 mėnesiai
lt[2]: %1 mėnesių
lt[3]: %1 mėnuo

[ctx: number of days for the pretty time]
en: %1 day | %1 days
lt[0]: %1 diena
lt[1]: %1 dienos
lt[2]: %1 dienų
lt[3]: %1 diena

[ctx: number of hours for the pretty time]
en: %1 hour | %1 hours
lt[0]: %1 valanda
lt[1]: %1 valandos
lt[2]: %1 valandų
lt[3]: %1 valanda

[ctx: number of minutes for the pretty time]
en: %1 minute | %1 minutes
lt[0]: %1 minutė
lt[1]: %1 minutės
lt[2]: %1 minučių
lt[3]: %1 minutė

[ctx: number of seconds for the pretty time]
en: %1 second | %1 seconds
lt[0]: %1 sekundė
lt[1]: %1 sekundės
lt[2]: %1 sekundžių
lt[3]: %1 sekundė

en: Importing podcast channel from %1
lt: Importuojamas garso prenumeratų kanalas iš %1

en: Updating podcast channel
lt: Atnaujinamas garso prenumeratos kanalas

en: Updating "%1"
lt: Atnaujinama „%1“

en: Importing podcast from %1 failed with error:
lt: Importuojant garso prenumeratą iš %1 įvyko klaida:

en: Updating podcast from %1 failed with error:
lt: Atnaujinant garso prenumeratą iš %1 įvyko klaida:

en: Updating "%1" failed with error:
lt: „%1“ atnaujinimas nepavyko, įvyko klaida:

en: While parsing %1, a feed was expected but an HTML page was received.
    Did you enter the correct URL?
lt: Analizuojant %1 buvo tikėtasi kanalo, bet buvo aptiktas HTML puslapis.
    Ar tikrai įvedėte teisingą nuorodą (url)?

en: Feed has an unknown type: %1
lt: Kanalas yra nežinomo tipo: %1

en: %1 is not an RSS version 2.0 feed.
lt: %1 nėra RSS 2.0 versijos kanalas.

en: %1 is not a valid RSS version 1.0 feed.
lt: %1 nėra RSS 1.0 versijos kanalas.

en: %1 is not a valid Atom feed.
lt: %1 nėra Atom kanalas.

en: unknown type
lt: nežinomas tipas

[ctx: The amount of time since last played]
en: Never
lt: Niekada

[ctx: When this track was last played]
en: Unknown
lt: Nežinoma

en: One week ago | %1 weeks ago
lt[0]: Prieš savaitę
lt[1]: Prieš %1 savaites
lt[2]: Prieš %1 savaičių
lt[3]: Prieš %1 savaitę

en: Yesterday
lt: Vakar

en: One day ago | %1 days ago
lt[0]: Vakar
lt[1]: Prieš %1 dienas
lt[2]: Prieš %1 dienų
lt[3]: Prieš %1 dieną

en: One hour ago | %1 hours ago
lt[0]: Prieš valandą
lt[1]: Prieš %1 valandas
lt[2]: Prieš %1 valandų
lt[3]: Prieš %1 valandą

en: One minute ago | %1 minutes ago
lt[0]: Prieš minutę
lt[1]: Prieš %1 minutes
lt[2]: Prieš %1 minučių
lt[3]: Prieš %1 minutę

en: Within the last minute
lt: Per pastarąją minutę

en: The future
lt: Ateityje

[ctx: number of months ago]
en: %1M
lt: %1mėn

[ctx: w for weeks]
en: %1w
lt: %1sav

[ctx: When this track was last played]
en: Tomorrow
lt: Rytoj

en: Unknown Artist(s)
lt: Nežinomas atlikėjas(-ai)

en: Unknown Album(s)
lt: Nežinomas albumas(-ai)

en: Various Albums
lt: Įvairūs albumai

[ctx: A saved playlist titled <artist> - <album>]
en: %1 - %2
lt: %1 – %2

en: Bitrate target for constant bitrate encoding
lt: Bitų dažnio įvertinimas pastovaus bitų dažnio kodavimui

en: Smaller file
lt: Mažesnis failas

en: Better sound quality
lt: Geresnė garso kokybė

[ctx: Feel free to redirect the english Wikipedia link to a local version, if it exists.]
en: <a href=http://en.wikipedia.org/wiki/Apple_Lossless>Apple Lossless</a> (ALAC) is an audio codec for lossless compression of digital music.<br>Recommended only for Apple music players and players that do not support FLAC.
lt: <a href=http://en.wikipedia.org/wiki/Apple_Lossless>Apple Lossless</a> (ALAC) - tai informacijos neprarandantis skaitmeninės garso informacijos kodavimas.<br>Rekomenduojama tik Apple muzikos grotuvams ir grotuvams, kurie nepalaiko FLAC.

en: The <a href=http://flac.sourceforge.net/documentation_tools_flac.html>compression level</a> is an integer value between 0 and 8 that represents the tradeoff between file size and compression speed while encoding with <b>FLAC</b>.<br/> Setting the compression level to <b>0</b> yields the shortest compression time but generates a comparably big file<br/>On the other hand, a compression level of <b>8</b> makes compression quite slow but produces the smallest file.<br/>Note that since FLAC is by definition a lossless codec, the audio quality of the output is exactly the same regardless of the compression level.<br/>Also, levels above <b>5</b> dramatically increase compression time but create an only slightly smaller file, and are not recommended.
lt: <a href=http://flac.sourceforge.net/documentation_tools_flac.html>Suspaudimo lygis</a> – tai sveikas skaičius nuo 0 iki 8, kuris parodo santyki tarp failo dydžio ir suspaudimo greičio koduojant <b>FLAC</b> metodu.<br/> Nustačius <b>0</b> suspaudimo lygį, kodavimas bus atliktas labai greitai, bet bus sukurtas palyginus didelis failas<br/>Kita vertus, parinkus suspaudimo lygį <b>8</b>, kodavimas bus gan lėtas, bet bus sukurtas mažiausias failas.<br/>Atkreipkite dėmesį, kadangi FLAC pagal apibrėžimą yra informacijos neprarandantis kodavimas, garso kokybė bus lygiai ta pati, nesvarbu, kurį suspaudimo lygį pasirinksite.<br/>Taipogi, lygiai, aukštesni už <b>5</b> žymiai padidina kodavimo laiką, o sukuria tik truputį mažesnius failus, todėl nėra rekomenduojami.

en: Compression level
lt: Spaudimo lygis

en: Faster compression
lt: Greitesnis spaudimas

[ctx: Feel free to redirect the english Wikipedia link to a local version, if it exists.]
en: <a href=http://en.wikipedia.org/wiki/Free_Lossless_Audio_Codec>Free Lossless Audio Codec</a> (FLAC) is an open and royalty-free codec for lossless compression of digital music.<br>If you wish to store your music without compromising on audio quality, FLAC is an excellent choice.
lt: <a href=http://en.wikipedia.org/wiki/Free_Lossless_Audio_Codec>Free Lossless Audio Codec</a> (FLAC) – tai atviras, neapkrautas mokesčiais informacijos neprarandantis skaitmeninės muzikos kodavimas.<br>Jei norite saugoti muziką neprarandant garso kokybės, FLAC yra puikus pasirinkimas.

en: The bitrate is a measure of the quantity of data used to represent a second of the audio track.<br>The <b>MP3</b> encoder used by Amarok supports a <a href=http://en.wikipedia.org/wiki/MP3#VBR>variable bitrate (VBR)</a> setting, which means that the bitrate value fluctuates along the track based on the complexity of the audio content. More complex intervals of data are encoded with a higher bitrate than less complex ones; this approach yields overall better quality and a smaller file than having a constant bitrate throughout the track.<br>For this reason, the bitrate measure in this slider is just an estimate of the average bitrate of the encoded track.<br><b>160kb/s</b> is a good choice for music listening on a portable player.<br/>Anything below <b>120kb/s</b> might be unsatisfactory for music and anything above <b>205kb/s</b> is probably overkill.
lt: Bitų dažnis – tai duomenų kiekio matas, rodantis, kiek duomenų reikia sekundei garso įrašyti.<br><b>MP3</b></b> kodavimas, kurį naudoja Amarokas, palaiko <a href=http://en.wikipedia.org/wiki/MP3#VBR>kintantį bitų dažnį (VBR)</a>, kas reiškia, kad bitų dažnis kinta skirtingose dainos vietose priklausomai nuo to, koks dainos sudėtingumas toje vietoje Sudėtingesnės atkarpos užkoduojamos naudojant didesnį bitų dažnį nei paprastesnės atkarpos. Tokiu būdu gaunama geresnė galutinė kokybė ir mažesnis failo dydis, nei naudojant pastovų bitų dažnį<br>Dėl šios priežasties, bitų dažnio slankiklis yra tik dainos <a href=http://www.ffmpeg.org/faq. html#SEC21>vidutinio bitų dažnio</a> rodiklis.<br><b>160kb/s</b> yra geras pasirinkimas muzikai, kurios klausysite nešiojamu grotuvu.<br/>Reikšmės mažesnės už <b>120kb/s</b> gali būti nepatenkinama muzikai, o bet kokios reikšmės virš <b>205kb/s</b> tikriausiai bus beprasmis resursų švaistymas.

en: Expected average bitrate for variable bitrate encoding
lt: Tikėtinas vidutinis bitų dažnis kintančio bitų dažnio kodavimui

[ctx: Feel free to redirect the english Wikipedia link to a local version, if it exists.]
en: <a href=http://en.wikipedia.org/wiki/MP3>MPEG Audio Layer 3</a> (MP3) is a patented digital audio codec using a form of lossy data compression.<br>In spite of its shortcomings, it is a common format for consumer audio storage, and is widely supported on portable music players.
lt: <a href=http://en.wikipedia.org/wiki/MP3>MPEG Audio Layer 3</a> (MP3) – tai patentuota skaitmeninė garso koduotė, naudojanti suspaudimą su duomenų praradimu.<br>Nežiūrint į trūkumus, tai paplitęs formatas paprastų naudotojų įrenginiuose ir yra gerai palaikomas nešiojamuose muzikos grotuvuose.

en: The bitrate is a measure of the quantity of data used to represent a second of the audio track.<br>The <b>Vorbis</b> encoder used by Amarok supports a <a href=http://en.wikipedia.org/wiki/Vorbis#Technical_details>variable bitrate (VBR)</a> setting, which means that the bitrate value fluctuates along the track based on the complexity of the audio content. More complex intervals of data are encoded with a higher bitrate than less complex ones; this approach yields overall better quality and a smaller file than having a constant bitrate throughout the track.<br>The Vorbis encoder uses a quality rating "-q parameter" between -1 and 10 to define a certain expected audio quality level. The bitrate measure in this slider is just a rough estimate (provided by Vorbis) of the average bitrate of the encoded track given a q value. In fact, with newer and more efficient Vorbis versions the actual bitrate is even lower.<br><b>-q5</b> is a good choice for music listening on a portable player.<br/>Anything below <b>-q3</b> might be unsatisfactory for music and anything above <b>-q8</b> is probably overkill.
lt: Bitų dažnis – tai duomenų kiekio matas, rodantis, kiek duomenų reikia sekundei garso įrašyti.<br><b>Vobris</b></b> kodavimas, kurį naudoja Amarokas, palaiko <a href=http://en.wikipedia.org/wiki/Vorbis#Technical_detail>kintantį bitų dažnį (VBR)</a>, kas reiškia, kad bitų dažnis kinta skirtingose dainos vietose priklausomai nuo to, koks dainos sudėtingumas toje vietoje Sudėtingesnės atkarpos užkoduojamos naudojant didesnį bitų dažnį nei paprastesnės atkarpos. Tokiu būdu gaunama geresnė galutinė kokybė ir mažesnis failo dydis, nei naudojant pastovų bitų dažnį.<br>Vobris koduotojas naudoja kokybės įvertinimą „-q parametrą“ nuo -1 iki 10, kurio nurodomas norimas garso kokybės lygis. Bitų dažnio slankiklis yra tik dainos vidutinio bitų dažnio rodiklis (pateikiamas Vorbis). Beje, su naujesnėmis ir efektyvesnėmis Vorbis versijomis bitų dažnis bus dar žemesnis.<br><b>-g5</b> yra geras pasirinkimas muzikai, kurios klausysite nešiojamu grotuvu.<br/>Reikšmės mažesnės už <b>-q3</b> gali būti nepatenkinamos muzikai, o bet kokios reikšmės virš <b>-q8</b> tikriausiai bus beprasmis resursų švaistymas.

en: Quality rating for variable bitrate encoding
lt: Kokybės įvertinimas kintančio bitų dažnio kodavimui

[ctx: Feel free to redirect the english Wikipedia link to a local version, if it exists.]
en: <a href=http://en.wikipedia.org/wiki/Vorbis>Ogg Vorbis</a> is an open and royalty-free audio codec for lossy audio compression.<br>It produces smaller files than MP3 at equivalent or higher quality. Ogg Vorbis is an all-around excellent choice, especially for portable music players that support it.
lt: <a href=http://en.wikipedia.org/wiki/Vorbis>Ogg Vorbis</a> – tai atviras ir nemokamas informaciją prarandantis garso kodavimas.<br>Jis sukuria failus, mažesnius nei MP3 esant tai pačiai ar aukštesnei kokybei. Ogg Vorbis – puikus pasirinkimas, ypatingai nešiojamiems muzikos grotuvams, kurie jį palaiko.

en: The bitrate is a measure of the quantity of data used to represent a second of the audio track.<br>Due to the limitations of the proprietary <b>WMA</b> format and the difficulty of reverse-engineering a proprietary encoder, the WMA encoder used by Amarok sets a <a href=http://en.wikipedia.org/wiki/Windows_Media_Audio#Windows_Media_Audio>constant bitrate (CBR)</a> setting.<br>For this reason, the bitrate measure in this slider is a pretty accurate estimate of the bitrate of the encoded track.<br><b>136kb/s</b> is a good choice for music listening on a portable player.<br/>Anything below <b>112kb/s</b> might be unsatisfactory for music and anything above <b>182kb/s</b> is probably overkill.
lt: Bitų dažnis – tai duomenų kiekio matas, rodantis, kiek duomenų reikia sekundei garso įrašyti.<br>Dėl nuosavybinio <b>WMA</b> formato trūkumų ir nuosavybinio kodavimo atgalinio kūrimo, WMA koduotojas, kurį naudoja Amarokas, nustatomas <a http://en.wikipedia.org/wiki/Windows_Media_Audio#Windows_Media_Audio>pastovus bitų dažnis (CBR)</a>.<br>Dėl šios priežasties, bitų dažnio slankiklio reikšmė yra gan tiksli užkoduotai dainai.<br><b>136kb/s</b> yra geras pasirinkimas muzikai, kurios klausysite nešiojamu grotuvu.<br/>Reikšmės mažesnės už <b>112kb/s</b> gali būti nepatenkinama muzikai, o bet kokios reikšmės virš <b>182kb/s</b> tikriausiai bus beprasmis resursų švaistymas.

