amarok - en to nl translation catalogue (2203 entries)

note: i18n: tag layout attribute name
en: Default
nl: Standaard

note: i18n: tag layout attribute name
en: No Grouping
nl: Geen groepering

note: i18n: tag layout attribute name
en: No Grouping (Single Line)
nl: Geen groepering (enkele regel)

en: License Agreement
nl: Licentieovereenkomst

en: <qt>No information available.<br />The supplied KAboutData object does not exist.</qt>
nl: <qt>Geen informatie beschikbaar.<br />Het opgegeven KAboutData-object bestaat niet.</qt>

en: <qt>No information available.<br />The supplied OcsData object does not exist.</qt>
nl: <qt>Geen informatie beschikbaar.<br />Het opgegevenOcsData-object bestaat niet.</qt>

en: About %1
nl: Info over %1

en: <html><font size="5">%1</font><br /><b>Version %2</b><br />Using KDE Frameworks %3</html>
nl: <html><font size="5">%1</font><br /><b>versie %2</b><br />Gebruikmakend van KDE Frameworks %3</html>

en: License: %1
nl: Licentie: %1

en: &About
nl: Info &over

en: Please use <a href="https://bugs.kde.org">https://bugs.kde.org</a> to report bugs.
nl: Gebruik <a href="https://bugs.kde.org">https://bugs.kde.org</a> om bugs (programmafouten) te rapporteren.

en: Please report bugs to <a href="mailto:%1">%2</a>.
nl: Rapporteer bugs aan <a href="mailto:%1">%2</a>.

en: A&uthor
nl: A&uteur

en: A&uthors
nl: Aut&eurs

en: &Contributors
nl: &Medewerkers

en: T&ranslation
nl: Ve&rtaling

en: Email contributor
nl: E-mail medewerkers

en: Visit contributor's homepage
nl: Homepage van medewerker bezoeken

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, serverList) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelName) i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, requestDetails) i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, responseDetails) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_t
en: Name
nl: Naam

en: Amarok Menu
nl: Amarok-menu

en: Play/Pause
nl: Afspelen/Pauze

en: Click to change
nl: Klik om te wijzigen

en: &Replay Gain Mode
nl: &Replay Gain-modus

[ctx: Replay Gain state, as in, disabled]
en: &Off
nl: &Uit

en: Burn
nl: Branden

en: Current Playlist
nl: Huidige afspeellijst

en: Selected Tracks
nl: Geselecteerde tracks

en: Stop
nl: Stoppen

en: Stop after current Track
nl: Huidige track stoppen

en: Stop after current track: Off
nl: Na huidige track stoppen: Uit

en: Stop after current track: On
nl: Na huidige track stoppen: Aan

en: No track playing
nl: Er wordt geen track afgespeeld

note: i18n: ectx: label, entry, group (General Options)
en: Whether to display a second, left time label.
nl: Of er een tweede label met de resterende tijd getoond wordt.

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (General Options)
en: Set this to display a second time label to the left of the seek slider in the player window.
nl: Schakel dit in om een tweede tijdlabel links van de schuifregelaar in het afspeelvenster te plaatsen.

note: i18n: ectx: label, entry, group (General Options)
en: Whether to display remaining track time in the left time label.
nl: Of de resterende afspeeltijd getoond wordt in het linker tijdlabel.

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (General Options)
en: Set this to display remaining track time instead of past track time in the player window.
nl: Zet dit aan om de resterende tracktijd te tonen, in plaats van de verstreken tracktijd, in het afspeelvenster.

note: i18n: ectx: label, entry, group (General Options)
en: Which tracks or albums to favor in Random Mode
nl: Welke tracks of albums de voorkeur krijgen in de willekeurige modus

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (General Options)
en: Tracks or albums with the chosen property will be more likely to be chosen in Random Mode.
nl: Tracks of albums met de gekozen eigenschap zullen sneller worden gekozen in de willekeurige modus.

note: i18n: ectx: label, entry, group (General Options)
en: How to progress through tracks in the playlist
nl: Hoe door tracks in de afspeellijst te gaan

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (General Options)
en: Determines how amarok will progress through the tracks in the playlist
nl: Bepaal hoe Amarok door de tracks van de afspeellijst zal gaan

note: i18n: ectx: label, entry, group (General Options)
en: The status of dynamic mode.
nl: De status van de dynamische modus.

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (General Options)
en: If set, dynamic mode will be on, and tracks will be added according to the dynamic playlist specified.
nl: Indien ingesteld zal de dynamische modus aanstaan, en zullen tracks worden toegevoegd zoals ingesteld in de gekozen dynamische afspeellijst.

note: i18n: ectx: label, entry, group (General Options)
en: Duplicate tracks in dynamic mode.
nl: In dynamische modus tracks dupliceren.

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (General Options)
en: If set, tracks added in the dynamic mode are allowed to have duplicates.
nl: Als dit is geactiveerd, is het toegestaan dat tracks die zijn toegevoegd in dynamische modus duplicaten hebben.

note: i18n: ectx: label, entry, group (General Options)
en: Previous tracks count.
nl: Aantal vorige tracks.

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (General Options)
en: Number of tracks to leave in the playlist before the active track.
nl: Aantal tracks in de afspeellijst laten staan voor de actieve track.

note: i18n: ectx: label, entry, group (General Options)
en: Upcoming tracks count.
nl: Aantal aankomende tracks.

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (General Options)
en: Number of tracks to load into the playlist after the active track.
nl: Aantal te laden tracks in de afspeellijst na de actieve track.

note: i18n: ectx: label, entry, group (General Options)
en: Whether to show icon in system tray
nl: Of er een pictogram in het systeemvak wordt geplaatst

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (General Options)
en: Enable/Disable tray icon for Amarok.
nl: Activeer/deactiveer het systeemvakpictogram van Amarok.

note: i18n: ectx: label, entry, group (General Options)
en: Whether to hide the context view.
nl: Contextweergave  wel/niet tonen.

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (General Options)
en: Enable/Disable context view in Amarok.
nl: Contextweergave in Amarok aan/uitzetten.

note: i18n: ectx: label, entry, group (General Options)
en: Number of undo levels in playlist
nl: Aantal handelingen dat u ongedaan kunt maken in de afspeellijst

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (General Options)
en: The number of undo levels in the playlist.
nl: Het aantal handelingen dat u ongedaan kunt maken in de afspeellijst.

note: i18n: ectx: label, entry, group (General Options)
en: Whether playlists store relative path
nl: Of afspeellijsten relatieve paden gebruiken

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (General Options)
en: If set, Amarok's manually saved playlists will contain a relative path to each track, not an absolute path.
nl: Indien geactiveerd zullen de door Amarok handmatig opgeslagen afspeellijsten een relatief pad naar de tracks bevatten, in plaats van een absoluut pad.

note: i18n: ectx: label, entry, group (General Options)
en: Filename of the external web browser to be invoked by Amarok.
nl: Bestandsnaam van externe webbrowser die Amarok zal aanroepen.

note: i18n: ectx: label, entry, group (General Options)
en: Whether to automatically attempt to fetch cover art as needed
nl: Of er, indien nodig, automatisch albumhoezen worden opgehaald

note: i18n: ectx: label, entry, group (General Options)
en: Whether to show background images in the browser pane
nl: Of er een achtergrondafbeelding in het browserpaneel is te zien

note: i18n: ectx: label, entry, group (General Options)
en: Automatically scroll the playlist to make the currently playing track visible
nl: Laat de afspeellijst rollen om de nu spelende track zichtbaar te maken

note: i18n: ectx: label, entry, group (General Options)
en: Show Album art in the Collection Browser
nl: Albumhoezen tonen in de verzamelingbrowser.

note: i18n: ectx: label, entry, group (General Options)
en: Show the Context View
nl: Contextweergave tonen

note: i18n: ectx: label, entry, group (General Options)
en: Play the first run jingle
nl: Eerste afgespeelde jingle afspelen

note: i18n: ectx: label, entry, group (General Options) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_AnimateAppletCollapse)
en: Enable context applets collapse animations
nl: Animaties voor invouwen van contextapplets inschakelen

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (General Options)
en: If set, context applets will collapse using animations.
nl: Indien ingesteld zal het invouwen van contextapplets worden geanimeerd.

note: i18n: ectx: label, entry, group (General Options)
en: Show track's artist in Collection Browser if different from album artist
nl: De artiest van de track in de Verzamelingbrowser tonen als deze verschilt van de artiest van het album

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (General Options)
en: Explicitly show artist in Collection Browser for Various Artists albums and tracks where artist differs from album artist.
nl: Expliciet de artiest in de Verzamelingbrowser tonen voor albums met verschillende artiesten en tracks wanneer atiesten verschillen van de artiest van het album.

note: i18n: ectx: label, entry, group (OrganizeCollectionDialog)
en: Whether organize files will overwrite existing files.
nl: Of het organiseren van bestanden bestaande bestanden zal overschrijven.

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (OrganizeCollectionDialog)
en: If set, Organize files will overwrite any existing destination.
nl: Wanneer ingeschakeld zal organiseren van bestanden elke bestaande bestemming overschrijven.

note: i18n: ectx: label, entry, group (OrganizeCollectionDialog)
en: Whether organize files will move The in artist names to the end.
nl: Of het organiseren van bestanden zal het woord 'The' in de namen van artiesten naar het eind verplaatsen.

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (OrganizeCollectionDialog)
en: If set, Organize files will move The in artist names to the end as in "Beatles, The".
nl: Wanneer ingeschakeld zal het organiseren van bestanden het woord 'The' in namen van artiesten naar het eind verplaatsten zoals in "Beatles, The".

note: i18n: ectx: label, entry, group (OrganizeCollectionDialog)
en: Whether organize files will replace spaces in filenames with underscores.
nl: Of het organiseren van bestanden spaties zal vervangen door onderstreepjes.

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (OrganizeCollectionDialog)
en: If set, Organize files will replace spaces in filenames with underscores.
nl: Wanneer ingeschakeld zal het organiseren van bestanden spaties veranderen in onderstreepjes.

note: i18n: ectx: label, entry, group (OrganizeCollectionDialog)
en: Whether organize files will use cover art as folder icons.
nl: Of het organiseren van bestanden hoesafbeeldingen als mappictogrammen zal gebruiken.

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (OrganizeCollectionDialog)
en: If set, Organize files will use cover art as folder icons.
nl: Wanneer ingeschakeld zal het organiseren van bestanden hoesafbeeldingen gebruiken voor de pictogrammen van mappen.

note: i18n: ectx: label, entry, group (OrganizeCollectionDialog)
en: Collection folder path destination for Organize files.
nl: Pad verzamelingmapbestemming voor het organiseren van bestanden.

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (OrganizeCollectionDialog)
en: The path of the collection folder destination for Organize files.
nl: Het pad van de verzamelingmapbestemming voor het organiseren van bestanden.

note: i18n: ectx: label, entry, group (OrganizeCollectionDialog)
en: Whether organize files will rename files in a manner compatible with vfat filesystems.
nl: Of het organiseren van bestanden de bestanden zal hernoemen op een manier die geschikt is voor VFAT-bestandssystemen.

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (OrganizeCollectionDialog)
en: If set, Organize files will replace characters that are not compatible with vfat filesystems (such as ':', '*' and '?').
nl: Wanneer ingesteld zal het organiseren van bestanden lettertekens vervangen die niet geschikt zijn voor VFAT-bestandssystemen, zoals ':', '*' en '?'.

note: i18n: ectx: label, entry, group (OrganizeCollectionDialog)
en: Whether organize files will rename files such that they only contain 7-bit ASCII characters.
nl: Of het organiseren van bestanden de bestanden zo zal hernoemen dat ze alleen 7-bit ASCII-lettertekens bevatten.

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (OrganizeCollectionDialog)
en: If set, Organize files will replace characters that are not compatible with the 7-bit ASCII character set.
nl: Wanneer ingeschakeld zal het organiseren van bestanden de lettertekens zal vervangen die niet voorkomen in de 7-bit ASCII-tekensetcodering.

note: i18n: ectx: label, entry, group (OrganizeCollectionDialog)
en: Whether organize files will use a custom file naming scheme.
nl: Of het organiseren van bestanden gebruik zal maken van een aangepast bestandsnaamschema.

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (OrganizeCollectionDialog)
en: If set, Organize files will rename files according to a custom format string.
nl: Wanneer ingeschakeld zal het organiseren van bestanden de bestanden hernoemen volgens een opgegeven opmaak.

note: i18n: ectx: label, entry, group (OrganizeCollectionDialog)
en: Format string for Organize files, if a custom naming scheme is used.
nl: Opmaaktekst voor het organiseren van bestanden, wanneer een aangepast bestandsnaamschema wordt gebruikt.

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (OrganizeCollectionDialog)
en: If the custom filename scheme is enabled, then Organize files will rename files according to this format string.
nl: Als het aangepaste bestandsnaamschema is ingeschakeld, dan zal het organiseren van bestanden de bestanden hernoemen volgens deze opmaak.

note: i18n: ectx: label, entry, group (OrganizeCollectionDialog)
en: Regular expression that is to be replaced.
nl: De reguliere expressie die zal worden vervangen.

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (OrganizeCollectionDialog)
en: Organize files will replace substrings matching this regular expression.
nl: Wanneer ingeschakeld zal het organiseren van bestanden teksten vervangen die overeen komen met deze reguliere expressie.

note: i18n: ectx: label, entry, group (OrganizeCollectionDialog)
en: Replacing string.
nl: Vervangende tekst.

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (OrganizeCollectionDialog)
en: Organize files will replace matching substrings with this string.
nl: Het organiseren van bestanden zal overeenkomende tekstdelen vervangen door deze tekst.

note: i18n: ectx: label, entry, group (OrganizeCollectionDialog)
en: Basic or Advanced Mode
nl: Basis of geavanceerde modus

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (OrganizeCollectionDialog)
en: In basic mode graphical drag/droppable tokens are used to create a filename scheme, in advanced mode the images are replaced with text.
nl: In basis modus wordt grafisch verslepen/neerzetten van tekens gebruikt voor het aanmaken van een bestandsnaamschema, in geavanceerde modus worden de afbeeldingen door tekst vervangen.

note: i18n: ectx: label, entry, group (OrganizeCollectionDialog)
en: Format Presets
nl: Opmaak voorinstellingen

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (OrganizeCollectionDialog)
en: A list of preset formats (token schemas).
nl: Lijst van formaten van voorinstellingen (token schema's) .

note: i18n: ectx: label, entry, group (Playback)
en: Master volume
nl: Hoofdvolume

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Playback)
en: The Amarok master volume, a value between 0 and 100.
nl: Het hoofdvolume van Amarok, een waarde tussen 0 en 100.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Playback)
en: Mute state
nl: Dempstatus

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Playback)
en: Mute/Unmute sound.
nl: Geluid dempen/niet dempen.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Playback)
en: Whether to fade out tracks when pressing stop.
nl: Of het geluid van tracks zal wegsterven als er op stop wordt geklikt.

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Playback)
en: Enable/Disable fadeout.
nl: Wegsterven activeren/deactiveren

note: i18n: ectx: label, entry, group (Playback)
en: Whether to fade out tracks when pressing pause.
nl: Of geluid van tracks zal wegsterven als er op pauze wordt gedrukt.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Playback)
en: Length of fadeout, in milliseconds
nl: Duur van wegsterven, in milliseconden

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Playback)
en: The length of the fadeout in milliseconds.
nl: De duur van het wegsterven, in milliseconden.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Playback)
en: Equalizer mode - 0 = off, 1 to n = preset no
nl: Equalizer modus -0 = uit, 1 .. n -= nummer voorinstelling

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Playback)
en: When enabled, an equalizer plugin filters the audio stream.
nl: Indien geactiveerd filtert een equalizerplugin de geluidsstroom.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Playback)
en: 11 Equalizer gains including pre-amp, range -100..100, 0 is normal.
nl: 11 Equalizerversterker inclusief voorversterker, bereik -100..100, 0 is normaal.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Playback)
en: List with user equalizer preset names
nl: Lijst met namen van vooringestelde gebruikerequalizer

note: i18n: ectx: label, entry, group (Playback)
en: List with user presets values
nl: Lijst met vooringestelde gebruikerswaarden

note: i18n: ectx: label, entry, group (Playback)
en: The mode for adjusting playback volume.
nl: De modus voor het aanpassen van het afspeelvolume.

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Playback)
en: Whether to adjust the volume of tracks to make them sound the same volume, and if so whether to make the adjustments per-track or per-album.
nl: Of het het volume van de tracks wordt aangepast om deze met hetzelfde volume te laten klinken en, als dat zo is, of deze aanpassing per track of per album gemaakt moet worden.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Playback)
en: Disable Replay Gain
nl: Replay Gain uitschakelen

note: i18n: ectx: label, entry, group (Playback)
en: Make each track the same volume
nl: Maak dat elke track hetzelfde volume heeft

note: i18n: ectx: label, entry, group (Playback)
en: Make each album the same volume
nl: Maak dat elk album hetzelfde volume heeft

note: i18n: ectx: label, entry, group (Playback)
en: The length of a short seek, in seconds.
nl: De duur van kort zoeken, in seconden.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Playback)
en: The length of a medium seek, in seconds.
nl: De duur van middelmatig zoeken, in seconden.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Playback)
en: The length of a long seek, in seconds.
nl: De duur van lang zoeken, in seconden.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Playback)
en: Whether Amarok should pause the currently playing track on suspend.
nl: Of Amarok moet pauzeren na de momenteel afspelende track bij slaapstand.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Playback)
en: Whether Amarok should prevent the system from sleeping if it is playing a track.
nl: Of Amarok moet voorkomen dat het systeem in slaapstand gaat als het een track afspeelt.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Playback)
en: Whether Amarok should start playing if a track is added to playlist (and nothing else is playing).
nl: Of Amarok moet beginnen met afspelen als er een track wordt toegevoegd aan de afspeellijst (en niets anders wordt afgespeeld).

note: i18n: ectx: label, entry, group (Cover Manager)
en: Amazon locale for cover retrieval
nl: Amazon-locatie voor het ophalen van albumhoezen

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Cover Manager)
en: Determines which Amazon server cover images should be retrieved from.
nl: Bepaalt vanaf welke Amazon-server de hoesafbeeldingen gehaald zullen worden.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Wikipedia)
en: Wikipedia locale for information retrieval
nl: Lokaliteit van Wikipedia voor het ophalen van informatie

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Wikipedia)
en: Determines in which language the information is retrieved from Wikipedia.
nl: Bepaalt in welke taal de informatie uit de Wikipedia zal worden gehaald.

note: i18n: ectx: label, entry, group (KNotify)
en: Use KNotify support
nl: KNotify-ondersteuning gebruiken

note: i18n: ectx: label, entry, group (OSD)
en: Use On-Screen Display
nl: On-Screen-Display gebruiken

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (OSD)
en: Enable/Disable the On-Screen Display.
nl: Activeert/deactiveert de On-Screen-Display.

note: i18n: ectx: label, entry, group (OSD)
en: Use Growl for notifications
nl: Growl gebruiken voor meldingen

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (OSD)
en: Enable/Disable use of Growl for notifications.
nl: Activeer/deactiveer het gebruik van Growl voor meldingen.

note: i18n: ectx: label, entry, group (OSD)
en: Translucency Toggle
nl: Transparantie aan/uit

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (OSD)
en: Make the background of the OSD translucent.
nl: Achtergrond van de OSD doorzichtig maken.

note: i18n: ectx: label, entry, group (OSD)
en: Whether to use custom colors for the OSD
nl: Of u uw eigen kleuren wilt gebruiken voor de On-Screen-Display

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (OSD)
en: You can use custom colors for the OSD if you set this true.
nl: U kunt uw eigen kleuren gebruiken voor de OSD als u deze optie activeert.

note: i18n: ectx: label, entry, group (OSD)
en: Font color for OSD
nl: Tekenkleur voor OSD

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (OSD)
en: The color of the OSD text. The color is specified in RGB, a comma-separated list containing three integers between 0 and 255.
nl: De kleur van de OSD-tekst. De kleur is gespecificeerd in RGB, een door komma's gescheiden lijst met drie hele getallen tussen 0 en 255.

note: i18n: ectx: label, entry, group (OSD)
en: Font scaling for OSD
nl: Schaal van het lettertype voor OSD

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (OSD)
en: The scaling multiplier for the OSD font, in percent-of-normal. 100 is &#8220;normal size&#8221;.
nl: De vermenigvuldigingsfactor van de schaal voor het lettertype van de OSD, in procent-van-normaal. 100 is &#8220;normale grootte&#8221;.

note: i18n: ectx: label, entry, group (OSD)
en: How many milliseconds the text should be displayed for
nl: Gedurende hoeveel millisecondes de tekst zal worden weergegeven

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (OSD)
en: The time in milliseconds to show the OSD. A value of 0 means never hide. The default value is 5000 ms.
nl: De tijd in milliseconden dat de On-Screen-Display zichtbaar zal zijn. ) betekent nooit verbergen. Standaard is 5000 ms.

note: i18n: ectx: label, entry, group (OSD)
en: Y position offset
nl: Tussenruimte van verticale positie

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (OSD)
en: The Y position of the OSD relative to the chosen screen and OSD alignment. If Top alignment is chosen the Y offset is the space between the upper part of the OSD and the top of the screen. If Bottom alignment is chosen the Y offset is the space between the bottom part of the OSD and the bottom of the screen.
nl: De verticale positie van de OSD, relatief aan het gekozen scherm en de uitlijning van OSD. Als boven uitlijnen is gekozen is de verticale tussenruimte de ruimte tussen het bovenste gedeelte van de OSD en de bovenkant van het scherm. Als onder uitlijnen is gekozen is de tussenruimte de ruimte tussen het onderste deel van de OSD en de onderkant van het scherm.

note: i18n: ectx: label, entry, group (OSD)
en: OSD screen
nl: OSD-scherm

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (OSD)
en: The screen that should display the OSD. For single-headed environments this setting should be 0.
nl: De scherm waarop de OSD zal worden weergegeven. Voor computers met 1 beeldscherm dient deze instelling op 0 te staan.

note: i18n: ectx: label, entry, group (OSD)
en: Align OSD to
nl: OSD uitlijnen op

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (OSD)
en: The relative position of the OSD. Possible choices are Left, Middle, Right and Center.
nl: De relatieve positie van de OSD. Mogelijke keuzes zijn links, midden, rechts en centrum.

note: i18n: ectx: label, entry, group (OSD) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_OsdHideOnFullscreen)
en: Don't show when a fullscreen application is active
nl: Niet tonen wanneer een toepassing actief is in modus volledig scherm

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (OSD) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_OsdHideOnFullscreen)
en: Do not show the On-Screen-Display if another application is focused and running in fullscreen mode.
nl: Niets op het scherm tonen als een andere toepassing focus heeft en in de modus volledig scherm draait.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Session)
en: Resume playback of last played track on startup
nl: Afspelen van laatstgespeelde track hervatten bij opstarten

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Session)
en: If set, Amarok resumes playback of the last played track on startup.
nl: Indien geselecteerd zal Amarok bij het opstarten doorgaan met het afspelen van de laatstgespeelde track.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Session)
en: Track URL to resume upon startup
nl: URL-adres van track om te hervatten bij opstarten

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Session)
en: Internal: URL of the track to resume on startup.
nl: Intern: URL-adres van de tracks om te hervatten bij het opstarten.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Session)
en: Internal: Resume playback in paused state
nl: Intern: afspelen voortzetten bij pauzeren

note: i18n: ectx: label, entry, group (Session)
en: Time to resume at, in milliseconds
nl: Tijd in milliseconden om op te hervatten

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Session)
en: Internal: Playback position in the track to resume on startup.
nl: Intern: afspeelpositie in de track om te hervatten bij het opstarten.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Session)
en: List of bools describing which browsers are visible, from top to bottom.
nl: Lijst van booleaanse waarden die beschrijven welke browsers zichtbaar zijn, van boven naar beneden.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Session)
en: Track playing on last exit. Value is -1 if no track was playing.
nl: Spelende track bij laatste keer afsluiten. De waarde is -1 als er geen track speelde.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Session)
en: Number (from the top) of the last active browser.
nl: Nummer (vanaf boven) van de laatst actieve browser.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Collection)
en: Whether Collections folders are scanned recursively
nl: Of de mappen met verzamelingen recursief zullen worden doorzocht

note: i18n: ectx: label, entry, group (Collection)
en: Whether Collection folders are rescanned on change
nl: Of de mappen met verzamelingen opnieuw worden doorzocht op wijzigingen

note: i18n: ectx: label, entry, group (Collection)
en: Whether meta data changes are written back
nl: Of wijzigingen in metagegevens worden teruggeschreven

note: i18n: ectx: label, entry, group (Collection)
en: Whether changes to the track statistics are written back
nl: Of wijzigingen in de trackstatistieken worden teruggeschreven

note: i18n: ectx: label, entry, group (Collection)
en: Whether changes to the album cover are written back
nl: Of wijzigingen in de albumhoes worden teruggeschreven

note: i18n: ectx: label, entry, group (Collection)
en: Maximum embedded cover dimensions
nl: Maximum afmetingen van ingebedde hoes

note: i18n: ectx: label, entry, group (Collection)
en: List of folders in the Collection
nl: Lijst met mappen in de verzameling

note: i18n: ectx: label, entry, group (Collection)
en: Whether track numbers are shown in the collection browser.
nl: Of tracknummers getoond worden in de verzamelingbrowser.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Collection)
en: Whether years are shown in the collection browser.
nl: Of jaren getoond worden in de verzamelingbrowser.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Collection)
en: Whether to use Mozilla's Character Set Detector to try to guess ID3 tag encodings.
nl: Of lettertekendetectie van Mozilla gebruiken om ID3-tag codering proberen te raden.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Scrobbler)
en: Submit played tracks
nl: Afgespeelde tracks indienen

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Scrobbler)
en: Whether played tracks are submitted to Audioscrobbler
nl: Of afgespeelde tracks zullen worden ingediend bij Audioscrobbler

[ctx: Username for audioscrobbler login]
note: i18n: ectx: label, entry, group (Scrobbler)
en: Username
nl: Gebruikersnaam

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Scrobbler)
en: The username to use for connecting to Audioscrobbler
nl: De gebruikersnaam om te gebruiken bij het verbinden met Audioscrobbler

note: i18n: ectx: label, entry, group (Scrobbler) i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, serverList) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelPassword) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_passwordLabel)
en: Password
nl: Wachtwoord

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Scrobbler)
en: The password to use for connecting to Audioscrobbler
nl: Het wachtwoord om te gebruiken bij het verbinden met Audioscrobbler

note: i18n: ectx: label, entry, group (Scrobbler)
en: Send composer data
nl: Componistgegevens zenden

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Scrobbler)
en: Use composer data in Last.fm as artist
nl: Componistgegevens als artiest gebruiken in Last.fm

note: i18n: ectx: label, entry, group (Scrobbler)
en: Retrieve similar artists
nl: Vergelijkbare artiesten ophalen

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Scrobbler)
en: Whether similar tracks are retrieved from Audioscrobbler
nl: Of vergelijkbare tracks worden opgehaald bij Audioscrobbler

note: i18n: ectx: label, entry, group (MediaDevice)
en: Device type
nl: Apparaattype

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (MediaDevice)
en: The type of media device.
nl: Het type media-apparaat.

note: i18n: ectx: label, entry, group (MediaDevice)
en: Mount point
nl: Aankoppelpunt

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (MediaDevice)
en: The mount point used for the media device connection.
nl: Het aankoppelpunt (mountpoint) dat wordt gebruikt om het media-apparaat te verbinden.

note: i18n: ectx: label, entry, group (MediaDevice)
en: Mount command
nl: Aankoppelcommando

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (MediaDevice)
en: The mount command used for the media device connection.
nl: Het commando dat wordt gebruikt om het media-apparaat te verbinden.

note: i18n: ectx: label, entry, group (MediaDevice)
en: UmountCommand
nl: Afkoppelcommando

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (MediaDevice)
en: The umount command used for the media device connection.
nl: Het commando om de verbinding met het media-apparaat te verbreken.

note: i18n: ectx: label, entry, group (MediaDevice)
en: Auto delete podcasts
nl: Podcasts automatisch verwijderen

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (MediaDevice)
en: Whether podcast shows already played are automatically deleted when media device is connected.
nl: Of getoonde podcasts automatisch worden verwijderd indien ze al zijn afgespeeld wanneer het media-apparaat wordt verbonden.

note: i18n: ectx: label, entry, group (MediaDevice)
en: Sync stats
nl: Stats synchroniseren

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (MediaDevice)
en: Whether Amarok statistics should be synchronized with play count/ratings on device and whether tracks played should be submitted to Last.fm.
nl: Of de statistieken van Amarok gesynchroniseerd moeten worden met de afspeeltelling/waardering op het apparaat en of afgespeelde tracks ingediend moeten worden bij Last.fm

note: i18n: ectx: label, entry, group (Daap)
en: Manually added servers
nl: Handmatig toegevoegde servers

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Daap)
en: Music Sharing servers added by the user.
nl: Servers met gedeelde muziek toegevoegd door de gebruiker.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Daap)
en: Server passwords
nl: Serverwachtwoorden

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Daap)
en: Passwords stored by hostname.
nl: Wachtwoorden opgeslagen op hostnaam.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Playlist Search)
en: Include track names in matching
nl: Tracknamen laten overeenkomen

note: i18n: ectx: label, entry, group (Playlist Search)
en: Include album names in matching
nl: Albumnamen laten overeenkomen

note: i18n: ectx: label, entry, group (Playlist Search)
en: Include artist names in matching
nl: Artiestnamen laten overeenkomen

note: i18n: ectx: label, entry, group (Playlist Search)
en: Include genre names in matching
nl: Genrenamen laten overeenkomen

note: i18n: ectx: label, entry, group (Playlist Search)
en: Include composer names in matching
nl: Componistnamen laten overeenkomen

note: i18n: ectx: label, entry, group (Playlist Search)
en: Include years in matching
nl: Jaren laten overeenkomen

note: i18n: ectx: label, entry, group (Playlist Layout)
en: The name of the layout that will be loaded on startup
nl: De naam van de indeling die bij opstarten geladen wordt

note: i18n: ectx: label, entry, group (MySQL)
en: Whether Amarok uses its own internal database, as opposed to an external engine.
nl: Of Amarok zijn eigen interne database gebruikt, in tegenstelling tot een externe.

note: i18n: ectx: label, entry, group (MySQL)
en: The hostname of the external server to connect to.
nl: De hostnaam van de externe server om verbinding mee te maken.

note: i18n: ectx: label, entry, group (MySQL)
en: Which server port to connect to the database engine.
nl: Met welke serverpoort verbinding met de database.

note: i18n: ectx: label, entry, group (MySQL)
en: The name of the database Amarok will use. The user should have sufficient access permissions.
nl: De naam van de database die Amarok gebruiken zal. De gebruiker dient voldoende toegangsrechten te bezitten.

note: i18n: ectx: label, entry, group (MySQL)
en: Username used to access the external database.
nl: Gebruikersnaam voor het maken van verbinding met externe database.

note: i18n: ectx: label, entry, group (MySQL)
en: Password for the external database user.
nl: Wachtwoord gebruiker voor de externe database.

note: i18n: ectx: label, entry, group (MySQL)
en: Keeps a running count to know when run a CHECK.
nl: Houdt een lopende teller bij voor het uitvoeren van een CHECK.

note: i18n: ectx: label, entry, group (ScriptManager)
en: Whether to enable Amarok's scripting module.
nl: Of de scriptingmodule van Amarok ingeschakeld moet worden.