[ctx: Feel free to redirect the english Wikipedia link to a local version, if it exists.]
en: <a href=http://en.wikipedia.org/wiki/Windows_Media_Audio>Windows Media Audio</a> (WMA) is a proprietary codec developed by Microsoft for lossy audio compression.<br>Recommended only for portable music players that do not support Ogg Vorbis.
lt: <a href=http://en.wikipedia.org/wiki/Windows_Media_Audio>Windows Media Audio</a> (WMA) – tai nuosavybinis kodavimas, kurį sukūrė Microsoft informaciją prarandančiam kodavimui.<br>Rekomenduojama tik nešiojamiems muzikos grotuvams, kurie nepalaiko Ogg Vorbis.

en: Invalid
lt: Neteisingas

en: Fetching Cover
lt: Atsiunčiamas viršelis

en: There was an error communicating with cover provider: %1
lt: Nepavyko susisiekti su albumo viršelių tiekėju: %1

en: Retrieved cover successfully for '%1'.
lt: „%1“ viršelis sėkmingai atsiųstas.

en: Fetching cover for '%1' failed.
lt: Nepavyko atsiųsti „%1“ viršelio.

en: Canceled fetching cover for '%1'.
lt: „%1“ viršelio atsiuntimas nutrauktas.

en: Unable to find a cover for '%1'.
lt: Nepavyko rasti „%1“ viršelio.

en: Fetch Cover | Fetch Covers
lt[0]: Atsisiųsti viršelį
lt[1]: Atsisiųsti viršelius
lt[2]: Atsisiųsti viršelius
lt[3]: Atsisiųsti viršelius

en: Fetch the artwork for this album | Fetch artwork for %1 albums
lt[0]: Atsisiųsti šio albumo viršelį
lt[1]: Atsisiųsti šių %1 albumų viršelius
lt[2]: Atsisiųsti šių %1 albumų viršelius
lt[3]: Atsisiųsti šio %1 albumo viršelį

en: Display Cover
lt: Rodyti viršelį

en: Display artwork for this album
lt: Rodyti šio albumo viršelį

en: Unset Cover | Unset Covers
lt[0]: Nuimti viršelį
lt[1]: Nuimti viršelius
lt[2]: Nuimti viršelius
lt[3]: Nuimti viršelius

en: Remove artwork for this album | Remove artwork for %1 albums
lt[0]: Pašalinti šio albumo viršelį
lt[1]: Pašalinti šių %1 albumų viršelius
lt[2]: Pašalinti šių %1 albumų viršelius
lt[3]: Pašalinti šio %1 albumo viršelį

en: Are you sure you want to remove this cover from the Collection? | Are you sure you want to delete these %1 covers from the Collection?
lt[0]: Ar tikrai norite pašalinti šį viršelį iš fonotekos?
lt[1]: Ar tikrai norite pašalinti %1 viršelius iš fonotekos?
lt[2]: Ar tikrai norite pašalinti %1 viršelių iš fonotekos?
lt[3]: Ar tikrai norite pašalinti %1 viršelį iš fonotekos?

en: Set Custom Cover
lt: Nurodyti savo viršelį

en: Set custom artwork for this album | Set custom artwork for these %1 albums
lt[0]: Nurodyti savo viršelį šiam albumui
lt[1]: Nurodyti savo viršelius šiems %1 albumams
lt[2]: Nurodyti savo viršelius šiems %1 albumų
lt[3]: Nurodyti savo viršelius šiam %1 albumui

en: Select Cover Image File
lt: Pažymėti paveikslėlio failą

en: Finding cover for
lt: Ieškomas viršelis

en: Enter Custom Search
lt: Įveskite adaptuotą paiešką

en: Sort by size
lt: Rikiuoti pagal dydį

en: Cover Image Save Location
lt: Albumo viršelių įrašymo vieta

en: Sorry, the cover could not be saved.
lt: Atsiprašome, bet nepavyko įrašyti viršelio.

en: Sorry, the cover image could not be retrieved.
lt: Atsiprašome, bet nepavyko atsiųsti viršelio nuotraukos.

en: Fetching Large Cover
lt: Atsiunčiamas didelis viršelis

en: Download Progress
lt: Atsiuntimo eiga

en: Search
lt: Ieškoti

en: Search For More Results
lt: Ieškoti daugiau rezultatų

en: No Images Found
lt: Nerasta paveikslėlių

en: 1 Image Found | %1 Images Found
lt[0]: Rastas %1 paveikslėlis
lt[1]: Rasti %1 paveikslėliai
lt[2]: Rasta %1 paveikslėlių
lt[3]: Rastas %1 paveikslėlis

en: Notes
lt: Pastabos

[ctx: @item::intable]
en: Artist
lt: Atlikėjas

[ctx: @item::intable]
en: Country
lt: Šalis

[ctx: @item::intable]
en: Date
lt: Data

[ctx: @item::intable File Format]
en: Format
lt: Formatas

[ctx: @item::intable Image Height]
en: Height
lt: Aukštis

[ctx: @item::intable Album Title]
en: Title
lt: Pavadinimas

[ctx: @item::intable Release Type]
en: Type
lt: Tipas

[ctx: @item::intable Release Date]
en: Released
lt: Išleista

[ctx: @item::intable File Size]
en: Size
lt: Dydis

[ctx: @item::intable Cover Provider]
en: Source
lt: Šaltinis

[ctx: @item::intable Image Width]
en: Width
lt: Plotis

[ctx: @item::intable URL]
en: link
lt: nuoroda

en: Cover Manager
lt: Viršelių tvarkyklė

en: Albums By
lt: Albumų kūrėjai

en: All Artists
lt: Visi atlikėjai

en: Enter search terms here
lt: Įrašykite paieškos kriterijus

en: All Albums
lt: Visi albumai

en: Albums With Cover
lt: Albumai su viršeliais

en: Albums Without Cover
lt: Albumai be viršelių

en: Fetch Missing Covers
lt: Atsiųsti trūkstamus viršelius

en: Fetching
lt: Atsisiunčiama

en: Loading
lt: Įkeliama

[ctx: The fetching is done.]
en: Finished.
lt: Atlikta.

en:  Cover not found |  <b>%1</b> covers not found
lt[0]:  Nerastas viršelis
lt[1]:  Nerasti <b>%1</b> viršeliai
lt[2]:  Nerasta <b>%1</b> viršelių
lt[3]:  Nerastas <b>%1</b> viršelis

en: Fetching cover for %1 - %2...
lt: Atsisiunčiamas %1 – %2 viršelis...

en: Fetching cover for %1...
lt: Atsisiunčiamas %1 viršelis...

en: Fetching 1 cover:  | Fetching <b>%1</b> covers... :
lt[0]: Atsiunčiamas viršelis:
lt[1]: Atsiunčiami <b>%1</b> viršeliai... :
lt[2]: Atsiunčiama <b>%1</b> viršelių... :
lt[3]: Atsiunčiamas <b>%1</b> viršelis... :

en: 1 fetched | %1 fetched
lt[0]: %1 atsiųstas
lt[1]: %1 atsiųsti
lt[2]: %1 atsiųsta
lt[3]: %1 atsiųstas

en:  -
lt:  –

en: 1 not found | %1 not found
lt[0]: %1 nerastas
lt[1]: %1 nerasti
lt[2]: %1 nerasta
lt[3]: %1 nerastas

en: Connecting...
lt: Jungiamasi...

en: 1 result for "%2" | %1 results for "%2"
lt[0]: %1 rezultatas, skirtas „%2“
lt[1]: %1 rezultatai, skirti „%2“
lt[2]: %1 rezultatų, skirtų „%2“
lt[3]: %1 rezultatas, skirtas „%2“

en: 1 album | %1 albums
lt[0]: %1 albumas
lt[1]: %1 albumai
lt[2]: %1 albumų
lt[3]: %1 albumas

en: Cover Image
lt: Viršelio paveikslėlis

en: %1 - %2
lt: %1 – %2

en: No Artist
lt: Be atlikėjo

en: Cover View
lt: Viršelių peržiūra

en: Could not open file "%1".
lt: Nepavyko atverti failo „%1“.

en: Input file
lt: Įvesties failas

en: Full rescan
lt: Pilnas perskenavimas

en: Rescan your entire collection. This will <i>not</i> delete any statistics.
lt: Perskenuoti visą fonoteką. Tai <i>nepanaikins</i> jokios statistikos.

en: &Scan folders recursively (requires full rescan if newly checked)
lt: &Skenuoti aplankus rekursyviai (reikalaus pilno perskenavimo, jei naujai įjungta)

en: &Watch folders for changes
lt: S&tebėti aplankų pakeitimus

en: If selected, Amarok will read all subfolders.
lt: Įjungus šią parinktį Amarok įtrauks visus poaplankius.

en: If selected, the collection folders will be watched for changes.
    The watcher will not notice changes behind symbolic links.
lt: Įjungus šią parinktį, bus stebimi fonotekos aplankų pasikeitimai.
    Stebėtojas nepastebės pakeitimų už simbolinių nuorodų.

en: Rescan '%1'
lt: Perskenuoti „%1“

en: Import Collection
lt: Importuoti fonoteką

en: Migrating
lt: Migruojama

en: <b><font color='red'>Failed:</font></b> No tracks were imported
lt: <b><font color='red'>Nepavyko:</font></b> Nebuvo importuota nė viena daina

en: <b><font color='green'>Success:</font></b> Imported %1 track | <b><font color='green'>Success:</font></b> Imported %1 tracks
lt[0]: <b><font color='green'>Sėkmė:</font></b> Importuota %1 daina
lt[1]: <b><font color='green'>Sėkmė:</font></b> Importuotos %1 dainos
lt[2]: <b><font color='green'>Sėkmė:</font></b> Importuota %1 dainų
lt[3]: <b><font color='green'>Sėkmė:</font></b> Importuota %1 daina

en: <b><font color='red'>Failed:</font></b> Unable to import statistics
lt: <b><font color='red'>Nesėkmė:</font></b> Nepavyko importuoti statistikos

en: <b><font color='red'>Error:</font></b> %1
lt: <b><font color='red'>Klaida:</font></b> %1

[ctx: Track has been imported, format: Track]
en: Imported <b>%1</b>
lt: Importuota <b>%1</b>

[ctx: Track has been imported, format: Artist - Track]
en: Imported <b>%1 - %2</b>
lt: Importuota <b>%1 – %2</b>

[ctx: Track has been imported, format: Artist - Track (Album)]
en: Imported <b>%1 - %2 (%3)</b>
lt: Importuota <b>%1 – %2 (%3)</b>

[ctx: Track has been discarded, format: Url]
en: Discarded <b><font color='gray'>%1</font></b>
lt: Atmesta <b><font color='gray'>%1</font></b>

[ctx: Track has been imported by tags, format: Track, from Url, to Url]
en: Imported <b><font color='green'>%1</font></b><br/>&nbsp;&nbsp;from %2<br/>&nbsp;&nbsp;to %3
lt: Importuota <b><font color='green'>%1</font></b><br/>&nbsp;&nbsp;iš %2<br/>&nbsp;&nbsp;iki %3

[ctx: Track has been imported by tags, format: Artist - Track, from Url, to Url]
en: Imported <b><font color='green'>%1 - %2</font></b><br/>&nbsp;&nbsp;from %3<br/>&nbsp;&nbsp;to %4
lt: Importuota <b><font color='green'>%1 – %2</font></b><br/>&nbsp;&nbsp;nuo %3<br/>&nbsp;&nbsp;iki %4

[ctx: Track has been imported by tags, format: Artist - Track (Album), from Url, to Url]
en: Imported <b><font color='green'>%1 - %2 (%3)</font></b><br/>&nbsp;&nbsp;from %4<br/>&nbsp;&nbsp;to %5
lt: Importuota <b><font color='green'>%1 – %2 (%3)</font></b><br/>&nbsp;&nbsp;nuo %4<br/>&nbsp;&nbsp;iki %5

en: Copy to Clipboard
lt: Kopijuoti į iškarpinę

[ctx: %1 is the program name]
en: %1 Diagnostics
lt: %1 diagnostika

[ctx: Usage]
en: Yes
lt: Taip

[ctx: Usage]
en: No
lt: Ne

en: AND
lt: IR

en: OR
lt: ARBA

en: Simple text
lt: Paprastas tekstas

en: Edit Filter
lt: Keisti filtrą

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Condition
lt: Sąlyga

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbInvert)
en: invert
lt: invertuoti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, rbAnd)
en: and
lt: ir

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, rbOr)
en: or
lt: arba

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Search filter
lt: Paieškos filtras

en: Configure Equalizer
lt: Konfigūruoti glodintuvą

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, activeCheckBox)
en: Active
lt: Aktyvus

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, eqPresetsGroupBox)
en: Presets
lt: Ruošiniai

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QComboBox, eqPresets)
en: List of available equalizer presets.
lt: Išankstinių glodintuvo parinkčių sąrašas.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, eqPresetSaveBtn)
en: Save changes of currently selected preset
lt: Įrašyti šiuo metu parinkto išankstinio nustatymo pakeitimus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, eqPresetSaveBtn)
en: Save
lt: Įrašyti

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, eqPresetDeleteBtn)
en: Delete currently selected preset. Not available for built-in presets.
lt: Ištrinti šiuo metu parinktą išankstinį nustatymą. Įsiūtiems nustatymams to padaryti negalima.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, eqPresetResetBtn)
en: Reset to Default
lt: Atstatyti į numatytąjį

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, eqBandsGroupBox)
en: Bands
lt: Diapazonas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, eqPreampLabel)
en: Preamp
lt: Pradinis stiprintuvas

en: Choose Best Matches
lt: Pasirinkite labiausiai atitinkančius

en: Collapse Chosen
lt: Sutraukti pasirinktus

en: Expand Unchosen
lt: Išplėsti nepasirinktus

en: Expand All
lt: Išplėsti viską

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, MusicBrainzTagger)
en: MusicBrainz Tagger
lt: MusicBrainz žymeklis

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, pushButton_saveAndClose)
en: Update tags for checked tracks and exit
lt: Atnaujinti žymas nurodytoms dainoms ir išeiti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pushButton_saveAndClose)
en: &Update Tags
lt: &Atnaujinti žymes

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, pushButton_cancel)
en: Exit without saving
lt: Išjungti neišsaugant

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, cancelButton) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pushButton_cancel)
en: &Cancel
lt: &Atšaukti

en: %1 or %2
lt: %1 arba %2

en: Artist's Initial
lt: Atlikėjo inicialai

en: File Extension of Source
lt: Šaltinio failo plėtinys

en: Track Number
lt: Dainos numeris

en: You can use the following tokens:
lt: Galite naudoti šias žymes:

en: If you surround sections of text that contain a token with curly-braces, that section will be hidden if the token is empty.
lt: Apskliautus tekstą, kuriame yra tam tikra žymė, figūriniais skliaustais, tekstas bus paslėptas jei žymės reikšmė bus tuščia.

en: There is a filename conflict, existing files will be overwritten.
lt: Aptiktas failų pavadinimų konfliktas, egzistuojantys failai bus perrašyti.

en: There is a filename conflict, existing files will not be changed.
lt: Aptiktas failų pavadinimų konfliktas, egzistuojantys failai nebus keičiami.

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, OrganizeCollectionDialogBase)
en: Organize Files
lt: Sudėlioti failus

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, folderLabel)
en: Base directory under which to put files
lt: Bazinis aplankas, į kurį dėti failus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, folderLabel)
en: C&ollection Folder:
lt: &Fonotekos aplankas:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KComboBox, folderCombo) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KComboBox, folderCombo)
en: The collection folder to which the files will be transferred.
lt: Kolekcijos aplankas, į kurį bus perkelti failai.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, optionsButton) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, optionsFrame)
en: Options
lt: Parinktys

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, previewBox)
en: Destination Preview
lt: Paskirties peržiūra

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, overwriteCheck)
en: If checked, overwrite files of the same name without asking.
lt: Jei ši parinktis įjungta, perrašyti failus tokiu pačiu pavadinimu be atskiro paklausimo.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, overwriteCheck)
en: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Check this to overwrite files of the same name automatically. <span style=" font-style:italic;">(Warning: Overwriting is not undoable)</span></p></body></html>
lt: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Įjunkite šią parinktį, jei norite automatiškai perrašyti failus su tokiu pačiu pavadinimu. <span style=" font-style:italic;">(Įspėjimas: perrašymo negalima atstatyti)</span></p></body></html>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, overwriteCheck)
en: Overwrite &Destination
lt: Perrašyti &paskirties failą

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, OrganizeCollectionsOptions)
en: Character Replacement
lt: Simbolių keitimas

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, spaceCheck)
en: If checked, convert spaces to underscores.
lt: Jei ši parinktis įjungta, tarpo simboliai bus pakeisti pabraukimo simboliais.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, spaceCheck)
en: If checked all spaces will be replaced with underscores in the file names. If not, spaces will be left as they are.
lt: Įjungus šią parinktį, visi tarpai failų pavadinimuose bus pakeisti pabraukimo simboliais. Priešingu atveju tarpai nebus keičiami.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, spaceCheck)
en: Replace spaces with &underscores
lt: &Keisti tarpus pabraukimo simboliais

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, vfatCheck)
en: Replace characters that are incompatible with MS-DOS/VFAT file systems with underscores. 
    
    Most people can leave this option enabled.
lt: Pakeisti simbolius, kurie yra nesuderinami su MS-DOS/VFAT failų sistemomis, pabraukimo simboliais.
    
    Dažniausiai šią parinktį galima palikti išjungtą.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, vfatCheck)
en: If checked, replace characters that are incompatible with MS-DOS/VFAT file systems with underscores. Incompatible characters include |?*<":>+[] and unicode control characters. 
    
    Most people can leave this option enabled as it ensures copying to media devices will function correctly.
lt: Įjungus šią parinktį, visi simboliai, kurie yra nesuderinami su MS-DOS/VFAT failų sistema, bus pakeisti pabraukimo simboliais. Nesuderinami simboliai yra |?*<":>+[] ir unikodiniai kontroliniai simboliai.
    
    Dažniausiai šią parinktį galima laikyti įjungtą, nes ji užtikrina, kad teisingai veiks kopijavimas į išorinius garso įrenginius.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, vfatCheck)
en: &VFAT safe names
lt: &VFAT atitinkantys pavadinimai

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, asciiCheck)
en: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">If checked, all non-ASCII characters will be replaced with underscores.<span style=" font-weight:600;"> </span></p>
    <p style="-qt-paragraph-type:empty; margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px; font-weight:600;"></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">Do not check this option if you have non-English characters in your tags. </span></p>
    <p style="-qt-paragraph-type:empty; margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Most people can leave this option unchecked.</p></body></html>
lt: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Įjungus šią parinktį, visi ne ASCII simboliai bus pakeisti pabraukimo simboliais.<span style=" font-weight:600;"> </span></p>
    <p style="-qt-paragraph-type:empty; margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px; font-weight:600;"></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">Neįjunginėkite šios parinkties, jei turite ne lotyniškų simbolių žymose.</span></p>
    <p style="-qt-paragraph-type:empty; margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Dauguma atveju šią parinktį galima palikti išjungtą.</p></body></html>

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, asciiCheck)
en: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">If checked, all non-ASCII characters will be replaced with underscores.<span style=" font-weight:600;"> Do not check this option if you have non-English characters in your tags. </span></p>
    <p style="-qt-paragraph-type:empty; margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Most people can leave this option <span style=" font-style:italic;">unchecked.</span></p></body></html>
lt: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Įjungus šią parinktį, visi ne ASCII simboliai bus pakeisti pabraukimo simboliais.<span style=" font-weight:600;"> Neįjunginėkite šios parinkties, jei turite žymelių su nelotyniškais simboliais. </span></p>
    <p style="-qt-paragraph-type:empty; margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Dauguma atveju šią parinktį galima palikti <span style=" font-style:italic;">išjungtą.</span></p></body></html>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, asciiCheck)
en: Restrict to &ASCII
lt: Naudoti tik &ASCII

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, replaceLabel1)
en: Replace
lt: Pakeisti

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, regexpEdit)
en: Regular expression
lt: Įprastoji išraiška

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, replaceEdit)
en: Character string
lt: Simbolių eilutė

en: Tags
lt: Laukeliai

[ctx: The value for this tag is not known]
en: Unknown
lt: Nežinoma

en: Track Details: %1 by %2
lt: Dainos informacija: %1 – %2

[ctx: The amount of tracks being edited]
en: 1 Track | Information for %1 Tracks
lt[0]: %1 dainos informacija
lt[1]: %1 dainų informacija
lt[2]: %1 dainų informacija
lt[3]: %1 dainos informacija

en: <b>%1</b> by <b>%2</b>
lt: <b>%1</b> – <b>%2</b>

en: <b>%1</b> by <b>%2</b> on <b>%3</b>
lt: <b>%1</b> – <b>%2</b> albumas <b>%3</b>

en: Editing 1 file | Editing %1 files
lt[0]: Keičiamas 1 failas
lt[1]: Keičiami %1 failai
lt[2]: Keičiama %1 failų
lt[3]: Keičiamas %1 failas

[ctx: The collection this track is part of]
en: None
lt: Nieko

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, TagDialogBase)
en: Track Information
lt: Dainos informacija

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, summaryTab)
en: S&ummary
lt: &Santrauka

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, leftHeaderLabel)
en: Properties
lt: Savybės

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, rightHeaderLabel)
en: Statistics
lt: Statistika

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lenghtLabel)
en: Length:
lt: Trukmė:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, bitrateLabel)
en: Bit rate:
lt: Bitų dažnis:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, samplerateLabel)
en: Sample rate:
lt: Taktavimo dažnis:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, sizeLabel)
en: Size:
lt: Dydis:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, formatLabel)
en: Format:
lt: Formatas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, collectionLabel)
en: Collection:
lt: Fonoteka:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, ratingLabel)
en: Rating:
lt: Įvertinimas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, playcountLabel)
en: Play count:
lt: Grojimų skaičius:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, scoreLabel)
en: Score:
lt: Balai:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, firstPlayedLabel)
en: First played:
lt: Pirmą kartą atlikta:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lastPlayedLabel)
en: Last played:
lt: Paskiausiai grota:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, noteLabel)
en: Note:
lt: Pastaba:

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tagsTab)
en: Ta&gs
lt: Ž&ymos

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: T&itle:
lt: &Pavadinimas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2)
en: &Artist:
lt: &Atlikėjas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_3_2)
en: &Composer:
lt: &Kompozitorius:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel_albumArtist)
en: Album artist:
lt: Albumo atlikėjas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_3)
en: Al&bum:
lt: Al&bumas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_6_6)
en: Trac&k number:
lt: Dainos &numeris:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_4)
en: &Genre:
lt: &Žanras:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_3_2_2)
en: &Disc number:
lt: D&isko numeris:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_5)
en: &Year:
lt: &Metai:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel_BPM)
en: B&eats per minute:
lt: &Dūžių per minutę:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel_comment)
en: Co&mment:
lt: K&omentaras:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pushButton_musicbrainz)
en: Get Tags from MusicBrain&z
lt: Gauti žymas iš MusicBrain&z

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pushButton_guessTags)
en: Guess Tags from &Filename
lt: Spėti laukelių meta in&formaciją pagal failo pavadinimą

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, lyricsTab)
en: L&yrics
lt: &Tekstai

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, labelsTab)
en: La&bels
lt: &Etiketės

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Label:
lt: Etiketė:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KComboBox, kComboBox_label)
en: Insert your custom label here or select one from the list.
lt: Įterpkite čia savo etiketę arba pasirinkite ją iš sąrašo.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Custom labels for this item:
lt: Šio elemento adaptuotos etiketės:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, removeButton)
en: Remove
lt: Pašalinti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, locationLabel)
en: Location:
lt: Vieta:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pushButton_previous)
en: &Previous
lt: &Ankstesnė

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pushButton_next)
en: &Next
lt: &Kita

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, checkBox_perTrack)
en: Per trac&k
lt: &Dainai

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pushButton_ok)
en: Sa&ve && Close
lt: Į&rašyti ir užverti

[ctx: Text to represent an empty tag. Braces (<>) are only to clarify emptiness.]
en: &lt;empty&gt;
lt: &lt;tuščia&gt;

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbCase)
en: Edit &case
lt: Keisti raidžių &dydį

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, rbTitleCase)
en: &Title case
lt: Pavadinimo &raidžių dydis

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, rbFirstLetter)
en: &First letter of every word uppercase
lt: &Kiekvieno žodžio pirma raidė – didžioji

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, rbAllUpper)
en: All &uppercase
lt: &Visos raidės didžiosios

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, rbAllLower)
en: All &lowercase
lt: Visos raidės &mažosios

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbEliminateSpaces)
en: Remove trailing &spaces in tags
lt: Pašalinti meta informacijos gale esančius &tarpus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbReplaceUnderscores)
en: Replace &underscores with spaces
lt: &Keisti tarpus pabraukimo simboliais

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, resultGroupBox)
en: Result Preview
lt: Rezultato peržiūra

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, Title_result) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, Artist_result) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, Composer_result) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, Year_result) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, Track_result) i1
en: <empty>
lt: <tuščia>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_23)
en: Composer:
lt: Kompozitorius:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_24)
en: Year:
lt: Metai:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_27)
en: Comment:
lt: Komentaras:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_26)
en: Album:
lt: Albumas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_28)
en: Genre:
lt: Žanras:

en: Unknown album
lt: Nežinomas albumas

en: Unknown artist
lt: Nežinomas atlikėjas

en: No comments
lt: Nėra komentarų

en: Unknown composer
lt: Nežinomas kompozitorius

en: Unknown disc number
lt: Nežinomas disko numeris

en: Unknown genre
lt: Nežinomas žanras

en: Unknown title
lt: Nežinomas pavadinimas

en: Unknown year
lt: Nežinomi metai

[ctx: And bias representation]
en: Match all
lt: Atitikti visas sąlygas

[ctx: Prefix for AndBias. Shown in front of a bias in the dynamic playlist view]
en: and
lt: ir

[ctx: Prefix for OrBias. Shown in front of a bias in the dynamic playlist view]
en: or
lt: arba

[ctx: Or bias representation]
en: Match any
lt: Atitikti bet kurią sąlygą

[ctx: Title for a default dynamic playlist. The default playlist only returns random tracks.]
en: Random
lt: Atsitiktinai

en: Generating playlist...
lt: Generuojamas grojaraštis...