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (ScriptManager)
en: Enable/Disable Amarok's scripting module.
nl: Activeer/deactiveer de scriptingmodule van Amarok.

note: i18n: ectx: label, entry, group (ScriptManager)
en: Whether to automatically update built-in scripts
nl: Of er automatisch ingebouwde script bijgewerkt dienen te worden

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (ScriptManager)
en: Enable/Disable automatic update for built-in scripts.
nl: Automatisch bijwerken ingebouwde scripts in-/uitschakelen.

note: i18n: ectx: label, entry, group (ScriptManager) i18n: ectx: whatsthis, entry, group (ScriptManager)
en: Whether to enable the script console.
nl: Of de scriptconsole ingeschakeld moet worden.

note: i18n: ectx: label, entry, group (ScriptManager) i18n: ectx: whatsthis, entry, group (ScriptManager)
en: Whether to display a warning about scripts accessing deprecated APIs.
nl: Of er een waarschuwing gegeven moet worden wanneer verouderde API's worden gebruikt.

note: i18n: ectx: label, entry, group (ScriptConsole) i18n: ectx: whatsthis, entry, group (ScriptConsole)
en: Whether to save the current session on exit.
nl: Of de huidige sessie bij afsluiten opgeslagen moet worden.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Moodbar)
en: Whether to show the moodbar of the current track, if available, in the progress slider
nl: Of de stemmingsbalk van de huidige track getoond wordt, indien beschikbaar, in de voortgangsindicator

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Moodbar)
en: Enable/Disable showing moodbar, if available, in the progress slider.
nl: Stemmingsbalk, indien beschikbaar, in de voortgangsindicator in-/uitschakelen.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Moodbar)
en: The style to use when painting the moodbar
nl: De te gebruiken stijl tijdens het schilderen van stemmingsbalk

note: i18n: ectx: label, entry, group (PlaylistGenerator)
en: Quality factor for Automated Playlist Generator
nl: Kwaliteitsfactor voor geautomatiseerde afspeellijstgenerator

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (PlaylistGenerator)
en: A value between 0 and 10 that controls whether the Automated Playlist Generator tries to optimize for speed (0) or accuracy (10).
nl: Een waarde tussen 0 en 10 die bepaalt of de geautomatiseerde afspeellijstgenerator probeert te optimaliseren op snelheid (0) of nauwkeurigheid (10).

[ctx: The command type of this url is not known]
en: Unknown
nl: Onbekend

en: New Bookmark
nl: Nieuwe bladwijzer

en: Bookmark Manager
nl: Bladwijzerbeheerder

en: Add Group
nl: Groep toevoegen

en: Filter bookmarks
nl: Bladwijzer doorzoeken

en: Start typing to progressively filter the bookmarks
nl: Begin met invoeren om de bladwijzers progressief te filteren

en: Bookmark this Album
nl: Bladwijzers aanmaken voor dit album

en: Bookmark this Artist
nl: Bladwijzer aanmaken voor deze artiest

en: Add Position Marker
nl: Positiemarkering toevoegen

en: Group
nl: Groeperen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, requestList)
en: URL
nl: URL-adres

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Description
nl: Beschrijving

en: New Group
nl: Nieuwe groep

en: none
nl: geen

[ctx: Load the view represented by this bookmark]
en: &Load
nl: &Laden

en: &Delete
nl: Verwij&deren

en: &Create timecode track
nl: Tijdcodetrack &aanmaken

en: New Timecode Track
nl: Nieuw tijdcodetrack

en: Unknown
nl: Onbekend

en: Files
nl: Bestanden

en: Files (%1)
nl: Bestanden (%1)

en: Album "%1" from %2
nl: Album "%1" van %2

en: Artist "%1" from %2
nl: Artiest "%1" van %2

en: Artist "%1"
nl: Artiest "%1"

en: Bookmark Media Sources View
nl: Bladwijzer aanmaken voor mediabronnenweergave

[ctx: A type of command that affects the view in the browser category]
en: Navigate
nl: Navigeren

en: Bookmark Track Position
nl: Bladwijzer aanmaken voor trackpositie

[ctx: A type of command that starts playing at a specific position in a track]
en: Play
nl: Afspelen

en: Files/URLs to open
nl: Bestanden/URL-adressen om te openen

en: Immediately start playing an audio cd
nl: Onmiddellijk een audio-cd afspelen

en: Skip backwards in playlist
nl: Terug in afspeellijst

en: Start playing current playlist
nl: Begin afspelen van de huidige afspeellijst

en: Play if stopped, pause if playing
nl: Afspelen indien gestopt, pauzeren indien afgespeeld

en: Pause playback
nl: Afspelen pauzeren

en: Stop playback
nl: Afspelen stoppen

en: Skip forwards in playlist
nl: Vooruit in afspeellijst

en: Additional options:
nl: Aanvullende opties:

en: Append files/URLs to playlist
nl: Bestanden/adressen aan afspeellijst toevoegen

en: Queue URLs after the currently playing track
nl: URL-adressen in wachtrij plaatsen na momenteel afspelende track

en: Load URLs, replacing current playlist
nl: URL-adressen laden, huidige afspeellijst vervangen

en: Print verbose debugging information
nl: Uitgebreide debuginformatie weergeven

en: Print verbose debugging information from the audio system
nl: Uitgebreide debuginformatie van het geluidssysteem weergeven

en: Disable colorization for debug output.
nl: Kleuren van debuguitvoer uitschakelen.

en: Allow running multiple Amarok instances
nl: Het uitvoeren van meerdere instanties van Amarok toestaan

en: Base for relative filenames/URLs
nl: Basis voor relatieve bestandsnamen/URL-adressen

en: Database Error
nl: Databasefout

en: The Amarok database reported the following errors:
    %1
    In most cases you will need to resolve these errors before Amarok will run properly.
nl: De Amarok database heeft de volgende fouten gerapporteerd:
    %1
    In de meeste gevallen is het nodig deze fouten op te lossen voordat Amarok op de juiste manier zal werken.

en: Moving files to trash
nl: Bestanden worden naar de prullenbak verplaatst

[ctx: Error message box shown if there's a problem with Last.fm credentials]
en: Invalid Last.fm session key. Please reconnect your Last.fm account in Plugin Settings.
nl: Ongeldige Last.fm sessiesleutel. Verbind opnieuw uw Last.fm account in plug-in-instellingen.

[ctx: Error message box title]
en: Last.fm session key error
nl: Fout in Last.fm sessiesleutel

en: A music path, %1, is set in System Settings.
    Would you like to use that as a collection folder?
nl: In systeeminstellingen is een muziekpad , %1, ingesteld.
    Deze als een verzamelingenmap gebruiken?

en: Media Sources Home
nl: Mediabronnen

en: Filter Music Sources
nl: Muziekbronnen filteren

en: &Media Sources
nl: &Mediabronnen

en: Go Up in Media Sources Pane
nl: Omhoog naar het paneel Mediabronnen

en: This is where you will find your local music, as well as music from mobile audio players and CDs.
nl: Hier is de lokale muziek te vinden en ook muziek van draagbare muziekspelers en cd's.

en: Search collection
nl: Verzameling doorzoeken

[ctx: @item:inlistbox Collection widget filter preset]
en: Added This Hour
nl: Dit uur toegevoegd

[ctx: @item:inlistbox Collection widget filter preset]
en: Added Today
nl: Vandaag toegevoegd

[ctx: @item:inlistbox Collection widget filter preset]
en: Added This Week
nl: Deze week toegevoegd

[ctx: @item:inlistbox Collection widget filter preset]
en: Added This Month
nl: Deze maand toegevoegd

[ctx: @item:inlistbox Collection widget filter preset]
en: Never Played
nl: Nooit afgespeeld

en: First Level
nl: Eerste niveau

en: Second Level
nl: Tweede niveau

en: Third Level
nl: Derde niveau

en: Show Years
nl: Jaren tonen

[ctx: @action:inmenu]
en: Show Track Numbers
nl: Tracknummers tonen

[ctx: @action:inmenu]
en: Show Artist for Various Artists
nl: Artiest tonen voor diverse artiesten

en: Show Cover Art
nl: Hoesillustratie tonen

en: Merged View
nl: Weergave samenvoegen

en: Sort Options
nl: Sorteeropties

[ctx: No labels are assigned to the given item are any of its subitems]
en: No Labels
nl: Geen labels

en: Counting...
nl: Aftellen...

[ctx: The Name is not known]
en: Unknown
nl: Onbekend

en: Various Artists
nl: Diverse artiesten

en: Year - Album
nl: Jaar - Album

en: Track Artist
nl: Track-artiest

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_29)
en: Album Artist
nl: Albumartiest

en: Composer
nl: Componist

en: Year
nl: Jaar

en: None
nl: Geen

en: Collapse All
nl: Alles invouwen

en: Collection
nl: Verzameling

en: Copy to Collection
nl: Kopiëren naar verzameling

en: Move to Collection
nl: Verplaatsen naar verzameling

en: Move Tracks to Trash
nl: Tracks naar de prullenbak verplaatsen

en: Delete Tracks
nl: Tracks verwijderen

en: More...
nl: Meer...

en: &Add to Playlist
nl: &Aan afspeellijst toevoegen

[ctx: Replace the currently loaded tracks with these]
en: &Replace Playlist
nl: Afspeellijst ve&rvangen

[ctx: Organize Files]
en: Organize Files
nl: Bestanden organiseren

en: &Edit Track Details
nl: Trackdetails b&ewerken

en: Refresh
nl: Vernieuwen

en: Filter Files
nl: Bestanden filteren

en: The file browser lets you browse files anywhere on your system, regardless of whether these files are part of your local collection. You can then add these files to the playlist as well as perform basic file operations.
nl: Met de bestandenbrowser kunt u naar ieder bestand op het systeem gaan, onafhankelijk of deze deel van de lokale verzameling zijn. Deze bestanden kunnen aan de afspeellijst toegevoegd worden  en ook  standaard bewerkingen op toegepast worden.

en: &Move to Trash
nl: &Naar prullenbak verplaatsen

[ctx: @title:window]
en: Confirm Delete
nl: Verwijderen bevestigen

en: Are you sure you want to delete this item? | Are you sure you want to delete these %1 items?
nl[0]: Wilt u dit item echt wissen?
nl[1]: Wilt u deze %1 items echt wissen?

[ctx: @title:window]
en: Confirm Move to Trash
nl: Verplaatsen naar de prullenbak bevestigen

en: Are you sure you want to move this item to trash? | Are you sure you want to move these %1 items to trash?
nl[0]: Wilt u dit item wissen?
nl[1]: Wilt u deze %1 items wissen?

en: Home
nl: Thuis

en: Automated Playlist Generator
nl: Geautomatiseerde afspeellijstgenerator

en: Create playlists by specifying criteria
nl: Afspeellijsten door opgegeven criteria aanmaken

en: Add new preset
nl: Nieuwe voorinstelling toevoegen

en: Edit selected preset
nl: Geselecteerde voorinstelling bewerken

en: Delete selected preset
nl: Geselecteerde voorinstelling verwijderen

en: Import a new preset
nl: Nieuwe voorinstelling importeren

en: Export the selected preset
nl: Geselecteerde voorinstelling exporteren

en: Run APG with selected preset
nl: APG uitvoeren met geselecteerde voorinstelling

en: APG Presets
nl: APG-voorinstellingen

en: Generator Optimization
nl: Generatoroptimalisatie

en: Speed
nl: Snelheid

en: Accuracy
nl: Nauwkeurigheid

[ctx: Bias dialog window title]
en: Edit bias
nl: Bias bewerken

[ctx: Bias selection label in bias view.]
en: Match Type:
nl: Type overeenkomst:

en: This bias is a replacement for another bias
    which is currently not loaded or deactivated.
    The original bias name was %1.
nl: Deze bias is een vervanging voor een andere bias
    die nu niet geladen of gedeactiveerd is.
    De originele biasnaam was %1.

en: This bias has no settings.
nl: Deze bias heeft geen instellingen.

en: Dynamic Playlists
nl: Dynamische afspeellijsten

en: Dynamically updating parameter based playlists
nl: Op parameter gebaseerde afspeellijst dynamisch bijwerken

en: With a dynamic playlist, Amarok becomes your own personal dj, automatically selecting tracks for you, based on a number of parameters that you select.
nl: Door een dynamische afspeellijst wordt Amarok een persoonlijke dj die automatisch tracks kiest op een aantal geselecteerde parameters.

en: Previous:
nl: Vorige:

en: Number of previous tracks to remain in the playlist.
nl: Aantal vorige tracks dat in de afspeellijst blijft staan.

en: Upcoming:
nl: Aankomende:

en: Number of upcoming tracks to add to the playlist.
nl: Aantal aankomende tracks dat aan de afspeellijst toegevoegd wordt.

[ctx: Turn dynamic mode on]
en: On
nl: Op

en: Turn dynamic mode on.
nl: Dynamische modus inschakelen.

en: Duplicates
nl: Duplicaten

[ctx: Tooltip for dynamic playlist setting button]
en: Allow duplicate tracks in result
nl: Duplicaten van tracks in resultaat toestaan

en: New
nl: Nieuw

en: New playlist
nl: Nieuwe afspeellijst

en: Edit
nl: Bewerken

en: Edit the selected playlist or bias
nl: De geselecteerde afspeellijst of bias bewerken

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, eqPresetDeleteBtn)
en: Delete
nl: Verwijderen

en: Delete the selected playlist or bias
nl: Geselecteerde afspeellijst of bias verwijderen

en: Repopulate
nl: Opnieuw vullen

en: Replace the upcoming tracks with fresh ones.
nl: Aankomende tracks vervangen door nieuwe

en: &Rename playlist
nl: Afspeellijst he&rnoemen

en: &Add new Bias
nl: Nieuwe bias &toevoegen

en: &Clone Playlist
nl: Afspeellijst &klonen

en: &Delete playlist
nl: Afspeellijst verwij&deren

en: &Edit bias...
nl: &Bias bewerken...

en: &Clone bias
nl: Bias &klonen

en: &Delete bias
nl: Bias verwij&deren

en: &Add new bias
nl: Nieuwe bias &toevoegen.

en: The playlist browser contains your list of imported and saved playlists. It is also where you can specify powerful dynamic playlists and manage your podcast subscriptions and episodes.
nl: De afspeellijstbrowser bevat de lijst van geïmporteerde en opgeslagen afspeellijsten. Hier kunt u ook krachtige dynamische afspeellijsten opgeven en podcastabonnementen en episodes beheren.

en: Add Folder
nl: Map toevoegen

en: Visible Sources
nl: Zichtbare bronnen

en: Folders are only shown in <b>merged view</b>.
nl: Mappen worden alleen getoond in <b>gemengde weergave</b>.

[ctx: default name for new folder]
en: New Folder
nl: Nieuwe map

[ctx: number of playlists from one source]
en: One Playlist | %1 playlists
nl[0]: Een afspeellijst
nl[1]: %1 afspeellijsten

[ctx: normally number of playlists, but they are still loading]
en: Loading...
nl: Bezig met laden...

[ctx: number of playlists from one source]
en: One playlist | %1 playlists
nl[0]: Eén afspeellijst
nl[1]: %1 afspeellijsten

en: Source
nl: Bron

en: Create an Empty Playlist
nl: Een lege afspeellijst aanmaken

[ctx: toggle the "new" status of this podcast episode]
en: &New
nl: &Nieuw

en: &Rename...
nl: He&rnoemen...

en: &Delete...
nl: Verwij&deren...

en: &Export As...
nl: &Exporteren als...

[ctx: First part of 'Remove %1 From %2']
en: a Track | %1 Tracks
nl[0]: een track
nl[1]: %1 tracks

[ctx: %1: number of tracks. %2: number of playlists]
en: Remove %1 From %2
nl: %1 uit %2 verwijderen

[ctx: Second part of 'Remove %1 From %2']
en: 1 Playlist | %1 Playlists
nl[0]: 1 afspeellijst
nl[1]: %1 afspeellijsten

[ctx: %2 is saved playlist name]
en: Remove a Track From %2 | Remove %1 Tracks From %2
nl[0]: Eén track uit %2 verwijderen
nl[1]: %1 tracks uit %2 verwijderen

[ctx: Playlist deletion confirmation dialog. %1 is playlist name, %2 is playlist provider pretty name]
en: Delete playlist <i>%1</i> from %2?
nl: Afspeellijst <i>%1</i> verwijderen uit %2?

[ctx: Playlist deletion confirmation dialog. %1 is the playlist count (always more than 1), %2 is playlist provider pretty name]
en: Delete %1 playlists from %2?
nl: %1 afspeellijsten uit %2 verwijderen?

en: Confirm Playlist Deletion
nl: Verwijderen van afspeellijst bevestigen

en: Use relative path for &saving
nl: Relatief pad gebruiken voor op&slaan

en: Save As
nl: Opslaan als

en: &Rename Folder...
nl: Map he&rnoemen...

en: &Delete Folder
nl: Map verwij&deren

en: New name
nl: Nieuwe naam

[ctx: Enter a new name for a folder that already exists]
en: Enter new folder name:
nl: Nieuwe mapnaam invoeren:

en: Confirm Delete
nl: Verwijderen bevestigen

en: Are you sure you want to delete this folder and its contents?
nl: Wilt u deze map met bijbehorende inhoud verwijderen?

en: List of podcast subscriptions and episodes
nl: Lijst van podcastabonnementen en episodes

en: Manage your podcast subscriptions and browse individual episodes. Downloading episodes to the disk is also done here, or you can tell Amarok to do this automatically.
nl: Beheer de padcastabonnementen en blader door de individuele episodes. Het downloaden van episodes kan hier ook gedaan worden of Amarok opdracht geven om dit automatisch te doen.

en: &Add Podcast
nl: Podc&ast toevoegen

en: &Update All
nl: Alles bij&werken

en: Import OPML File
nl: OPML-bestand importeren

en: By
nl: Door

[ctx: Podcast published on date]
en: On
nl: Op

en: File Size:
nl: Bestandsgrootte

en: Subscription Date:
nl: Datum van abonnement:

en: Keywords:
nl: Sleutelwoorden:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, addPodcastButton)
en: Add Podcast...
nl: Podcast toevoegen...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, addPodcastButton)
en: add podcast...
nl: podcast toevoegen...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, refreshPodcastsButton)
en: Refresh All Podcasts
nl: Alle Podcasts verversen

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, configurePodcastsButton) i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, configurePodcastsButton)
en: Configure Podcasts...
nl: Podcasts instellen...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, podcastsIntervalButton)
en: Scan Interval...
nl: Doorzoekinterval...

[ctx: number of podcasts from one source]
en: One Channel | %1 channels
nl[0]: Een kanaal
nl[1]: %1 kanalen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, titleLabel)
en: Title
nl: Titel

en: Summary
nl: Samenvatting

en: Add Podcast
nl: Podcast toevoegen

en: Enter RSS 1.0/2.0 or Atom feed URL:
nl: Voer RSS 1.0/2.0 of Atom feed-URL in:

en: Saved Playlists
nl: Opgeslagen afspeellijsten

en: User generated and imported playlists
nl: Door gebruiker aangemaakte en geïmporteerde afspeellijsten

en: Create, edit, organize and load playlists. Amarok automatically adds any playlists found when scanning your collection, and any playlists that you save are also shown here.
nl: Aanmaken van, bewerken, organiseren en laden van afspeellijsten. Amarok voegt automatisch iedere gevonden afspeellijst  toe tijdens het scannen van de verzameling en toont hier ook alle opgeslagen afspeellijst.

en: The Internet browser lets you browse online sources of content that integrates directly into Amarok. Amarok ships with a number of these sources, but many more can be added using scripts.
nl: De internetbrowser staat toe om online bronnen te doorzoeken die direct met Amarok integreren. Amarok komt met een aantal van deze bronnen en meer kunnen door script toegevoegd worden.

[ctx: Miscellaneous settings]
en: General
nl: Algemeen

en: Configure General Options
nl: Algemene opties instellen

en: Local Collection
nl: Lokale verzameling

en: Configure Local Collection
nl: Lokale verzameling instellen

en: Metadata
nl: Metagegevens

en: Configure Metadata Handling
nl: Behandeling van metagegevens instellen

en: Playback
nl: Afspelen

en: Configure Playback
nl: Afspelen instellen

en: Notifications
nl: Meldingen

en: Configure Notifications
nl: Notificaties instellen

en: Configure Database
nl: Database instellen

en: Plugins
nl: Plug-ins

en: Configure Plugins
nl: Plugins instellen

en: Configure Scripts
nl: Scripts instellen

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, CollectionConfig)
en: Collection Setup
nl: Verzameling-instellingen

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, collectionFoldersBox)
en: Collection Folders
nl: Verzamelingmappen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, descriptionLabel)
en: These folders will be scanned for media to make up your collection. You can right-click on a folder to individually rescan it, if it was previously selected:
nl: Deze mappen worden voor het maken van de verzameling op media doorzocht. Rechtsklik op een folder om het opnieuw te doorzoeken, indien het reeds geselecteerd is:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, importingBox)
en: Importing Music
nl: Muziek importeren

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, transcodeLabel) i18n: ectx: property (toolTip), widget (Transcoding::SelectConfigWidget, transcodingConfig)
en: Whether Amarok should transcode tracks when they are copied or moved to Local Collection.
nl: Of Amarok tracks opnieuw moet coderen wanneer ze worden gekopieerd of verplaatst naar de locale verzameling.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, transcodeLabel)
en: Transcode tracks:
nl: Tracks opnieuw coderen:

en: Amarok was able to establish a successful connection to the database.
nl: Amarok was in staat om met succes een verbinding met de database op te zetten.

en: Success
nl: Succes

en: The amarok database reported the following errors:
    %1
    In most cases you will need to resolve these errors before Amarok will run properly.
nl: De amarok database heeft de volgende fouten gerapporteerd:
    %1
    In de meeste gevallen is het nodig deze fouten op te lossen voordat Amarok op de juiste manier zal werken.

en: Changes to database settings only take
    effect after Amarok is restarted.
nl: Wijzigingen in instellingen van de database zijn pas
    effectief nadat Amarok opnieuw is gestart.

en: Database settings changed
nl: Instellingen van de database zijn gewijzigd

[ctx: A default password for insertion into an example SQL command (so as not to print the real one). To be manually replaced by the user.]
en: password
nl: wachtwoord

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_UseServer) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_UseServer)
en: Check to enable the use of an external database. By default there is already an embedded MySQL database running.
nl: Dit activeren om het gebruik van een externe database in te schakelen. Standaard is er al een MySQL database actief.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_UseServer)
en: Use &external MySQL database
nl: &Externe MySQL-database gebruiken

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, group_Connection)
en: Connection Settings
nl: Verbindingsinstellingen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_Host)
en: &Server:
nl: &Server

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, kcfg_Host)
en: Enter the name of the existing MySQL server
nl: Voer de naam van de bestaande MySQL-server in

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_Port)
en: P&ort:
nl: P&oort:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, kcfg_Port)
en: Enter the port number to access the server. Default is port 3306.
nl: Geef het poortnummer voor toegang tot de server. Standaard is dit poort 3306.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelUsername) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_User)
en: &Username:
nl: Gebr&uiker:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, kcfg_Password)
en: Enter the password for the default user.
nl: Voer het wachtwoord in van de standaard gebruiker.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelPassword) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_Password)
en: &Password:
nl: &Wachtwoord:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, kcfg_User)
en: Enter the username to access the database with full access privileges.
nl: Voer de gebruikersnaam in voor toegang tot de database met volledige toegangsrechten.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, kcfg_Database)
en: Enter the name of the database. Default preset is amarokdb.
nl: Voer de naam van de database in. voorinstelling is amarokdb.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, button_Test)
en: Test database connection
nl: Databaseverbinding testen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_Info)
en: Amarok expects the above database and user account to already exist. This user also requires full access to the database. Changes only take effect after Amarok is restarted.
nl: Amarok verwacht dat de bovenstaande database en gebruikersaccount reeds bestaat. Deze gebruiker dient volledige databasetoegang te bezitten. Wijzigingen zijn pas effectief nadat Amarok opnieuw is gestart.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_SQL)
en: If your database is not already set up, you can use the following S&QL commands (after replacing the password with the correct one):
nl: Indien de database nog niet ingesteld is kunt u de volgende S&QL-opdracht gebruiken (na het vervangen van het wachtwoord door de juiste):

en: Excluded Labels
nl: Labels uitsluiten

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, addButton)
en: Add this label to the list of excluded labels
nl: Dit label aan de lijst van uit te sluiten labels toevoegen

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (QLineEdit, addLabelLine)
en: Add Label to Exclude
nl: Label toevoegen om uit te sluiten

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel)
en: Selected labels won't be touched by statistics synchronization
nl: Geselecteerde labels zullen niet worden gebruikt bij synchronisatie van statistieken

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, generalBox)
en: General Options
nl: Algemene opties

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_ShowTrayIcon) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_ShowTrayIcon)
en: Check to enable the Amarok system tray icon.
nl: Selecteer dit om het systeemvakpictogram te activeren.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowTrayIcon)
en: Show tray &icon
nl: Systeemvakp&ictogram tonen

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_AutoGetCoverArt) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_AutoGetCoverArt)
en: Check to enable the automatic retrieval of cover art from the Internet.
nl: Activeer dit om automatisch de hoesillustratie op te halen van het internet.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_AutoGetCoverArt)
en: Automatically retrieve cover art
nl: Automatisch albumhoezen ophalen

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_AnimateAppletCollapse) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_AnimateAppletCollapse)
en: Check to enable animations when context applets collapse.
nl: Activeer om animaties bij invouwen van contextapplets in te schakelen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowBrowserBackgroundImage)
en: Show background images in the browser panel
nl: Een achtergrondafbeelding in het browserpaneel tonen

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, playlistBox)
en: Playlist Options
nl: Afspeellijstopties

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_AutoScrollPlaylist)
en: Check to make the playlist scroll so the current track is always visible.
nl: Activeer dit om de afspeellijst te laten rollen om de nu spelende song altijd zichtbaar te laten zijn.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_AutoScrollPlaylist)
en: Automatically scroll playlist to current track
nl: Laat de afspeellijst automatisch naar de huidige track rollen

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, moodbarBox)
en: Moodbar Options
nl: Stemmingsbalkopties

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, moodbarNote)
en: <b>Note</b>: Mood files must be generated manually. For more information, visit <a href="http://userbase.kde.org/Amarok/Manual/Various/Moodbar">related article on KDE UserBase</a>.
nl: <b>Opmerking</b>: Stemmingsbestanden moeten handmatig worden aangemaakt. Voor meer informatie, bezoek <a href="http://userbase.kde.org/Amarok/Manual/Various/Moodbar">het gerelateerde artikel op KDE UserBase</a>.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_ShowMoodbarInSlider)
en: The Moodbar makes it possible to navigate in your music visually.
    Please note that this feature requires the external "Moodbar Generator" tool.
nl: De stemmingsbalk maak het mogelijk om visueel in uw muziek te navigeren.
    Let op dat deze mogelijkheid het externe "Stemmingsbalkgenerator" gereedschap vereist.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowMoodbarInSlider)
en: Show Moodbar in Progress Slider
nl: Stemmingsbalk in voortgangsindicator tonen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Moodbar style
nl: Stijl van stemmingsbalk

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QComboBox, kcfg_MoodbarPaintStyle) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, kcfg_MoodbarPaintStyle)
en: Choose the mood display style
nl: De stijl van de weergave van de stemming kiezen

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_MoodbarPaintStyle)
en: Default (System colours)
nl: Standaard (systeemkleuren)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_MoodbarPaintStyle)
en: Angry
nl: Kwaad

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_MoodbarPaintStyle)
en: Frozen
nl: Bevroren

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_MoodbarPaintStyle)
en: Happy
nl: Blij

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_MoodbarPaintStyle)
en: Normal
nl: Normaal

[ctx: Maximum cover size option]
en: Small (200 px)
nl: Klein (200 px)

[ctx: Maximum cover size option]
en: Medium (400 px)
nl: Middel (400 px)

[ctx: Maximum cover size option]
en: Large (800 px)
nl: Groot (800 px)

[ctx: Maximum cover size option]
en: Huge (1600 px)
nl: Enorm (1600 px)

[ctx: Statistics sync checkbox label]
en: Synchronize Ratings
nl: Waarderingen synchroniseren

[ctx: Statistics sync checkbox label]
en: Synchronize First Played Times
nl: Tijden van eerste keer afspelen synchroniseren

[ctx: Statistics sync checkbox label]
en: Synchronize Last Played Times
nl: Tijden van laatste keer afspelen synchroniseren

[ctx: Statistics sync checkbox label]
en: Synchronize Playcounts
nl: Aantal keren afgespeeld synchroniseren

[ctx: Statistics sync checkbox label]
en: Synchronize Labels
nl: Labels synchroniseren

[ctx: %1 is field name such as Play Count (this string is only used as a fallback)]
en: Synchronize %1
nl: %1 synchroniseren

en: (%2one exception%3) | (%2%1 exceptions%3)
nl[0]: (%2één uitzondering%3)
nl[1]: (%2%1 uitzonderingen%3)

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, m_tagsGroup)
en: File Tags
nl: Tags van bestanden

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, m_writeBack)
en: Write meta data changes (including 'stars' rating) back to the original file.
    You can also prevent writing back by write protecting the file.
    This might be a good idea if you are currently
    sharing those files via the Internet.
nl: Wijzigingen in metagegevens (inclusief de 'sterren'waardering terugschrijven naar het originele bestand.
    U kunt het terugschrijven voorkomen door het bestand te beschermen tegen schrijven.
    Dit kan een goed idee zijn als u deze bestanden
    nu deelt via het internet.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_writeBack)
en: Write metadata to file
nl: Metagegevens naar bestand schrijven

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, m_writeBackStatistics)
en: Write play-changing statistics (e.g. score, lastplayed, playcount)
    as tags back to the file.
nl: Bij afspelen zich wijzigende statistieken (bijv. waardering, laatste gespeeld,
    aantal keren gespeeld) als tags terugschrijven naar het bestand.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_writeBackStatistics)
en: Write statistics to file
nl: Statistieken naar bestand schrijven

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, m_writeBackCover)
en: Write changed covers back to the file.
    This will replace existing embedded covers.
nl: Gewijzigde hoezen terugschrijven naar het bestand.
    Dit zal de bestaande ingebedde hoezen vervangen.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_writeBackCover)
en: Write covers to file, maximum size:
nl: Hoes naar bestand schrijven, maximum afmetingen:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KComboBox, m_writeBackCoverDimensions)
en: Scale covers down if necessary.
nl: Hoes omlaag schalen indien nodig.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, m_useCharsetDetector)
en: If selected, Amarok will use Mozilla's
    Character Set Detector to attempt to automatically guess the
    character sets used in ID3 tags.
nl: Indien geselecteerd zal Amarok de lettertekendetectie
    van Mozille proberen te gebruiken om automatisch de
    gebruikte karakterset in de ID3-tags vast te stellen.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_useCharsetDetector)
en: &Enable character set detection in ID3 tags
nl: Lettertekendetectie in ID3-tags activ&eren

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, m_statSyncingGroup)
en: Statistics Synchronization
nl: Synchronisatie van statistieken

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_syncedCollectionsLabel)
en: <b>Check collections to keep them synchronized.</b> This includes scrobbling of tracks played on iPods if you have Last.fm plugin configured
nl: <b>Controleer verzamelingen om ze gesynchroniseerd te houden.</b> Dit omvat scrobbling van tracks afgespeeld op iPods als u de plug-in van Last.fm hebt ingesteld

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_forgetTargetsButton)
en: Forget
nl: Vergeten

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_configureTargetButton)
en: Configure…
nl: Instellen…

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_addTargetButton)
en: Add…
nl: Toevoegen…

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_synchronizeButton)
en: Synchronize…
nl: Synchroniseren…

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: General
nl: Algemeen

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QGroupBox, kcfg_OsdEnabled) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QGroupBox, kcfg_OsdEnabled)
en: Check to enable the On-Screen-Display. The OSD briefly displays track data when a new track is played.
nl: Selecteer dit om On-Screen-Display te activeren. Als een nieuwe track wordt afgespeeld zal informatie over deze track worden getoond op uw scherm.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kcfg_OsdEnabled)
en: Use &On-Screen-Display
nl: On-Screen-Display gebr&uiken

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, fadeoutLengthLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: &Duration:
nl: &Duur:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, kcfg_OsdDuration) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, kcfg_OsdDuration)
en: The time in milliseconds for which to show the OSD. The value must be between 500 ms and 10000 ms.
nl: De tijd in milliseconden dat de On-Screen-Display zichtbaar zal zijn. De waarde dient te liggen tussen 500ms en 10000 ms.

note: i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, kcfg_OsdDuration)
en: Forever
nl: Altijd

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2_3)
en: Sc&reen:
nl: Sche&rm:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KComboBox, kcfg_OsdScreen) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KComboBox, kcfg_OsdScreen)
en: The screen that should display the OSD.
nl: Het scherm waarop de On-Screen-Display zichtbaar zal zijn.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QGroupBox, kcfg_OsdUseCustomColors) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QGroupBox, kcfg_OsdUseCustomColors)
en: Check to enable custom colors for the On-Screen-Display.
nl: Selecteer dit om uw eigen kleuren in te stellen voor de On-Screen-Display.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kcfg_OsdUseCustomColors)
en: Use &custom colors
nl: Eigen kleuren gebr&uiken

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, textLabel2) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KColorButton, kcfg_OsdTextColor)
en: The color of the OSD text.
nl: De kleur van de tekst voor On-Screen-Display

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Text color:
nl: Tekstkleur:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KColorButton, kcfg_OsdTextColor)
en: Click to select the color of the OSD text.
nl: Klik om de tekst voor de On-Screen-Display te kiezen.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_OsdUseTranslucency)
en: If checked, enables translucency if supported by your desktop system.
nl: Indien geactiveerd, schakelt het doorzichtigheid in als dat door uw bureaublad wordt ondersteund.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_OsdUseTranslucency)
en: &Translucent
nl: &Transparant

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Font scale:
nl: Schaal lettertype:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_KNotifyEnabled)
en: Check to use the system notification.
nl: Om systeemberichten te gebruiken activeren.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_KNotifyEnabled)
en: Use &system notifications
nl: Systeemmeldingen gebruiken

en: Current Phonon backend does not support volume fading
nl: Huidige Phonon back-end ondersteunt geen wegsterven van het volume

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_ResumePlayback) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_ResumePlayback)
en: If checked, Amarok will<br>resume playback from where you left it the previous session -- just like a tape-player.
nl: Indien geselecteerd zal Amarok<br> verder gaan met afspelen vanaf de positie waar het bij de vorige sessie gebleven was. Net zoals bij een cassetterecorder.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ResumePlayback)
en: &Resume playback on start
nl: Afspelen voo&rtzetten bij start

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_StartPlayingOnAdd) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_StartPlayingOnAdd)
en: <html>Enable this option to start playing whenever a track or more are added to the playlist using mouse, pressing Enter or when the playlist is replaced. Does nothing if something is already playing.</html>
nl: <html>Schakel deze optie in om met afspelen te beginnen wanneer een of meer tracks or more toegevoegd worden aan de afspeellijst met de muis, op Enter drukken of wanneer de afspeellijst is vervangen. Doet niets als er al iets afspeelt.</html>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_StartPlayingOnAdd)
en: Start playing when tracks are added to playlist
nl: Begin met afspelen wanneer tracks aan de afspeellijst worden toegevoegd

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_4)
en: Volume Fading
nl: Wegsterven van volume

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_FadeoutOnStop)
en: Fadeout on stop
nl: Wegsterven bij stoppen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_FadeoutOnPause)
en: Fadeout on pause
nl: Wegsterven bij pauzeren

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, kcfg_FadeoutLength) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, kcfg_FadeoutLength)
en: The length of the fadeout, in milliseconds.
nl: De duur van het wegsterven, in milliseconden.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en: System Suspend Options
nl: Opties voor systeem naar slaapstand brengen

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_InhibitSuspend) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_InhibitSuspend)
en: If enabled, Amarok will prevent the system from automatically suspending if it is playing a track
nl: Indien ingeschakeld, zal Amarok voorkomen dat het systeem automatisch in slaapstand gaat als het een track afspeelt

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_InhibitSuspend)
en: &Inhibit automatic suspend if playing
nl: &Voorkom automatisch in slaapstand gaan bij afspelen

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_PauseOnSuspend) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_PauseOnSuspend)
en: If enabled, Amarok will pause the currently playing track on suspend
nl: Indien ingeschakeld, zal Amarok de momenteel afspelende track pauzeren bij in slaapstand gaan

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_PauseOnSuspend)
en: &Pause playback on suspend
nl: Afspelen &pauzeren bij in slaapstand gaan

en: Collections
nl: Verzamelingen

en: Internet Services
nl: Internetdiensten

en: Statistics importers
nl: Programma voor importeren van statistieken

en: Manually installed scripts cannot be automatically updated, continue?
nl: Handmatig geïnstalleerde scripts kunnen niet automatisch worden bijgewerkt, doorgaan?

en: Select Archived Script
nl: Gearchiveerd scripts selecteren

en: Invalid Archive
nl: Ongeldig archief

en: Invalid Script File
nl: Ongeldig scriptbestand

en: Another script with the name %1 already exists
    Existing Script's Version: %2
    Selected Script's Version: %3
nl: Een script met de naam %1 bestaat al
    versie bestaand script: %2
    versie geselecteerd script: %3

en: The script %1 was successfully installed
nl: Het script %1 is met succes geïnstalleerd.

en: Generic
nl: Algemeen

en: Lyrics
nl: Liedtekst

en: Scriptable Service
nl: Scriptbare dienst

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, uninstallButton)
en: Uninstall Script
nl: Script deïnstalleren

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, installButton)
en: Install Local Script
nl: Lokaal script installeren

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, m_scriptConsoleGroup)
en: Script Console
nl: Console voor script

note: i18n: ectx: property (statusTip), widget (QCheckBox, kcfg_EnableScriptConsole) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_EnableScriptConsole)
en: Enable the script console.
nl: Het scriptconsole inschakelen.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_EnableScriptConsole)
en: Enable Script Console
nl: Scriptconsole inschakelen

en: Search Scripts
nl: Scripts zoeken

en: Main Script File
nl: Hoofdscriptbestand

en: Applet Icon File
nl: Applet pictogrambestand

en: Images
nl: Afbeeldingen

en: Display
nl: Beeldscherm

en: %1 track | %1 tracks
nl[0]: 1 track
nl[1]: %1 tracks

en: Disc %1
nl: Schijf %1

en: &Queue
nl: In &wachtrij plaatsen

en: Edit Track Details
nl: Trackdetails bewerken

[ctx: The title of the analyzer config dialog]
en: %1 config
nl: %1 configuratie

en: Bar width:
nl: Balk breedte:

en: Show fadebars:
nl: Vervaagbalken tonen:

en: Bars fall speed:
nl: Valsnelheid balken:

en: Frequency range:
nl: Frequentiereeks

en: Sample size:
nl: Sample-grootte:

en: Play Count
nl: Aantal maal afgespeeld

en: Last played
nl: Laatst afgespeeld

en: Never
nl: Nooit

en: Add label
nl: Label toevoegen

en: Remove label
nl: Label verwijderen

en: Show in Media Sources
nl: In mediabronnen tonen

en: Add to blacklist
nl: Aan zwarte lijst toevoegen

en: Reload
nl: Herladen

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, settingsGroupBox)
en: Settings
nl: Instellingen

en: Labels: No track playing
nl: Labels: er wordt geen track afgespeeld

en: Labels: Fetching...
nl: Labels: ophalen...

en: Labels for %1 by %2
nl: Etiketten voor %1 door %2

en: General Settings
nl: Algemene instellingen

en: Blacklist Settings
nl: Instellingen voor de zwarte lijst

en: Replacement Settings
nl: Instellingen voor vervangingen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Do not show the following labels:
nl: De volgende labels niet tonen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, matchArtistCheckBox)
en: Labels matching the artist
nl: Labels die overeenkomen met de artiest

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, matchTitleCheckBox)
en: Labels matching the title
nl: Labels die overeenkomen met de titel

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, matchAlbumCheckBox)
en: Labels matching the album
nl: Labels die overeenkomen met het album

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Blacklist:
nl: Zwarte lijst:

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, labelsGeneralSettings)
en: Labels Settings
nl: Labelinstellingen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, minAutoAddCountLabel)
en: Minimum label score:
nl: Minimum labelscore:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, minCountSpinBox)
en: Show only labels that are rated at least that high.
nl: Alleen gelijke of hoger gewaardeerde label tonen.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Maximum labels to show:
nl: Maximum aantal te tonen labels:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, numLabelsSpinBox)
en: Do not show more than this many labels.
    Note that personal labels will always be shown.
nl: Niet meer labels dan dit aantal tonen.
    Merk op dat altijd alle persoonlijke labels worden getoond.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Show personal labels with score:
nl: Persoonlijke labels tonen met waardering:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, personalCountSpinBox)
en: Affects the font size of the personal labels.
nl: Heeft invloed op de tekengrootte van de persoonlijke labels.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, autoAddCheckBox)
en: Automatically add downloaded labels if none are assigned
nl: Automatisch gedownloade labels toevoegen indien er geen toegewezen zijn

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, minAutoAddCountSpinBox)
en: Add only labels that are rated at least that high.
nl: Alleen gelijke of hoger gewaardeerde label toevoegen.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Color for assigned labels:
nl: Kleur van toegekende labels:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Color for labels background:
nl: Achtergrondkleur van labels:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, resetColorsPushButton)
en: Sets the label colors according to the current color scheme.
nl: De labelkleuren volgens het huidige kleurenschema instellen.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, resetColorsPushButton)
en: Reset colors
nl: Kleuren herstellen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Replace downloaded label
nl: Gedownload label vervangen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, replaceLabel2)
en: with
nl: met

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, addPushButton) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, addButton)
en: Add
nl: Toevoegen

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QTreeWidget, replacementTreeWidget)
en: This will help you keep your label collection clean by replacing downloaded labels according to your preferences.
    Eg. "hip hop" -> "hip-hop"
nl: Dit helpt u om uw labelverzameling schoon te houden door gedownloadde labels volgens uw voorkeur te vervangen.
    Bijv. "hip hop" -> "hip-hop"

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, replacementTreeWidget)
en: Downloaded label
nl: Gedownload label

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, replacementTreeWidget)
en: Replacement
nl: Vervanging

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, removePushButton)
en: Remove selected
nl: Selectie verwijderen

en: Lyrics config
nl: Liedtekstconfiguratie

en: Font size:
nl: Tekengrootte:

en: Text alignment:
nl: Uitlijning tekst:

en: Align left
nl: Links uitlijnen

en: Align right
nl: Rechts uitlijnen

en: Align center
nl: Centreren

en: Font:
nl: Lettertype:

en: Toggle auto scroll
nl: Automatisch schuiven omschakelen

en: Reload lyrics
nl: Liedteksten herladen

en: No lyrics found
nl: Geen liedteksten gevonden

en: Suggestions:
nl: Suggesties:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, titleLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_21)
en: Title:
nl: Titel:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_22)
en: Artist:
nl: Artiest:

en: Configure Playlist Info Applet
nl: Applet met afspeellijstinformatie instellen

en: Width
nl: Breedte

[ctx: %1 is the artist for which similars are currently shown]
en: Similar to <b>%1</b>
nl: Gelijk aan <b>%1</b>

[ctx: Artist's listener and playcount from Last.fm]
en: %1 listeners<br>%2 plays
nl: %1 luisteraars<br>%2 spelen af

[ctx: Number of user's own scrobbles of an artist on Last.fm, appended to previous string if not 0]
en: <br>%1 plays by you
nl: <br>%1 speelt door u

en: Songkick Concert Information
nl: Concertinformatie van Songkick

en: Concerts
nl: Concerten

en: Reload Songkick
nl: Songkick herladen

en: Concert information is being fetched.
nl: Concertinformatie wordt opgehaald.

en: Songkick was not able to be downloaded. Please check your Internet connection: %1
nl: Songkick kon niet worden gedownload. Controleer de internetverbinding: %1

en: There was no information found for this track
nl: Er is geen informatie voor deze track gevonden

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, ReloadEditDialog)
en: Reload tabs
nl: Herladen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Reload tabs with the following title and artist
nl: Tabbladen herladen met de volgende titel en artiest

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, artistLabel)
en: Artist
nl: Artiest

[ctx: Guitar tablature]
en: Tabs
nl: Tabbladen

[ctx: Guitar tablature]
en: Reload tabs
nl: Tabs herladen

[ctx: Guitar tablature]
en: Tabs: Fetching...
nl: Tabbladen: ophalen...

[ctx: Guitar tablature]
en: No Tabs for %1 by %2
nl: Geen tabbladen voor %1 door %2

[ctx: Guitar tablature]
en: Tabs: Fetch Error
nl: Tabbladen: Fout bij ophalen

[ctx: Guitar tablature]
en: Tabs: %1 - %2
nl: Tabbladen: %1 - %2

[ctx: Guitar tablature settings]
en: Tabs Settings
nl: Tabsinstellingen

[ctx: Guitar tablature]
en: Reload Tabs
nl: Tabs herladen

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, TabsSettings)
en: Current Track Settings
nl: Huidige trackinstellingen

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, gbFetchTabs)
en: Fetch tabs for
nl: Tabbladen ophalen voor

[ctx: Guitar tablature]
en: tab provided from:
nl: tab geleverd door:

en: Previous
nl: Vorige

en: Next
nl: Volgende

[ctx: Disable automatic page changes when track changes in Wikipedia applet]
en: Don't change page automatically
nl: Pagina niet automatisch wijzigen

[ctx: Right-click menu option for links in Wikipedia applet]
en: Copy Link to Clipboard
nl: Koppeling naar klembord kopiëren

[ctx: Right-click menu option for images in Wikipedia applet]
en: Copy Image to Clipboard
nl: Afbeelding naar klembord kopiëren

en: Unable to retrieve Wikipedia information: %1
nl: Kan Wikipedia-informatie niet ophalen van: %1

en: No information found...
nl: Geen informatie gevonden...

[ctx: Search pattern for an artist or band]
en: .*\(.*(artist|band).*\)
nl: .*\(.*(artiest|band).*\)

[ctx: Search pattern for a composer]
en: .*\(.*(composer|musician).*\)
nl: .*\(.*(componist|musicus).*\)

[ctx: %1 is field name such as 'Artist Name']
en: %1 is needed for searching Wikipedia.
nl: %1 is nodig voor zoeken in Wikipedia.

en: Choose Language
nl: Taal kiezen

[ctx: A message (link) shown for clicked non-Wikipedia links in Wikipedia applet. %1 is the url of the link]
en: Click to open %1 in a web browser
nl: Klik om %1 in een webbrowser te openen

en: Configure Applets...
nl: Applets instellen...

en: No labels found on Last.fm
nl: Geen labels gevonden op Last.fm

en: Unable to retrieve from Last.fm
nl: Kan niet van Last.fm ophalen

en: No connection to Last.fm
nl: Geen verbinding met Last.fm

en: Do not show under Various Artists
nl: Niet bij Diverse artiesten tonen

en: Show under Various Artists
nl: Bij Diverse artiesten tonen

en: %1 - Stopped %2
nl: %1 - %2 gestopt

en: Playback Ended Markers
nl: Markeerders voor afspelen beëindigt

[ctx: Name of the virtual collection that merges tracks from all collections]
en: Aggregate Collection
nl: Verzameling samenbrengen

en: Audio CD
nl: Audio-cd

en: Ogg Vorbis is a fully free and unencumbered compressed audio format that is perfect for storing your compressed music on your computer. The sound quality is slightly better than MP3 at the same bitrate. Note that not all mobile players support the Ogg Vorbis format.
nl: Ogg Vorbis is een volledig vrijgegeven gecomprimeerd geluidformaat dat perfect is voor het opslaan van gecomprimeerde muziek op de computer. De geluidskwaliteit is iets beter dan MP3 bij dezelfde bitsnelheid. Let op dat niet alle draagbare spelers het Ogg Vorbis-formaat ondersteunen.

en: FLAC is a lossless compressed audio format free of any patents or license fees. It maintains perfect CD audio quality while reducing file size by about 50%. Because the filesize is much larger than Ogg Vorbis or MP3 it is not recommended if you want to transfer your music to a mobile player.
nl: FlAC is een verliesvrij gecomprimeerd geluidformaat en geheel vrij van patenten of licentiebetalingen. Het staat perfecte geluidskwaliteit toe voor CD terwijl het de bestandsgrootte met 50% reduceert. Omdat de bestandsgrootte veel meer is dan Ogg Vorbis of MP3 wordt het niet aanbevolen voor het overbrengen van muziek op draagbare spelers.

en: WAV is a basic, uncompressed audio file format. It takes up a lot of space but maintains perfect quality. It is generally not recommended unless you know what you are doing. If you want perfect quality, use FLAC instead.
nl: WAV is een fundamenteel ongecomprimeerd bestandsformaat voor geluid. Het neemt veel plaats in maar met een perfecte kwaliteit. Het is in het algemeen niet aan te bevelen tenzij het gewenst is. Gebruik voor perfecte kwaliteit eventueel FLAC.

en: MP3 is the de facto standard in compressed audio compatible with almost all mobile players. It is however non free and generally not recommended.
nl: MP3 is de algemene standaard voor gecomprimeerd geluid en compatibel met bijna alle draagbare spelers. Het is echter niet vrijgegeven en wordt algemeen niet aanbevolen.

en: Audio CD settings - Amarok
nl: Instellingen audio-cd - Amarok

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Available formats
nl: Beschikbare formaten

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, advancedButton)
en: Advanced
nl: Geavanceerd

en: Loading remote collection from host %1
nl: Laden van verzameling op afstand van host %1

en: Music share at %1
nl: Gedeelde muziek op %1

en: Updating Amarok database schema. Please don't terminate Amarok now as it may result in database corruption.
nl: Schema van de Amarok-database bijwerken. Amarok nu niet beëindigen omdat het kan resulteren in corruptie van de database.

en: Updating Amarok database schema
nl: Amarok-database wordt bijgewerkt

en: Source track does not exist: %1
nl: Brontrack bestaat niet: %1

en: Could not create directory: %1
nl: Kon map %1 niet aanmaken

en: Transferring: %1
nl: Overdragen: %1

en: Transcoding: %1
nl: Hercoderen van: %1

en: Removing: %1
nl: Bezig met verwijderen: %1

en: <ul><li>%1</li></ul>In most cases this means that not all of your tracks were imported.<br>See <a href='http://userbase.kde.org/Amarok/Manual/Various/TroubleshootingAndCommonProblems#Duplicate_Tracks'>Amarok Manual</a> for information about duplicate tracks.
nl: <ul><li>%1</li></ul>In de meeste gevallen betekent dit dat niet alle tracks zijn geïmporteerd.<br>Zie <a href='http://userbase.kde.org/Amarok/Manual/Various/TroubleshootingAndCommonProblems#Duplicate_Tracks'>Handboek van Amarok</a> voor informatie over gedupliceerde tracks.

en: Errors During Collection Scan
nl: Fout bij scan van verzameling

en: Duplicates found, the second file will be ignored:
    %1
    %2
nl: Duplicaten gevonden, het tweede bestand zal worden genegeerd:
    %1
    %2

en: &Configure Device
nl: Apparaat &instellen

en: &Eject Device
nl: Apparaat &uitwerpen

en: Re-add orphaned and forget stale tracks
nl: Voeg verweesde en tracks toe en vergeet de achtergeblevenen

[ctx: iPod was successfully initialized]
en: Initialization successful.
nl: Initialisatie is gelukt.

[ctx: %1: iPod collection name]
en: iTunes database successfully written to %1
nl: iTunes-database is met succes naar %1 geschreven

[ctx: %1: iPod collection name]
en: Writing iTunes database to %1 failed without an indication of error
nl: Schrijven van de iTunes-database naar %1 is mislukt zonder een foutindicatie

[ctx: %1: iPod collection name, %2: technical error from libgpod]
en: Writing iTunes database to %1 failed: %2
nl: Schrijven van de iTunes-database naar %1 is mislukt: %2

en: Disconnected iPod/iPad/iPhone
nl: Niet verbonden iPod/iPad/iPhone

en: Unknown Collection
nl: Onbekende verzameling

en: Unknown Artist
nl: Onbekende artiest

en: Unknown track
nl: Onbekende track

en: Failed to process one track. (more info about it is in the Amarok debugging log) | Failed to process %1 tracks. (more info about these is in the Amarok debugging log)
nl[0]: Één track bewerken is mislukt. (meer informatie hierover in de debug-log van Amarok)
nl[1]: %1 track bewerken is mislukt. (meer informatie hierover in de debug-log van Amarok)

[ctx: Infrequently displayed message, don't bother with singular forms. %1 to %3 are numbers, %4 is the 'Failed to process ...' sentence or an empty string.]
en: Done consolidating iPod files. %1 orphaned tracks matched with stale iTunes database entries, %2 stale database entries removed, %3 orphaned tracks added back to the iTunes database. %4
nl: Consolideren van iPod-bestanden is gereed. %1 verweesde tracks kwamen overeen met achtergebleven items in de iTunes-database, %2 achtergebleven database-items zijn verwijderd, %3 verweesde tracks terug ingevoegd in de iTunes-database. %4

[ctx: %2 is collection name]
en: Transferred one track to %2. | Transferred %1 tracks to %2.
nl[0]: Eén track naar %2 verplaatst.
nl[1]: %1 tracks naar %2 verplaatst.

[ctx: %2 is collection name]
en: Transcoded one track to %2. | Transcoded %1 tracks to %2.
nl[0]: Éen tracks opnieuw gecodeerd naar %2.
nl[1]: %1 tracks opnieuw gecodeerd naar %2.

en: Transfer aborted. Managed to transfer one track. | Transfer aborted. Managed to transfer %1 tracks.
nl[0]: Overdracht afgebroken. Er is één track overgedragen.
nl[1]: Overdracht afgebroken. Er zijn %1 tracks overgedragen.

[ctx: %2 is the 'Transferred 123 tracks to Some collection.' message]
en: %2 One track was already there. | %2 %1 tracks were already there.
nl[0]: %2 Één track was er al.
nl[1]: %2 %1 tracks waren er al.

[ctx: %1 is collection pretty name, e.g. My Little iPod]
en: Transferred Tracks to %1
nl: Overgebrachte tracks naar %1

en: One track successfully transferred, but transfer of some other tracks failed. | %1 tracks successfully transferred, but transfer of some other tracks failed.
nl[0]: Één track met succes overgebracht, maar enige andere tracks zijn mislukt.
nl[1]: %1 tracks met succes overgebracht, maar enige andere tracks zijn mislukt.

en: Transfer of tracks failed.
nl: Overdracht van tracks is mislukt.

en: One track was not transferred because it would exceed iPod capacity.<br> | %1 tracks were not transferred because it would exceed iPod capacity.<br>
nl[0]: Één track is niet overgedragen omdat het de capaciteit van de iPod zou overschrijden.<br>
nl[1]: %1 tracks zijn niet overgedragen omdat het de capaciteit van de iPod zou overschrijden.<br>

[ctx: Example of %1 would be: 20.0 MiB]
en: <i>Amarok reserves %1 on iPod for iTunes database writing.</i><br>
nl: <i>Amarok reserveert %1 op de iPod voor schrijven in de iTunes database.</i><br>

en: One track was not copied because it wouldn't be playable - its  %2 format is unsupported.<br> | %1 tracks were not copied because they wouldn't be playable - they are in unsupported formats (%2).<br>
nl[0]: Één track is niet gekopieerd omdat het niet is af te spelen - zijn formaat %2 wordt niet ondersteund.<br>
nl[1]: %1 tracks zijn niet gekopieerd omdat ze niet zijn af te spelen - hun formaten (%2) worden niet ondersteund.<br>

en: Copy/move/transcode of one file failed.<br> | Copy/move/transcode of %1 files failed.<br>
nl[0]: Kopiëren/verplaatsen/omcoderen van één bestand is mislukt.<br>
nl[1]: Kopiëren/verplaatsen/omcoderen van %1 bestanden is mislukt.<br>

en: One track was not transferred due to an internal Amarok error.<br> | %1 tracks were not transferred due to an internal Amarok error.<br>
nl[0]: Één track is niet overgedragen vanwege een interne fout in Amarok.<br>
nl[1]: %1 tracks zijn niet overgedragen vanwege een interne fout in Amarok.<br>

en: <i>You can find details in Amarok debugging output.</i><br>
nl: <i>Details zijn in de debugging-uitvoer van Amarok te vinden.</i><br>

en: The rest was not transferred because iPod collection disappeared.<br>
nl: De rest is niet overgebracht omdat de iPod-verzameling verdween.<br>

[ctx: %1 is a list of errors that occurred during copying of tracks]
en: Error causes: %1<br>
nl: Foutoorzaken: %1<br>

en: Removing one track from iPod | Removing %1 tracks from iPod
nl[0]: Eén track uit iPod aan het verwijderen
nl[1]: %1 tracks uit iPod aan het verwijderen

[ctx: operation when iPod is connected]
en: Reading iPod tracks
nl: Tracks in iPod aan het lezen

[ctx: iPod playlist name]
en: Stale tracks
nl: Achtergebleven tracks

[ctx: iPod playlist name]
en: Orphaned tracks
nl: Verweesde tracks

en: Stale and/or orphaned tracks detected on %1. You can resolve the situation using the <b>%2</b> collection action. You can also view the tracks under the Saved Playlists tab.
nl: Geïsoleerd en/of verweesde tracks ontdekt op %1. U kunt de situatie oplossen met de verzamelingactie <b>%2</b>. U kunt de tracks ook bekijken onder het tabblad Opgeslagen afspeellijsten.

en: Connecting to iPhone, iPad or iPod touch failed.
nl: Verbinden met iPhone, iPad of iPod-touch is mislukt.

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, IpodConfiguration)
en: iPod device configuration
nl: Apparaatinstellingen van iPod

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, nameLabel)
en: iPod name:
nl: Naam van iPod:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_transcodeLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, transcodeLabel)
en: Transcode:
nl: Opnieuw coderen:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, initializeButton)
en: &Initialize iPod
nl: iPod &initialiseren

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, infoGroupBox)
en: Information
nl: Informatie

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, generationLabel)
en: Generation:
nl: Generatie:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, albumArtworkLabel)
en: Album artwork:
nl: Albumillustraties:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, troubleshootingGroupBox)
en: Troubleshooting
nl: Probleemoplossing

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, sysInfoLabel)
en: SysInfo file:
nl: SysInfo-bestand:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, sysInfoExtendedLabel)
en: SysInfoExtended file:
nl: SysInfoExtended-bestand:

en: Cannot parse iTunes database due to an unreported error.
nl: Kan iTunes-database niet ontleden vanwege een niet gerapporteerde fout.

[ctx: iPod model that is not (yet) recognized]
en: Unrecognized model
nl: Niet herkend model

en: iPod model was not recognized.
nl: iPod-model is niet herkend.

en: %1 family uses %2 file to generate correct database checksum.
nl: Familie %1 gebruikt bestand %2 om de juiste controlesom van de database te genereren.

en: %1 family needs %2 file to generate correct database checksum.
nl: Familie %1 heeft bestand %2 nodig om de juiste controlesom van de database te genereren.

[ctx: Do not translate hash-AB, libgpod, libhashab.so]
en: %1 family probably uses hash-AB to generate correct database checksum. libgpod (as of version 0.8.2) doesn't know how to compute it, but tries to dynamically load external library libhashab.so to do it.
nl: Familie %1 gebruikt waarschijnlijk hash-AB om de juiste controlesom van de database te genereren. libgpod (vanaf versie 0.8.2) weet niet hoe deze te berekenen, maar probeert dynamisch de externe bibliotheek libhashab.so te laden om dat te doen.

en: Autodetect (%1 file(s) present)
nl: Autodetect (%1 bestand(en) aanwezig)

[ctx: Unknown iPod model, generation...]
en: Unknown
nl: Onbekend

[ctx: In a dialog: Video: Supported]
en: Supported
nl: Ondersteund

[ctx: In a dialog: Video: Not supported]
en: Not supported
nl: Niet ondersteund

[ctx: In a dialog: Some file: Present]
en: Present
nl: Aanwezig

[ctx: In a dialog: Some file: Not found]
en: <b>Not found</b>
nl: <b>Niet gevonden</b>

[ctx: In a dialog: Some file: Not needed]
en: Not needed
nl: Niet nodig

[ctx: %1 is informational sentence giving reason]
en: <b>%1</b><br><br>As a safety measure, Amarok will <i>refuse to perform any writes</i> to iPod. (modifying iTunes database could make it look empty from the device point of view)<br>See <a href='%2'>README.overview</a> file from libgpod source repository for more information.
nl: <b>%1</b><br><br>Ter beveiliging, Amarok zal <i>weigeren elke vorm van schrijven</i> naar de iPod uit te voeren. (wijziging van de iTunes database kan er voor zorgen dat het apparaat leeg lijkt te zijn)<br>Zie het bestand <a href='%2'>README.overview</a> uit de libgpod broncode-repository voor meer informatie.

en: <b>%1</b><br><br>Above problem prevents Amarok from using your iPod. You can try to re-create critical iPod folders and files (including iTunes database) using the <b>%2</b> button below.<br><br> Initializing iPod <b>destroys iPod track and photo database</b>, however it should not delete any tracks. The tracks will become orphaned.
nl: <b>%1</b><br><br>Het bovenstaande probleem maakt dat Amarok uw iPod niet kan gebruiken. U kunt proberen om kritieke iPod-mappen en bestanden opnieuw te maken (inclusief de iTunes-database) met de onderstaande knop <b>%2</b>.<br><br> iPod initialiseren <b>vernietigt de iPod track- en foto-database</b>, het zou echter geen tracks mogen verwijderen. De tracks worden verweesd.