[ctx: AlbumPlay bias representation]
en: The next track from the album
lt: Kita albumo daina

[ctx: AlbumPlay bias representation]
en: Any later track from the album
lt: Bet kuri tolimesnė albumo daina

[ctx: AlbumPlay bias representation]
en: Tracks from the same album
lt: Dainos iš to paties albumo

en: Track directly follows previous track in album
lt: Daina tiesiogiai seka ankstesnę albumo dainą

en: Track comes after previous track in album
lt: Daina eina po ankstesnės albumo dainos

en: Track is in the same album as previous track
lt: Daina yra tame pačiame albume, kaip ir ankstesnė daina

[ctx: Name of the "IfElse" bias]
en: If Else
lt: Jei Antraip

[ctx: Prefix for IfElseBias. Shown in front of a bias in the dynamic playlist view]
en: else
lt: antraip

[ctx: Name of the "Part" bias]
en: Partition
lt: Pozicija:

en: This controls what portion of the playlist should match the criteria
lt: Čia nurodoma, kuri grojaraščio dalis turi atitikti kriterijų

en: Last character of the previous song is
    the first character of the next song
lt: Paskutinis paskutinės grotos dainos simbolis yra
    pirmas kitos dainos simbolis

en: of the track title (Title quiz)
lt: dainos pavadinime (pavadinimo galvosūkis)

en: of the artist (Artist quiz)
lt: dainos atlikėjo pavadinime (atlikėjo galvosūkis)

en: of the album name (Album quiz)
lt: dainos albumo pavadinime (albumo galvosūkis)

[ctx: Name of the "SearchQuery" bias]
en: Search
lt: Ieškoti

[ctx: SearchQuery bias representation]
en: Search for: %1
lt: Ieškoti: %1

[ctx: Name of the "TagMatch" bias]
en: Match meta tag
lt: Atitikti meta žymą

en: Invert condition
lt: Invertuoti sąlygą

[ctx: Inverted condition in tag match bias]
en: Not %1
lt: Ne %1

[ctx: Name of the random bias]
en: Random
lt: Atsitiktiniai

[ctx: Name of the "And" bias]
en: And
lt: Ir

[ctx: Name of the "Or" bias]
en: Or
lt: Arba

[ctx: Default name for new playlists]
en: New playlist
lt: Naujas grojaraštis

en: Rock
lt: Rokas

[ctx: Name of a dynamic playlist]
en: Rating
lt: Įvertinimas

en: Too many errors encountered in playlist. Playback stopped.
lt: Grojaraštyje rasta per daug klaidų. Grojimas sustabdytas.

[ctx: track by artist on album]
en: <b>%1</b> by <b>%2</b> on <b>%3</b>
lt: <b>%1</b> – <b>%2</b> albumas <b>%3</b>

[ctx: track by artist]
en: <b>%1</b> by <b>%2</b>
lt: <b>%1</b> – <b>%2</b>

[ctx: track on album]
en: <b>%1</b> on <b>%2</b>
lt: <b>%1</b> albumas <b>%2</b>

[ctx: track from source]
en: from <b>%1</b>
lt: nuo <b>%1</b>

en: Manual
lt: Rankinis

en: Classical
lt: Klasikinė

en: Club
lt: Klubinė

en: Dance
lt: Šokių

en: Full Bass
lt: Pilnas bosas

en: Full Treble
lt: Pilni aukšti tonai

en: Full Bass + Treble
lt: Pilnas bosas ir aukšti tonai

en: Laptop/Headphones
lt: Skreitinukas/ausinės

en: Large Hall
lt: Didelė salė

en: Live
lt: Gyvai

en: Party
lt: Vakarėlis

en: Reggae
lt: Regis

en: Soft
lt: Minkšta

en: Soft Rock
lt: Minkštas rokas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, serverList) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelUsername) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_usernameLabel)
en: Username
lt: Naudotojo vardas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_hostnameLabel)
en: Hostname
lt: Mazgo pavadinimas

en: Now playing
lt: Dabar grojama

en: Retrieved lyrics is empty
lt: Atsiųsti tušti dainos žodžiai

en: Lyrics data could not be parsed
lt: Nepavyko išnagrinėti dainos žodžių duomenų

en: No information available for this track
lt: Informacijos apie šią dainą nėra

en: <i>Inactive authors</i>
lt: <i>Neaktyvūs autoriai</i>

en: Developer (Stecchino)
lt: Programuotojas (Stecchino)

en: Edward "Hades" Toroshchin
lt: Edward „Hadas“ Toroshchin

en: Developer (dr_lepper)
lt: Programuotojas (dr_lepper)

en: Project founder (markey)
lt: Projekto įkūrėjas (markey)

en: Developer (rengels)
lt: Programuotojas (Sentynelrengels

en: Developer (stuffcorpse)
lt: Programuotojas (stuffcorpse)

en: Developer (Sentynel)
lt: Programuotojas (Sentynel)

en: Rokymoter, Developer (sven423)
lt: Rokimouteris, programuotojas (sven423)

en: Developer (Teo`)
lt: Programuotojas (Teo`)

en: Ian 'The Beard' Monroe
lt: Ian „Barzda“ Monroe

en: Developer (eean)
lt: Programuotojas (eean)

en: Jeff 'IROKSOHARD' Mitchell
lt: Jeff „IROKSOHARD“ Mitchell

en: Developer (jefferai)
lt: Programuotojas (jefferai)

en: Developer (lfranchi)
lt: Programuotojas (lfranchi)

en: Lydia 'is wrong(TM)' Pintscher
lt: Lydia „klysta(TM)“ Pintscher

en: Developer, Vision
lt: Programuotojas, Vizija

en: Developer (maxx_k)
lt: Programuotojas (maxx_k)

en: Nikolaj Hald 'Also very hot' Nielsen
lt: Nikolaj Hald „Also very hot“ Nielsen

en: Developer (nhn)
lt: Programuotojas (nhn)

en: Seb 'Surfin' down under' Ruiz
lt: Seb „Surfin' down under“ Ruiz

en: Developer (sebr)
lt: Programuotojas (sebr)

en: Developer (xevix)
lt: Programuotojas (xevix)

en: Developer, Replay Gain support
lt: Programuotojas, garsumo lyginimo palaikymas

en: MP3tunes integration
lt: Mp3tunes integravimas

en: Windows porting
lt: Pritaikymas Windows'ams

en: Rokymoter (dangle)
lt: Rokimouterė (dangle)

en: Usability
lt: Naudojamumas

en: Dan 'Hey, it compiled...' Meltzer
lt: Dan 'Ei, tai susikompiliavo...' Meltzer

en: Developer (hydrogen)
lt: Programuotojas (hydrogen)

en: Nepomuk integration
lt: Nepomuk integravimas

en: Podcast improvements
lt: Garso prenumeratų patobulinimai

en: Live CD, Bug squashing (oggb4mp3)
lt: Live CD, klaidų traiškymas (oggb4mp3)

en: Icons
lt: Ženkliukai

en: Developer, Website theme (KRF)
lt: Programuotojas, Žiniatinklio svetainės tema (KRF)

en: Rokymoter
lt: Rokimouteris

en: Artwork
lt: Grafika

en: Rokymoter (ljubomir)
lt: Rokimouteris (ljubomir)

en: Developer (MaskMaster)
lt: Programuotojas ())

en: UPnP support and patches (nsm)
lt: UPnP palaikymas ir pataisos (nsm)

en: Website hosting
lt: Svetainės talpinimas

en: Rokymoter (emunkki)
lt: Rokimouteris (emunkki)

en: Scripting interface
lt: Scenarijų sąsaja

en: Nepomuk Collection (phalgun)
lt: Nepomuk fonoteka (phalgun)

en: TagLib & ktrm code
lt: TagLib ir ktrm kodas

en: Patches & Windows porting (shakes)
lt: Pataisos ir pritaikymas Windows'ams (shakes)

en: Photos & Videos applets, Context View
lt: Nuotraukų ir vaizdų programėlės, kontekstinis rodinys

en: Developer, Automated Playlist Generator
lt: Programuotojas, Automatinio grojaraščio generatorius

en: Developer
lt: Programuotojas

en: Splash screen artist
lt: Pasveikinimo ekrano menininkas

en: Context view
lt: Konteksto rodinys

en: Former contributors
lt: Ankstesni pagalbininkai

en: People listed below have contributed to Amarok in the past. Thank you!
lt: Žemiau išvardinti asmenys buvo prisidėję prie Amarok vystymo. Ačiū!

en: Patches
lt: Pataisos

en: MySQL support
lt: MySQL palaikymas

en: Postgresql support
lt: Postgresql palaikymas

en: Icons and image work
lt: Darbas su ženkliukais ir paveikslėliais

en: Dialog to filter the collection titles
lt: Fonotekos filtravimo dialogas

en: Tester, IRC channel operator, whipping
lt: Testuotojas, IRC kanalo operatorius, plakimas bizūnu

en: Rokymoter, bug fixer (Firetech)
lt: Rokimouteris, klaidų taisytojas (Firetech)

en: FHT routine, bugfixes
lt: FHT kodas, klaidų taisymai

en: K3b export code
lt: K3b eksportavimo kodas

en: Bugfixes, PostgreSQL support
lt: Klaidų taisymas, PostgreSQL palaikymas

en: Wikipedia support, patches
lt: Vikipedijos palaikymas, pataisos

en: Former Amarok logo, former splash screen, former icons
lt: Ankstesnis Amarok logotipas, ankstesnis pasveikinimo ekranas, ankstesni ženkliukai

en: Audioscrobbler support
lt: Audioscrobbler palaikymas

en: Loads of stuff
lt: Daugybė dalykų

en: Splash screen
lt: Pasveikinimo ekranas

en: Local Music
lt: Vietinė muzika

en: Local sources of content
lt: Vietiniai turinio šaltiniai

en: Internet
lt: Internetas

en: Online sources of content
lt: Internetiniai turinio šaltiniai

en: Playlists
lt: Grojaraščiai

en: Various types of playlists
lt: Įvairūs grojaraščių tipai

en: Browse local hard drive for content
lt: Ieškoti turinio vietiniame diske

[ctx: @item:inmenu]
en: &View
lt: &Rodymas

en: Lock Layout
lt: Užrakinti išdėstymą

en: <qt>Closing the main window will keep Amarok running in the System Tray. Use <B>Quit</B> from the menu, or the Amarok tray icon to exit the application.</qt>
lt: <qt>Uždarius pagrindinį langą Amarok liks sistemos dėkle. Norėdami nutraukti darbą nurodykite komandą <B>Baigti</B>, esančią meniu arba Amarok sisteminio dėklo ženkliuke.</qt>

en: Docking in System Tray
lt: Nukelti į sistemos dėklą

en: Play Media (Files or URLs)
lt: Groti muziką (failus ar URL)

en: Add Media (Files or URLs)
lt: Įdėti muziką (failus ar URL)

en: Add Stream
lt: Įdėti srautą

en: Enter Stream URL:
lt: Įrašykite srauto URL:

en: &Add Media...
lt: &Įdėti muziką...

[ctx: clear playlist]
en: &Clear Playlist
lt: &Išvalyti grojaraštį

[ctx: edit play queue of playlist]
en: Edit &Queue
lt: Keisti &eilę

[ctx: Remove duplicate and dead (unplayable) tracks from the playlist]
en: Re&move Duplicates
lt: &Pašalinti dublikatus

en: &Add Stream...
lt: &Įdėti srautą...

en: &Export Playlist As...
lt: &Eksportuoti grojaraštį kaip...

en: Equalizer
lt: Glodintuvas

en: Bookmark Playlist Setup
lt: Pasižymėti grojaraščio nuostatas

en: Bookmark Context Applets
lt: Pasižymėti konteksto įskiepius

en: Play Media...
lt: Groti kūrinį...

en: Update Collection
lt: Atnaujinti fonoteką

en: Synchronize Statistics...
lt: Sincrhonizuoti statistiką...

en: Previous Track
lt: Ankstesnė daina

en: Restart current track
lt: Pradėti šią dainą iš pradžių

en: Repopulate Playlist
lt: Iš naujo užpildyti grojaraštį

en: Disable Dynamic Playlist
lt: Išjungti dinaminį grojaraštį

en: Next Track
lt: Kita daina

en: Increase Volume
lt: Pagarsinti

en: Decrease Volume
lt: Pritildyti

en: Toggle Main Window
lt: Įj./išj. pagrindinį langą

en: Toggle Full Screen
lt: Perjungti visą ekraną

en: Search playlist
lt: Ieškoti grojaraštyje

en: Show active track
lt: Rodyti aktyvią dainą

en: Show Notification Popup
lt: Rodyti perspėjimus

en: Mute Volume
lt: Išjungti garsą

en: Last.fm: Love Current Track
lt: Last.fm: Ši daina patinka

en: Last.fm: Ban Current Track
lt: Last.fm: Uždrausti dabartinę dainą

en: Queue Track
lt: Dainą į eilę

en: Rate Current Track: 1
lt: Įvertinti šią dainą: 1

en: Rate Current Track: 2
lt: Įvertinti šią dainą: 2

en: Rate Current Track: 3
lt: Įvertinti šią dainą: 3

en: Rate Current Track: 4
lt: Įvertinti šią dainą: 4

en: Rate Current Track: 5
lt: Įvertinti šią dainą: 5

en: Network Request Viewer
lt: Tinklo užklausų žiūryklė

en: &About Amarok
lt: &Apie Amarok

en: &Diagnostics
lt: &Diagnostika

en: &Report Bug...
lt: &Pranešti apie klaidą...

en: &Music
lt: &Muzika

en: &Playlist
lt: &Grojaraštis

en: &Tools
lt: Įrank&iai

en: &Settings
lt: &Parinktys

en: You have chosen to hide the menu bar.
    
    Please remember that you can always use the shortcut "%1" to bring it back.
lt: Jūs nurodėte paslėpti meniu juostą.
    