[ctx: Do not translate SysInfo]
en: Failed to write SysInfo: %1
nl: SysInfo schrijven is mislukt: %1

[ctx: Do not translate SysInfo]
en: Failed to write SysInfo file due to an unreported error
nl: SysInfo schrijven is mislukt vanwege een niet gerapporteerde fout

en: Cannot initialize iPod due to an unreported error.
nl: Kan iPod niet initialiseren vanwege een niet gerapporteerde fout.

en: Copying Tracks Failed
nl: Kopiëren tracks is mislukt

en: Tracks not copied: the device is already being copied to
nl: Tracks niet gekopieerd: reeds naar apparaat gekopieerd

en: Unsupported format: %1
nl: Niet-ondersteund formaat: %1

en: Already on device
nl: Staat al op apparaat

en: Tracks not copied: the device already has these tracks
nl: Tracks niet gekopieerd: het apparaat heeft reeds deze tracks

en: Tracks not copied: the device has insufficient space
nl: Tracks niet gekopieerd: het apparaat heeft onvoldoende ruimte

en: Transferring Tracks to Device
nl: Tracks naar apparaat aan het overbrengen

en: %1 track failed to copy to the device | %1 tracks failed to copy to the device
nl[0]: Kopiëren van %1 track naar het apparaat is mislukt
nl[1]: Kopiëren van %1 tracks naar het apparaat is mislukt

en: The track failed to copy to the device
nl: Kopiëren van de track naar het apparaat is mislukt

en: Track not deleted: | Tracks not deleted:
nl[0]: Niet verwijderde track:
nl[1]: Niet verwijderde tracks:

en: Deleting Track Failed | Deleting Tracks Failed
nl[0]: Track verwijderen is mislukt
nl[1]: Tracks verwijderen is mislukt

en: %1 tracks are already being deleted from the device.
nl: %1 tracks zijn reeds van het apparaat verwijderd.

en: Removing Track from Device | Removing Tracks from Device
nl[0]: Track van apparaat aan het verwijderen
nl[1]: Tracks van apparaat aan het verwijderen

en: &Disconnect Device
nl: Verbin&ding met apparaat verbreken

en: Media Device playlists
nl: Media-apparaten afspeellijsten

[ctx: Podcasts on a media device]
en: Podcasts on %1
nl: Podcasts op %1

en: Could not connect to MTP Device
nl: Verbinding met MTP-apparaat niet mogelijk

en: Could not copy track from device.
nl: Kon track niet van apparaat kopiëren.

en: Unknown Album
nl: Onbekend album

en: Unknown Genre
nl: Onbekend genre

en: Could not delete item
nl: Kon item niet verwijderen

en: Delete failed
nl: Verwijderen is mislukt

en: Could not save playlist.
nl: Kon afspeellijst niet opslaan.

en: Playdar Collection
nl: Playdar-verzameling

en: Source collection removed
nl: Verzameling broncode verwijderd

[ctx: The genre name for classical music]
en: Classical
nl: Klassiek

[ctx: @info]
en: Do you really want to delete this track? It will be removed from %2 and from underlying storage medium. | Do you really want to delete these %1 tracks? They will be removed from %2 and from underlying storage medium.
nl[0]: Wilt u deze track verwijderen? Deze zal worden verwijderd uit %2 en uit uw onderliggend opslagmedium.
nl[1]: Wilt u deze %1 tracks verwijderen? Deze zullen worden verwijderd uit %2 en uit uw onderliggend opslagmedium.

[ctx: @info]
en: Do you really want to move this track to the trash? It will be removed from %2. | Do you really want to move these %1 tracks to the trash? They will be removed from %2.
nl[0]: Deze track verplaatsen naar de prullenbak? Hij zal worden verwijderd uit %2.
nl[1]: Deze %1 tracks verplaatsen naar de prullenbak? Ze zullen worden verwijderd uit %2.

[ctx: @info]
en: Do you really want to move this track? It will be renamed and the original deleted. | Do you really want to move these %1 tracks? They will be renamed and the originals deleted.
nl[0]: Wilt u deze track werkelijk verplaatsen? Het zal hernoemd worden en het origineel verwijderd.
nl[1]: Wilt u deze %1 tracks werkelijk verplaatsen? Ze zullen hernoemd worden en de originelen verwijderd.

[ctx: @title:window]
en: Move Files
nl: Bestanden verplaatsen

[ctx: rename files button]
en: &Rename
nl: He&rnoemen

[ctx: @info]
en: There was a problem and this track could not be removed. Make sure the directory is writable. | There was a problem and %1 tracks could not be removed. Make sure the directory is writable.
nl[0]: Er was een probleem en deze track kon niet worden verwijderd. Zorg ervoor dat de map beschrijfbaar is.
nl[1]: Er was een probleem en %1 tracks konden niet worden verwijderd. Zorg ervoor dat de map beschrijfbaar is.

en: Unable to remove tracks
nl: Tracks verwijderen lukt niet

en: The collection does not have enough free space available or is not writable.
nl: De verzameling heeft niet genoeg vrije ruimte beschikbaar of is niet beschrijfbaar.

en: Do you want to remove empty folders?
nl: Wilt u lege mappen verwijderen?

en: Remove empty folders?
nl: Lege mappen verwijderen?

[ctx: %1 is track url, %2 track title, %3 track artist]
en: %1 (%2 by %3)
nl: %1 (%2 door %3)

[ctx: %1 is track url, %2 artist name]
en: %1 (by %2)
nl: %1 (door %2)

en: today
nl: vandaag

en: last week
nl: vorige week

en: last month
nl: vorige maand

en: two months ago
nl: twee maanden geleden

en: three months ago
nl: drie maanden geleden

en: Trash
nl: Prullenbak

en: Moving to trash: %1
nl: Naar de prullenbak verplaatsen: %1

en: &Delete Episode
nl: Episode verwij&deren

en: Are you sure you want to delete this episode? | Are you sure you want to delete these %1 episodes?
nl[0]: Bent u zeker dat u deze episode wilt verwijderen?
nl[1]: Bent u zeker dat u deze %1 episodes wilt verwijderen?

en: Yes, delete from %1.
nl: Ja, van %1 verwijderen.

en: &Delete Channel and Episodes
nl: Kanaal en episodes verwij&deren

en: &Activate This Collection
nl: Deze verzameling &activeren

en: File <i>%1</i> suggests that we should use <i>%2</i> as music folder on the device, but it doesn't exist. Falling back to <i>%3</i> instead
nl: Bestand <i>%1</i> suggereert dat we <i>%2</i> als muziekmap op het apparaat zouden moeten gebruiken, maar het bestaat niet. In plaats daarvan wordt teruggevallen op <i>%3</i>

[ctx: Name of the USB Mass Storage collection that has not yet been activated. See also the 'Activate This Collection' action; %1 is actual collection name]
en: %1 (not activated)
nl: %1 (niet geactiveerd)

en: Configure USB Mass Storage Device
nl: USB-opslagapparaat instellen

en: Removing one track from %2 | Removing %1 tracks from %2
nl[0]: Eén track uit %2 aan het verwijderen
nl[1]: %1 tracks uit %2 aan het verwijderen

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, UmsConfiguration)
en: USB Mass Storage device configuration
nl: USB-opslagapparaten instellingen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Name:
nl: Naam:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_autoConnect)
en: Use automatically when connected
nl: Automatisch gebruiken bij verbinden

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_musicCheckBox)
en: Music
nl: Muziek

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Music folder:
nl: Muziekmap:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, m_filenameSchemeBox)
en: Filename scheme of tracks that are added to the device
nl: Schema voor bestandsnamen van tracks die toegevoegd zijn aan het apparaat

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Podcast folder:
nl: Podcastmap:

[ctx: The value is not known]
en: Unknown
nl: Onbekend

[ctx: The Value is not known]
en: Unknown
nl: Onbekend

[ctx: Reason why a track is not playable]
en: Underlying playlist is empty
nl: Onderliggende afspeellijst is leeg

en: When Amarok was last closed, this track was at %1, but Amarok cannot find this track on the filesystem or in any of your collections anymore. You may try plugging in the device this track might be on.
nl: Toen Amarok laatst werd afgesloten, was deze track op %1, maar Amarok kan deze track niet meer vinden in het bestandssysteem of in welke van uw verzamelingen. U kunt proberen het apparaat in te pluggen waarop deze track zich zou kunnen bevinden.

en: Url is not a local file
nl: Url is geen lokaal bestand

en: Could not create a temporary file to download playlist.
nl: Kon tijdelijk bestand om afspeellist te downloaden niet aanmaken.

en: Downloading remote playlist
nl: Afspeellijst downloaden

[ctx: %1 is file path]
en: Cannot read playlist from %1
nl: Kan afspeellijst uit %1 niet lezen

en: The used file extension is not valid for playlists.
nl: De gebruikte bestandsextensie is niet geldig voor afspeellijsten.

en: Unknown playlist format
nl: Onbekend afspeellijstformaat

en: Playlist_%1
nl: Afspeellijst_%1

[ctx: Change filename layout]
en: Podcast Episode Filename Configuration
nl: Configuratie van bestandsnaam van Podcast-episode

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, PodcastFilenameLayoutConfigWidget)
en: Podcast Filename Layout Configuration
nl: Configuratie van opmaak van Podcast-bestandsnaam

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_filenameLayoutDefault)
en: Specified by podcast channel
nl: Gespecificeerd voor podcastkanaal

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_filenameLayoutCustom)
en: custom
nl: aangepast

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, m_filenameLayoutText)
en: Available fields : %artist%,%title%,%genre%,%year%,%composer%,%pubdate%,%number%,%album%
nl: Beschikbare velden : %artist%,%title%,%genre%,%year%,%composer%,%pubdate%,%number%,%album%

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, PodcastSettingsBase)
en: Podcast Configuration
nl: Podcastconfiguratie

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, UrlLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_urlLabel)
en: URL:
nl: URL-adres:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_saveLocationlabel)
en: Save Location:
nl: Opslaglocatie:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, m_autoFetchCheck) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, m_autoFetchCheck)
en: When checked, Amarok will automatically scan the podcast for updates
nl: Wanneer ingeschakeld zal Amarok automatisch de Podcasts doorzoeken op updates

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_autoFetchCheck)
en: Automatically scan for updates
nl: Automatische zoeken naar herzieningen

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, qgroupbox)
en: Media Download
nl: Mediadownload

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QRadioButton, m_downloadRadio) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, m_downloadRadio)
en: Download media as soon as it becomes available
nl: Download de media zodra deze beschikbaar is

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_downloadRadio)
en: Download when a&vailable
nl: Downloaden &wanneer beschikbaar

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QRadioButton, m_streamRadio) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, m_streamRadio)
en: Media must be explicitly downloaded, otherwise the podcast will be played from the remote server.
nl: De media moet expliciet worden gedownload, anders zal de Podcast worden afgespeeld vanaf de externe server.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_streamRadio)
en: Stream or download on re&quest
nl: Op verzoek &streamen of downloaden

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, m_purgeCheck) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, m_purgeCheck)
en: If checked, Amarok will throw away old podcast episodes
nl: Wanneer ingeschakeld zal Amarok oude podcastepisodes weggooien

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_purgeCheck)
en: Limit &number of episodes
nl: Aa&ntal episodes beperken

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_purgeCountLabel)
en: Keep maximum of:
nl: Maximum aanhouden van:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, m_purgeCountSpinBox) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, m_purgeCountSpinBox)
en: The maximum number of podcast items to store
nl: Het maximum aantal Postcastitems om op te slaan

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, m_writeTagsCheck)
en: The RSS feed and the tags in the downloaded file sometimes do not contain the same information. Writing the tags ensures the information in the playlist and on media devices will be the same as in the feed.
nl: De RSS-feed en de tags in het gedownloade bestand bevatten soms niet dezelfde informatie. Het schrijven van de tags verzekert dat de informatie in de afspeellijst en op de mediabronnen dezelfde is als in de feed.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_writeTagsCheck)
en: Write feed information to tags after downloading.
nl: Feedinformatie naar tags schrijven na het downloaden.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_filenameLayoutConfigWidgetButton)
en: Episode Filename Configuration
nl: Configuratie van bestandsnaam van episode

[ctx: change options]
en: Configure %1
nl: %1 configureren

en: &Update All Channels
nl: Alle kanalen &bijwerken

en: &Configure General Settings
nl: Algemene instellingen &configureren

en: &Export subscriptions to OPML file
nl: Inschrijvingen op OPML-bestand &exporteren

en: &Configure
nl: &Instellen

en: &Remove Subscription
nl: Abonnement ve&rwijderen

en: &Update Channel
nl: Kanaal bi&jwerken

en: &Download Episode
nl: Episode &downloaden

en: &Delete Downloaded Episode
nl: Gedownloade episode verwij&deren

en: &Write Feed Information to File
nl: Feedinformatie naar bestand schrijven

en: &Keep downloaded file
nl: Gedownload bestand be&houden

en: Toggle the "keep" downloaded file status of this podcast episode. Downloaded files with this status wouldn't be deleted even if we apply a purge.
nl: Schakel de status "behouden" van gedownloade bestanden van deze podcast-episode om. Gedownloade bestanden met deze status zouden niet verwijderd moeten worden zelfs niet als we opruimen toepassen.

en: Already subscribed to %1.
nl: U bent al geabonneerd op %1.

[ctx: prefix to 'x minutes']
en: every
nl: iedere

en:  minute |  minutes
nl[0]:  minuut
nl[1]:  minuten

en: Configure Local Podcasts
nl: Lokale podcasts instellen

en: Move Podcasts
nl: Podcasts verplaatsen

en: Do you want to move all downloaded episodes to the new location?
nl: Wilt u alle gedownloade episodes verplaatsen naar de nieuwe locatie?

en: Select file for OPML export
nl: Selecteer het naar OPML te exporteren bestand

en: Do you really want to unsubscribe from "%1"?
nl: Wilt u uzelf uitschrijven van "%1"?

en: Delete downloaded episodes
nl: Gedownloade episode verwijderen

en: There is still a podcast download in progress | There are still %1 podcast downloads in progress
nl[0]: Er is nog een download van podcast bezig
nl[1]: Er zijn nog downloads van %1 podcasten bezig

en: Cancel Download and Quit.
nl: Download afbreken en afsluiten

en: Unable to save podcast episode file to %1
nl: Kon podcast-episode niet opslaan naar %1

en: Downloading Podcast Media
nl: Podcast-media downloaden

en: Downloading Podcast "%1"
nl: Podcast "%1" wordt gedownload

en: Local Podcasts
nl: Lokale Podcasts

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_intervalLabel)
en: Auto-update:
nl: Automatisch bijwerken:

[ctx: automatic updates turned off]
note: i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, m_autoUpdateInterval)
en: disabled
nl: uitgeschakeld

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_baseDirLabel)
en: Base directory:
nl: Basismap:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KUrlRequester, m_baseDirUrl)
en: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'DejaVu Sans'; font-size:8pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Base directory for all new podcast channels.</p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">When a podcast channel is added <span style=" font-style:italic;">&lt;base directory&gt;</span>/<span style=" font-style:italic;">&lt;channel name&gt;</span> is used as the download directory.</p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">This can be changed for each channel individually.</p></body></html>
nl: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'DejaVu Sans'; font-size:8pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Basismap voor alle nieuwe podcast-kanalen.</p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-blocWk-indent:0; text-indent:0px;">Bij het toevoegen van een podcast-kanaal wordt <span style=" font-style:italic;">&lt;base directory&gt;</span>/<span style=" font-style:italic;">&lt;channel name&gt;</span> gebruikt als downloadmap.</p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Dit kan voor ieder kanaal individueel gewijzigd worden.</p></body></html>

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KUrlRequester, m_baseDirUrl)
en: Base directory for all new podcast channels.
    When a podcast channel is added <base directory>/<channel name> is used as the download directory.
    This can be changed for each channel individually.
nl: Basismap voor alle nieuwe podcast-kanalen.
    Bij het toevoegen van een podcast-kanaal wordt <base directory>/<channel name> gebruikt als downloadmap.
    Dit kan voor ieder kanaal individueel gewijzigd worden.

en: The configured database plugin could not be loaded.
nl: De ingestelde database-plug-in kon niet geladen worden.

en: Organize tracks
nl: Tracks organiseren

en: Transcode and organize tracks
nl: Tracks opnieuw coderen en organiseren

en: Move tracks
nl: Tracks verplaatsen

en: Transcode and move tracks
nl: Tracks opnieuw coderen en verplaatsen

en: Copy tracks
nl: Tracks kopiëren

en: Transcode and copy tracks
nl: Tracks opnieuw coderen en kopiëren

en: Organizing one track | Organizing %1 tracks
nl[0]: Één track aan het organiseren
nl[1]: %1 tracks aan het organiseren

en: Transcoding and organizing one track | Transcoding and organizing %1 tracks
nl[0]: Één track aan het opnieuw coderen en organiseren
nl[1]: %1 tracks aan het opnieuw coderen en organiseren

en: Moving one track to %2 | Moving %1 tracks to %2
nl[0]: Eén track naar %2 verplaatsen
nl[1]: %1 tracks naar %2 verplaatsen

en: Transcoding and moving one track to %2 | Transcoding and moving %1 tracks to %2
nl[0]: Één track aan het opnieuw coderen en verplaatsen naar %2
nl[1]: %1 tracks aan het opnieuw coderen en verplaatsen naar %2

en: Copying one track to %2 | Copying %1 tracks to %2
nl[0]: Eén track aan het kopiëren naar %2
nl[1]: %1 tracks aan het kopiëren naar %2

en: Transcoding and copying one track to %2 | Transcoding and copying %1 tracks to %2
nl[0]: Één track aan het opnieuw coderen en kopiëren naar %2
nl[1]: %1 tracks aan het opnieuw coderen en kopiëren naar %2

en: No network connection
nl: Geen netwerkverbinding

en: File does not exist
nl: Bestand bestaat niet

en: Not a file
nl: Geen bestand

en: No read permissions
nl: Geen leestoegangsrechten

en: Unknown Composer
nl: Onbekende componist

[ctx: Track field name (when nothing specific is selected e.g. in the automatic playlist generator)]
en: anything
nl: iets

[ctx: Track field name (the file this track is stored in)]
en: File Name
nl: Bestandsnaam

[ctx: Track field name]
en: Title
nl: Titel

[ctx: Track field name]
en: Artist
nl: Artiest

[ctx: Track field name]
en: Composer
nl: Componist

[ctx: Track field name]
en: Year
nl: Jaar

[ctx: Track field name]
en: Comment
nl: Toelichting

[ctx: Track field name]
en: Track Number
nl: Tracknummer

[ctx: Track field name]
en: Disc Number
nl: Schijfnummer

[ctx: Track field name]
en: Length
nl: Lengte

[ctx: Track field name]
en: Bit Rate
nl: Bitsnelheid

[ctx: Track field name]
en: Sample Rate
nl: Samplesnelheid

[ctx: Track field name]
en: File Size
nl: Bestandsgrootte

[ctx: Track field name]
en: Added to Collection
nl: Aan verzameling toegevoegd

[ctx: Track field name]
en: Rating
nl: Waardering

[ctx: Track field name]
en: First Played
nl: Eerst afgespeeld

[ctx: Track field name]
en: Last Played
nl: Laatst afgespeeld

[ctx: Track field name]
en: Playcount
nl: Aantal maal afgespeeld

[ctx: Track field name]
en: Unique Id
nl: Unieke id

[ctx: Track field name]
en: Track Gain
nl: Versterking van track

[ctx: Track field name]
en: Track Gain Peak
nl: Piekversterking van track

[ctx: Track field name]
en: Album Gain
nl: Versterking van album

[ctx: Track field name]
en: Album Gain Peak
nl: Piekversterking van album

[ctx: Track field name]
en: Album Artist
nl: Albumartiest

[ctx: Track field name]
en: Last Modified
nl: Laatst gewijzigd

[ctx: Track field name]
en: Lyrics
nl: Liedtekst

[ctx: The field name in case nothing specific is selected e.g. in the automatic playlist generator. Use a one word translation.]
en: anything
nl: wat dan ook

[ctx: One word translation used in the collection filter. The name of the file this track is stored in]
en: filename
nl: bestandsnaam

[ctx: One word translation used in the collection filter]
en: title
nl: titel

[ctx: One word translation used in the collection filter]
en: artist
nl: artiest

[ctx: One word translation used in the collection filter]
en: composer
nl: componist

[ctx: One word translation used in the collection filter]
en: year
nl: jaar

[ctx: One word translation used in the collection filter]
en: comment
nl: toelichting

[ctx: One word translation used in the collection filter]
en: tracknumber
nl: tracknummer

[ctx: One word translation used in the collection filter]
en: discnumber
nl: schijfnummer

[ctx: One word translation used in the collection filter]
en: length
nl: lengte

[ctx: One word translation used in the collection filter]
en: bitrate
nl: bitsnelheid

[ctx: One word translation used in the collection filter]
en: samplerate
nl: samplesnelheid

[ctx: One word translation used in the collection filter]
en: filesize
nl: bestandsgrootte

[ctx: One word translation used in the collection filter]
en: format
nl: opmaak

[ctx: One word translation used in the collection filter]
en: added
nl: toegevoegd

[ctx: One word translation used in the collection filter]
en: rating
nl: waardering

[ctx: One word translation used in the collection filter. First played time / access date]
en: firstplay
nl: eerst keer gespeeld

[ctx: One word translation used in the collection filter. Last played time / access date]
en: lastplay
nl: laatste keer gespeeld

[ctx: One word translation used in the collection filter]
en: playcount
nl: aantal maal afgespeeld

[ctx: One word translation used in the collection filter]
en: uniqueid
nl: unieke id

[ctx: One word translation used in the collection filter]
en: trackgain
nl: versterking van track

[ctx: One word translation used in the collection filter]
en: trackgainpeak
nl: piekversterking van track

[ctx: One word translation used in the collection filter]
en: albumgain
nl: versterking van album

[ctx: One word translation used in the collection filter]
en: albumgainpeak
nl: piekversterking van album

[ctx: One word translation used in the collection filter]
en: albumartist
nl: albumartiest

[ctx: One word translation used in the collection filter]
en: modified
nl: gewijzigd

[ctx: One word translation used in the collection filter]
en: lyrics
nl: liedtekst

[ctx: number of days with spacing for the pretty time]
en: %1 day,  | %1 days,
nl[0]: %1 dag,
nl[1]: %1 dagen,

[ctx: number of years for the pretty time]
en: %1 year | %1 years
nl[0]: %1 jaar
nl[1]: %1 jaren

[ctx: number of months for the pretty time]
en: %1 month | %1 months
nl[0]: %1 maand
nl[1]: %1 maanden

[ctx: number of days for the pretty time]
en: %1 day | %1 days
nl[0]: %1 dag
nl[1]: %1 dagen

[ctx: number of hours for the pretty time]
en: %1 hour | %1 hours
nl[0]: %1 uur
nl[1]: %1 uren

[ctx: number of minutes for the pretty time]
en: %1 minute | %1 minutes
nl[0]: %1 minuut
nl[1]: %1 minuten

[ctx: number of seconds for the pretty time]
en: %1 second | %1 seconds
nl[0]: %1 seconde
nl[1]: %1 seconden

en: Importing podcast channel from %1
nl: Podcastkanaal van %1 importeren

en: Updating podcast channel
nl: Podcastkanaal bijwerken

en: Updating "%1"
nl: "%1" bijwerken

en: Importing podcast from %1 failed with error:
nl: Importeren podcast van %1 is mislukt met fout:

en: Updating podcast from %1 failed with error:
nl: Opwaarderen podcast van %1 is mislukt met fout:

en: Updating "%1" failed with error:
nl: Opwaarderen van "%1" is mislukt met fout:

en: While parsing %1, a feed was expected but an HTML page was received.
    Did you enter the correct URL?
nl: Tijdens het ontleden van %1 is een HTML-pagina ontvangen terwijl een feed werd verwacht.
    Is het juiste URL-adres ingevoerd?

en: Feed has an unknown type: %1
nl: Feed heeft een onbekend type: %1

en: %1 is not an RSS version 2.0 feed.
nl: %1 is niet een RSS-versie 2.0 feed.

en: %1 is not a valid RSS version 1.0 feed.
nl: %1 is niet een RSS-versie 1.0 feed.

en: %1 is not a valid Atom feed.
nl: %1 is niet een geldig Atom-feed.

en: Alternative Enclosures:
nl: Alternatieve invoegsel:

en: unknown type
nl: Onbekend type

[ctx: The amount of time since last played]
en: Never
nl: Nooit

[ctx: When this track was last played]
en: Unknown
nl: Onbekend

en: One week ago | %1 weeks ago
nl[0]: Eén week geleden
nl[1]: %1 weken geleden

en: Yesterday
nl: Gisteren

en: One day ago | %1 days ago
nl[0]: Eén dag geleden
nl[1]: %1 dagen geleden

en: One hour ago | %1 hours ago
nl[0]: Eén uur geleden
nl[1]: %1 uur geleden

en: One minute ago | %1 minutes ago
nl[0]: Eén minuut geleden
nl[1]: %1 minuten geleden

en: Within the last minute
nl: In de afgelopen minuut

en: The future
nl: De toekomst

[ctx: When this track was last played]
en: Tomorrow
nl: Morgen

[ctx: h for hours]
en: %1h
nl: %1u

[ctx: A saved playlist with the current time (KLocalizedString::Shortdate) added between the parentheses]
en: Empty Playlist (%1)
nl: Afspeellijst (%1) leegmaken

[ctx: A saved playlist with the current time (KLocalizedString::Shortdate) added between the parentheses]
en: Various Tracks (%1)
nl: Diverse tracks (%1)

en: Unknown Artist(s)
nl: Onbekende artiest(en)

en: Unknown Album(s)
nl: Onbekend(e) album(s)

en: Various Albums
nl: Diverse albums

en: The bitrate is a measure of the quantity of data used to represent a second of the audio track.<br>The encoder used by Amarok operates better with a constant bitrate.<br>VBR is experimental and likely to get even worse results than the CBR.<br>For this reason, the bitrate measure in this slider is a pretty accurate estimate of the bitrate of the encoded track.<br>The encoder is transparent at 128kbps for most samples tested with artifacts only appearing in extreme cases.
nl: De bitsnelheid is een maat voor de hoeveelheid gegevens gebruikt om een seconde van de audiotrack te representeren.<br>De codering gebruikt door Amarok werkt beter met een constante bitsnelheid.<br>VBR is experimenteel en waarschijnlijk zelfs slechtere resulten te geven dan de CBR.<br>Om deze reden is de maat voor bitsnelheid in deze schuifregelaar een tamelijk accurate schatting van de bitsnelheid van de gecodeerde track.<br>De codering is transparent bij 128kbps voor de meeste samples getest met artifacts die alleen in extreme gevallen verschijnen.

en: Bitrate target for constant bitrate encoding
nl: Doel van de bitsnelheid voor codering met constante bitsnelheid

en: Smaller file
nl: Kleiner bestand

en: Better sound quality
nl: Betere geluidskwaliteit

[ctx: Feel free to redirect the english Wikipedia link to a local version, if it exists.]
en: <a href=http://en.wikipedia.org/wiki/Advanced_Audio_Coding>Advanced Audio Coding</a> (AAC) is a patented lossy codec for digital audio.<br>AAC generally achieves better sound quality than MP3 at similar bit rates. It is a reasonable choice for the iPod and some other portable music players.
nl: <a href=http://nl.wikipedia.org/wiki/AAC>Advanced Audio Coding</a> (AAC) is een gepatenteerde codec met verlies voor digitaal geluid.<br>In het algemeen geeft AAC een betere geluidskwaliteit dan MP3 bij vergelijkbare bitsnelheden. Het is een redelijke keuze voor de iPod en sommige andere draagbare muziekspelers.

en: Apple Lossless
nl: Apple Lossless (zonder verlies)

[ctx: Feel free to redirect the english Wikipedia link to a local version, if it exists.]
en: <a href=http://en.wikipedia.org/wiki/Apple_Lossless>Apple Lossless</a> (ALAC) is an audio codec for lossless compression of digital music.<br>Recommended only for Apple music players and players that do not support FLAC.
nl: <a href=http://en.wikipedia.org/wiki/Apple_Lossless>Apple Lossless</a> (ALAC) is een audio-codec voor compressie zonder verlies van digitale muziek.<br>Alleen aanbevolen voor Apple muziekspelers en spelers die geen FLAC ondersteunen.

en: The <a href=http://flac.sourceforge.net/documentation_tools_flac.html>compression level</a> is an integer value between 0 and 8 that represents the tradeoff between file size and compression speed while encoding with <b>FLAC</b>.<br/> Setting the compression level to <b>0</b> yields the shortest compression time but generates a comparably big file<br/>On the other hand, a compression level of <b>8</b> makes compression quite slow but produces the smallest file.<br/>Note that since FLAC is by definition a lossless codec, the audio quality of the output is exactly the same regardless of the compression level.<br/>Also, levels above <b>5</b> dramatically increase compression time but create an only slightly smaller file, and are not recommended.
nl: Het <a href=http://flac.sourceforge.net/documentation_tools_flac.html>compressieniveau</a> is een geheel getal tussen 0 en 8 dat de verhouding aangeeft tussen bestandsgrootte en compressiesnelheid bij het coderen met <b>FLAC</b>.<br/>Het instellen van het compressieniveau op <b>0</b> levert de kortste compressietijd maar genereert een relatief groot bestand<br/>Aan de andere kant maakt een compressieniveau van <b>8</b> de compressie behoorlijk langzame maar levert het kleinste bestand.<br/>Merk op dat FLAC per definitie zonder verlies is, de geluidskwaliteit van de uitvoer is exact hetzelfde onafhankelijk van het compressieniveau.<br/>Ook, niveaus boven <b>5</b> verhogen dramatisch de compressietijd maar maken een weinig kleiner bestand en zijn niet aanbevolen.

en: Compression level
nl: Compressieniveau

en: Faster compression
nl: Snellere compressie

[ctx: Feel free to redirect the english Wikipedia link to a local version, if it exists.]
en: <a href=http://en.wikipedia.org/wiki/Free_Lossless_Audio_Codec>Free Lossless Audio Codec</a> (FLAC) is an open and royalty-free codec for lossless compression of digital music.<br>If you wish to store your music without compromising on audio quality, FLAC is an excellent choice.
nl: <a href=http://nl.wikipedia.org/wiki/FLAC>Free Lossless Audio Codec</a> (FLAC) is een open en royalty-vrije codec voor compressie van digitale muziek zonder verlies.<br>Als u uw muziek op wilt slaan zonder compromis op de geluidskwaliteit, da is FLAC een uitstekende keuze.

en: The bitrate is a measure of the quantity of data used to represent a second of the audio track.<br>The <b>MP3</b> encoder used by Amarok supports a <a href=http://en.wikipedia.org/wiki/MP3#VBR>variable bitrate (VBR)</a> setting, which means that the bitrate value fluctuates along the track based on the complexity of the audio content. More complex intervals of data are encoded with a higher bitrate than less complex ones; this approach yields overall better quality and a smaller file than having a constant bitrate throughout the track.<br>For this reason, the bitrate measure in this slider is just an estimate of the average bitrate of the encoded track.<br><b>160kb/s</b> is a good choice for music listening on a portable player.<br/>Anything below <b>120kb/s</b> might be unsatisfactory for music and anything above <b>205kb/s</b> is probably overkill.
nl: De bitsnelheid is een maat voor de hoeveelheid gebruikte gegevens om een seconde van de geluidstrack weer te geven.<br>Het <b>MP3</b></b> coderingsprogramma dat wordt gebruikt door Amarok ondersteunt een instelling voor <a href=http://nl.wikipediaorg/wiki/Speex#Variabele_bitrate_28VBR.29>variabele bitsnelheid (VBR)</a>, wat betekent dat de waarde van de bitsnelheid langs de track varieert gebaseerd op de complexiteit van de geluidsinhoud. Complexere intervallen met gegevens worden met een hogere bitsnelheid gecodeerd dan minder complexe; deze benadering geeft in het algemeen een betere kwaliteit en een kleiner bestand dan met een constante bitsnelheid langs de track.<br>Daarom is de maat voor de bitsnelheid in deze schuifregelaar alleen een schatting van de gemiddelde bitsnelheid van de gecodeerde track.<br><b>160kb/s</b> is een goede keuze voor naar muziek luisteren op een draagbare speler.<br/>Alles onder <b>120kb/s</b> kan onbevredigend zijn voor muziek en alles boven <b>205kb/s</b> is waarschijnlijk overkill.

en: Expected average bitrate for variable bitrate encoding
nl: Verwachte gemiddelde bitsnelheid voor codering met variabele bitsnelheid

[ctx: Feel free to redirect the english Wikipedia link to a local version, if it exists.]
en: <a href=http://en.wikipedia.org/wiki/MP3>MPEG Audio Layer 3</a> (MP3) is a patented digital audio codec using a form of lossy data compression.<br>In spite of its shortcomings, it is a common format for consumer audio storage, and is widely supported on portable music players.
nl: <a href=http://nl.wikipedia.org/wiki/MP3>MPEG Audio Layer 3</a> (MP3) is een gepatenteerde digitale audio-codec die een vorm van gegevenscompressie gebruikt met verlies.<br>Ondanks zijn tekortkomingen, is het een algemeen format voor opslag van geluid voor gebruikers en is breed ondersteund op draagbare muziekspelers.

en: The bitrate is a measure of the quantity of data used to represent a second of the audio track.<br>The <b>Opus</b> encoder used by Amarok supports a <a href=http://en.wikipedia.org/wiki/Variable_bitrate>variable bitrate (VBR)</a> setting, which means that the bitrate value fluctuates along the track based on the complexity of the audio content. More complex intervals of data are encoded with a higher bitrate than less complex ones; this approach yields overall better quality and a smaller file than having a constant bitrate throughout the track.<br>For this reason, the bitrate measure in this slider is just an estimate of the average bitrate of the encoded track.<br><b>128kb/s</b> is a good choice for music listening on a portable player.<br/>Anything below <b>100kb/s</b> might be unsatisfactory for music and anything above <b>256kb/s</b> is probably overkill.
nl: De bitsnelheid is een maat voor de hoeveelheid gebruikte gegevens om een seconde van de geluidstrack weer te geven.<br>Het <b>opus</b></b> coderingsprogramma dat wordt gebruikt door Amarok ondersteunt een instelling voor <a href=http://nl.wikipediaorg/wiki/Speex#Variabele_bitrate_28VBR.29>variabele bitsnelheid (VBR)</a>, wat betekent dat de waarde van de bitsnelheid langs de track varieert gebaseerd op de complexiteit van de geluidsinhoud. Complexere intervallen met gegevens worden met een hogere bitsnelheid gecodeerd dan minder complexe; deze benadering geeft in het algemeen een betere kwaliteit en een kleiner bestand dan met een constante bitsnelheid langs de track.<br>Daarom is de maat voor de bitsnelheid in deze schuifregelaar alleen een schatting van de gemiddelde bitsnelheid van de gecodeerde track.<br><b>128kb/s</b> is een goede keuze voor naar muziek luisteren op een draagbare speler.<br/>Alles onder <b>100kb/s</b> kan onbevredigend zijn voor muziek en alles boven <b>256kb/s</b> is waarschijnlijk overkill.

[ctx: Feel free to redirect the english Wikipedia link to a local version, if it exists.]
en: <a href=http://en.wikipedia.org/wiki/Opus_(audio_format)>Opus</a> is a patent-free digital audio codec using a form of lossy data compression.
nl: <a href=http://nl.wikipedia.org/wiki/Opus_(audioformaat)>Opus</a> is een vrije digitale audio-codec zonder patenten die een vorm van compressie gebruikt die niet zonder verlies is.

en: The bitrate is a measure of the quantity of data used to represent a second of the audio track.<br>The <b>Vorbis</b> encoder used by Amarok supports a <a href=http://en.wikipedia.org/wiki/Vorbis#Technical_details>variable bitrate (VBR)</a> setting, which means that the bitrate value fluctuates along the track based on the complexity of the audio content. More complex intervals of data are encoded with a higher bitrate than less complex ones; this approach yields overall better quality and a smaller file than having a constant bitrate throughout the track.<br>The Vorbis encoder uses a quality rating "-q parameter" between -1 and 10 to define a certain expected audio quality level. The bitrate measure in this slider is just a rough estimate (provided by Vorbis) of the average bitrate of the encoded track given a q value. In fact, with newer and more efficient Vorbis versions the actual bitrate is even lower.<br><b>-q5</b> is a good choice for music listening on a portable player.<br/>Anything below <b>-q3</b> might be unsatisfactory for music and anything above <b>-q8</b> is probably overkill.
nl: De bitsnelheid is een maat voor de hoeveelheid gebruikte gegevens om een seconde van de geluidstrack weer te geven.<br>Het <b>Vorbis</b> coderingsprogramma dat wordt gebruikt door Amarok ondersteunt een instelling voor <a href=http://nl.wikipediaorg/wiki/Speex#Variabele_bitrate_28VBR.29>variabele bitsnelheid (VBR)</a>, wat betekent dat de waarde van de bitsnelheid langs de track varieert gebaseerd op de complexiteit van de geluidsinhoud. Complexere intervallen met gegevens worden met een hogere bitsnelheid gecodeerd dan minder complexe; deze benadering geeft in het algemeen een betere kwaliteit en een kleiner bestand dan met een constante bitsnelheid langs de track.<br>Het Vorbis coderingsprogramma gebruikt een kwaliteitswaardering "-q parameter" tussen -1 en 10 om een bepaalde te verwachten kwaliteit te definieren. Daarom is de maat voor de bitsnelheid in deze schuifregelaar alleen een schatting van de gemiddelde bitsnelheid van de gecodeerde track bij een bepaalde q-waarde. In feite is met nieuwere en meer efficiënte versies van Vorbis de echte bitsnelheid zelfs lager.<br>Alles onder <b>-q3</b> kan een onbevredigende keuze voor naar muziek luisteren zijn op een draagbare speler en alles boven <b>-q8/s</b> is waarschijnlijk overkill.

en: Quality rating for variable bitrate encoding
nl: Waardering van de kwaliteit van variabele bitsnelheidscodering

[ctx: Feel free to redirect the english Wikipedia link to a local version, if it exists.]
en: <a href=http://en.wikipedia.org/wiki/Vorbis>Ogg Vorbis</a> is an open and royalty-free audio codec for lossy audio compression.<br>It produces smaller files than MP3 at equivalent or higher quality. Ogg Vorbis is an all-around excellent choice, especially for portable music players that support it.
nl: <a href=http://nl.wikipedia.org/wiki/Ogg_vorbis>Ogg Vorbis</a> is een open audio-codec, die rechtenvrij is, voor geluidscompressie met verlies.<br>Het produceert kleinere bestanden dan MP3 bij gelijke of hogere kwaliteit. Ogg Vorbis is een altijd uitstekende keuze, speciaal voor draagbare muziekspelers die het ondersteunen.

en: The bitrate is a measure of the quantity of data used to represent a second of the audio track.<br>Due to the limitations of the proprietary <b>WMA</b> format and the difficulty of reverse-engineering a proprietary encoder, the WMA encoder used by Amarok sets a <a href=http://en.wikipedia.org/wiki/Windows_Media_Audio#Windows_Media_Audio>constant bitrate (CBR)</a> setting.<br>For this reason, the bitrate measure in this slider is a pretty accurate estimate of the bitrate of the encoded track.<br><b>136kb/s</b> is a good choice for music listening on a portable player.<br/>Anything below <b>112kb/s</b> might be unsatisfactory for music and anything above <b>182kb/s</b> is probably overkill.
nl: De bitsnelheid is een maat voor de hoeveelheid gebruikte gegevens om een seconde van de geluidstrack weer te geven.<br>Vanwege de beperkingen van het <b>WMA</b> formaat, dat bedrijfseigendom is, en de moeilijkheid om het uit een coderingsprogramma, dat bedrijfseigendom is, te analyseren, gebruikt Amarok voor WMA-codering een instelling voor <a href=http://en.wikipedia.org/wiki/Windows_Media_Audio#Windows_Media_Audio>constant bitrate (CBR)</a>.<br>Daarom is de maat voor de bitsnelheid in deze schuifregelaar een goede schatting voor de bitsnelheid van de gecodeerde track.<br><b>136kb/s</b> is een goede keuze voor naar muziek luisteren op een draagbare speler.<br/>Alles onder <b>112kb/s</b> kan onbevredigend zijn voor muziek en alles boven <b>182kb/s</b> is waarschijnlijk overkill.

[ctx: Feel free to redirect the english Wikipedia link to a local version, if it exists.]
en: <a href=http://en.wikipedia.org/wiki/Windows_Media_Audio>Windows Media Audio</a> (WMA) is a proprietary codec developed by Microsoft for lossy audio compression.<br>Recommended only for portable music players that do not support Ogg Vorbis.
nl: <a href=http://en.wikipedia.org/wiki/Windows_Media_Audio>Windows Media Audio</a> (WMA) is een codec, die bedrijfseigendom is, ontwikkeld door Microsoft voor geluidscompressie met verlies.<br>Aanbevolen alleen voor draagbare muziekspelers die geen Ogg Vorbis ondersteunen.

en: Invalid
nl: Ongeldig

en: Just Copy
nl: Alleen kopiëren

[ctx: Displayed next to the "Transcode:" label. %1 example: 'MP3']
en: All Tracks to %1
nl: Alle tracks tot %1

[ctx: Displayed next to the "Transcode:" label. %1 example: 'MP3']
en: Non-%1 Tracks to %1
nl: Niet-%1 tracks tot %1

[ctx: Displayed next to the "Transcode:" label. %1 example: 'MP3']
en: When Needed to %1
nl: Indien nodig tot %1

en: Fetching Cover
nl: Hoes wordt opgehaald

en: There was an error communicating with cover provider: %1
nl: Er was een communicatiefout met hoesleverancier: %1

en: Retrieved cover successfully for '%1'.
nl: Hoes met succes opgehaald voor '%1'

en: Fetching cover for '%1' failed.
nl: Hoes ophalen is mislukt voor %1.

en: Canceled fetching cover for '%1'.
nl: Ophalen hoes geannuleerd voor '%1'.

en: Unable to find a cover for '%1'.
nl: Kan hoes niet vinden voor '%1'.

en: Fetch Cover | Fetch Covers
nl[0]: Hoes ophalen
nl[1]: Hoezen ophalen

en: Fetch the artwork for this album | Fetch artwork for %1 albums
nl[0]: Hoezen voor dit album ophalen
nl[1]: Hoezen voor deze %1 albums ophalen

en: Display Cover
nl: Hoes tonen

en: Display artwork for this album
nl: Hoezen weergeven voor dit album

en: Unset Cover | Unset Covers
nl[0]: Hoes uitzetten
nl[1]: Hoezen uitzetten

en: Remove artwork for this album | Remove artwork for %1 albums
nl[0]: Hoezen verwijderen voor dit album
nl[1]: Hoezen verwijderen voor deze %1 albums

en: Are you sure you want to remove this cover from the Collection? | Are you sure you want to delete these %1 covers from the Collection?
nl[0]: Wilt u deze hoes uit de verzameling verwijderen?
nl[1]: Wilt u deze %1 hoezen uit de verzameling verwijderen?

en: Set Custom Cover
nl: Eigen hoes instellen

en: Set custom artwork for this album | Set custom artwork for these %1 albums
nl[0]: Eigen hoezen instellen voor dit album
nl[1]: Eigen hoezen instellen voor deze %1 albums

en: Select Cover Image File
nl: Bestand van hoesafbeelding selecteren

en: Finding cover for
nl: Hoes vinden voor

en: Enter Custom Search
nl: Aangepast zoeken invoeren

en: Sort by size
nl: Op grootte sorteren

en: Cover Image Save Location
nl: Opslaglocatie van hoesafbeelding

en: Sorry, the cover could not be saved.
nl: Helaas, de hoes kan niet opgeslagen worden.

en: Sorry, the cover image could not be retrieved.
nl: Helaas, de hoesafbeelding kan niet opgehaald worden.

en: Fetching Large Cover
nl: Grote hoes wordt opgehaald

en: Download Progress
nl: Downloadvoortgang

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Search
nl: Zoeken

en: Search For More Results
nl: Naar meer resultaten zoeken

en: No Images Found
nl: Geen afbeeldingen gevonden

en: 1 Image Found | %1 Images Found
nl[0]: 1 afbeelding gevonden
nl[1]: %1 afbeeldingen gevonden

en: Notes
nl: Notities

[ctx: @item::intable]
en: Artist
nl: Artiest

[ctx: @item::intable]
en: Country
nl: Land

[ctx: @item::intable]
en: Date
nl: Datum

[ctx: @item::intable File Format]
en: Format
nl: Opmaak

[ctx: @item::intable Image Height]
en: Height
nl: Hoogte

[ctx: @item::intable Album Title]
en: Title
nl: Titel

[ctx: @item::intable Release Date]
en: Released
nl: Uitgegeven

[ctx: @item::intable File Size]
en: Size
nl: Grootte

[ctx: @item::intable Cover Provider]
en: Source
nl: Bron

[ctx: @item::intable Image Width]
en: Width
nl: Breedte

[ctx: @item::intable URL]
en: link
nl: koppeling

[ctx: @item::intable]
en: URL
nl: URL-adres

en: Cover Manager
nl: Hoesbeheerder

en: Albums By
nl: Album van

en: All Artists
nl: Alle artiesten

en: Enter search terms here
nl: Voer hier zoektermen in

en: All Albums
nl: Alle albums

en: Albums With Cover
nl: Albums met hoes

en: Albums Without Cover
nl: Albums zonder hoes

en: Fetch Missing Covers
nl: Ontbrekende hoezen ophalen

en: Fetching
nl: Ophalen

en: Loading
nl: Laden

[ctx: The fetching is done.]
en: Finished.
nl: Voltooid.

en:  Cover not found |  <b>%1</b> covers not found
nl[0]:  hoes niet gevonden
nl[1]:  <b>%1</b> hoezen niet gevonden

en: Fetching cover for %1 - %2...
nl: Hoes ophalen voor %1 - %2...

en: Fetching cover for %1...
nl: Hoes ophalen voor %1...

en: Fetching 1 cover:  | Fetching <b>%1</b> covers... :
nl[0]: 1 hoes ophalen:
nl[1]: <b>%1</b> hoezen ophalen... :

en: 1 fetched | %1 fetched
nl[0]: 1 opgehaald
nl[1]: %1 opgehaald

en: 1 not found | %1 not found
nl[0]: 1 niet gevonden
nl[1]: %1 niet gevonden

en: Connecting...
nl: Verbinden...

en: 1 result for "%2" | %1 results for "%2"
nl[0]: 1 resultaat voor "%2"
nl[1]: %1 resultaten voor "%2"

en: %1 by %2
nl: %1 (van %2)

en: %2 - ( <b>1</b> without cover ) | %2 - ( <b>%1</b> without cover )
nl[0]: %2 - ( <b>1</b> zonder hoes )
nl[1]: %2 - ( <b>%1</b> zonder hoes )

en: Cover Image
nl: Hoesafbeelding

en: No Artist
nl: Geen artiest

en: Cover View
nl: Hoesafbeelding

en: Could not open file "%1".
nl: Kon bestand "%1" niet openen.

en: Input file produced by amarokcollectionscanner.<br>See <a href="http://community.kde.org/Amarok/Development/BatchMode">Batch Mode</a>.
nl: Invoerbestand gemaakt door de verzamelingenscanner van amarok.<br />Zie <a href="http://amarok.org.org/Amarok/Development/BatchMode">Batchmodus</a>.

en: Input file
nl: Invoerbestand

en: Full rescan
nl: Opnieuw volledig scannen

en: Rescan your entire collection. This will <i>not</i> delete any statistics.
nl: De gehele verzameling opnieuw doorzoeken. Dit zal <i>geen</i> enkele statistiek verwijderen.

en: Import batch file...
nl: Batch-bestand importeren...

en: Import collection from file produced by amarokcollectionscanner.
nl: Verzameling importeren uit bestanden geproduceerd door amarokcollectionscanner.

en: &Scan folders recursively (requires full rescan if newly checked)
nl: Mappen recur&sief doorzoeken (vereist volledig opnieuw doorzoeken bij eerste selectie)

en: &Watch folders for changes
nl: Mappen op &wijzigingen observeren

en: If selected, Amarok will read all subfolders.
nl: Indien geselecteerd zal Amarok alle submappen inlezen.

en: If selected, the collection folders will be watched for changes.
    The watcher will not notice changes behind symbolic links.
nl: Indien geselecteerd, zullen de mappen voor de verzameling bewaakt worden op wijzigingen.
    De bewaker zal geen wijzigingen opmerken achter symbolisch koppelingen.

en: Rescan '%1'
nl: '%1' opnieuw doorzoeken

en: Import Collection
nl: Verzameling importeren

en: Import configuration
nl: Configuratie importeren

en: Migrating
nl: Migreren...

en: <b><font color='red'>Failed:</font></b> No tracks were imported
nl: <b><font color='red'>Mislukt:</font></b> Er werden geen tracks geïmporteerd

en: <b><font color='green'>Success:</font></b> Imported %1 track | <b><font color='green'>Success:</font></b> Imported %1 tracks
nl[0]: <b><font color='green'>Succes:</font></b>%1 track geïmporteerd
nl[1]: <b><font color='green'>Succes:</font></b>%1 tracks geïmporteerd

en: <b><font color='red'>Failed:</font></b> Unable to import statistics
nl: <b><font color='red'>Mislukt:</font></b> Kon statistieken niet importeren

en: <b><font color='red'>Error:</font></b> %1
nl: <b><font color='red'>Fout:</font></b> %1

[ctx: Track has been imported, format: Track]
en: Imported <b>%1</b>
nl: Geïmporteerd <b>%1</b>

[ctx: Track has been imported, format: Artist - Track]
en: Imported <b>%1 - %2</b>
nl: <b>%1 - %2</b> geïmporteerd

[ctx: Track has been imported, format: Artist - Track (Album)]
en: Imported <b>%1 - %2 (%3)</b>
nl: <b>%1 - %2 (%3)</b> geïmporteerd

[ctx: Track has been discarded, format: Url]
en: Discarded <b><font color='gray'>%1</font></b>
nl: Verwijderde <b><font color='gray'>%1</font></b>

[ctx: Track has been imported by tags, format: Track, from Url, to Url]
en: Imported <b><font color='green'>%1</font></b><br/>&nbsp;&nbsp;from %2<br/>&nbsp;&nbsp;to %3
nl: <b><font color='green'>%1 - </font></b><br/>&nbsp;&nbsp;van %2<br/>&nbsp;&nbsp;naar %3 geïmporteerd

[ctx: Track has been imported by tags, format: Artist - Track, from Url, to Url]
en: Imported <b><font color='green'>%1 - %2</font></b><br/>&nbsp;&nbsp;from %3<br/>&nbsp;&nbsp;to %4
nl: <b><font color='green'>%1 - %2</font></b><br/>&nbsp;&nbsp;van %3<br/>&nbsp;&nbsp;naar %4 geïmporteerd

[ctx: Track has been imported by tags, format: Artist - Track (Album), from Url, to Url]
en: Imported <b><font color='green'>%1 - %2 (%3)</font></b><br/>&nbsp;&nbsp;from %4<br/>&nbsp;&nbsp;to %5
nl: <b><font color='green'>%1 - %2 (%3)</font></b><br/>&nbsp;&nbsp;van %4<br/>&nbsp;&nbsp;naar %5 geïmporteerd

[ctx: Track has been matched ambiguously, format: Url]
en: Multiple ambiguous matches found for <b><font color='red'>%1</font></b>, has been discarded.
nl: Gevonden dubbelzinnig overeenkomsten voor <b><font color='red'>%1</font></b> zijn  verwijderd.

en: Copy to Clipboard
nl: Naar klembord kopiëren

[ctx: %1 is the program name]
en: %1 Diagnostics
nl: %1 diagnostische meldingen

[ctx: Usage]
en: Yes
nl: Ja

[ctx: Usage]
en: No
nl: Nee

en: %1 Diagnostics
    
    General Information:
       %1 Version: %2
       KDE Frameworks Version: %3
       Qt Version: %4
       Phonon Version: %5
       Phonon Backend: %6 (%7, %8)
       PulseAudio: %9
nl: %1-diagnostische meldingen
    
    Algemene informatie:
       %1-versie: %2
       KDE Frameworks-versie: %3
       Qt-versie: %4
       Phonon-versie: %5
       Phonon-backend: %6 (%7, %8)
       PulseAudio: %9

en: Enabled Scripts:
    %1
    Enabled Plugins:
    %2
    Enabled Applets:
    %3
nl: Ingeschakelde scripts:
    %1
    Ingeschakelde plug-ins:
    %2
    Ingeschakelde applets:
    %3

en: AND
nl: EN

en: OR
nl: OF

en: Simple text
nl: Eenvoudige tekst

en: Edit Filter
nl: Filter bewerken

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Condition
nl: Voorwaarde

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbInvert)
en: invert
nl: inverteren

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, rbAnd)
en: and
nl: en

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, rbOr)
en: or
nl: of

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Search filter
nl: Zoekfilter

en: Configure Equalizer
nl: Equalizer instellen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, activeCheckBox)
en: Active
nl: Actief

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, eqPresetsGroupBox)
en: Presets
nl: Voorinstellingen

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QComboBox, eqPresets)
en: List of available equalizer presets.
nl: Lijst van beschikbare vooringestelde equalizer.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, eqPresetSaveBtn)
en: Save changes of currently selected preset
nl: Wijzigingen van huidige  geselecteerde voorinstelling opslaan

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, eqPresetSaveBtn)
en: Save
nl: Opslaan

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, eqPresetDeleteBtn)
en: Delete currently selected preset. Not available for built-in presets.
nl: Huidige geselecteerde voorinstelling verwijderen. Niet beschikbaar voor ingebouwde voorinstellingen.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, eqPresetResetBtn)
en: Reset selected preset setting to default or to the last saved change.
nl: Geselecteerde voorinstelling naar standaard terugzetten of naar de laatst opgeslagen wijziging.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, eqPresetResetBtn)
en: Reset to Default
nl: Naar standaard terugzetten

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, eqPreampLabel)
en: Preamp
nl: Voorversterking

en: Choose Best Matches
nl: Beste overeenkomsten kiezen

en: Use the top result for each undecided track. Alternatively, you can click on <b>Choose Best Matches from This Album</b> in the context menu of a good suggestion; it may give even better results because it prevents mixing different album releases together.
nl: Gebruik het bovenste resultaat voor elke onbesliste track. Klik anders op <b>Beste overeenkomsten uit dit album kiezen</b> in het contextmenu van een goede suggestie; het kan zelfs betere resultaten geven omdat het samenvoegen van verschillende albumuitgaven voorkomt.

en: Clear Choices
nl: Keuzes wissen

en: Clear all choices, even manually made ones.
nl: Alle keuzen wissen, zelfs de handmatig gemaakten.

en: Collapse Chosen
nl: Gekozen items invouwen

en: Expand Unchosen
nl: Niet gekozen items uitvouwen

en: Expand All
nl: Alles uitvouwen

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, MusicBrainzTagger)
en: MusicBrainz Tagger
nl: Tag-aanbrenger van MusicBrainz

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, pushButton_saveAndClose)
en: Update tags for checked tracks and exit
nl: Tags bijwerken voor gecontroleerde tracks en eindigen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pushButton_saveAndClose)
en: &Update Tags
nl: Tags bij&werken

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, pushButton_cancel)
en: Exit without saving
nl: Eindigen zonder opslag

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, cancelButton) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pushButton_cancel)
en: &Cancel
nl: &Annuleren

en: %1 or %2
nl: %1 of %2

en: The Album Artist
nl: Het album Artiest

en: The Artist
nl: De artiest

en: Artist's Initial
nl: Initialen van artiest

en: File Extension of Source
nl: Bestandsextensie van bron

en: Track Number
nl: Tracknummer

en: You can use the following tokens:
nl: U kunt de volgende plaatshouders gebruiken:

en: If you surround sections of text that contain a token with curly-braces, that section will be hidden if the token is empty.
nl: Als u tekstdelen die een plaatshouder bevatten tussen accolades plaatst, dan worden die delen verborgen als de plaatshouder leeg is.

en: Original: %1
nl: Origineel: %1

en: Preview: %1
nl: Voorbeeld: %1

en: There is a filename conflict, existing files will be overwritten.
nl: Er is een bestandsnaamconflict, bestaande bestanden zullen overschreven worden.

en: There is a filename conflict, existing files will not be changed.
nl: Er is een bestandsnaamconflict, bestaande bestanden zullen niet gewijzigd worden.

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, OrganizeCollectionDialogBase)
en: Organize Files
nl: Bestanden organiseren

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, folderLabel)
en: Base directory under which to put files
nl: Basismap om bestanden in te plaatsen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, folderLabel)
en: C&ollection Folder:
nl: V&erzalingmap:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KComboBox, folderCombo) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KComboBox, folderCombo)
en: The collection folder to which the files will be transferred.
nl: De verzamelingenmap waarnaar de bestanden overgebracht worden.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, optionsButton) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QToolButton, optionsButton)
en: <html>Show/hide additional controls to specify destination track paths based on their metadata.</html>
nl: <html>Toon/verberg extra besturing om paden voor de bestemming van tracks te specificeren gebaseerd op hun metagegevens.</html>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, optionsButton) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, optionsFrame)
en: Options
nl: Opties

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, previewBox)
en: Destination Preview
nl: Resultaatvoorbeeld

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, overwriteCheck)
en: If checked, overwrite files of the same name without asking.
nl: Wanneer ingeschakeld worden bestanden met dezelfde naam overschreven.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, overwriteCheck)
en: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Check this to overwrite files of the same name automatically. <span style=" font-style:italic;">(Warning: Overwriting is not undoable)</span></p></body></html>
nl: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Indien aangevinkt worden bestanden met dezelfde naam automatisch overschreven. <span style=" font-style:italic;">(Waarschuwing: Kan niet ongedaan gemaakt worden)</span></p></body></html>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, overwriteCheck)
en: Overwrite &Destination
nl: Bestemming &overschrijven

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, OrganizeCollectionsOptions)
en: Character Replacement
nl: Lettertekens vervangen

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, spaceCheck)
en: If checked, convert spaces to underscores.
nl: Wanneer ingeschakeld worden spaties omgezet in onderstreepjes.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, spaceCheck)
en: If checked all spaces will be replaced with underscores in the file names. If not, spaces will be left as they are.
nl: Indien aangevinkt worden in de bestandsnamen alle spaties door onderstrepingstekens (_) vervangen. Bij niet aangevinkt worden ze niet gewijzigd.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, spaceCheck)
en: Replace spaces with &underscores
nl: Spaties vervangen door &onderstrepingsteken (_)

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, ignoreTheCheck)
en: If checked, append ', The' to the artists' names starting with 'The'.
nl: Indien ingeschakeld, wordt ', The' achter de naam van de artiest gevoegd voor namen die beginnen 'The'.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, ignoreTheCheck)
en: If checked all artists starting with "The" will have it moved to the end. Example, "The Beatles" would become "Beatles, The"
nl: Indien aangevinkt wordt bij alle artiesten met "The" voor hun naam, dit naar het eind verplaatst. Bijvoorbeeld, "The Beatles" wordt "Beatles, The"

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, ignoreTheCheck)
en: &Append 'The' to artist names
nl: 'The' in namen van artiesten &achtervoegen

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, vfatCheck)
en: Replace characters that are incompatible with MS-DOS/VFAT file systems with underscores. 
    
    Most people can leave this option enabled.
nl: Vervang alle tekens die met niet-compatibel zijn met het  MS-DOS/VFAT bestandsysteem door onderstrepingstekens (_)
    
    Meestal kan deze optie ingeschakeld gelaten worden.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, vfatCheck)
en: If checked, replace characters that are incompatible with MS-DOS/VFAT file systems with underscores. Incompatible characters include |?*<":>+[] and unicode control characters. 
    
    Most people can leave this option enabled as it ensures copying to media devices will function correctly.
nl: Indien aangevinkt worden alle tekens die met niet-compatibel zijn met het  MS-DOS/VFAT bestandsysteem door onderstrepingstekens (_) vervangen. Niet-compatibele tekens bevatten |?*<":>+[] en unicode-controletekens.
    