    Atsiminkite, kad galite ją bet kada grąžinti panaudoję klavišų kombinaciją „%1“.

en: Hide Menu
lt: Slėpti meniu

en: Paused  ::  %1
lt: Pristabdyta  ::  %1

en: %1 - %2  ::  %3
lt: %1 – %2  ::  %3

en: MusicBrainz match ratio: %1%
lt: MusicBrainz atitikimo santykis: %1%

en: MusicDNS match ratio: %1%
lt: MusicDNS atitikimo santykis: %1%

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, NetworkRequestsDialog) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Network Requests
lt: Tinklo užklausos

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, clearButton)
en: &Clear
lt: &Išvalyti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, requestList)
en: Method
lt: Metodas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, requestList)
en: Response
lt: Atsakymas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, requestList)
en: Length
lt: Trukmė

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, requestList)
en: Content Type
lt: Turinio tipas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, requestList)
en: Info
lt: Informacija

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Request Details
lt: Užklausos detalės

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Response Details
lt: Atsakymo detalės

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, requestDetails) i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, responseDetails)
en: Value
lt: Reikšmė

en: Playlist Layouts
lt: Grojaraščio išdėstymai

en: Configure Playlist Layouts...
lt: Konfigūruoti grojaraščio išdėstymus...

en: Configuration for
lt: Konfigūracija

[ctx: placeholder for a prefix]
en: [prefix]
lt: [priešdėlis]

[ctx: placeholder for a suffix]
en: [suffix]
lt: [priesaga]

en: Width:
lt: Plotis:

en: Custom
lt: Adaptuotas

en: Either a fixed (absolute) value, or a relative value (e.g. 128px or 12%).
lt: Arba konkreti (absoliuti) reikšmė, arba santykinė (pvz. 128px arba 12%).

en: Fit content
lt: Talpinti turinį

en: Fit the element text
lt: Talpinti elemento tekstą

[ctx: automatic width]
en: Automatic
lt: Automatiškai

en: Alignment:
lt: Lygiavimas:

en: Font:
lt: Šriftas:

en: Configuration for '%1'
lt: %1 konfigūracija

en: Show cover
lt: Rodyti viršelį

en: Invalid playlist layout.
lt: Neteisingas grojaraščio išdėstymas.

en: Encountered an unknown element name while reading layout.
lt: Skaitant išdėstymą aptiktas nežinomas elementas.

en: copy of %1
lt: %1 kopija

[ctx: adds a copy number to a generated name if the name already exists, for instance 'copy of Foo 2' if 'copy of Foo' is taken]
en: %1 %2
lt: %2 %1

en: Current layout '%1' is read only. Creating a new layout '%2' with your changes and setting this as active
lt: Dabartinis išdėstymas „%1“ skirtas tik skaitymui. Sukuriamas ir aktyvuojamas naujas išdėstymas „%2“ su jūsų pakeitimais

en: The layout '%1' is one of the default layouts and cannot be deleted.
lt: Išdėstymas „%1“ yra vienas iš pradinių išdėstymų, todėl negali būti panaikintas.

en: Cannot Delete Default Layouts
lt: Negalima pašalinti pradinių išdėstymų

en: Head
lt: Antraštė

en: Body
lt: Turinys

en: Body (Various artists)
lt: Turinys (Įvairūs atlikėjai)

en: Single
lt: Viena daina

en: New playlist layout
lt: Naujas grojaraščio išdėstymas

en: Copy playlist layout
lt: Kopijuoti grojaraščio išdėstymą

en: Delete playlist layout
lt: Trinti grojaraščio išdėstymą

en: Rename playlist layout
lt: Pervadinti grojaraščio išdėstymą

en: Choose a name for the new playlist layout
lt: Pasirinkite naujo grojaraščio išdėstymo pavadinimą

en: Please enter a name for the playlist layout you are about to define:
lt: Prašome įvesti naujai apibrėžiamo grojaraščio išdėstymo pavadinimą:

en: Cannot create a layout with no name.
lt: Negalima sukurti išdėstymo be pavadinimo.

en: Layout name error
lt: Išdėstymo pavadinimo klaida

en: Cannot create a layout with the same name as an existing layout.
lt: Negalima sukurti išdėstymo su tokiu pačiu pavadinimu, kaip jau egzistuojantis kitas išdėstymas.

en: Cannot create a layout containing '/'.
lt: Negalima sukurti išdėstymo su simboliu „/“.

en: Please enter a name for the playlist layout you are about to define as copy of the layout '%1':
lt: Prašome įvesti pavadinimą grojaraščio išdėstymo, kurį jūs kuriate kaip išdėstymo „%1“ kopiją:

en: Choose a new name for the playlist layout
lt: Prašome pasirinkti naują grojaraščio išdėstymo pavadinimą

en: Please enter a new name for the playlist layout you are about to rename:
lt: Prašau įvesti naują pervadinamo grojaraščio išdėstymo pavadinimą:

en: Cannot rename a layout to have no name.
lt: Negalima pakeisti išdėstymo į neturintį pavadinimo.

en: Cannot rename a layout to have the same name as an existing layout.
lt: Negalima pakeisti pavadinimo į jau egzistuojančio kito išdėstymo pavadinimą.

en: The layout '%1' you modified is one of the default layouts and cannot be overwritten. Saved as new layout '%2'
lt: Išdėstymas „%1“ yra vienas iš pradinių išdėstymų, todėl negali būti pakeistas. Įrašytas naujas išdėstymas „%2“

en: Default Layout
lt: Numatytasis išdėstymas

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, PlaylistLayoutEditDialog)
en: Playlist Layout Editor
lt: Grojaraščio išdėstymo redaktorius

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Available Layouts
lt: Turimi išdėstymai

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Layout
lt: Išdėstymas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Group By
lt: Grupavimas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, tooltipsCheckbox)
en: Show tooltips
lt: Rodyti paaiškinimus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, previewButton)
en: Preview
lt: Peržiūra

en: Track Progression
lt: Dainos eiga

en: Standard
lt: Standartinis

en: Only Queue
lt: Tik eilė

en: Repeat Track
lt: Kartoti dainą

en: Repeat Album
lt: Kartoti albumą

en: Repeat Playlist
lt: Kartoti grojaraštį

en: Random Tracks
lt: Atsitiktinės dainos

en: Random Albums
lt: Atsitiktiniai albumai

en: Favor
lt: Teikti pirmenybę

en: Higher Scores
lt: Dainoms su daugiau balų

en: Higher Ratings
lt: Dainoms su aukštesniu įvertinimu

en: Not Recently Played
lt: Paskutiniu metu negrotoms

en: Shuffle
lt: Maišyti

[ctx: Empty placeholder token used for spacing in playlist layouts]
en: Placeholder
lt: Vietos rezervavimo ženklas

[ctx: 'Cover image' playlist column name and token for playlist layouts]
en: Cover image
lt: Viršelio paveikslėlis

[ctx: 'Directory' playlist column name and token for playlist layouts]
en: Directory
lt: Aplankas

[ctx: 'Divider' token for playlist layouts representing a small visual divider]
en: Divider
lt: Atskyriklis

[ctx: 'File name' playlist column name and token for playlist layouts]
en: File name
lt: Failo pavadinimas

[ctx: 'Group length' (total play time of group) playlist column name and token for playlist layouts]
en: Group length
lt: Grupės ilgis

[ctx: 'Group tracks' (number of tracks in group) playlist column name and token for playlist layouts]
en: Group tracks
lt: Grupės dainos

[ctx: 'Labels' playlist column name and token for playlist layouts]
en: Labels
lt: Etiketės

[ctx: 'Mood' playlist column name and token for playlist layouts]
en: Mood
lt: Nuotaika

[ctx: 'Moodbar' playlist column name and token for playlist layouts]
en: Moodbar
lt: Nuotaikos juosta

[ctx: 'Source' (local collection, Magnatune.com, last.fm, ... ) playlist column name and token for playlist layouts]
en: Source
lt: Šaltinis

[ctx: 'Title' (track name) playlist column name and token for playlist layouts]
en: Title
lt: Pavadinimas

[ctx: 'Title (with track number)' (track name prefixed with the track number) playlist column name and token for playlist layouts]
en: Title (with track number)
lt: Pavadinimas (su dainos numeriu)

en: &Save Current Playlist
lt: Įrašyti &dabartinį grojaraštį

en: &Save playlist to "%1"
lt: Į&rašyti grojaraštį į „%1“

[ctx: %1 is number of tracks, %2 is time]
en: %1 track (%2) | %1 tracks (%2)
lt[0]: %1 daina (%2)
lt[1]: %1 dainos (%2)
lt[2]: %1 dainų (%2)
lt[3]: %1 daina (%2)

[ctx: %1 is number of tracks]
en: %1 track | %1 tracks
lt[0]: %1 daina
lt[1]: %1 dainos
lt[2]: %1 dainų
lt[3]: %1 daina

en: No tracks
lt: Nėra dainų

en: Total playlist size: %1
lt: Bendras grojaraščio dydis: %1

en: Queue size: %1
lt: Eilės dydis: %1

en: Queue length: %1
lt: Eilės ilgis: %1

en: No extra information available
lt: Nėra papildomos informacijos

[ctx: The name of the file this track is stored in]
en: Filename
lt: Failo pavadinimas

en: Disc Number
lt: Disko numeris

[ctx: The Track number for this item]
en: Track
lt: Daina

en: Comment
lt: Komentaras

[ctx: The location on disc of this track]
en: Directory
lt: Aplankas

en: Bitrate
lt: Bitų dažnis

en: Sample Rate
lt: Kadrų dažnis

en: Rating
lt: Įvertinimas

[ctx: Column name]
en: Last Played
lt: Atlikta

en: Mood
lt: Nuotaika

en: File Size
lt: Failo dydis

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, PlaylistQueueEditor)
en: Queue Editor
lt: Eilės redaktorius

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, upButton)
en: Move Up
lt: Perkelti į viršų

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, downButton)
en: Move Down
lt: Perkelti žemyn

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, dequeueTrackButton)
en: Dequeue Track
lt: Išimti dainą iš eilės

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, clearButton)
en: Clear Queue
lt: Išvalyti eilę

en: Clear the playlist sorting configuration.
lt: Išvalyti grojaraščio rikiavimo konfigūraciją.

en: Add a playlist sorting level.
lt: Pridėti grojaraščio rikiavimo lygmenį.

en: Filter %1
lt: Filtras %1

en: Search %1
lt: Ieškoti %1

en: %1 layout
lt: %1 išdėstymas

[ctx: A type of command that affects the sorting, layout and filtering int he Playlist]
en: Playlist
lt: Grojaraštis

en: Start typing to progressively search through the playlist
lt: Pradėkite rašyti, kad palaipsniui ieškotumėte grojaraštyje

en: Tracks
lt: Dainos

en: Albums
lt: Albumai

en: Artists
lt: Atlikėjai

en: Composers
lt: Kompozitoriai

en: Years
lt: Metai

en: Show only matches
lt: Rodyti tik atitinkančias

en: Search Preferences
lt: Paieškos nuostatos

en: Tracks Added
lt: Įdėtos dainos

en: Tracks Removed
lt: Pašalintos dainos

en: OK
lt: Gerai

en: Stop Playing After This Track
lt: Stabdyti grojimą po šios dainos

en: Remove From Playlist
lt: Pašalinti iš grojaraščio

en: Select Source
lt: Pasirinkite šaltinį

[ctx: name of a type of constraint group]
en: Unknown match group
lt: Nežinoma atitikimo grupė

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QWidget, ConstraintGroupEditWidget)
en: An editor for Constraint Groups.  You can set the group type to "match all" or "match any".  When the group type is set to "match all", the Generator will try to have the playlist match all the constraints within the group.  When the group type is set to "match any", the Generator will try to have the playlist match any of the constraints within the group.
lt: Apribojimų grupių redaktorius. Grupės tipas gali būti „atitikti viską“ arba „atitikti bet kurį“. Kai grupės tipas yra „atitikti viską“, generatorius bandys padaryti, kad grojaraštis atitiktų visus grupės apribojimus. Kai grupės tipas yra „atitikti bet kurį“, generatorius stengsis, kad grojaraštis atitiktų bet kurį grupės apribojimą.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Constraint Group Settings
lt: Apribojimo grupių nuostatos

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, radioButton_MatchAll)
en: The APG will consider the constraint group satisfied only if all of the constraints within the group are satisfied.  This is analogous to a logical AND: "the tracks should match properties A, B, and C".
lt: APG apribojimų grupę laikys patenkinta tik tada, kai visi grupės apribojimai bus įvykdyti. Tai analogiška loginei operacijai IR: „dainos turi atitikti taisykles A, B ir C“.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton_MatchAll)
en: Match all constraints in the group
lt: Tenkinti visus grupės apribojimus

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, radioButton_MatchAny)
en: The APG will consider the constraint group satisfied if any one of the constraints within it is satisfied.  This is analogous to a logical OR: "the tracks should match properties A, B, or C".
lt: APG laikys grupės taisykles patenkintas, kai bet kuris iš apribojimų bus įvykdytas. Tai analogiška loginei operacijai ARBA: „dainos turi atitikti savybę A, B arba C“.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton_MatchAny)
en: Match any constraint in the group
lt: Tenkinti bet kurį grupės apribojimą

en: unassigned
lt: nepriskirtas

en: "%1" (album)
lt: „%1“ (albumas)

en: "%1" (artist)
lt: „%1“ (atlikėjas)

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QWidget, CheckpointEditWidget)
en: An editor for a CheckPoint constraint.  The user can set the track, album, or artist to be placed at a certain position in the playlist.
lt: TikrinimoTaško apribojimo redaktorius. Naudotojas gali nurodyti, kad daina, albumas ar atlikėjas būtų patalpintas į konkrečią vietą grojaraštyje.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Checkpoint Constraint Settings
lt: TikrinimoTaško apribojimo nuostatos

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (TrackSelectWidget, trackSelector)
en: Select the track that you want to use as the checkpoint.
lt: Pasirinkite dainą, kurią norite naudoti kaip tikrinimo tašką.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_Position)
en: Position:
lt: Pozicija:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, label_Strictness) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSlider, slider_Strictness)
en: How strict the APG should be about placing the selected track at the specified time.
lt: Kaip griežtai APG turi žiūrėti į dainos pozicionavimą konkrečioje laiko pozicijoje.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_Strictness) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_StrictnessInt) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_strictnessDate) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_StrictnessTime) i18n: ectx: property (text), widget (
en: Match:
lt: Atitikti:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_Fuzzy) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_FuzzyInt) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_FuzzyDate) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_FuzzyTime) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_FuzzyR
en: fuzzy
lt: apytikslis

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_Exact) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_ExactInt) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_ExactDate) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_ExactTime) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_ExactR
en: exact
lt: tiksliai

en: Playlist Duration
lt: Grojaraščio trukmė

en: Sets the preferred duration of the playlist
lt: Nurodo pageidaujamą grojaraščio trukmę

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QWidget, PlaylistDurationEditWidget)
en: An editor for a PlaylistDuration constraint.  The user can set the name of the constraint; the target duration and whether the playlist should be less than, equal to, or greater than that duration; and the strictness with which the APG should match that duration.
lt: Grojaraščio trukmės apribojimo redaktorius. Naudotojas gali nurodyti apribojimo pavadinimą, norimą trukmę ir ar grojaraščio trukmė turi būti mažesnė, lygi ar didesnė už nurodytą trukmę. Taipogi nurodoma, kaip griežtai APG (automatinis grojaraščio generatorius) turi atitikti trukmę.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Playlist Duration Constraint Settings
lt: Grojaraščio trukmės apribojimo nuostatos

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, comboBox_Comparison)
en: Whether the duration of the generated playlist should be shorter than, equal to, or longer than the specified value.
lt: Ar sukurto grojaraščio trukmė turėtų būti trumpesnė nei, lygi, ar ilgesnė nei nurodyta reikšmė.