    Meestal kan deze optie ingeschakeld gelaten worden voor het correct kopiëren naar media-apparaten.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, vfatCheck)
en: &VFAT safe names
nl: &VFAT-veilige namen

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, asciiCheck)
en: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">If checked, all non-ASCII characters will be replaced with underscores.<span style=" font-weight:600;"> </span></p>
    <p style="-qt-paragraph-type:empty; margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px; font-weight:600;"></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">Do not check this option if you have non-English characters in your tags. </span></p>
    <p style="-qt-paragraph-type:empty; margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Most people can leave this option unchecked.</p></body></html>
nl: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Indien aangevinkt worden alle niet-ASCII tekens vervangen door onderstepingstekens (_).<span style=" font-weight:600;"> </span></p>
    <p style="-qt-paragraph-type:empty; margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px; font-weight:600;"></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">Dit niet aanvinken bij niet-Engelse tekens in de tags. </span></p>
    <p style="-qt-paragraph-type:empty; margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Meestal kan deze optie niet-aangevinkt blijven.></p></body></html>

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, asciiCheck)
en: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">If checked, all non-ASCII characters will be replaced with underscores.<span style=" font-weight:600;"> Do not check this option if you have non-English characters in your tags. </span></p>
    <p style="-qt-paragraph-type:empty; margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Most people can leave this option <span style=" font-style:italic;">unchecked.</span></p></body></html>
nl: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Indien aangevinkt worden alle niet-ASCII tekens vervangen door onderstepingstekens (_).<span style=" font-weight:600;"> Dit niet aanvinken bij niet-Engelse tekens in de tags. </span></p>
    <p style="-qt-paragraph-type:empty; margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Meestal kan deze optie <span style=" font-style:italic;">niet-aangevinkt blijven.</span></p></body></

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, asciiCheck)
en: Restrict to &ASCII
nl: Beperken tot &ASCII

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, replaceLabel1)
en: Replace
nl: Vervangen

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, regexpEdit)
en: Regular expression
nl: Reguliere expressie

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, replaceEdit)
en: Character string
nl: Tekst

[ctx: The value for this tag is not known]
en: Unknown
nl: Onbekend

en: Track Details: %1 by %2
nl: Trackdetails: %1 van %2

[ctx: The amount of tracks being edited]
en: 1 Track | Information for %1 Tracks
nl[0]: 1 track
nl[1]: Informatie voor %1 tracks

en: <b>%1</b> by <b>%2</b>
nl: <b>%1</b> van <b>%2</b>

en: <b>%1</b> by <b>%2</b> on <b>%3</b>
nl: <b>%1</b> van <b>%2</b> op <b>%3</b>

en: Editing 1 file | Editing %1 files
nl[0]: 1 bestand bewerken
nl[1]: %1 bestanden bewerken

[ctx: The collection this track is part of]
en: None
nl: Geen

en: The track is not playable. %1
nl: De track is niet af te spelen. %1

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, TagDialogBase)
en: Track Information
nl: Trackinformatie

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, summaryTab)
en: S&ummary
nl: Sa&menvatting

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, leftHeaderLabel)
en: Properties
nl: Eigenschappen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, rightHeaderLabel)
en: Statistics
nl: Statistieken

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lenghtLabel)
en: Length:
nl: Duur:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, bitrateLabel)
en: Bit rate:
nl: Bitsnelheid:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, samplerateLabel)
en: Sample rate:
nl: Samplesnelheid:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, sizeLabel)
en: Size:
nl: Grootte:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, formatLabel)
en: Format:
nl: Opmaak:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, collectionLabel)
en: Collection:
nl: Verzameling:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, ratingLabel)
en: Rating:
nl: Waardering:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, playcountLabel)
en: Play count:
nl: Aantal maal afgespeeld:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, firstPlayedLabel)
en: First played:
nl: Eerst afgespeeld:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lastPlayedLabel)
en: Last played:
nl: Laatst afgespeeld:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, noteLabel)
en: Note:
nl: Opmerking:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: T&itle:
nl: T&itel:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2)
en: &Artist:
nl: &Artiest:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_3_2)
en: &Composer:
nl: &Componist:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel_albumArtist)
en: Album artist:
nl: Albumartiest:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_6_6)
en: Trac&k number:
nl: Trac&knummer:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_3_2_2)
en: &Disc number:
nl: &Schijfnummer:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_5)
en: &Year:
nl: &Jaar:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel_BPM)
en: B&eats per minute:
nl: B&eats per minuut:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel_comment)
en: Co&mment:
nl: Op&merking:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pushButton_musicbrainz)
en: Get Tags from MusicBrain&z
nl: Tags ophalen uit MusicBrain&z

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pushButton_guessTags)
en: Guess Tags from &Filename
nl: Tags gissen aan de &hand van bestandsnaam

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, lyricsTab)
en: L&yrics
nl: L&iedtekst

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KComboBox, kComboBox_label)
en: Insert your custom label here or select one from the list.
nl: Voer hier uw eigen aangepast label in of selecteer er een in de lijst.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Custom labels for this item:
nl: Aangepast label voor dit item:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, removeButton)
en: Remove
nl: Verwijderen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, locationLabel)
en: Location:
nl: Locatie:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pushButton_previous)
en: &Previous
nl: Vo&rige

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pushButton_next)
en: &Next
nl: V&olgende

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pushButton_ok)
en: Sa&ve && Close
nl: Op&slaan && sluiten

[ctx: Please do not translate the %foo% words as they define a syntax used internally by a parser to describe a filename.]
en: The following tokens can be used to define a filename scheme:<br>                           <font color="%1">%track%</font>, <font color="%2">%title%</font>,                           <font color="%3">%artist%</font>, <font color="%4">%composer%</font>,                           <font color="%5">%year%</font>, <font color="%6">%album%</font>,                           <font color="%7">%albumartist%</font>, <font color="%8">%comment%</font>,                           <font color="%9">%genre%</font>, %ignore%.
nl: De volgende plaatshouders kunnen gebruikt worden om een bestandsnaamschema te definiëren: <br>                           <font color="%1">%track%</font>, <font color="%2">%title%</font>,                           <font color="%3">%artist%</font>, <font color="%4">%composer%</font>,                           <font color="%5">%year%</font>, <font color="%6">%album%</font>,                           <font color="%7">%albumartist%</font>, <font color="%8">%comment%</font>,                           <font color="%9">%genre%</font>, %ignore%.

en: Guess Tags from Filename
nl: Tags gissen aan de hand van de bestandsnaam

[ctx: Text to represent an empty tag. Braces (<>) are only to clarify emptiness.]
en: &lt;empty&gt;
nl: &lt;leeg&gt;

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbCase)
en: Edit &case
nl: Le&ttergrootte aanpassen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, rbTitleCase)
en: &Title case
nl: Tekstgrootte van &titel

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, rbFirstLetter)
en: &First letter of every word uppercase
nl: &Eerste letter van elk woord met grote letter

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, rbAllUpper)
en: All &uppercase
nl: Allemaal &grote letters

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, rbAllLower)
en: All &lowercase
nl: Allemaal k&leine letters

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbEliminateSpaces)
en: Remove trailing &spaces in tags
nl: &Spaties achteraan in tags verwijderen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbReplaceUnderscores)
en: Replace &underscores with spaces
nl: &Onderstreepjes (_) vervangen door spaties

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, resultGroupBox)
en: Result Preview
nl: Resultaatvoorbeeldweergave

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, Title_result) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, Artist_result) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, Composer_result) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, Year_result) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, Track_result) i1
en: <empty>
nl: <leeg>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_23)
en: Composer:
nl: Componist:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_24)
en: Year:
nl: Jaar:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_25)
en:  Track Number
nl:  Tracknummer

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_27)
en: Comment:
nl: Opmerking:

en: Unknown album
nl: Onbekend album

en: Unknown artist
nl: Onbekende artiest

en: No comments
nl: Geen toelichting

en: Unknown composer
nl: Onbekende componist

en: Unknown disc number
nl: Onbekend schijfnummer

en: Unknown genre
nl: Onbekend genre

en: Unknown title
nl: Onbekende titel

en: Unknown year
nl: Onbekend jaar

[ctx: Random bias representation]
en: Random tracks
nl: Willekeurige tracks

[ctx: And bias representation]
en: Match all
nl: Overeenkomen met allen

[ctx: Prefix for AndBias. Shown in front of a bias in the dynamic playlist view]
en: and
nl: en

[ctx: Prefix for OrBias. Shown in front of a bias in the dynamic playlist view]
en: or
nl: of

[ctx: Or bias representation]
en: Match any
nl: Overeenkomen met één

[ctx: Title for a default dynamic playlist. The default playlist only returns random tracks.]
en: Random
nl: Willekeurig

en: Generating playlist...
nl: Afspeellijst aanmaken...

[ctx: Name of the "AlbumPlay" bias]
en: Album play
nl: Album afspelen

[ctx: Description of the "AlbumPlay" bias]
en: The "AlbumPlay" bias adds tracks that belong to one album.
nl: De bias "Album afspelen" voegt tracks toe die behoren tot één album.

[ctx: AlbumPlay bias representation]
en: The next track from the album
nl: De volgende track uit het album

[ctx: AlbumPlay bias representation]
en: Any later track from the album
nl: Een latere track uit het album

[ctx: AlbumPlay bias representation]
en: Tracks from the same album
nl: Tracks uit hetzelfde album

en: Track directly follows previous track in album
nl: Track die direct volgt op vorige track in album

en: Track comes after previous track in album
nl: Track komt na vorige track in album

en: Track is in the same album as previous track
nl: Track is in hetzelfde album als vorige track

[ctx: Name of the "EchoNest" bias]
en: EchoNest similar artist
nl: EchoNest vergelijkbare artiest

[ctx: Description of the "EchoNest" bias]
en: The "EchoNest" bias looks up tracks on echo nest and only adds similar tracks.
nl: De "EchoNest" bias zoekt tracks op op echo-nest en voegt alleen vergelijkbare tracks toe.

[ctx: EchoNest bias representation]
en: Similar to the previous artist (as reported by EchoNest)
nl: Vergelijkbaar met de vorige artiest (zoals gerapporteerd door EchoNest)

[ctx: EchoNest bias representation]
en: Similar to any artist in the current playlist (as reported by EchoNest)
nl: Vergelijkbaar met elke artiest in de huidige afspeellijst (zoals gerapporteerd door EchoNest)

en: <a href="http://the.echonest.com/">the echonest</a> thinks the artist is similar to
nl: <a href="http://the.echonest.com/">the echonest</a> denkt dat de artiest vergelijkbaar is met

en: the previous track's artist
nl: de artiest van de vorige track

en: one of the artist in the current playlist
nl: één van de artiesten in de huidige afspeellijst

[ctx: Description of the "IfElse" bias]
en: The "IfElse" bias adds tracks that match at least one of the sub biases.
    It will only check the second sub-bias if the first doesn't return any results.
nl: De bias "IfElse" voegt tracks toe die overeenkomen met minstens één van de subbiases. Het controleert alleen de tweede subbias als de eerste geen resultaat teruggeeft.

[ctx: IfElse bias representation]
en: Match all sequentially
nl: Opvolgend overeenkomen met allen

[ctx: Prefix for IfElseBias. Shown in front of a bias in the dynamic playlist view]
en: else
nl: anders

[ctx: Name of the "Part" bias]
en: Partition
nl: Partitie

[ctx: Description of the "Part" bias]
en: The "Part" bias fills parts of the playlist from different sub-biases.
nl: De bias "Onderdeel" vult delen van afspeellijst uit verschillende subbiases.

en: This controls what portion of the playlist should match the criteria
nl: Dit stelt in welk deel van de afspeellijst met de criteria moet overeenkomen

[ctx: Part bias representation]
en: Partition
nl: Partitie

[ctx: Name of the "QuizPlay" bias]
en: Quiz play
nl: Afspelen als in een quiz

[ctx: Description of the "QuizPlay" bias]
en: The "QuizPlay" bias adds tracks that start
    with a character the last track ended with.
nl: De bias "QuizPlay" voegt tracks toe die starten
    met een teken waar de laatste track mee eindigde.

[ctx: QuizPlay bias representation]
en: Tracks whose title start with a
    character the last track ended with
nl: Tracks waarvan de titel begint met een
    teken waarmee de laatste track eindigde

[ctx: QuizPlay bias representation]
en: Tracks whose artist name start
    with a character the last track ended with
nl: Tracks waarvan de naam van de artiest begint
    met een teken waarmee de laatste track eindigde

[ctx: QuizPlay bias representation]
en: Tracks whose album name start
    with a character the last track ended with
nl: Tracks waarvan de naam van het album begint
    met een teken waarmee de laatste track eindigde

en: Last character of the previous song is
    the first character of the next song
nl: Laatste teken van de vorige song is
    het eerste teken van de volgende song

en: of the track title (Title quiz)
nl: van de titel van de track (quiz over titels)

en: of the artist (Artist quiz)
nl: van de artiest (quiz met artiesten)

en: of the album name (Album quiz)
nl: van de naam van het album (quiz over albums)

[ctx: Name of the "SearchQuery" bias]
en: Search
nl: Zoeken

[ctx: Description of the "SearchQuery" bias]
en: The "SearchQuery" bias adds tracks that are
    found by a search query. It uses the same search
    query as the collection browser.
nl: De bias "SearchQuery" voegt tracks toe die gevonden
    zijn door een zoekopdracht. Het gebruikt dezelfde
    zoekopdracht als de verzamelingbrowser.

[ctx: SearchQuery bias representation]
en: Search for: %1
nl: Zoeken naar: %1

[ctx: Name of the "TagMatch" bias]
en: Match meta tag
nl: Met metatag overeenkomen

[ctx: Description of the "TagMatch" bias]
en: The "TagMatch" bias adds tracks that
    fulfill a specific condition.
nl: De bias "TagMatch" voegt tracks toe die
    aan een specifieke voorwaarde voldoen.

en: Invert condition
nl: Conditie omkeren

[ctx: Inverted condition in tag match bias]
en: Not %1
nl: Niet %1

[ctx: Name of the random bias]
en: Random
nl: Willekeurig

[ctx: Description of the random bias]
en: The random bias adds random tracks from the
    whole collection without any bias.
nl: De willekeurige bias voegt willekeurige tracks toe uit de
    gehele collectie zonder een bias.

[ctx: Name of the "And" bias]
en: And
nl: En

[ctx: Description of the "And" bias]
en: The "And" bias adds tracks that match all
    of the sub biases.
nl: De "En" bias voegt tracks toe die overeenkomen
    met alles van de subbiases.

[ctx: Name of the "Or" bias]
en: Or
nl: Of

[ctx: Description of the "Or" bias]
en: The "Or" bias adds tracks that match at
    least one of the sub biases.
nl: De bias "Of" voegt tracks toe die overeenkomen met
    minstens één van de subbiases.

en: Replacement for bias %1
nl: Vervanging voor bias %1

[ctx: Default name for new playlists]
en: New playlist
nl: Nieuwe afspeellijst

en: Rock and Pop
nl: Rock en Pop

en: Album play
nl: Album afspelen

[ctx: Name of a dynamic playlist]
en: Rating
nl: Waardering

en: Too many errors encountered in playlist. Playback stopped.
nl: Te veel fouten in afspeellijst. Afspelen gestopt.

[ctx: track by artist on album]
en: <b>%1</b> by <b>%2</b> on <b>%3</b>
nl: <b>%1</b> van <b>%2</b> op <b>%3</b>

[ctx: track by artist]
en: <b>%1</b> by <b>%2</b>
nl: <b>%1</b> van <b>%2</b>

[ctx: track on album]
en: <b>%1</b> on <b>%2</b>
nl: <b>%1</b> op <b>%2</b>

[ctx: track from source]
en: from <b>%1</b>
nl: van <b>%1</b>

en: Manual
nl: Handmatig

en: Classical
nl: Klassiek

en: Dance
nl: Dans

en: Full Bass
nl: Alle bassen

en: Full Treble
nl: Alle hoge tonen

en: Full Bass + Treble
nl: Alle bassen en hoge tonen

en: Laptop/Headphones
nl: Laptop/Hoofdtelefoons

en: Large Hall
nl: Grote hal

en: Party
nl: Feestje

en: Soft Rock
nl: Zachte rock

[ctx: Database type]
en: embedded
nl: ingebed

[ctx: Database type]
en: external
nl: extern

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, serverList) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelUsername) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_usernameLabel)
en: Username
nl: Gebruikersnaam

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_connectionTypeLabel)
en: Database type
nl: Type database

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_databaseLocationLabel)
en: Database location
nl: Databaselocatie

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_targetNameLabel)
en: Target name
nl: Naam bestemming

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_hostnameLabel)
en: Hostname
nl: Hostnaam

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_portLabel)
en: Port
nl: Poort

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_databaseNameLabel)
en: Database name
nl: Databasenaam

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_mysqlBinaryLabel)
en: MySQL server binary
nl: Binair bestand van MySQL-server

en: Amarok 2.x Statistics Importer
nl: Programma voor importeren van Amarok 2.x statistieken

en: Banshee Statistics Importer
nl: Programma voor importeren van Banshee statistieken

en: Clementine Statistics Importer
nl: Programma voor importeren van Clementine statistieken

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_connectionTypeLabel)
en: Connection type
nl: Verbindingstype

en: Amarok 1.4 (FastForward)
nl: Amarok 1.4 (Snel vooruit)

en: Amarok 1.4 Statistics Importer
nl: Programma voor importeren van Amarok 1.4 statistieken

en: iTunes Statistics Importer
nl: Programma voor importeren van iTunes statistieken

en: Rhythmbox Statistics Importer
nl: Programma voor importeren van Rhythmbox statistieken

[ctx: Name of the synchronization target]
en: Target name
nl: Naam bestemming

en: Now playing
nl: Nu aan het afspelen

en: Retrieved lyrics is empty
nl: Opgehaalde liedteksten zijn leeg

en: Lyrics data could not be parsed
nl: Liedtekstgegevens konden niet worden ontleed

en: No information available for this track
nl: Er is geen informatie beschikbaar voor deze track

en: The audio player by KDE
nl: Een muziekspeler door KDE

en: (C) 2002-2003, Mark Kretschmann
    (C) 2003-2024, The Amarok Development Squad
nl: (C) 2002-2003, Mark Kretschmann
    (C) 2003-2024, het team van Amarok-ontwikkelaars

en: IRC:
    irc.libera.chat - #amarok
    
    Feedback:
    amarok@kde.org
    
    (Build Date: %1)
nl: IRC:
    irc.libera.chat - #amarok
    
    Terugkoppeling:
    amarok@kde.org
    
    (Bouwdatum: %1)

en: <i>Inactive authors</i>
nl: <i>Inactieve auteurs</i>

en: Amarok authorship is not a hobby, it's a lifestyle. But when people move on we want to keep respecting them by mentioning them here:
nl: Het zijn van een auteur van Amarok authorship is geen hobby, het is een lifestyle. Maar wanneer mensen verder gaan dan willen we hen blijven respecteren door ze hier te noemen:

en: Developer (Stecchino)
nl: Ontwikkelaar (Stecchino)

en: Developer (dr_lepper)
nl: Ontwikkelaar (dr_lepper)

en: Project founder (markey)
nl: Projectstichter (markey)

en: iPod collection rewrite & more (strohel)
nl: iPod verzameling opnieuw schrijven & meer (strohel)

en: Rokymoter, Bug triaging (Mamarok)
nl: Rokymoter, fouten oplossen (Mamarok)

en: Developer (rengels)
nl: Ontwikkelaar (rengels)

en: Windows build (TheOneRing)
nl: Windows bouwen (TheOneRing)

en: Developer (stuffcorpse)
nl: Ontwikkelaar (stuffcorpse)

en: Developer (Sentynel)
nl: Ontwikkelaar (Sentynel)

en: Rokymoter, Developer (sven423)
nl: Rokymoter, ontwikkelaar (sven423) (jefferai)

en: Developer (Teo`)
nl: Ontwikkelaar (Teo`)

en: Rokymoter, Handbook (valorie)
nl: Rokymoter, handboek (valorie)

en: Developer (eean)
nl: Ontwikkelaar (eean)

en: Jeff 'IROKSOHARD' Mitchell
nl: Jeff 'IROCKSOHARD' Mitchell

en: Developer (jefferai)
nl: Ontwikkelaar (jefferai)

en: Developer (lfranchi)
nl: Ontwikkelaar (lfranchi)

en: Release Vixen (Nightrose)
nl: Uitgave Vixen (Nightrose)

en: Developer, Vision
nl: Ontwikkelaar, Visie

en: Developer (maxx_k)
nl: Ontwikkelaar (maxx_k)

en: Developer (nhn)
nl: Ontwikkelaar (nhn)

en: Developer (sebr)
nl: Ontwikkelaar (sebr)

en: Developer (xevix)
nl: Ontwikkelaar (xevix)

en: Developer, Replay Gain support
nl: Ontwikkelaar, Replay Gain ondersteuning

en: MP3tunes integration
nl: Mp3tunes-integratie

en: Windows porting
nl: Windows-omzetting

en: Usability
nl: Bruikbaarheid

en: Developer (hydrogen)
nl: Ontwikkelaar (hydrogen)

en: Biased playlists
nl: Voorkeur afspeellijsten

en: Tag Guesser, Labels, Spectrum Analyzer
nl: Tag rader, labels, spectrumanalyzer

en: Nepomuk integration
nl: Nepomuk-integratie

en: Podcast improvements
nl: Podcastverbeteringen

en: Live CD, Bug squashing (oggb4mp3)
nl: Live-cd, foutoplossen (oggb4mp3)

en: Phonon, Lord-President of KDE Multimedia (apachelogger)
nl: Phonon, Lord-President van KDE Multimedia (apachelogger)

en: Assorted patches
nl: Verschillende patches

en: Icons
nl: Pictogrammen

en: Developer, Website theme (KRF)
nl: Ontwikkelaar, websitethema (KRF)

en: Artwork
nl: Illustraties

en: Developer (MaskMaster)
nl: Ontwikkelaar (MaskMaster)

en: Bug triaging and sanitizing
nl: Foutrapportage en oplossen

en: UPnP support and patches (nsm)
nl: UPnP ondersteuning en patches (nsm)

en: Website hosting
nl: Hosting website

en: Scripting interface
nl: Scriptinterface

en: Nepomuk Collection (phalgun)
nl: Nepomuk-verzameling (phalgun)

en: Patches & Windows porting (shakes)
nl: Verbeteringen & Windows omzetten (shakes)

en: Photos & Videos applets, Context View
nl: Foto's & video-applets , contextweergave

en: Developer, Automated Playlist Generator
nl: Ontwikkelaar, geautomatiseerde afspeellijstgenerator

en: Developer
nl: Ontwikkelaar

en: Splash screen artist
nl: Artiest van opstartscherm

en: Context view
nl: Contextweergave

en: Former contributors
nl: Voormalige medewerkers

en: People listed below have contributed to Amarok in the past. Thank you!
nl: Onderstaande mensen hebben vroeger aan Amarok bijgedragen. Dank daarvoor!

en: Analyzers, patches, shoutcast
nl: Analysers, verbeteringen, shoutcast

en: MySQL support
nl: MySQL-ondersteuning

en: Postgresql support
nl: Postgresql-ondersteuning

en: MTP and Rio Karma media devices, patches
nl: MTP en Rio Karma media-apparaten, verbeteringen

en: Graphics, splash-screen
nl: Illustraties, opstartscherm

en: Analyzers, Context Browser and systray eye-candy
nl: Analyzers, contextbrowser en systeemvakpictogram

en: Icons and image work
nl: Pictogrammen en afbeeldingen

en: Dialog to filter the collection titles
nl: Dialoog voor het filteren van de verzamelingtitels

en: Tester, IRC channel operator, whipping
nl: Tester, IRC-kanaal beheerder, allerhande

en: Rokymoter, bug fixer (Firetech)
nl: Rokymoter, foutoplosser (Firetech)

en: Konqueror Sidebar, some DCOP methods
nl: Zijbalk van Konqueror, enkele DCOP-methodes

en: FHT routine, bugfixes
nl: FHT-routine, foutoplossingen

en: K3b export code
nl: K3b-exporteercode

en: Bugfixes, PostgreSQL support
nl: Foutoplossingen, PostgreSQL-ondersteuning

en: Wikipedia support, patches
nl: Wikipedia-ondersteuning, verbeteringen

en: Former Amarok logo, former splash screen, former icons
nl: Voormalig Amarok-logo, voormalig opstartscherm voormalige pictogrammen

en: Audioscrobbler support
nl: Audioscrobbler-ondersteuning

en: Loads of stuff
nl: Heel veel dingen

en: Splash screen
nl: Opstartscherm

en: Local Music
nl: Lokale muziek

en: Local sources of content
nl: Lokale inhoudsbronnen

en: Online sources of content
nl: Online inhoudsbronnen

en: Playlists
nl: Afspeellijsten

en: Various types of playlists
nl: Diverse typen afspeellijsten

en: Browse local hard drive for content
nl: Op lokale harde schijven zoeken

[ctx: @item:inmenu]
en: &View
nl: &Beeld

en: Lock Layout
nl: Opmaak vergrendelen

en: Reset Layout
nl: Indeling terugzetten

en: <qt>Closing the main window will keep Amarok running in the System Tray. Use <B>Quit</B> from the menu, or the Amarok tray icon to exit the application.</qt>
nl: <qt>Als u het hoofdvenster afsluit, blijft Amarok draaien in het systeemvak. Gebruik <B>Afsluiten</B> in het contextmenu om de toepassing te beëindigen.</qt>

en: Docking in System Tray
nl: Naar systeemvak

en: Play Media (Files or URLs)
nl: Media afspelen (bestanden of URL-adressen)

en: Add Media (Files or URLs)
nl: Media toevoegen (bestanden of URL-adressen)

en: Add Stream
nl: Radiostream toevoegen

en: Enter Stream URL:
nl: Voer stream-URL in:

en: &Add Media...
nl: Medium &toevoegen...

[ctx: clear playlist]
en: &Clear Playlist
nl: Afspeellijst &wissen

[ctx: edit play queue of playlist]
en: Edit &Queue
nl: &Wachtrij bewerken

[ctx: Remove duplicate and dead (unplayable) tracks from the playlist]
en: Re&move Duplicates
nl: Duplicaten verwijderen

en: &Add Stream...
nl: R&adiostream toevoegen...

en: &Export Playlist As...
nl: Afspeellijst &exporteren als...

en: Bookmark Playlist Setup
nl: Bladwijzer maken van afspeellijstinstelling

en: Play Media...
nl: Medium afspelen...

en: Edit Details of Currently Selected Track
nl: Details van nu geselecteerde track bewerken

en: Seek Forward by %1 seconds
nl: %1 seconden vooruit spoelen

en: Seek Backward by %1 seconds
nl: %1 seconden terugspoelen

en: Update Collection
nl: Verzameling bijwerken

en: Synchronize Statistics...
nl: Statistieken synchroniseren...

en: Previous Track
nl: Vorige track

en: Restart current track
nl: Huidige track herstarten

en: Shuffle Playlist
nl: Afspeellijst in willekeurige volgorde

en: Repopulate Playlist
nl: Afspeellijst opnieuw vullen

en: Disable Dynamic Playlist
nl: Dynamische afspeellijst uitschakelen

en: Next Track
nl: Volgende track

en: Increase Volume
nl: Volume versterken

en: Decrease Volume
nl: Volume verzwakken

en: Toggle Main Window
nl: Hoofdvenster aan/uit

en: Toggle Full Screen
nl: Volledig scherm omschakelen

en: Search playlist
nl: Afspeellijst doorzoeken

en: Show active track
nl: Actieve track tonen

en: Show Notification Popup
nl: Popupmelding tonen

en: Mute Volume
nl: Volume dempen

en: Last.fm: Love Current Track
nl: Last.fm: Huidige track in geliefd

en: Last.fm: Ban Current Track
nl: Last.fm: Huidige track uitsluiten

en: Last.fm: Skip Current Track
nl: Last.fm: Huidige track overslaan

en: Queue Track
nl: Track in wachtrij plaatsen

en: Put Artist - Title of the current track to the clipboard
nl: Zet artiest - titel van de huidige track op het klembord

en: Rate Current Track: 1
nl: Waardering voor huidige track: 1

en: Rate Current Track: 2
nl: Waardering voor huidige track: 2

en: Rate Current Track: 3
nl: Waardering voor huidige track: 3

en: Rate Current Track: 4
nl: Waardering voor huidige track: 4

en: Rate Current Track: 5
nl: Waardering voor huidige track: 5

en: Network Request Viewer
nl: Weergever netwerkverzoeken

en: &About Amarok
nl: Over &Amarok

en: &Diagnostics
nl: &Diagnostische meldingen

en: &Report Bug...
nl: Bug &rapporteren...

en: &Music
nl: &Muziek

en: &Playlist
nl: Afs&peellijst

en: &Tools
nl: H&ulpmiddelen

en: &Settings
nl: &Instellingen

en: You have chosen to hide the menu bar.
    
    Please remember that you can always use the shortcut "%1" to bring it back.
nl: U hebt er voor gekozen om de menubalk te verbergen.
    
    Denk eraan dat u altijd de sneltoets "%1" kunt gebruiken om deze terug te brengen.

en: Hide Menu
nl: Menu verbergen

en: Paused  ::  %1
nl: Gepauzeerd  ::  %1

en: %1 - %2  ::  %3
nl: %1 - %2 ::  %3

en: Apply this layout change?
nl: Deze wijziging in indeling toepassen?

en: MusicBrainz match ratio: %1%
nl: Overeenkomstverhouding met MusicBrainz: %1%

en: MusicDNS match ratio: %1%
nl: Overeenkomstverhouding met MusicDNS: %1%

en: Choose Best Matches from This Album
nl: Beste overeenkomsten uit dit album kiezen

en: Go to Artist Page
nl: Ga naar de artiestenpagina

en: Go to Album Page
nl: Ga naar de albumpagina

en: Go to Track Page
nl: Ga naar de trackpagina

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, NetworkRequestsDialog) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Network Requests
nl: Netwerkverzoeken

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, clearButton)
en: &Clear
nl: &Wissen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, requestList)
en: Method
nl: Methode

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, requestList)
en: Response
nl: Antwoord

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, requestList)
en: Length
nl: Lengte

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, requestList)
en: Content Type
nl: Type inhoud

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Request Details
nl: Details verzoek

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Response Details
nl: Details antwoord

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, requestDetails) i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, responseDetails)
en: Value
nl: Waarde

en: Reading OPML podcast from %1 failed with error:
nl: OPML podcast lezen van %1 is mislukt met fout:

en: Playlist Layouts
nl: Afspeellijstindelingen

en: Configure Playlist Layouts...
nl: Afspeellijstindelingen instellen...

en: Configuration for
nl: Configuratie voor

[ctx: placeholder for a prefix]
en: [prefix]
nl: [voorvoegsel]

[ctx: placeholder for a suffix]
en: [suffix]
nl: [achtervoegsel]

en: Width:
nl: Breedte:

en: Custom
nl: Aangepast

en: Either a fixed (absolute) value, or a relative value (e.g. 128px or 12%).
nl: Of een vaste (absolute) waarde, of een relatieve waarde (bv. 128px of 12%).

en: Fit content
nl: Inhoud passend maken

en: Fit the element text
nl: Tekst van element passend maken

[ctx: automatic width]
en: Automatic
nl: Automatisch

en: Take homogeneous part of the space available to all elements with automatic width
nl: Neem homogene deel van de beschikbare ruimte voor alle elementen met automatische breedte

en: Alignment:
nl: Uitlijning:

en: Font:
nl: Lettertype:

en: Configuration for '%1'
nl: Instelling voor '%1'

en: Show cover
nl: Hoes tonen

en: Invalid playlist layout.
nl: Ongeldige afspeellijstindeling

en: Encountered an unknown element name while reading layout.
nl: Onbekende elementnaam tegengekomen tijdens lezen indeling.

en: copy of %1
nl: Kopie van %1

en: Current layout '%1' is read only. Creating a new layout '%2' with your changes and setting this as active
nl: Huidige indeling '%1' is alleen-lezen. Aanmaken van indeling '%2' met de wijzigingen en deze als actief instellen

en: The layout '%1' is one of the default layouts and cannot be deleted.
nl: De indeling '%1' is een van de standaard indelingen, die niet verwijderd kan worden.

en: Cannot Delete Default Layouts
nl: Standaard opmaken kunnen niet verwijderd worden

en: Head
nl: Kop

en: Body
nl: Inhoud

en: Body (Various artists)
nl: Inhoud (Diverse artiesten)

en: Single
nl: Enkelvoudig

en: New playlist layout
nl: Nieuwe afspeellijstindeling

en: Copy playlist layout
nl: Afspeellijstindeling kopiëren

en: Delete playlist layout
nl: Afspeellijstindeling verwijderen

en: Rename playlist layout
nl: Afspeellijstindeling hernoemen

en: Choose a name for the new playlist layout
nl: Voer een naam in voor de nieuwe afspeellijstindeling

en: Please enter a name for the playlist layout you are about to define:
nl: Voer een naam in voor de afspeellijstindeling die u gaat definiëren:

en: Cannot create a layout with no name.
nl: U kunt geen indeling zonder naam maken.

en: Layout name error
nl: Fout bij indelingnaam

en: Cannot create a layout with the same name as an existing layout.
nl: U kunt geen indeling met dezelfde naam als een bestaande indeling maken.

en: Cannot create a layout containing '/'.
nl: Kan geen indeling aanmaken die '/' bevat.

en: Please enter a name for the playlist layout you are about to define as copy of the layout '%1':
nl: Voer een naam in voor de afspeellijstindeling die u gaat definiëren als kopie van de indeling '%1':

en: Choose a new name for the playlist layout
nl: Voer een nieuwe naam in voor de afspeellijstindeling

en: Please enter a new name for the playlist layout you are about to rename:
nl: Voer een nieuwe naam in voor de afspeellijstindeling die u gaat hernoemen:

en: Cannot rename a layout to have no name.
nl: Een indeling moet een naam hebben.

en: Cannot rename a layout to have the same name as an existing layout.
nl: U kunt een indeling niet dezelfde naam als een bestaande indeling geven.

en: The layout '%1' you modified is one of the default layouts and cannot be overwritten. Saved as new layout '%2'
nl: De indeling '%1' is een van de standaard opmaken en kan niet overschreven worden.  Opgeslagen als nieuwe indeling '%2'

en: Default Layout
nl: Standaard indeling

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, PlaylistLayoutEditDialog)
en: Playlist Layout Editor
nl: Bewerker van afspeellijstindelingen

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Available Layouts
nl: Beschikbare indelingen

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Layout
nl: Opmaak

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, inlineControlsChekbox)
en: Show inline playback controls
nl: Inline afspelen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Group By
nl: Groeperen op

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, tooltipsCheckbox)
en: Show tooltips
nl: Hulpballonnen tonen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, previewButton)
en: Preview
nl: Voorbeeld

en: Track Progression
nl: Trackvooruitgang

en: Standard
nl: Standaard

en: Only Queue
nl: Allen in wachtrij

en: Repeat Track
nl: Track herhalen

en: Repeat Album
nl: Album herhalen

en: Repeat Playlist
nl: Afspeellijst herhalen

en: Random Tracks
nl: Willekeurige tracks

en: Random Albums
nl: Willekeurige albums

en: Favor
nl: Voorkeur

en: Higher Scores
nl: Hogere scores

en: Higher Ratings
nl: Hogere waarderingen

en: Not Recently Played
nl: Recentelijk niet afgespeeld

en: Shuffle
nl: Willekeurig afspelen

en: Add a sorting level to the playlist.
nl: Een sorteerniveau aan de afspeellijst toevogen.