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboBox_Comparison)
en: shorter than
lt: trumpesnė nei

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboBox_Comparison) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboBox_ComparisonInt) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboBox_ComparisonTime) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboBox_Compa
en: equal to
lt: lygus

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboBox_Comparison)
en: longer than
lt: ilgesnė už

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QTimeEdit, timeEdit_Duration)
en: The desired duration of the playlist, in hours, minutes, and seconds.  Note: because of Qt limitations, the maximum playlist duration that you can specify is 24 hours.
lt: Pageidaujama grojaraščio trukmė valandomis, minutėmis ir sekundėmis. Pastaba: dėl Qt apribojimų maksimali trukmė negali būti ilgesnė už 24 valandas.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, label_Strictness) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSlider, slider_Strictness)
en: How strict the APG should be about matching the playlist duration to the specified time.
lt: Kaip griežtai APG (automatinis grojaraščio generatorius) turėtų atitikti pageidaujamą trukmę.

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboBox_ComparisonInt) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboBox_ComparisonTime) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboBox_ComparisonRating) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboBox
en: less than
lt: mažesnis nei

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboBox_Comparison)
en: more than
lt: daugiau už

en: Playlist Length
lt: Grojaraščio ilgis

en: Sets the preferred number of tracks in the playlist
lt: Nurodo pageidaujamą dainų skaičių grojaraštyje

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Playlist Length Constraint Settings
lt: Grojaraščio dydžio apribojimo nuostatos

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, comboBox_Comparison)
en: Whether the number of tracks in the generated playlist should be less than, equal to, or more than the specified value.
lt: Ar sukurtame grojaraštyje dainų skaičius turi būti mažesnis, lygus ar didesnis už nurodytą reikšmę.

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboBox_Comparison)
en: fewer than
lt: mažiau už

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, spinBox_Length)
en: The target number of tracks for the generated playlist.
lt: Norimas dainų skaičius sukurtame grojaraštyje.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSlider, slider_Strictness)
en: How strict the APG should be about matching the playlist length to the specified number of tracks.
lt: Kaip griežtai APG turi atitikti grojaraščio dainų kiekio apribojimą.f

en: Prevent Duplicates
lt: Vengti dublikatų

en: Prevents duplicate tracks, albums, or artists from appearing in the playlist
lt: Neleidžia dainų, albumų ar atlikėjų dublikatams patekti į grojaraštį

en: Prevent duplicate tracks
lt: Vengti dainų dublikatų

en: Prevent duplicate artists
lt: Vengti atlikėjų dublikatų

en: Prevent duplicate albums
lt: Vengti albumų dublikatų

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QWidget, PreventDuplicatesEditWidget)
en: An editor for a Prevent Duplicates constraint.  When set to "track", it will try to prevent more than one copy of the same track from ending up in the playlist.  When set to "album" or "artist", it will try to prevent more than one track from a given album or a given artist from ending up in the playlist.
lt: Dublikatų vengimo apribojimo redaktorius. Kai nustatyta reikšmė „daina“, bandys išvengti daugiau nei vieno tos pačios dainos pasikartojimo grojaraštyje. Kai nurodyta „albumas“ ar „atlikėjas“, bus stengiamasi, kad grojaraštyje nebūtų daugiau nei vienos vieno albumo ar atlikėjo dainos.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Prevent Duplicates Constraint Settings
lt: Dublikatų vengimo apribojimo nuostatos

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, label_Field) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, comboBox_Field)
en: Control which duplicates to prevent.  "Prevent duplicate tracks" is the least restrictive, and "prevent duplicate artists" is the most restrictive.
lt: Valdo, kurių dublikatų reikia vengti. „Vengti dainų dublikatų“ yra mažiausiai ribojantis, o „vengti atlikėjų dublikatų“ – daugiausiai.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_Field)
en: Prevent duplicate
lt: Vengti dublikatų

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboBox_Field)
en: tracks
lt: dainos

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboBox_Field)
en: albums
lt: albumai

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboBox_Field)
en: artists
lt: atlikėjai

en: Match Tags
lt: Atitikti žymas

en: Make all tracks in the playlist match the specified characteristic
lt: Priversti visas dainas grojaraštyje atitikti nurodytas charakteristikas

en:  not
lt:  ne

[ctx: number of stars in the rating of a track]
en: %1 star | %1 stars
lt[0]: %1 žvaigždutė
lt[1]: %1 žvaigždutės
lt[2]: %1 žvaigždučių
lt[3]: %1 žvaigždutė

[ctx: an arbitrary string surrounded by quotes]
en: "%1"
lt: „%1“

[ctx: a numerical tag (like year or track number) equals a value]
en: equals
lt: lygus

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboBox_ComparisonInt) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboBox_ComparisonTime) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboBox_ComparisonRating)
en: greater than
lt: didesnis už

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboBox_ComparisonDate)
en: before
lt: prieš

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboBox_ComparisonDate)
en: on
lt: tiksliai

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboBox_ComparisonDate)
en: after
lt: po

en: within
lt: su

[ctx: an alphabetical tag (like title or artist name) equals some string]
en: equals
lt: yra lygi

[ctx: an alphabetical tag (like title or artist name) starts with some string]
en: starts with
lt: prasideda

[ctx: an alphabetical tag (like title or artist name) ends with some string]
en: ends with
lt: baigiasi

[ctx: an alphabetical tag (like title or artist name) contains some string]
en: contains
lt: turi

en: unknown comparison
lt: nežinomas palyginimas

en: %1 day | %1 days
lt[0]: %1 diena
lt[1]: %1 dienos
lt[2]: %1 dienų
lt[3]: %1 diena

en: %1 month | %1 months
lt[0]: %1 mėnuo
lt[1]: %1 mėnesiai
lt[2]: %1 mėnesių
lt[3]: %1 mėnuo

en: %1 year | %1 years
lt[0]: %1 metai
lt[1]: %1 metai
lt[2]: %1 metų
lt[3]: %1 metai

[ctx: within the last %1 days]
en: day | days
lt[0]: diena
lt[1]: dienos
lt[2]: dienų
lt[3]: diena

[ctx: within the last %1 months]
en: month | months
lt[0]: mėnuo
lt[1]: mėnesiai
lt[2]: mėnesių
lt[3]: mėnuo

[ctx: within the last %1 years]
en: year | years
lt[0]: metai
lt[1]: metai
lt[2]: metai
lt[3]: metai

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QWidget, TagMatchEditWidget)
en: An editor for a TagMatch constraint.  The user can specify a track characteristic, and the APG will fill the playlist with tracks that match that characteristic.  This functions similarity to the matching attributes of the smart playlists in Amarok 1.4.
lt: Žymelės atitikimo apribojimo redaktorius. Naudotojas gali nurodyti dainos savybes, pagal kurias APG kurs grojaraštį. Tai veikia panašiai į protingų atributų atitikimą Amarok 1.4 versijos grojaraščiuose.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Match Tag Constraint Settings
lt: Žymelių atitikimo apribojimo nuostatos

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, label_Match) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, comboBox_Field)
en: Selects which track characteristic you want to match.
lt: Parinkite, kurias dainos savybes reikia atitikti.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_Match)
en: Field:
lt: Laukas:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, checkBox_Invert) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, label_Invert)
en: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Calibri'; font-size:10pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">The APG will choose all tracks that do <span style=" font-weight:600;">not</span> match the specified characteristics.</p></body></html>
lt: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Calibri'; font-size:10pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Automatinis grojaraščio generatorius parinks visas dainas, kurios <span style=" font-weight:600;">neatitinka</span> nurodytų savybių.</p></body></html>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_Invert)
en: Invert:
lt: Invertuoti:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, comboBox_ComparisonInt)
en: Whether the APG should choose tracks that are less than, equal to, or greater than the specified value.
lt: Ar automatinis grojaraščio generatorius turėtų pasirinkti dainas, kurių reikšmės yra didesnės, lygios ar mažesnės už nurodytą reikšmes.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, spinBox_ValueInt)
en: The numerical value that the track characteristic should match.
lt: Skaitmeninė reikšmė, kurią turi atitikti dainos savybė.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, label_StrictnessInt) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSlider, slider_StrictnessInt)
en: How strict the APG should be about matching tracks to the specified value.
lt: Kaip griežtai APG turi atitikti nurodytą reikšmę.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, comboBox_ComparisonDate)
en: Whether the APG should choose tracks that are before, on, or after a specific date; or whether it should choose tracks that are within a certain time range.
lt: Ar automatinis grojaraščio generatorius turėtų parinkti dainas, kurių data yra prieš, lygi ar vėlesnė nei nurodyta konkreti data. O gal reikia parinkti dainas, kurios patenka į nurodytą periodą.

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboBox_ComparisonDate)
en: within the last
lt: per paskutines

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QWidget, page_DateSpecific)
en: The specific date that the APG should use for matching.
lt: Konkreti data, kurią AGG turi naudoti dainų paieškai.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QWidget, page_DateRange)
en: The relative time period that the APG should try to match.
lt: Santykinis laiko tarpas, kurį AGG turi atitikti.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, label_strictnessDate) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSlider, slider_StrictnessDate)
en: How strict the APG should be about matching tracks to the specified date.
lt: Kaip griežtai AGG turi žiūrėti į konkrečios datos atitikimą.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, comboBox_ComparisonString)
en: Whether the APG should match tracks that equal, start with, end with, or contain the specified string.
lt: Ar AGG turi rasti dainas, kurių savybė lygi, prasideda, baigiasi, ar kurioje yra nurodyta eilutė.

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboBox_ComparisonString)
en: equals
lt: yra lygi

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboBox_ComparisonString)
en: starts with
lt: prasideda nuo

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboBox_ComparisonString)
en: ends with
lt: baigiasi su

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboBox_ComparisonString)
en: contains
lt: turi

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, lineEdit_StringValue)
en: The string that the APG should use when matching tracks.
lt: Eilutė, kurią AGG turi naudoti ieškant dainų.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, comboBox_ComparisonTime)
en: Whether the APG should choose tracks that are less than, equal to, or greater than the specified time.
lt: Ar AGG turi rasti dainas, kurių trukmė mažesnė, lygi ar didesnė už nurodytą laiką.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QTimeEdit, timeEdit_TimeValue)
en: The time that the APG should try to match.
lt: Trukmė, kurią daina turi atitikti.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, label_StrictnessTime) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSlider, slider_StrictnessTime)
en: How strict the APG should be about matching tracks to the specified time.
lt: Kaip griežtai AGG turi atitikti nurodytą trukmę.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, comboBox_ComparisonRating)
en: Whether the APG should choose tracks that are less than, equal to, or greater than the specified rating.
lt: Ar AGG turi parinkti dainas, kurių įvertinimas yra mažesnis, lygus ar didesnis už nurodytąjį.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KRatingWidget, rating_RatingValue)
en: The rating that the APG should try to match.
lt: Įvertinimas, kurį dainos turi atitikti.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, label_StrictnessRating) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSlider, slider_StrictnessRating)
en: How strict the APG should be about matching tracks to the specified rating.
lt: Kaip griežtai AGG turi tikrinti dainas pagal nurodytą įvertinimą.

en: title
lt: pavadinimas

en: artist name
lt: atlikėjo pavadinimas

en: album name
lt: albumo pavadinimas

en: genre
lt: žanras

en: composer
lt: kompozitorius

en: comment
lt: komentaras

en: track number
lt: dainos numeris

en: disc number
lt: disko numeris

en: length
lt: trukmė

en: added to collection
lt: pridėta į fonoteką

en: score
lt: reitingas

en: rating
lt: įvertinimas

en: first played
lt: pirmiausiai grota

en: last played
lt: paskiausiai grota

en: play count
lt: grojimų skaičius

en: label
lt: etiketė

en: The playlist generator failed to load any tracks from the collection.
lt: Grojaraščio generatoriui nepavyko įkrauti nei vienos dainos iš fonotekos.

en: New playlist preset
lt: Naujas grojaraščio išankstinis nustatymų rinkinys

en: Unnamed playlist preset
lt: Bevardis išankstinis grojaraščio nustatymų rinkinys

en: Generating a new playlist
lt: Generuojamas naujas grojaraštis

en: The playlist generator created a playlist which does not meet all of your constraints.  If you are not satisfied with the results, try loosening or removing some constraints and then generating a new playlist.
lt: Grojaraščio generatorius sukūrė grojaraštį, kuris atitinka ne visas jūsų nurodytas sąlygas. Jei jūs nepatenkinti tokiu rezultatu, pabandykite supaprastinti sąlygas arba išimkite kai kuriuos apribojimus ir tada kurkite naują grojaraštį.