[ctx: name of the action in undo stack]
en: Add tracks to playlist
nl: Tracks aan afspeellijst toevoegen

[ctx: name of the action in undo stack]
en: Queue tracks
nl: Tracks in wachtrij plaatsen

[ctx: name of the action in undo stack]
en: Replace playlist
nl: Afspeellijst vervangen

[ctx: Empty placeholder token used for spacing in playlist layouts]
en: Placeholder
nl: Plaatshouder

[ctx: 'Cover image' playlist column name and token for playlist layouts]
en: Cover image
nl: Hoesafbeelding

[ctx: 'Directory' playlist column name and token for playlist layouts]
en: Directory
nl: Map

[ctx: 'Divider' token for playlist layouts representing a small visual divider]
en: Divider
nl: Scheiding

[ctx: 'File name' playlist column name and token for playlist layouts]
en: File name
nl: Bestandsnaam

[ctx: 'Group length' (total play time of group) playlist column name and token for playlist layouts]
en: Group length
nl: Lengte van de groep

[ctx: 'Group tracks' (number of tracks in group) playlist column name and token for playlist layouts]
en: Group tracks
nl: Tracks groeperen

[ctx: 'Mood' playlist column name and token for playlist layouts]
en: Mood
nl: Stemming

[ctx: 'Moodbar' playlist column name and token for playlist layouts]
en: Moodbar
nl: Stemmingsbalk

[ctx: 'Source' (local collection, Magnatune.com, last.fm, ... ) playlist column name and token for playlist layouts]
en: Source
nl: Bron

[ctx: 'SourceEmblem' playlist column name and token for playlist layouts]
en: SourceEmblem
nl: Bronembleem

[ctx: 'Title' (track name) playlist column name and token for playlist layouts]
en: Title
nl: Titel

[ctx: 'Title (with track number)' (track name prefixed with the track number) playlist column name and token for playlist layouts]
en: Title (with track number)
nl: Titel (met tracknummer)

en: <a href='%1'>Dynamic Mode</a> Enabled. <a href='%2'>Repopulate</a> | <a href='%3'>Turn off</a>
nl: <a href='%1'>Dynamische modus</a> Ingeschakeld. <a href='%2'>Opnieuw bevolken</a> | <a href='%3'>Uitschakelen</a>

en: &Save Current Playlist
nl: Huidige afspeellijst op&slaan

en: &Save playlist to "%1"
nl: Afspeellijst naar "%1" op&slaan

en: No tracks
nl: Geen tracks

en: Total playlist size: %1
nl: Totale grootte afspeellijst: %1

en: Queue size: %1
nl: Afmeting wachtrij: %1

en: Queue length: %1
nl: Lengte wachtrij: %1

en: <b>Note:</b> This track is not playable.<br>%1
nl: <b>Opmerking:</b> Deze track is niet af te spelen.<br>%1

en: No extra information available
nl: Geen extra informatie beschikbaar

[ctx: The name of the file this track is stored in]
en: Filename
nl: Bestandsnaam

en: Disc Number
nl: Schijfnummer

en: Comment
nl: Toelichting

[ctx: The location on disc of this track]
en: Directory
nl: Map

en: Bitrate
nl: Bitsnelheid

en: Sample Rate
nl: Samplesnelheid

en: Rating
nl: Waardering

[ctx: Column name]
en: Last Played
nl: Laatst afgespeeld

en: Mood
nl: Stemming

en: File Size
nl: Bestandsgrootte

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, PlaylistQueueEditor)
en: Queue Editor
nl: Wachtrijbewerker

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, upButton)
en: Move Up
nl: Omhoog verplaatsen

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, downButton)
en: Move Down
nl: Omlaag verplaatsen

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, dequeueTrackButton)
en: Dequeue Track
nl: Track uit wachtrij

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, clearButton)
en: Clear Queue
nl: Wachtrij wissen

en: Clear the playlist sorting configuration.
nl: Sorteerinstellingen van afspeellijst wissen

en: Add a playlist sorting level.
nl: Een afspeellijstsorteerniveau toevoegen

en: Search %1
nl: %1 zoeken

en: %1 layout
nl: %1 indeling

[ctx: A type of command that affects the sorting, layout and filtering int he Playlist]
en: Playlist
nl: Afspeellijst

en: Start typing to progressively search through the playlist
nl: Begin met invoeren om uw afspeellijst dynamisch te doorzoeken

en: Artists
nl: Artiesten

en: Composers
nl: Componisten

en: Years
nl: Jaren

en: Show only matches
nl: Alleen overeenkomsten tonen

en: Search Preferences
nl: Zoekvoorkeuren

en: Tracks Added
nl: Tracks toegevoegd

en: Tracks Removed
nl: Tracks verwijderd

en: Tracks moved
nl: Tracks verplaatst

en: Tracks have been hidden due to the active search.
nl: Er zijn verborgen tracks vanwege the actieve zoekopdracht.

[ctx: Placeholder message in empty playlist view]
en: Add some tracks here by dragging them from all around.
nl: Hier enige tracks toevoegen door ze van overal hierheen te slepen.

en: The following sources are available for this track:
nl: De volgende bronnen zijn beschikbaar voor deze track:

en: Stop Playing After This Track
nl: Afspelen stoppen na deze track

en: Remove From Playlist
nl: Uit afspeellijst verwijderen

en: Select Source
nl: Selecteer bron

[ctx: name of a type of constraint group]
en: "Match Any" group
nl: "Overeenkomen met enkele" groep

[ctx: name of a type of constraint group]
en: "Match All" group
nl: "Overeenkomen met alle" groep

[ctx: name of a type of constraint group]
en: Unknown match group
nl: Onbekend overeenkomen groep

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QWidget, ConstraintGroupEditWidget)
en: An editor for Constraint Groups.  You can set the group type to "match all" or "match any".  When the group type is set to "match all", the Generator will try to have the playlist match all the constraints within the group.  When the group type is set to "match any", the Generator will try to have the playlist match any of the constraints within the group.
nl: Een bewerker voor groepenbeperkingen.  Het type groep kan "gelijk aan alle" of "gelijk aan elke" zijn. Bij "gelijk aan alle" zal de generator proberen om de afspeellijst met alle beperkingen in de groep overeen te laten komen.  Bij "gelijk aan elke" zal de generator proberen om de afspeellijst met elke beperkingen in de groep overeen te laten komen.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Constraint Group Settings
nl: Instellingen groepbeperking

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, radioButton_MatchAll)
en: The APG will consider the constraint group satisfied only if all of the constraints within the group are satisfied.  This is analogous to a logical AND: "the tracks should match properties A, B, and C".
nl: De APG zal de groepbeperking toepassen indien aan alle beperkingen van de groep voldaan wordt. Dit is gelijkwaardig met de logische AND: "de tracks dienen met de eigenschappen A en B en C overeen te komen".

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton_MatchAll)
en: Match all constraints in the group
nl: Overeenkomen met alle beperkingen in de groep

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, radioButton_MatchAny)
en: The APG will consider the constraint group satisfied if any one of the constraints within it is satisfied.  This is analogous to a logical OR: "the tracks should match properties A, B, or C".
nl: De APG zal de groepbeperking toepassen indien aan een van de beperkingen van de groep voldaan wordt. Dit is gelijkwaardig met de logische OR: ": "de tracks dienen met de eigenschappen A of B of C overeen te komen".

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton_MatchAny)
en: Match any constraint in the group
nl: Overeenkomen met een van de beperkingen in de groep

en: Checkpoint
nl: Controlepunt

en: Fixes a track, album, or artist to a certain position in the playlist
nl: Een track, album of artiest op een bepaalde positie in de afspeellijst vastzetten

en: Checkpoint: %1
nl: Controlepunt: %1

en: unassigned
nl: niet toegewezen

en: "%1" (track) by %2
nl: "%1" (track) door %2

en: "%1" (album) by %2
nl: "%1" (album) door %2

en: "%1" (artist)
nl: "%1" (artiest)

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QWidget, CheckpointEditWidget)
en: An editor for a CheckPoint constraint.  The user can set the track, album, or artist to be placed at a certain position in the playlist.
nl: Een bewerker voor plaatsbeperkingen.  De gebruiker kan de positie van de track, album of artiest in de afspeellijst instellen.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Checkpoint Constraint Settings
nl: Controlepunt beperkingsinstellingen

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (TrackSelectWidget, trackSelector)
en: Select the track that you want to use as the checkpoint.
nl: Selecteer de track die u wilt

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_Position)
en: Position:
nl: Positie:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QTimeEdit, timeEdit_Position)
en: The desired position of the track in the playlist, in hours, minutes, and seconds.  Note: because of Qt limitations, the maximum position that you can specify is 24 hours.
nl: De gewenste positie van de track in de afspeellijst, in uren, minuten en seconden. Let op: wegens Qt-beperkingen is 24 uren de maximale waarde die opgegeven kan worden.

note: i18n: ectx: property (displayFormat), widget (QTimeEdit, timeEdit_Duration) i18n: ectx: property (displayFormat), widget (QTimeEdit, timeEdit_TimeValue) i18n: ectx: property (displayFormat), widget (QTimeEdit, timeEdit_Position)
en: h:mm:ss
nl: u:mm:ss

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, label_Strictness) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSlider, slider_Strictness)
en: How strict the APG should be about placing the selected track at the specified time.
nl: Hoe nauwkeurig de geselecteerde track op de opgegeven tijd door de APGplaatst wordt.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_Strictness) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_StrictnessInt) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_strictnessDate) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_StrictnessTime) i18n: ectx: property (text), widget (
en: Match:
nl: Overeenkomst:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_Fuzzy) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_FuzzyInt) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_FuzzyDate) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_FuzzyTime) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_FuzzyR
en: fuzzy
nl: ongeveer

en: Playlist Duration
nl: Afspeellijstlengte

en: Sets the preferred duration of the playlist
nl: Stelt de voorkeurduur van de afspeellijst in

[ctx: %1 is a length of time (e.g. 5:00 for 5 minutes)]
en: Playlist duration: equals %1
nl: Afspeellijstduur: gelijk aan %1

[ctx: %1 is a length of time (e.g. 5:00 for 5 minutes)]
en: Playlist duration: more than %1
nl: Afspeellijstduur: meer dan %1

[ctx: %1 is a length of time (e.g. 5:00 for 5 minutes)]
en: Playlist duration: less than %1
nl: Afspeellijstduur: minder dan %1

en: Playlist duration: unknown
nl: Afspeellijstduur: onbekend

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QWidget, PlaylistDurationEditWidget)
en: An editor for a PlaylistDuration constraint.  The user can set the name of the constraint; the target duration and whether the playlist should be less than, equal to, or greater than that duration; and the strictness with which the APG should match that duration.
nl: Een bewerker voor beperkingen van de duur van de afspeellijst. De gebruiker kan de naam van de beperking instellen; de tijdsduur en of de afspeellijst korter dan, gelijk aan, of groter dan de tijdsduur zal zijn; en de nauwkeurigheid waarmee de APG aan de tijdsduur zal voldoen.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Playlist Duration Constraint Settings
nl: Instellingen beperkingen afspeellijstlengte

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, comboBox_Comparison)
en: Whether the duration of the generated playlist should be shorter than, equal to, or longer than the specified value.
nl: Of de tijdsduur van de gegenereerde afspeellijst korter dan, gelijk aan of langer dan de opgegeven waarde dient te zijn.

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboBox_Comparison)
en: shorter than
nl: korter als

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboBox_Comparison) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboBox_ComparisonInt) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboBox_ComparisonTime) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboBox_Compa
en: equal to
nl: gelijk aan

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboBox_Comparison)
en: longer than
nl: langer dan

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QTimeEdit, timeEdit_Duration)
en: The desired duration of the playlist, in hours, minutes, and seconds.  Note: because of Qt limitations, the maximum playlist duration that you can specify is 24 hours.
nl: De gewenste tijdsduur van de afspeellijst, in uren, minuten en seconden. Let op: wegens Qt-beperkingen is 24 uren de maximale tijdsduur die gespecificeerd kan worden.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, label_Strictness) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSlider, slider_Strictness)
en: How strict the APG should be about matching the playlist duration to the specified time.
nl: Hoe nauwkeurig de APG dient te zijn tijdens het vergelijken van de tijdsduur van de afspeellijst met de opgegeven tijd.

en: Total File Size of Playlist
nl: Totale bestandsgrootte van de afspeellijst

en: Sets the preferred total file size of the playlist
nl: Stelt de voorkeur van de totale bestandsgrootte van de afspeellijst in

[ctx: %1 is a file size (e.g. 50 MB)]
en: Total file size of playlist: equals %1
nl: Totale bestandsgrootte van de afspeellijst: gelijk aan %1

[ctx: %1 is a file size (e.g. 50 MB)]
en: Total file size of playlist: more than %1
nl: Totale bestandsgrootte van de afspeellijst: meer dan %1

[ctx: %1 is a file size (e.g. 50 MB)]
en: Total file size of playlist: less than %1
nl: Totale bestandsgrootte van de afspeellijst: minder dan %1

en: Total file size of playlist: unknown
nl: Totale bestandsgrootte van de afspeellijst: onbekend

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QWidget, PlaylistFileSizeEditWidget) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QWidget, PlaylistLengthEditWidget)
en: An editor for a Playlist Length constraint.  The user can specify the target number of tracks and whether the playlist contain fewer than, equal to, or more than that number of tracks; and the strictness with which the APG should match the target number of tracks.
nl: Een bewerker voor beperking van de lengte van de afspeellijst. De gebruiker kan het aantal tracks specificeren en of de afspeellijst minder dan, gelijk aan of meer dan het aantal tracks bevat; en de nauwkeurigheid waarmee de APG aan het aantal tracks zal voldoen.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Playlist Total Size Constraint Settings
nl: Beperkingen bij instellingen van de totale grootte van de afspeellijst

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, comboBox_Comparison)
en: Whether the total size of all files in the generated playlist should be less than, equal to, or more than the specified value.
nl: Of de grootte van alle bestanden in de gegenereerde afspeellijst minder dan, gelijk aan of meer dan de opgegeven waarde dient te zijn.

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboBox_ComparisonInt) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboBox_ComparisonTime) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboBox_ComparisonRating) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboBox
en: less than
nl: minder dan

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboBox_Comparison)
en: more than
nl: meer dan

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, spinBox_Size)
en: The target total size of all the files in the playlist.
nl: Het doel van de grootte van alle bestanden in de afspeellijst.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, comboBox_Unit)
en: The file size units used by the constraint.  Note that kB is 1,000 bytes; MB is 1,000,000 bytes; and so forth.
nl: De gebruikte eenheid bij de beperkingen. Merk op dat kB is 1,000 bytes; MB is 1,000,000 bytes; enzovoort.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSlider, slider_Strictness)
en: <html><head/><body><p>How strict the APG should be about matching the total size of all files in the playlist to the specified size.</p></body></html>
nl: <html><head/><body><p>Hoe nauwkeurig de APG dient te zijn tijdens het vergelijken van de totale grootte van alle bestanden in de afspeellijst naar de opgegeven grootte.</p></body></html>

en: Playlist Length
nl: Afspeellijstlengte

en: Sets the preferred number of tracks in the playlist
nl: Stelt het voorkeuraantal tracks van de afspeellijst in

[ctx: %1 is a number]
en: Playlist length: 1 track | Playlist length: %1 tracks
nl[0]: Lengte van afspeellijst: 1 track
nl[1]: Lengte van afspeellijst: %1 tracks

[ctx: %1 is a number]
en: Playlist length: more than 1 track | Playlist length: more than %1 tracks
nl[0]: Lengte van afspeellijst: meer dan 1 track
nl[1]: Lengte van afspeellijst: meer dan %1 tracks

[ctx: %1 is a number]
en: Playlist length: less than 1 track | Playlist length: less than %1 tracks
nl[0]: Lengte van afspeellijst: minder dan 1 track
nl[1]: Lengte van afspeellijst: minder dan %1 tracks

en: Playlist length: unknown
nl: Lengte van afspeellijst: onbekend

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Playlist Length Constraint Settings
nl: Instellingen beperkingen afspeellijstlengte

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, comboBox_Comparison)
en: Whether the number of tracks in the generated playlist should be less than, equal to, or more than the specified value.
nl: Of het aantal tracks van de gegenereerde afspeellijst minder dan, gelijk aan of meer dan de opgegeven waarde dient te zijn.

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboBox_Comparison)
en: fewer than
nl: minder dan

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, spinBox_Length)
en: The target number of tracks for the generated playlist.
nl: Het aantal tracks van de gegenereerde afspeellijst.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSlider, slider_Strictness)
en: How strict the APG should be about matching the playlist length to the specified number of tracks.
nl: Hoe nauwkeurig de APG dient te zijn tijdens het vergelijken van de lengte van het gespecificeerde aantal tracks.

en: Prevent Duplicates
nl: Duplicaten voorkomen

en: Prevents duplicate tracks, albums, or artists from appearing in the playlist
nl: Voorkomt het verschijnen van dubbele tracks, albums of artiesten in de afspeellijst

en: Prevent duplicate tracks
nl: Duplicaten van tracks voorkomen

en: Prevent duplicate artists
nl: Duplicaten van artiesten voorkomen

en: Prevent duplicate albums
nl: Duplicaten van albums voorkomen

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QWidget, PreventDuplicatesEditWidget)
en: An editor for a Prevent Duplicates constraint.  When set to "track", it will try to prevent more than one copy of the same track from ending up in the playlist.  When set to "album" or "artist", it will try to prevent more than one track from a given album or a given artist from ending up in the playlist.
nl: Een bewerker voor het voorkomen van duplicaten. Indien ingesteld op "track" worden kopieën van dezelfde track in de afspeellijst voorkomen. Indien ingesteld op "album" of "artiest" wordt één track van het opgegeven album of de opgegeven artiest in de afspeellijst toegelaten.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Prevent Duplicates Constraint Settings
nl: Instellingen voorkomen van duplicaten

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, label_Field) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, comboBox_Field)
en: Control which duplicates to prevent.  "Prevent duplicate tracks" is the least restrictive, and "prevent duplicate artists" is the most restrictive.
nl: Controleert welke duplicaten te voorkomen. "Dubbele tracks voorkomen" is de minst beperkende en "dubbele artiesten voorkomen" is de meest beperkende.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_Field)
en: Prevent duplicate
nl: Duplicaten voorkomen

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboBox_Field)
en: artists
nl: artiesten

en: Match Tags
nl: Overeenkomende tags

en: Make all tracks in the playlist match the specified characteristic
nl: Alle tracks in afspeellijst overeen laten komen volgens de opgegeven kenmerken

[ctx: %1 = empty string or "not"; %2 = a metadata field, like "title" or "artist name"; %3 = a predicate, can be equals, starts with, ends with or contains; %4 = a string to match; Example: Match tag: not title contains "foo"]
en: Match tag:%1 %2 %3 %4
nl: Overeenkomende tag:%1 %2 %3 %4

en:  not
nl:  niet

[ctx: number of stars in the rating of a track]
en: %1 star | %1 stars
nl[0]: %1 ster
nl[1]: %1 sterren

[ctx: a numerical tag (like year or track number) equals a value]
en: equals
nl: gelijk aan

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboBox_ComparisonInt) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboBox_ComparisonTime) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboBox_ComparisonRating)
en: greater than
nl: groter dan

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboBox_ComparisonDate)
en: before
nl: ervoor

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboBox_ComparisonDate)
en: on
nl: aan

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboBox_ComparisonDate)
en: after
nl: na

en: within
nl: binnen

[ctx: an alphabetical tag (like title or artist name) equals some string]
en: equals
nl: gelijk aan

[ctx: an alphabetical tag (like title or artist name) starts with some string]
en: starts with
nl: begint met

[ctx: an alphabetical tag (like title or artist name) ends with some string]
en: ends with
nl: eindigt met

[ctx: an alphabetical tag (like title or artist name) contains some string]
en: contains
nl: bevat

en: regexp
nl: reguliere expressie

en: unknown comparison
nl: onbekende vergelijking

en: %1 day | %1 days
nl[0]: %1 dag
nl[1]: %1 dagen

en: %1 month | %1 months
nl[0]: %1 maand
nl[1]: %1 maanden

en: %1 year | %1 years
nl[0]: %1 jaar
nl[1]: %1 jaren

[ctx: within the last %1 days]
en: day | days
nl[0]: dag
nl[1]: dagen

[ctx: within the last %1 months]
en: month | months
nl[0]: maand
nl[1]: maanden

[ctx: within the last %1 years]
en: year | years
nl[0]: jaar
nl[1]: jaren

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QWidget, TagMatchEditWidget)
en: An editor for a TagMatch constraint.  The user can specify a track characteristic, and the APG will fill the playlist with tracks that match that characteristic.  This functions similarity to the matching attributes of the smart playlists in Amarok 1.4.
nl: Een bewerker voor de tagovereenkomsten. De gebruiker kan kenmerken van tracks opgeven en de APG zal de afspeellijst vullen met tracks die daarmee overeenkomen. Deze functie is gelijkwaardig met de gelijksoortige attributen van de intelligente afspeellijst in Amarok 1.4.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Match Tag Constraint Settings
nl: Instellingen beperkingen tagovereenkomsten

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, label_Match) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, comboBox_Field)
en: Selects which track characteristic you want to match.
nl: Selecteer welke trackeigenschappen u wilt laten overeenkomen.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_Match)
en: Field:
nl: Veld:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, checkBox_Invert) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, label_Invert)
en: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Calibri'; font-size:10pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">The APG will choose all tracks that do <span style=" font-weight:600;">not</span> match the specified characteristics.</p></body></html>
nl: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Calibri'; font-size:10pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">De APG zal alle tracks kiezen die <span style=" font-weight:600;">niet</span> overeenkomen met de opgegeven kenmerken.</p></body></html>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_Invert)
en: Invert:
nl: Inverteren:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, comboBox_ComparisonInt)
en: Whether the APG should choose tracks that are less than, equal to, or greater than the specified value.
nl: Of de APG tracks zal kiezen die minder dan, gelijk aan, of groter dan de opgegeven waarde zijn.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, spinBox_ValueInt)
en: The numerical value that the track characteristic should match.
nl: De numerieke waarde waaraan de trackeigenschappen dienen overeen te komen.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, label_StrictnessInt) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSlider, slider_StrictnessInt)
en: How strict the APG should be about matching tracks to the specified value.
nl: Hoe nauwkeurig de APG dient te zijn tijdens het vergelijken van de tracks met de opgegeven waarde.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, comboBox_ComparisonDate)
en: Whether the APG should choose tracks that are before, on, or after a specific date; or whether it should choose tracks that are within a certain time range.
nl: Of de APG tracks zal kiezen die voor, op, of na een specifieke datum zijn; of tracks die binnen een bepaalde tijdspanne zijn.

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboBox_ComparisonDate)
en: within the last
nl: in de laatste

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QWidget, page_DateSpecific)
en: The specific date that the APG should use for matching.
nl: De gepaalde datum die de APG gebruikt voor het overeenkomen.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QWidget, page_DateRange)
en: The relative time period that the APG should try to match.
nl: De relatieve tijdspanne die de APG gebruikt bij het vergelijken.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, label_strictnessDate) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSlider, slider_StrictnessDate)
en: How strict the APG should be about matching tracks to the specified date.
nl: Hoe nauwkeurig de APG dient te zijn tijdens het vergelijken van de tracks met de opgegeven datum.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, comboBox_ComparisonString)
en: Whether the APG should match tracks that equal, start with, end with, or contain the specified string.
nl: Of de APG tracks overeen laat komen die gelijk zijn, beginnen met, eindigen met, of de opgegeven tekenreeks bevatten.

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboBox_ComparisonString)
en: equals
nl: gelijk aan

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboBox_ComparisonString)
en: starts with
nl: begint met

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboBox_ComparisonString)
en: ends with
nl: eindigt met

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboBox_ComparisonString)
en: contains
nl: bevat

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, lineEdit_StringValue)
en: The string that the APG should use when matching tracks.
nl: De tekenreeks die de APG gebruikt bij het laten overeenkomen.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, comboBox_ComparisonTime)
en: Whether the APG should choose tracks that are less than, equal to, or greater than the specified time.
nl: Of de APG tracks zal kiezen die minder dan, gelijk aan, of groter dan de opgegeven tijd zijn.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QTimeEdit, timeEdit_TimeValue)
en: The time that the APG should try to match.
nl: De tijd die de APG gebruikt bij het vergelijken.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, label_StrictnessTime) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSlider, slider_StrictnessTime)
en: How strict the APG should be about matching tracks to the specified time.
nl: Hoe nauwkeurig de APG dient te zijn tijdens het vergelijken van de tracks met de opgegeven waarde.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, comboBox_ComparisonRating)
en: Whether the APG should choose tracks that are less than, equal to, or greater than the specified rating.
nl: Of de APG tracks zal kiezen die minder dan, gelijk aan, of groter dan de opgegeven waardering zijn.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KRatingWidget, rating_RatingValue)
en: The rating that the APG should try to match.
nl: De waardering die de APG gebruikt bij het vergelijken.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, label_StrictnessRating) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSlider, slider_StrictnessRating)
en: How strict the APG should be about matching tracks to the specified rating.
nl: Hoe nauwkeurig de APG dient te zijn tijdens het vergelijken van de tracks met de opgegeven waardering.

en: title
nl: titel

en: artist name
nl: artiestennaam

en: album name
nl: albumnaam

en: composer
nl: componist

[ctx: Field name]
en: year
nl: jaar

en: comment
nl: toelichting

en: track number
nl: tracknummer

en: disc number
nl: schijfnummer

en: length
nl: lengte

en: added to collection
nl: aan verzameling toegevoegd

en: rating
nl: waardering

en: first played
nl: eerst afgespeeld

en: last played
nl: laatst afgespeeld

en: play count
nl: afspeelteller

en: The playlist generator failed to load any tracks from the collection.
nl: Het laden van de afspeellijstgenerator met tracks uit de verzameling is mislukt.

en: There are no tracks that match all constraints. The playlist generator will find the tracks that match best, but you may want to consider loosening the constraints to find more tracks.
nl: Er zijn geen tracks die aan alle eisen voldoen. De afspeellijstgenerator zal de best overeenkomende tracks vinden maar het is misschien verstandig om de eisen te herzien en minder strikt te maken.

en: New playlist preset
nl: Nieuwe afspeellijstvoorinstellingen

en: Unnamed playlist preset
nl: Naamloze afspeellijstvoorinstellingen

en: Generating a new playlist
nl: Nieuwe afspeellijst genereren

en: The playlist generator created a playlist which does not meet all of your constraints.  If you are not satisfied with the results, try loosening or removing some constraints and then generating a new playlist.
nl: De afspeellijstgenerator heeft een nieuwe afspeellijst aangemaakt die niet aan alle eisen voldoet. Indien u hiermee niet tevreden bent, wijzig de eisen en maak een nieuwe afspeellijst aan.

en: Add new
nl: Nieuwe toevoegen

en: Constraint Group
nl: Groepbeperking

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, PresetEditDialog)
en: APG Preset Editor
nl: APG-voorinstellingsbewerker

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_Tree)
en: Constraint Tree
nl: Boomstructuur beperkingen

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_Title)
en: APG Preset Name
nl: APG-voorinstellingnaam

en: Import preset
nl: Voorinstelling importeren

en: Preset files
nl: Voorinstellingbestanden

en: Preset exported to %1
nl: Voorinstelling geëxporteerd naar %1

en: Preset could not be exported to %1
nl: Voorinstelling kon niet geëxporteerd worden naar %1

en: Presets could not be imported from %1
nl: Voorinstellingen konden niet geïmporteerd worden van %1

en: %1 could not be opened for preset import
nl: %1 kon niet geopend worden om voorinstelling te importeren

en: Example 1: new tracks added this week
nl: Voorbeeld 1: deze week toegevoegde nieuwe tracks

en: Example 2: rock or pop music
nl: Voorbeeld 2: rock- of popmuziek

en: Example 3: about one hour of tracks from different artists
nl: Voorbeeld 3: ongeveer één uur tracks van verschillende artiesten

en: Example 4: like my favorite radio station
nl: Voorbeeld 4: zoals mijn favoriete radiostation

en: Example 5: an 80-minute CD of rock, metal, and industrial
nl: Vooebeeld 5: een 80 minuten CD met rock, metal en hiphop

en: Export "%1" preset
nl: Voorinstelling "%1" exporteren

en: Preset files (*.xml)
nl: Voorinstellingbestanden (*.xml)

en: Playlist Files on Disk
nl: Afspeellijstbestanden op schijf

en: The playlist file "%1" could not be loaded.
nl: De afspeellijst "%1" kon niet worden geladen.

en: Version %1 of playlist database schema encountered, however this Amarok version only supports version %2 (and previous versions starting with %2). Playlists saved in the Amarok Database probably will not work and any write operations with them may result in losing them. Perhaps you have started an older version of Amarok with a database written by newer version?
nl: Versie %1 van het afspeellijstdatabaseschema gevonden, deze versie van Amarok ondersteunt alleen versie %2 (en vorige versies beginnend met %2). Afspeellijsten opgeslagen in de database van Amarok zullen waarschijnlijk niet werken en elke schrijfbewerking hiermee kan resulteren in verlies. U hebt misschien een oude versie van Amarok gestart met een database gemaakt door een nieuwere versie?

[ctx: the user's 'database version' is newer and unsupported by this software version]
en: Future version of Playlist Database?
nl: Toekomstige versie van de afspeeldatabase?

en: Amarok Database
nl: Amarok-database

en: Local playlists stored in the database
nl: Lokale afspeellijsten opgeslagen in de database

en: <Empty>
nl: <Leeg>

en: Amarok could not find any plugins. This indicates an installation problem.
nl: Amarok kon geen enkele plug-in vinden. Dit geeft een installatieprobleem aan.

en: Scanning music
nl: Muziek wordt doorzocht

en: Abort for scanner requested
nl: Afbreken van scanner gevraagd.

en: Aborting scanner with error: %1
nl: Scanner afbreken met fout: %1

en: Could not find amarokcollectionscanner!
nl: Collectiescanner van Amarok is niet gevonden!

en: Unable to start Amarok collection scanner.
nl: Starten van collectiescanner van Amarok lukt niet.

en: The collection scan had to be aborted. Too many crashes (%1) were encountered during the scan. Following files caused the crashes:
    
    %2
nl: De verzamelingscan moest worden afgebroken. Er traden te veel crashes (%1) op gedurende de scan. De volgende bestanden waren de oorzaak van een crash:
    
    %2

en: A KDE text-editor component could not be found.
    Please check your KDE installation.  Exiting the console!
nl: Er is geen KDE-tekstbewerkingscomponent gevonden.
    Controleer de installatie van KDE. De console wordt verlaten!

en: Output
nl: Uitvoer

en: Error
nl: Fout

en: Execute Script
nl: Voer script uit

en: &New Script
nl: &Nieuw script

en: &Delete Script
nl: Script verwij&deren

en: &Clear All Scripts
nl: Alle scripts &wissen

en: Previous Script
nl: Vorig script

en: Next Script
nl: Volgend script

en: &View
nl: &Beeld

en: This will stop this script! Continue?
nl: Dit stopt dit script! Doorgaan?

en: Choose where to save your scripts
nl: Waar uw scripts opslaan kiezen

en: Remove script file from disk?
nl: Scriptbestand van schijf verwijderen?

en: Remove Script
nl: Script verwijderen

en: Are you absolutely certain?
nl: Weet u het zeker?

en: Terminate
nl: Beëindigen

en: Script %1 has been evaluating for over 5 seconds now, terminate?
nl: Script %1 is nu voor meer dan 5 seconden bezig met evaluatie, beëindigen?