en: Add new
lt: Pridėti naują

en: Constraint Group
lt: Apribojimų grupė

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, PresetEditDialog)
en: APG Preset Editor
lt: APG nustatymų rinkinių redaktorius

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_Tree)
en: Constraint Tree
lt: Apribojimų medis

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_Title)
en: APG Preset Name
lt: APG nustatymų rinkinio pavadinimas

en: Import preset
lt: Importuoti nustatymų rinkinį

en: Preset exported to %1
lt: Išankstinis nustatymas eksportuotas į %1

en: Preset could not be exported to %1
lt: Nepavyko eksportuoti išankstinio nustatymo į %1

en: Presets could not be imported from %1
lt: Nustatymų rinkiniai negali būti importuoti iš %1

en: %1 could not be opened for preset import
lt: Nepavyko atverti %1 išankstinio nustatymo importui

en: Example 1: new tracks added this week
lt: 1 pavyzdys: šią savaitę pridėtos naujos dainos

en: Example 2: rock or pop music
lt: 2 pavyzdys: rock ir pop muzika

en: Example 3: about one hour of tracks from different artists
lt: 3 pavyzdys: daugmaž valandos trukmės įvairių atlikėjų dainų rinkinys

en: Example 4: like my favorite radio station
lt: 4 pavyzdys: kaip mano mėgstamiausia radijo stotis

en: Example 5: an 80-minute CD of rock, metal, and industrial
lt: 5 pavyzdys: 80 minučių kompaktinė plokštelė su roko, metalo ir industrijos dainomis

en: Export "%1" preset
lt: Eksportuoti išankstinį nustatymų rinkinį „%1“

en: Preset files (*.xml)
lt: Nustatymų rinkinių failai (*.xml)

en: Playlist Files on Disk
lt: Grojaraščių failai diske

en: The playlist file "%1" could not be loaded.
lt: Grojaraščio failas „%1“ negalėjo būti įkeltas.

en: Amarok Database
lt: Amarok duombazė

en: Local playlists stored in the database
lt: Vietiniai grojaraščiai, įrašyti į duomenų bazę

en: <Empty>
lt: <Tuščia>

en: Scanning music
lt: Ieškoma dainų

en: Aborting scanner with error: %1
lt: Nutraukiamas skenerio darbas su klaida: %1

en: Unable to start Amarok collection scanner.
lt: Nepavyko paleisti Amaroko fonotekos skenerio.

en: Add new Ampache server
lt: Pridėti naują Ampache serverį

en: Successfully connected
lt: Sėkmingai prisijungta

en: Connection failure
lt: Ryšio klaida

en: Authentication Error
lt: Autentifikavimo klaida

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, addButton)
en: Add Server
lt: Pridėti serverį

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, removeButton)
en: Remove Server
lt: Pašalinti serverį

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, serverList) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelServerAddress)
en: Server Address
lt: Serverio adresas

en: Ampache Server %1
lt: Ampache serveris %1

en: <p>No information found for this track.</p>
lt: <p>Apie šią dainą informacijos nerasta.</p>

en: <p>No information found for this album.</p>
lt: <p>Apie šį albumą informacijos nerasta.</p>

en: <p>No information found for this artist.</p>
lt: <p>Apie šį atlikėją informacijos nerasta.</p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, verifyButton)
en: Check Connection
lt: Tikrinti ryšį

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox3)
en: gpodder.net Profile
lt: gpodder.net profilis

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, testLogin)
en: &Test Login
lt: &Tikrinti prisijungimą

en: Subscribe
lt: Prenumeruoti

en: Testing...
lt: Bandoma...

en: Failed
lt: Nepavyko

[ctx: The operation completed as expected]
en: Success
lt: Sėkmingai

en: Either the username or the password is incorrect, please correct and try again
lt: Neteisingas naudotojo vardas arba slaptažodis. Pataisykite ir bandykite dar kartą

en: No description available...
lt: Aprašymo nėra...

en: From Jamendo.com
lt: Iš Jamendo.com

en: A site where artists can freely share their music
lt: Svetainė, kurioje atlikėjai laisvai demonstruoja savo kūrinius

[ctx: Fetch new information from the website]
en: Update
lt: Atnaujinti

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, typeComboBox)
en: Download
lt: Atsisiųsti

note: i18n("Artist") ); connect( action, SIGNAL(triggered(bool)), SLOT(sortByArtist()) ); action = filterMenu->addAction( i18n( "Artist / Album" ) ); connect( action, SIGNAL(triggered(bool)), SLOT(sortByArtistAlbum()) ); action = filterMenu->addAction( i18n( "Album" ) ); connect( action, SIGNAL(triggered(
en: Genre / Artist
lt: Žanras / Atlikėjas

en: Genre / Artist / Album
lt: Žanras / Atlikėjas / Albumas

en: Updating the local Jamendo database.
lt: Atnaujinama vietinė Jamendo duomenų bazė.

[ctx: Middle part of: Jamendo.com database update complete. Added 3 tracks on 4 albums from 5 artists.]
en: 1 album from  | %1 albums from
lt[0]: %1 albume iš
lt[1]: %1 albumuose iš
lt[2]: %1 albumų iš
lt[3]: %1 albume iš

[ctx: Last part of: Jamendo.com database update complete. Added 3 tracks on 4 albums from 5 artists.]
en: 1 artist. | %1 artists.
lt[0]: %1 atlikėjo.
lt[1]: %1 atlikėjų.
lt[2]: %1 atlikėjų.
lt[3]: %1 atlikėjo.

[ctx: Name of the "Last.fm" similar bias]
en: Last.fm similar
lt: Last.fm panašūs

[ctx: Last.fm bias representation]
en: Similar to the previous track (as reported by Last.fm)
lt: Panašus į paskutinę grotą dainą (remiantis Last.fm nuomone)

[ctx: Last.fm bias representation]
en: Similar to the previous artist (as reported by Last.fm)
lt: Panašus į paskutinės grotos dainos atlikėją (remiantis Last.fm nuomone)

en: the previous track
lt: ankstesnė daina

[ctx: Name of the "WeeklyTop" bias]
en: Last.fm weekly top artist
lt: Last.fm populiariausias savaitės atlikėjas

[ctx: in WeeklyTopBias. Label for the date widget]
en: from:
lt: nuo:

[ctx: in WeeklyTopBias. Label for the date widget]
en: to:
lt: kam:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox3)
en: Last.fm Profile
lt: Last.fm profilis

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox2)
en: Last.fm Services
lt: Last.fm paslaugos

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_SubmitPlayedSongs)
en: &Submit tracks
lt: &Nusiųsti dainas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ScrobbleComposer)
en: &Use composer data if available in Last.fm as artist
lt: &Naudoti kompozitoriaus duomenis, jei jie yra Last.fm, kaip atlikėją

en: Last.fm: The social music revolution
lt: Last.fm: bendruomeninės muzikos revoliucija.

en: Last.fm: Love
lt: Last.fm: Myliu

en: Enter an artist name
lt: Įveskite atlikėjo vardą

en: Enter a tag
lt: Įveskite žymę

en: Enter a Last.fm user name
lt: Įveskite Last.fm naudotojo vardą

en: Username: %1
lt: Naudotojo vardas: %1

en: Play Count: %1 play | Play Count: %1 plays
lt[0]: Grojimų skaičius: %1 grojimas
lt[1]: Grojimų skaičius: %1 grojimai
lt[2]: Grojimų skaičius: %1 grojimų
lt[3]: Grojimų skaičius: %1 grojimas

en: Create a Custom Last.fm Station
lt: Sukurti savo Last.fm stotį

en: Tag
lt: Žymė

en: User
lt: Naudotojas

en: %1's Streams
lt: %1 srautai

en: Global Tags
lt: Bendros žymės

en: Friends' Loved Radio
lt: Draugo mylimas radijas

en: Friends' Personal Radio
lt: Draugų asmeninis radijas

[ctx: The operation was rejected by the server]
en: Failed
lt: Nepavyko

en: Unable to connect to Last.fm service.
lt: Nepavyko prisijungti prie Last.fm paslaugos.

en: Personal Radio
lt: Asmeninis radijas

en: My Recommendations
lt: Mano rekomendacijos

en: My Radio Station
lt: Mano radijo stotis

en: My Mix Radio
lt: Mano Mix radijas

en: My Top Artists
lt: Mano populiariausi atlikėjai

en: My Tags
lt: Mano žymos

en: Friends
lt: Draugai

en: Last.fm: &Ban
lt: Last.fm: &Uždrausti

en: Ban this track
lt: Užblokuoti šią dainą

en: Similar Artists to "%1"
lt: Į %1 panašūs atlikėjai

en: %1's Neighbor Radio
lt: %1 kaimyno radijas

en: %1's Personal Radio
lt: %1 asmeninis radijas

en: %1's Recommended Radio (Popularity %2)
lt: %1 rekomenduojamas radijas (populiarumas %2)

en: Group Radio: %1
lt: Grupės radijas: %1

en: Track Radio
lt: Dainos radijas

en: Artist Radio
lt: Atlikėjo radijas

en: Last.fm is cool...
lt: Last.fm yra jėga...

en: Play Similar Artists from Last.fm
lt: Groti panašius atlikėjus iš Last.fm

en: Downloading '%1' by %2 from Magnatune.com
lt: Atsiunčiama daina „%1“ atliekama %2 iš Magnatune.com

en: Downloading album from Magnatune.com
lt: Atsiunčiamas albumas iš Magnatune.com

en: Magnatune download seems to have failed. Cannot read zip file
lt: Panašu kad nepavyko atsisiųsti iš Magnatune. Negalima perskaityti zip failo

en: Uncompressing Magnatune.com download...
lt: Išpakuojama iš Magnatune.com atsiųsta informacija

en: Adding album cover to collection
lt: Į fonoteką įtraukiamas albumo viršelis

en: Preview Tracks
lt: Peržiūrėti dainas

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_4)
en: Updates
lt: Atnaujinimai

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en: Redownloads
lt: Pakartotiniai atsiuntimai

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Enter your e-mail here to be able to redownload any previous purchase from Magnatune directly from within Amarok.
lt: Čia įveskite savo e-pašto adresą, jei norite galėti pakartotinai atsisiųsti jūsų ankstesnius pirkinius iš Megatune tiesiai iš Amarok.

[ctx: Username for logins to Magnatune]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: E-mail:
lt: El. paštas:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Membership Options
lt: Narystės parinktys

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, isMemberCheckbox)
en: I am a member
lt: Aš esu narys

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Membership type:
lt: Nario tipas:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, typeComboBox)
en: Stream
lt: Srautas

[ctx: Username for logins to Magnatune]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Username:
lt: Naudotojo vardas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Password:
lt: Slaptažodis:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'DejaVu Serif'; font-size:8pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-family:'Sans Serif';">For more information about the Magnatune.com memberships, and to sign up, go to  </span><a href="http://magnatune.com/compare_plans?referal_id=amarok"><span style=" font-family:'Sans Serif'; text-decoration: underline; color:#0000ff;">http://magnatune.com/compare_plans</span></a></p></body></html>
lt: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'DejaVu Serif'; font-size:8pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-family:'Sans Serif';">Daugiau informacijos apie Magnatune.com narystę bei kaip prisijungti rasite svetainėje </span><a href="http://magnatune.com/compare_plans?referal_id=amarok"><span style=" font-family:'Sans Serif'; text-decoration: underline; color:#0000ff;">http://magnatune.com/compare_plans</span></a></p></body></html>

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Stream Options
lt: Srauto parinktys

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Preview stream type:
lt: Peržiūros srauto tipas:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, streamTypeComboBox)
en: High Quality Mp3
lt: Aukštos kokybės Mp3

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, streamTypeComboBox)
en: Low Quality Mp3
lt: Žemos kokybės Mp3

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, magnatuneDownloadDialogBase)
en: Magnatune.com Album Download
lt: Magnatune.com albumų atsiuntimas

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox1)
en: Download options
lt: Siuntimo parinktys

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Select Format:
lt: Nurodykite formatą:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Download to:
lt: Atsiųsti į:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2)
en: If you download to a location that is already being monitored by Amarok, the album will automatically be added to your collection.
lt: Jei atsiųsite failus į aplanką, stebimą Amarok, albumas bus automatiškai įtrauktas į fonoteką.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox2)
en: Magnatune info
lt: Magnatune informacija

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, downloadButton)
en: &Download
lt: &Atsisiųsti

en: Processing download
lt: Apdorojamas atsisiuntimas

en: There seems to be an error in the supplied membership information. Please correct this and try again.
lt: Panašu, kad nurodytoje narystės informacijoje yra klaida. Prašome patvarkyti ir bandyti dar kartą.

en: Could not process download
lt: Nepavyko apdoroti atsisiuntimo

en: Redownload of a previously purchased album "%1" by "%2" from Magnatune.com.
    
    Username: %3
    Password: %4
lt: Iš naujo atsisiųsti anksčiau nupirktą albumą „%1“ atliekamą „%2“ iš Magnatune.com.
    
    Naudotojas: %3
    Slaptažodis: %4

en: Loading artist info...
lt: keliama atlikėjo informacija...

en: Fetching %1 Artist Info
lt: Atsiunčiama atlikėjo %1 informacija

en: Loading album info...
lt: Įkeliama albumo informacija...

note: i18n( "Genre: ");// + magnatuneAlbum->
en: Release Year: %1
lt: Išleidimo metai: %1

en: Description:
lt: Aprašymas:

en: From Magnatune.com
lt: Iš Magnatune.com

en: Loading Magnatune.com frontpage...
lt: Įkraunamas Magnatune.com svetainės pirmas puslapis

en: Fetching Magnatune.com front page
lt: Atsiunčiamas Magnatune.com svetainės pirmas puslapis

en: Loading your Magnatune.com favorites page...
lt: Įkraunamas jūsų Magnatune.com mėgstamiausiųjų puslapis...

en: Loading your personal Magnatune.com recommendations page...
lt: Įkraunamas jūsų asmeninis Magnatune.com rekomendacijų puslapis...

en: The non evil record label that is fair to artists and customers alike
lt: Nepiktybinė įrašo etiketė, kuri tinka atlikėjams ir klientams

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, update)
en: Update
lt: Atnaujinti

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, magnatuneReDownloadDialogBase)
en: Redownload manager
lt: Pakartotinis siuntimas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: These are the albums that you have previously downloaded:
lt: Šie albumai buvo atsiųsti:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, redownloadButton)
en: Re&download
lt: &Pakartotinai atsiųsti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, redownloadListView)
en: Artist - Album
lt: Atlikėjas – albumas

en: Getting list of previous Magnatune.com purchases
lt: Gaunamas ankstesnių Magnatune.com pirkinių sąrašas

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, SignupDialog)
en: Magnatune.com member signup
lt: Magnatune.com narių prisijungimas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Liberation Sans'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">By becoming a Magnatune.com member, you get unlimited download access and can download any album from within Amarok with a single mouse click. By joining, you can also listen to all streaming tracks from Magnatune.com ad-free.</p>
    <p style="-qt-paragraph-type:empty; margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">The Amarok team gets 10% of your initial membership payment, so by joining, you are also supporting the development of Amarok.</p>
    <p style="-qt-paragraph-type:empty; margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">As always, the artists get 50% of your membership payment(s) distributed based on which artist you download and stream.</p>
    <p style="-qt-paragraph-type:empty; margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">To read more about Magnatune.com memberships, or to sign up, click here: <a href="http://magnatune.com/downloads?referal_id=amarok"><span style=" text-decoration: underline; color:#0057ae;">Membership Info</span></a> </p>
    <p style="-qt-paragraph-type:empty; margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">After joining, go to the Magnatune config in "Settings->Configure Amarok->Plugins" and enter your membership information. </p></body></html>
lt: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Liberation Sans'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Tapę Magnatune.com nariu, Jūs gausite neriboto atsisiuntimo galimybę ir galėsite atsisiųsti bet kokį albumą tiesiai iš Amaroko vienu pelės mygtuko paspaudimu. Prisijungę taipogi galėsite klausytis visų Magnatune.com srautu perduodamų kūrinių neturėdami žiūrėti reklamų.</p>
    <p style="-qt-paragraph-type:empty; margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Amaroko komanda gauna 10% Jūsų pradinio narystės mokesčio, taigi prisijungdami jūs taipogi remiate Amaroko kūrimą.</p>
    <p style="-qt-paragraph-type:empty; margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Kaip visada, kūrinių autoriai gauna 50% Jūsų narystės mokesčio, kuris paskirstomas priklausomai nuo to, kuriuos kūrinius jūs atsisiunčiate arba klausotės srautų pagalba.</p>
    <p style="-qt-paragraph-type:empty; margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Daugiau informacijos apie Magnatune.com narystę arba kaip prisijungti rasite čia: <a href="http://magnatune.com/downloads?referal_id=amarok"><span style=" text-decoration: underline; color:#0057ae;">narystės informacija</span></a> </p>
    <p style="-qt-paragraph-type:empty; margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Po to, kai prisijungsite, eikite į Magnatune konfigūraciją Parinktys->Konfigūruoti Amarok->Žiniatinklio tarnybos“ ir įveskite savo narystės informaciją.</p></body></html>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, closeButton)
en: Close
lt: Užverti

en: Artist / Album
lt: Atlikėjas / Albumas

en: Re-download
lt: Pakartotinai atsiųsti

en: Update Database
lt: Atnaujinti duombazę

en: Tools
lt: Įrankiai

en: Download Album
lt: Atsiųsti albumą

en: Signup
lt: Prisiregistruoti

en: Updating the local Magnatune database.
lt: Atnaujinama vietinė Magnatune duombazė.

en: ERROR: No arguments supplied
lt: KLAIDA: Nepateikta jokių parametrų.

en: ERROR: Wrong number of arguments for addMoodyTracks
lt: KLAIDA: neteisingas argumentų skaičius kviečiant addMoodyTracks

en: ERROR: Parse error for argument 2 ( count )
lt: KLAIDA: 2 parametro nagrinėjimo klaida ( kiekis )

en: ok
lt: gerai

en: ERROR: Unknown argument.
lt: KLAIDA: Nežinomas parametras.

[ctx: Middle part of: Magnatune.com database update complete. Database contains 3 tracks on 4 albums from 5 artists.]
en: 1 album from  | %1 albums from
lt[0]: %1 albume iš
lt[1]: %1 albumuose iš
lt[2]: %1 albumų iš
lt[3]: %1 albume iš

[ctx: Last part of: Magnatune.com database update complete. Database contains 3 tracks on 4 albums from 5 artists.]
en: 1 artist. | %1 artists.
lt[0]: %1 atlikėjo.
lt[1]: %1 atlikėjų.
lt[2]: %1 atlikėjų.
lt[3]: %1 atlikėjo.

en: The email to be used for authentication.
lt: Autentifikacijai naudojamas el. paštas.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: MP3tunes Login
lt: Prisijungimas prie MP3tunes

[ctx: The e-mail address for Mp3Tunes logins]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: E-Mail:
lt: El. paštas:

[ctx: The MP3Tunes password]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Password:
lt: Slaptažodis:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, enableHarmony) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, label_3)
en: AutoSync is a feature from MP3tunes which allows you to automatically move your music between computers and devices.
lt: AutoSync yra MP3tunes savybė, leidžianti automatiškai perkelti jūsų muziką tarp kompiuterių ir kitų įrenginių.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, label_3)
en: AutoSync is a feature from MP3tunes which allows you to automatically move your music between computers and devices. You can upload music from one location and have it download instantly to other locations.
lt: AutoSync yra MP3tunes savybė, leidžianti automatiškai perkelti jūsų muziką tarp kompiuterių ir kitų įrenginių. Jūs galite įkelti muziką vienoje vietoje ir vėliau ją atsisiųsti iš kitų vietų.

[ctx: Enable harmony]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Enable AutoSync
lt: Įjungti AutoSync

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: PIN Code:
lt: PIN kodas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'DejaVu Sans'; font-size:10pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><a href="https://shop.mp3tunes.com/myaccount/registration/"><span style=" text-decoration: underline; color:#0057ae;">Get an MP3tunes locker</span></a></p></body></html>
lt: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'DejaVu Sans'; font-size:10pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><a href="https://shop.mp3tunes.com/myaccount/registration/"><span style=" text-decoration: underline; color:#0057ae;">Gauti MP3tunes sandėliuką</span></a></p></body></html>

en: Online music locker where you can safely store and access your music: http://mp3tunes.com
lt: Internetinis muzikos sandėliukas, kuriame galite saugiai laikyti savo muziką: http://mp3tunes.com

en: The MP3tunes Locker: Your Music Everywhere!
lt: MP3tunes sandėliukas: Jūsų muzika visur!

en: MP3tunes AutoSync Enabled
lt: MP3tunes automatinis sinchronizavimas įjungtas

en: MP3tunes AutoSync Disabled
lt: MP3tunes automatinis sinchronizavimas išjungtas

en: Authenticating
lt: Vyksta patvirtinimas

en: MP3tunes failed to Authenticate.
lt: MP3tunes nepavyko autentikuotis.

en: MP3tunes Harmony: Disconnected
lt: MP3tunes Harmony: atsijungta

en: MP3tunes Harmony: Waiting for PIN Input
lt: MP3tunes Harmony: Laukiama PIN įvedimo

en: MP3tunes Harmony: Successfully Connected
lt: MP3tunes Harmony: sėkmingai prijungta

en: MP3tunes Harmony Error
    %1
lt: MP3tunes Harmony klaida
    %1

en: MP3tunes Locker
lt: MP3tunes sandėliukas

en: Only the following types of tracks can be uploaded to MP3tunes: mp3, mp4, m4a, m4p, aac, wma, and ogg.
lt: Tik tokie failų tipai gali būti siunčiami į MP3tunes: mp3, mp4, m4a, m4p, aac, wma ir ogg.

en: Upload to MP3tunes Initiated
lt: Pradėtas siuntimas į MP3tunes

en: Uploading Track %1/%2
lt: Įkeliama daina %1/%2

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, instructionsLabel)
en: Add a local or remote OPML file to be included in the list.
lt: Įtraukti vietinį ar nutolusį OPML failą į sąrašą.

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (QLineEdit, titleEdit)
en: If left blank the title from the OPML will be used.
lt: Palikus tuščią bus panaudotas OPML pavadinimas.

en: Loading Podcast Info...
lt: Įkeliama garso prenumeratos informacija...

en: Fetching Podcast Info
lt: Atsiunčiama garso prenumeratos informacija

en: Add OPML
lt: Pridėti OPML

[ctx: Heading of Add OPML dialog]
en: Add OPML
lt: Pridėti OPML

en: New Folder
lt: Naujas aplankas

en: Podcast Directory
lt: Garso prenumeratų aplankas

en: A large listing of podcasts
lt: Didelis garso prenumeratų sąrašas

en: Add an OPML file to the list.
lt: Pridėti OPML failą į sąrašą.

en: Loading info...
lt: Įkeliama informacija...

en: This service does not accept any messages
lt: Ši paslauga nepriima jokių žinučių

en: ERROR: unknown message
lt: KLAIDA: nežinomas pranešimas

en: No service named %1 is currently loaded
lt: Paslauga vardu %1 šiuo metu neįkrauta

en: Back
lt: Atgal

en: Synchronize
lt: Sinchronizuoti

en: All Tracks
lt: Visus takeliai

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, matchedExpandButton)
en: Expand
lt: Išplėsti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, matchedCollapseButton)
en: Collapse
lt: Sutraukti

en: Abort
lt: Nutraukti

en: Abort all background tasks
lt: Nutraukti visas fone vykdomas užduotis

en: Main Toolbar
lt: Pagrindinė įrankinė

en: Rediscover Your Music
lt: Iš naujo pažinkite savo muziką

en: Slim Toolbar
lt: Plona įrankinė

en: Volume: %1%
lt: Garsumas: %1%

en: Transcode Tracks
lt: Keisti dainų formatą

en: Transc&ode
lt: Keisti &formatą

en: &Copy
lt: &Kopijuoti

en: Just copy the tracks without transcoding them.
lt: Tiesiog perkopijuoti dainas nekeičiant jų koduotės.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Transcode
lt: &Perkoduoti

en: In order to configure the parameters of the transcoding operation, please pick an encoder from the list.
lt: Norėdami sukonfigūruoti formato keitimą, iš pradžių iš sąrašo pasirinkite koduotę.

en:  (recommended)
lt:  (rekomenduojama)

en: Muted
lt: Nutildyta

en: <i>Volume: %1</i>
lt: <i>Garsumas: %1</i>

en: Score: %1
lt: Balai: %1

en: Rating: %1
lt: Įvertinimas: %1

en: Play count: %1
lt: Grojimų skaičius: %1

en: Last played: %1
lt: Paskiausiai grota: %1

en: Bookmark
lt: Žymelė

en: Amarok Bookmarks
lt: Amarok žymelės

en: Add preset
lt: Pridėti nustatymų rinkinį

en: Ignore
lt: Ignoruoti

en: Folder
lt: Aplankas

[ctx: Artist's Initial]
en: Initial
lt: Pradinis

en: Collection root
lt: Fonotekos pagrindas

en: &Basic...
lt: &Paprastas...

en: &Advanced...
lt: &Išsamiau...

en: New Preset
lt: Naujas nustatymų rinkinys

en: Preset Name
lt: Nustatymų rinkinio pavadinimas

en: second | seconds
lt[0]: sekundė
lt[1]: sekundės
lt[2]: sekundžių
lt[3]: sekundė

en: minute | minutes
lt[0]: minutė
lt[1]: minutės
lt[2]: minučių
lt[3]: minutė

en: hour | hours
lt[0]: valandos
lt[1]: valandos
lt[2]: valandų
lt[3]: valanda

en: day | days
lt[0]: diena
lt[1]: dienos
lt[2]: dienų
lt[3]: diena

en: month | months
lt[0]: mėnuo
lt[1]: mėnesiai
lt[2]: mėnesių
lt[3]: mėnuo

en: year | years
lt[0]: metai
lt[1]: metai
lt[2]: metai
lt[3]: metai

en: Simple Search
lt: Paprasta paieška

[ctx: The date lies before the given fixed date]
en: before
lt: prieš

[ctx: The date is the same as the given fixed date]
en: on
lt: tiksliai

[ctx: The date is after the given fixed date]
en: after
lt: po

[ctx: The date is between the given fixed dates]
en: between
lt: tarp

[ctx: The date lies before the given time interval]
en: older than
lt: senesnis nei

[ctx: a numerical tag (like year or track number) is between two values]
en: between
lt: tarp

en: Rating changed
lt: Įvertinimas pakeistas

en: Volume: 100% (muted)
lt: Garsumas: 100% (nutildyta)

en: On-Screen-Display preview
    Drag to reposition
lt: Pranešimų peržiūra
    Norėdami pakeisti vietą tiesiog tempkite

en: Stopped
lt: Sustabdyta

en: Paused
lt: Pristabdyta

en: Play
lt: Groti

en: Pause
lt: Pristabdyti

[ctx: Example: 3.5 GB free (unit is part of %1)]
en: %1 free
lt: %1 laisva

en: Track Progress
lt: Dainos eiga

en: Enter space-separated terms to search.
lt: Įrašykite tarpais atskirtus paieškos kriterijus.

en: Edit filter
lt: Keisti filtrą

en: Volume
lt: Garsumas

[ctx: Tooltip shown when the mouse is over the progress slider, representing the position in the currently playing track that Amarok will seek to if you click the mouse. Keep it concise.]
en: Jump to: %1
lt: Peršokti į: %1

en: [prefix]
lt: [priešdėlis]

en: [suffix]
lt: [priesaga]

en: Track: %1
lt: Daina: %1

en: Album: %1
lt: Albumas: %1

en: Artist: %1
lt: Atlikėjas: %1

en: empty
lt: tuščia