[ctx: %1 is the name of the offending script, %2 the script authors and their emails]
en: The script %1 uses deprecated scripting API calls. Please contact the script authors, %2, and ask them to upgrade it before the next Amarok release.
nl: Het script %1 gebruikt verouderde API-oproepen voor scripts. Neem contact op met de auteurs van het script, %2 en vraag hen om het bij te werken vóór de volgende uitgave van Amarok.

en: Script error reported by: %1
    %2
nl: Fout in script gerapporteerd door: %1
    %2

en: Add new Ampache server
nl: Nieuwe Ampache-server toevoegen

en: Successfully connected
nl: Succesvol verbonden

en: Connection failure
nl: Verbindingsfout

en: Authentication failed.
nl: De authenticatie is mislukt.

en: Authentication Error
nl: Fout bij authenticeren

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, addButton)
en: Add Server
nl: Server toevoegen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, removeButton)
en: Remove Server
nl: Server verwijderen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, serverList) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelServerAddress)
en: Server Address
nl: Serveradres

en: Amarok frontend for your Ampache server
nl: Amarok frontend voor uw Ampache-server

en: Use Amarok as a seamless frontend to your Ampache server. This lets you browse and play all the Ampache contents from within Amarok.
nl: Gebruik Amarok als een naadloze frontend voor uw Ampache-server. Hiermee kunt u met Amarok door alle Ampache-inhoud bladeren en afspelen.

en: Ampache Server %1
nl: Ampache-server %1

en: Updated: %1
nl: Bijgewerkt: %1

en: <p>No information found for this track.</p>
nl: <p>Geen informatie voor deze track gevonden.</p>

en: <p>No information found for this album.</p>
nl: <p>Geen informatie voor dit album gevonden.</p>

en: <p>No information found for this artist.</p>
nl: <p>Geen informatie voor deze artiest gevonden.</p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, verifyButton)
en: Check Connection
nl: Verbinding controleren

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox3)
en: gpodder.net Profile
nl: gpodder.net-profiel

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, kActiveLabel1)
en: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Ubuntu'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><a href="http://www.gpodder.net/register/"><span style=" text-decoration: underline; color:#0057ae;">Sign up to gpodder.net</span></a></p></body></html>
nl: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Ubuntu'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><a href="http://www.gpodder.net/register/"><span style=" text-decoration: underline; color:#0057ae;">Meldt u aan bij gpodder.net</span></a></p></body></html>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, testLogin)
en: &Test Login
nl: &Testaanmelding

en: Gpodder Podcasts
nl: Gpodder-podcasts

en: Trying to synchronize statuses with gpodder.net
nl: Proberen statussen te synchroniseren met gpodder.net

en: Trying to synchronize subscriptions with gpodder.net
nl: Proberen inschrijvingen te synchroniseren met gpodder.net

en: GPodder Service failed to get data from the server. Will retry in 10 seconds...
nl: Het is mislukt om gegevens van de server voor de GPodder-service op te halen. Zal binnen 10 seconden opnieuw worden gepland...

en: gpodder.net: Podcast Directory Service
nl: gpodder.net: Podcast directory-service

en: gpodder.net is an online Podcast Directory & Synchonisation Service.
nl: gpodder.net is een online Podcast directory- en synchonisatieservice.

en: Subscribe
nl: Abonneren

en: gpodder.net credentials
nl: gpodder.net-credentials

en: No running KWallet found. Would you like Amarok to save your gpodder.net credentials in plaintext?
nl: KWallet is niet actief. Wilt u dat Amarok uw gpodder.net-credentials in platte tekst opslaat?

en: Testing...
nl: Testen...

en: Either the username or the password is empty, please correct and try again.
nl: De gebruikersnaam of wachtwoord is leeg, corrigeer dit en probeer opnieuw.

en: Failed
nl: Mislukt

[ctx: The operation completed as expected]
en: Success
nl: Succes

en: Either the username or the password is incorrect, please correct and try again
nl: De gebruikersnaam of wachtwoord is fout. Corrigeer dit en probeer opnieuw.

en: Unable to connect to gpodder.net service or other error occurred.
nl: Kan geen verbinding met de service gpodder.net maken of er trad een andere fout op.

en: Error parsing the Reply, check if gpodder.net is working correctly and report a bug
nl: Fout bij het interpreteren van het antwoord, controleer of gpodder.net op de juiste manier werkt en rapporteer een bug

en: No description available...
nl: Geen beschrijving beschikbaar...

en: From Jamendo.com
nl: Van Jamendo.com

en: A site where artists can freely share their music
nl: Een website waar artiesten hun muziek vrij kunnen delen

en: An archive of free, Creative Commons licensed music
nl: Een archief voor vrije, met muziek met licentie Creative Commons

en: Jamendo.com puts artists and music lovers in touch with each other. The site allows artists to upload their own albums to share them with the world and users to download all of them for free. Listen to and download all Jamendo.com contents from within Amarok.
nl: Jamendo.com brengt artiesten en muziekliefhebbers bij elkaar. De site maakt het mogelijk voor artiesten om hun albums te uploaden en te delen met de wereld en voor gebruikers om ze vrij te downloaden. Luister en download de gehele inhoud van Jamendo.com met Amarok.

[ctx: Fetch new information from the website]
en: Update
nl: Bijwerken

note: i18n("Artist") ); connect( action, SIGNAL(triggered(bool)), SLOT(sortByArtist()) ); action = filterMenu->addAction( i18n( "Artist / Album" ) ); connect( action, SIGNAL(triggered(bool)), SLOT(sortByArtistAlbum()) ); action = filterMenu->addAction( i18n( "Album" ) ); connect( action, SIGNAL(triggered(
en: Genre / Artist
nl: Genre / artiest

en: Genre / Artist / Album
nl: Genre / artiest / album

en: Downloading Jamendo.com database...
nl: Jamendo.com-database downloaden...

en: Updating the local Jamendo database.
nl: De lokale Jamendo-database actualiseren.

[ctx: First part of: Jamendo.com database update complete. Added 3 tracks on 4 albums from 5 artists.]
en: Jamendo.com database update complete. Added 1 track on  | Jamendo.com database update complete. Added %1 tracks on
nl[0]: Actualiseren van Jamendo.com-database is voltooid, 1 track toegevoegd op
nl[1]: Actualiseren van Jamendo.com-database is voltooid, %1 tracks toegevoegd op

[ctx: Middle part of: Jamendo.com database update complete. Added 3 tracks on 4 albums from 5 artists.]
en: 1 album from  | %1 albums from
nl[0]: 1 album van
nl[1]: %1 albums van

[ctx: Last part of: Jamendo.com database update complete. Added 3 tracks on 4 albums from 5 artists.]
en: 1 artist. | %1 artists.
nl[0]: 1 artiest.
nl[1]: %1 artiesten.

[ctx: Name of the "Last.fm" similar bias]
en: Last.fm similar
nl: Vergelijkbaar met Last.fm

[ctx: Description of the "Last.fm" bias]
en: The "Last.fm" similar bias looks up tracks on Last.fm and only adds similar tracks.
nl: De bias vergelijkbaar met "Last.fm" zoekt naar tracks op Last.fm en voegt alleen vergelijkbare tracks toe.

[ctx: Last.fm bias representation]
en: Similar to the previous track (as reported by Last.fm)
nl: Vergelijkbaar met de vorige track (zoals gerapporteerd door Last.fm)

[ctx: Last.fm bias representation]
en: Similar to the previous artist (as reported by Last.fm)
nl: Vergelijkbaar met de vorige artiest (zoals gerapporteerd door Last.fm)

en: <a href="http://www.last.fm/">Last.fm</a> thinks the track is similar to
nl: <a href="http://www.last.fm/">Last.fm</a> denkt dat de track vergelijkbaar is met

en: the previous track
nl: de vorige track

[ctx: Name of the "WeeklyTop" bias]
en: Last.fm weekly top artist
nl: Wekelijkse top-artiest van Last.fm

[ctx: Description of the "WeeklyTop" bias]
en: The "WeeklyTop" bias adds tracks that are in the weekly top chart of Last.fm.
nl: De bias "WeeklyTop" voegt tracks toe die in de wekelijkse toplijst van Last.fm staan.

[ctx: WeeklyTopBias bias representation]
en: Tracks from the Last.fm top lists from %1 to %2
nl: Tracks uit de toplijsten van Last.fm vanaf %1 tot %2

[ctx: in WeeklyTopBias. Label for the date widget]
en: from:
nl: vanaf:

[ctx: in WeeklyTopBias. Label for the date widget]
en: to:
nl: tot:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox3)
en: Last.fm Profile
nl: Last.fm-profiel

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelUsername)
en: Username:
nl: Gebruikersnaam:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, connectToAccount)
en: Connect to account
nl: Verbinding maken met account

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, kcfg_ScrobblerUsername)
en: Not connected
nl: Niet verbonden

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, kActiveLabel1)
en: <a href="https://www.last.fm/join">Sign up to Last.fm</a>
nl: <a href="https://www.last.fm/join">Word lid van Last.fm</a>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, disconnectAccount)
en: Disconnect account
nl: Verbinding met account verbreken

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox2)
en: Last.fm Services
nl: Last.fm-diensten

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_SubmitPlayedSongs)
en: &Submit tracks
nl: Track&s bijdragen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ScrobbleComposer)
en: &Use composer data if available in Last.fm as artist
nl: Componistgegevens als artiest gebr&uiken, indien beschikbaar in Last.fm

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_UseFancyRatingTags)
en: Use Last.fm tags like <b>7 of 10 stars</b> to represent your Amarok ratings during statistics synchronization
nl: Gebruik de tags van Last.fm zoals <b>7 van 10 sterren</b> om uw waardering in Amarok te representeren bij synchronisatie van statistieken

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_UseFancyRatingTags)
en: Use fancy tags to represent ratings
nl: Gebruik elegante tags om waarderingen te representeren

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_AnnounceCorrections)
en: Announce correction suggestions for track tags
nl: Correctiesuggestie voor tracktags aankondigen

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_FilterByLabel)
en: <html>Check if you want certain tracks neither to be scrobbled nor to be updated to Last.fm now playing</html>
nl: <html>Activeer als u bepaalde tracks niet gescrobbled wilt zien of bijgewerkt op Last.fm wat nu speelt</html>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_FilterByLabel)
en: Do not scrobble tracks with label:
nl: De tracks niet scrobblen met label:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QComboBox, kcfg_FilteredLabel)
en: <html>Select a preferred label (or write a new one). Tracks with this label will not be scrobbled</html>
nl: <html>Selecteer een label met voorkeur (of voer een nieuwe in). Tracks met dit label zullen niet gescrobbled worden</html>

en: Last.fm: The social music revolution
nl: Last.fm: de sociale muziekrevolutie

en: Last.fm is a popular online service that provides personal radio stations and music recommendations. A personal listening station is tailored based on your listening habits and provides you with recommendations for new music. It is also possible to play stations with music that is similar to a particular artist as well as listen to streams from people you have added as friends
nl: Last.fm is een populaire online-dienst met persoonlijke radiostations en muziekaanbevelingen. Een persoonlijk luisterstation is toegesneden op uw luistergewoonte en voorziet in aanbevelingen voor nieuwe muziek. Het is ook mogelijk om stations af te spelen met muziek vergelijkbaar aan een bepaalde artiest en ook luisteren naar streams van mensen die u als vrienden hebt toegevoegd

en: Last.fm: Love
nl: Last.fm: Mooi

en: Enter an artist name
nl: Voer een artiestennaam in

en: Enter a tag
nl: Voer een tag in

en: Enter a Last.fm user name
nl: Voer een Last.fm-gebruikersnaam in

en: Username: %1
nl: Gebruikersnaam: %1

en: Play Count: %1 play | Play Count: %1 plays
nl[0]: Afspeelteller: %1 keer afgespeeld
nl[1]: Afspeelteller: %1 keer afgespeeld

en: Create a Custom Last.fm Station
nl: Maak een aangepast Last.fm-station aan

en: User
nl: Gebruiker

en: %1's Streams
nl: %1's streams

en: Global Tags
nl: Globale tags

en: Friends' Loved Radio
nl: Geliefde radio van vrienden

en: Friends' Personal Radio
nl: Persoonlijke radio van vrienden

en: Failed to open KDE Wallet to read Last.fm credentials
nl: Openen van KDE Wallet is mislukt om de credentials van Last.fm te lezen

en: Error migrating Last.fm username from KWallet. Please reconnect your Last.fm account in Plugin Settings.
nl: Fout bij migreren van Last.fm gebruikersnaam uit KWallet. Verbind opnieuw uw Last.fm account in plug-in-instellingen.

en: Do you want to disconnect Amarok from Last.fm account %1?
nl: Wilt u verbinding van Amarok met Last.fm account %1 verbreken?

en: Disconnect Last.fm account?
nl: Verbinding met Last.fm account verbreken?

[ctx: The operation was rejected by the server]
en: Failed
nl: Mislukt

[ctx: Last.fm authentication process status]
en: Opening Last.fm web page
nl: Last.fm webpagina wordt geopend

[ctx: Pushbutton to complete Last.fm authentication process]
en: Finish connecting account
nl: Account verbinden beëindigen

en: Last.fm account connection was not successful. Please make sure you have authorized Amarok to connect to your Last.fm account on the Last.fm web page that was opened and try again.
nl: Verbinden met Last.fm account was zonder succes. Ga na dat u Amarok hebt geautoriseerd om met uw Last.fm account te verbinden op de webpagina van Last.fm die was geopend en probeer opnieuw.

en: Unable to connect to Last.fm service.
nl: Kan geen verbinding met de service Last.fm maken.

[ctx: %2 is artist name, %1 is number of plays]
en: %2 (%1 play) | %2 (%1 plays)
nl[0]: %2 (%1 nummer)
nl[1]: %2 (%1 nummers)

en: Personal Radio
nl: Persoonlijke radio

en: My Recommendations
nl: Mijn aanbevelingen

en: My Radio Station
nl: Mijn radiostation

en: My Mix Radio
nl: Mijn gemengde radiostation

en: My Top Artists
nl: Mijn top-artiesten

en: My Tags
nl: Mijn tags

en: Friends
nl: Vrienden

en: Last.fm: &Ban
nl: Last.fm: &bannen

en: Ban this track
nl: Deze track bannen

en: Last.fm: &Skip
nl: Last.fm: &overslaan

en: Skip this track
nl: Deze track overslaan

en: Global Tag Radio: "%1"
nl: Globale-tag-radio: "%1"

en: User Tag Radio: "%1"
nl: Gebruiker-tag-radio: "%1"

en: Similar Artists to "%1"
nl: Artiesten vergelijkbaar met "%1"

en: Artist Fan Radio: "%1"
nl: Artiestfanradio: "%1"

en: %1's Neighbor Radio
nl: Naburige radio van %1

en: %1's Personal Radio
nl: Persoonlijke radio van %1

en: %1's Mix Radio
nl: Gemengde radio van %1

en: %1's Recommended Radio
nl: Aanbevolen radio van %1

en: %1's Recommended Radio (Popularity %2)
nl: Aanbevolen radio van %1 (populariteit %2)

en: Group Radio: %1
nl: Radiogroep: %1

en: Track Radio
nl: Track-radio

en: Artist Radio
nl: Artiestradio

en: To listen to Last.fm streams and radio you need to be a paying Last.fm subscriber and you need to stream from a <a href='http://www.last.fm/announcements/radio2013'>supported country</a>. All other Last.fm features work fine.
nl: Om naar Last.fm streams en radio te kunnen luisteren moet u een betalende Last.fm abonnee te zijn en u moet streamen vanuit een <a href='http://www.last.fm/announcements/radio2013'>ondersteund land</a>. Alle andere Last.fm mogelijkheden werken prima.

en: Error starting track from Last.fm radio
nl: Track starten van Last.fm radio levert een foutmelding

[ctx: As in Last.fm]
en: Loved Track: %1
nl: Geliefde track: %1

[ctx: As in Last.fm]
en: Banned Track: %1
nl: Verbannen track: %1

[ctx: %1 is field name such as Album Name; %2 is the original value; %3 is the corrected value]
en: %1 <b>%2</b> should be corrected to <b>%3</b>
nl: %1 <b>%2</b> moet gecorrigeerd worden naar <b>%3</b>

en: Last.fm suggests that some tags of track <b>%1</b> should be corrected:
nl: Last.fm suggereert dat sommige tags van track <b>%1</b> gecorrigeerd moeten worden:

en: Play Similar Artists from Last.fm
nl: Vergelijkbare artiesten afspelen op Last.fm

[ctx: description of the Last.fm statistics synchronization provider]
en: slows down track matching
nl: vertraagt het overeen laten komen van tracks

en: Downloading '%1' by %2 from Magnatune.com
nl: '%1' downloaden door %2 van Magnatune.com

en: Downloading album from Magnatune.com
nl: Album downloaden van Magnatune.com

en: Magnatune download seems to have failed. Cannot read zip file
nl: Magnatune-download is blijkbaar mislukt. Kan zip-bestand niet lezen

en: Uncompressing Magnatune.com download...
nl: Uitpakken van Magnatune.com-download...

en: Adding album cover to collection
nl: Albumhoes aan verzameling toevoegen

en: Preview Tracks
nl: Voorbeeld van tracks

en: The tracks you are about to copy are Magnatune.com preview streams. For better quality and advert free streams, consider buying an album download. Remember that when buying from Magnatune the artist gets 50%. Also if you buy using Amarok, you support the Amarok project with 10%.
nl: De tracks die u gaat kopiëren zijn Magnatune.com voorbeeldstreams. Voor betere kwaliteit en advertentievrije streams zou u het kopen van een albumdownload kunnen overwegen. Denk eraan dat als u iets koopt van Magnatune.com de artiest 50% krijgt. Als u daarbij Amarok gebruikt, ondersteund u het Amarok-project met 10%.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_4)
en: Updates
nl: Elementen voor bijwerken

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8)
en: If you check this box, Amarok will periodically check for Magnatune database updates and download them automatically.
nl: Als u dit vakje activeert, zal Amarok periodiek de Magnatune-database controleren op elementen voor bijwerken en ze automatisch downloaden.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, autoUpdate) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, autoUpdateDatabase)
en: Update Magnatune database automatically
nl: Magnatune-database automatisch bijwerken

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en: Redownloads
nl: Opnieuw downloaden

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Enter your e-mail here to be able to redownload any previous purchase from Magnatune directly from within Amarok.
nl: Voer uw e-mail hier in voor het opnieuw downloaden van vorige aankopen van Magnatune direct vanuit Amarok.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Membership Options
nl: Lidmaatschapopties

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, isMemberCheckbox)
en: I am a member
nl: Ik ben lid

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Membership type:
nl: Type lidmaatschap:

[ctx: Username for logins to Magnatune]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Username:
nl: Gebruikersnaam:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Password:
nl: Wachtwoord:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'DejaVu Serif'; font-size:8pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-family:'Sans Serif';">For more information about the Magnatune.com memberships, and to sign up, go to  </span><a href="http://magnatune.com/compare_plans?referal_id=amarok"><span style=" font-family:'Sans Serif'; text-decoration: underline; color:#0000ff;">http://magnatune.com/compare_plans</span></a></p></body></html>
nl: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px; font-size:10pt;"><span style=" font-size:9pt;">Voor meer informatie over lidmaatschap van Magnatune.com en om in te schrijven, ga naar </span><a href="http://magnatune.com/compare_plans?referal_id=amarok"><span style=" font-size:9pt; text-decoration: underline; color:#0000ff;">http://magnatune.com/compare_plans</span></a></p></body></html>

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Stream Options
nl: Streamopties

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Preview stream type:
nl: Type van de voorbeeldstream:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, streamTypeComboBox)
en: High Quality Mp3
nl: Mp3 van hoge kwaliteit

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, streamTypeComboBox)
en: Low Quality Mp3
nl: Mp3 van lage kwaliteit

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, magnatuneDownloadDialogBase)
en: Magnatune.com Album Download
nl: Magnatune.com Albumdownload

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox1)
en: Download options
nl: Downloadopties

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Select Format:
nl: Formaat selecteren:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Download to:
nl: Downloaden naar:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2)
en: If you download to a location that is already being monitored by Amarok, the album will automatically be added to your collection.
nl: Als u naar een map downloadt die al door Amarok wordt gevolgd zal het album automatisch aan uw verzameling worden toegevoegd.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox2)
en: Magnatune info
nl: Magnatune-informatie

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, downloadButton)
en: &Download
nl: &Downloaden

en: Processing download
nl: Download wordt verwerkt

en: There seems to be an error in the supplied membership information. Please correct this and try again.
nl: Er lijkt een fout te zitten in de gegeven lidmaatschapinformatie. Corrigeer dit en probeer opnieuw.

en: Could not process download
nl: Kon download niet uitvoeren

en: Redownload of a previously purchased album "%1" by "%2" from Magnatune.com.
    
    Username: %3
    Password: %4
nl: Opnieuw downloaden van een eerder aangeschaft album "%1' door "%2" van Magnatune.com.
    
    Gebruikersnaam: %3
    Wachtwoord: %4

en: Loading artist info...
nl: Artiestinformatie ophalen...

en: Fetching %1 Artist Info
nl: Artiestinformatie van %1 wordt opgehaald

en: Loading album info...
nl: Albuminformatie ophalen...

note: i18n( "Genre: ");// + magnatuneAlbum->
en: Release Year: %1
nl: Uitgavejaar: %1

en: Description:
nl: Beschrijving:

en: From Magnatune.com
nl: Van Magnatune.com

en: Loading Magnatune.com frontpage...
nl: Hoofdpagina van Magnatune.com laden...

en: Fetching Magnatune.com front page
nl: Hoofdpagina van Magnatune.com ophalen

en: Loading your Magnatune.com favorites page...
nl: Favoriete pagina van Magnatune.com laden...

en: Loading your personal Magnatune.com recommendations page...
nl: Uw persoonlijke pagina met aanbevelingen van Magnatune.com laden...

en: The non evil record label that is fair to artists and customers alike
nl: Het niet-demonische platenlabel dat eerlijk is voor zowel artiesten en klanten

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Click this button to download Magnatune database now.
nl: Klik op deze knop om de Magnatune-database nu te downloaden.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Amarok needs to download Magnatune database in order to enable Magnatune store.
nl: Het is nodig dat Amarok de Magnatune-database downloadt om de Magnatune-winkel in te schakelen.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: If you enable the following option, Amarok will check for Magnatune updates and download them automatically. You can always disable this option later in Magnatune service configuration.
nl: Als u de volgende optie activeert zal Amarok controleren of Magnatune elementen om bij te werken heeft en ze automatisch downloaden. U kunt later altijd deze optie uitschakelen in de instellingen voor de Magnatune-service.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, update)
en: Update
nl: Bijwerken

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, magnatuneReDownloadDialogBase)
en: Redownload manager
nl: Redownload-beheer

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: These are the albums that you have previously downloaded:
nl: Dit zijn de albums die u eerder hebt gedownload:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, redownloadButton)
en: Re&download
nl: Opnieuw &downloaden

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, redownloadListView)
en: Artist - Album
nl: Artiest - album

en: Getting list of previous Magnatune.com purchases
nl: Lijst van vorige aankopen van Magnatune.com ophalen

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, SignupDialog)
en: Magnatune.com member signup
nl: Aanmelden van lid van Magnatune.com

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Liberation Sans'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">By becoming a Magnatune.com member, you get unlimited download access and can download any album from within Amarok with a single mouse click. By joining, you can also listen to all streaming tracks from Magnatune.com ad-free.</p>
    <p style="-qt-paragraph-type:empty; margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">The Amarok team gets 10% of your initial membership payment, so by joining, you are also supporting the development of Amarok.</p>
    <p style="-qt-paragraph-type:empty; margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">As always, the artists get 50% of your membership payment(s) distributed based on which artist you download and stream.</p>
    <p style="-qt-paragraph-type:empty; margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">To read more about Magnatune.com memberships, or to sign up, click here: <a href="http://magnatune.com/downloads?referal_id=amarok"><span style=" text-decoration: underline; color:#0057ae;">Membership Info</span></a> </p>
    <p style="-qt-paragraph-type:empty; margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">After joining, go to the Magnatune config in "Settings->Configure Amarok->Plugins" and enter your membership information. </p></body></html>
nl: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Liberation Sans'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Door het lidmaatschap van Magnatune.com krijgt u onbeperkte toegang voor het ophalen van albums in Amarok door een enkele muisklik. En ook kunt u onbeperkt vrij luisteren naar alle trackstreams van Magnatune.com</p>
    <p style="-qt-paragraph-type:empty; margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Het Amarok-team ontvangt 10% van uw eerste lidmaatschapsgeld en daardoor ondersteunt u ook de ontwikkeling van Amarok.</p>
    <p style="-qt-paragraph-type:empty; margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Zoals altijd ontvangen artiesten 50% van uw lidmaatschapgeld, gebaseerd op welke artiest u download of stream u gebruikt.</p>
    <p style="-qt-paragraph-type:empty; margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Lees meer over het lidmaatschap van Magnatune. of het aanmelden, klik hier: <a href="http://magnatune.com/downloads?referal_id=amarok"><span style=" text-decoration: underline; color:#0057ae;">Lidmaatschapsinformatie</span></a> </p>
    <p style="-qt-paragraph-type:empty; margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Na het aanmelden, ga naar de Magnatune instelling in "Instellingen->Amarok instellen->Plug-ins" en voer uw lidmaatschapinformatie in. </p></body></html>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, closeButton)
en: Close
nl: Sluiten

en: "Fair trade" online music store
nl: "Fair trade" online-muziekwinkel

en: Magnatune.com is a different kind of record company with the motto "We are not evil!" 50% of every purchase goes directly to the artist and if you purchase an album through Amarok, the Amarok project receives a 10% commission. Magnatune.com also offers "all you can eat" memberships that lets you download as much of their music as you like.
nl: Magnatune.com is een ander soort opnamebedrijf onder het motto " Wij zijn niet slecht!". 50% van elke aankoop gaat direct naar de artiest en indien de aankoop van een album via Amarok gebeurt, ontvangt Amarok een vergoeding van 10%. Magnatune.com biedt ook een "Alles wat je kan eten" abonnement aan waarmee je onbeperkt hun muziek kan downloaden.

en: Artist / Album
nl: Artiest / album

en: Re-download
nl: Opnieuw downloaden

en: Update Database
nl: Database actualiseren

en: Tools
nl: Hulpmiddelen

en: Download Album
nl: Album downloaden

en: Downloading Magnatune.com database...
nl: Magnatune.com-database downloaden...

en: Updating the local Magnatune database.
nl: Lokale Magnatunes-database actualiseren.

en: The Magnatune.com service accepts the following messages: 
    
    	addMoodyTracks mood count: Adds a number of random tracks with the specified mood to the playlist. The mood argument must have spaces escaped with &#37;20
nl: De Magnatune.com-servide accepteert de volgende berichten:
    
    	addMoodyTracks mood count: Voegt een aantal willekeurige tracks met het juiste humeur toe aan de afspeellijst. Her humeurargument moet spaties escapen met &#37;20

en: ERROR: No arguments supplied
nl: FOUT: Geen argumenten gegeven

en: ERROR: Wrong number of arguments for addMoodyTracks
nl: FOUT: Fout aantal argumenten voor addMoodyTracks

en: ERROR: Parse error for argument 2 ( count )
nl: FOUT: Leesfout voor argument 2 ( aantal )

en: ERROR: Unknown argument.
nl: FOUT: Onbekend argument

[ctx: First part of: Magnatune.com database update complete. Database contains 3 tracks on 4 albums from 5 artists.]
en: Magnatune.com database update complete. Database contains 1 track on  | Magnatune.com database update complete. Database contains %1 tracks on
nl[0]: Bijwerken van de Magnatune.com-database is voltooid. Database bevat 1 track op
nl[1]: Bijwerken van de Magnatune.com-database is voltooid. Database bevat %1 tracks op

[ctx: Middle part of: Magnatune.com database update complete. Database contains 3 tracks on 4 albums from 5 artists.]
en: 1 album from  | %1 albums from
nl[0]: 1 album van
nl[1]: %1 albums van

[ctx: Last part of: Magnatune.com database update complete. Database contains 3 tracks on 4 albums from 5 artists.]
en: 1 artist. | %1 artists.
nl[0]: 1 artiest.
nl[1]: %1 artiesten.

en: Handles AutoSync for the MP3tunes service in Amarok.
nl: Zorgt voor AutoSync voor de MP3tunes-service in Amarok.

en: IRC:
    server: irc.libera.chat / channel: #amarok
    
    Feedback:
    amarok@kde.org
nl: IRC:
    server: irc.libera.chat / kanalen: #amarok
    
    Terugkoppeling:
    amarok@kde.org

en: The identifier the daemon should use.
nl: De identifier die de daemon moet gebruiken.

en: The email to be used for authentication.
nl: Het voor authenticatie te gebruiken e-mailadres.

en: The pin to be used for authentication.
nl: De voor authenticatie te gebruiken pincode.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: MP3tunes Login
nl: Aanmelden bij Mp3tunes

[ctx: The e-mail address for Mp3Tunes logins]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: E-Mail:
nl: E-mail:

[ctx: The MP3Tunes password]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Password:
nl: Wachtwoord:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, enableHarmony) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, label_3)
en: AutoSync is a feature from MP3tunes which allows you to automatically move your music between computers and devices.
nl: AutoSync is een functie van MP3tunes die automatisch uw muziek kan verplaatsen tussen computers en apparaten.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, label_3)
en: AutoSync is a feature from MP3tunes which allows you to automatically move your music between computers and devices. You can upload music from one location and have it download instantly to other locations.
nl: AutoSync is een functie van MP3tunes die automatisch uw muziek kan verplaatsen tussen computers en apparaten. U kunt muziek uploaden vanaf de ene locatie en ze onmiddelijk downloaden naar andere locaties.

[ctx: Enable harmony]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Enable AutoSync
nl: Auto Sync activeren

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: PIN Code:
nl:  PIN-code:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'DejaVu Sans'; font-size:10pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><a href="https://shop.mp3tunes.com/myaccount/registration/"><span style=" text-decoration: underline; color:#0057ae;">Get an MP3tunes locker</span></a></p></body></html>
nl: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'DejaVu Sans'; font-size:10pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><a href="https://shop.mp3tunes.com/myaccount/registration/"><span style=" text-decoration: underline; color:#0057ae;">Krijg een MP3tunes locker</span></a></p></body></html>

en: Online music locker where you can safely store and access your music: http://mp3tunes.com
nl: Online muziekkastje waar u uw muziek veilig kunt opslaan en bereiken: http://mp3tunes.com

en: The MP3tunes Locker: Your Music Everywhere!
nl: Het MP3tunes-kastje: Uw muziek overal!

en: MP3tunes AutoSync Enabled
nl: MP3tunes AutoSync ingeschakeld

en: MP3tunes AutoSync Disabled
nl: MP3tunes AutoSync uitgeschakeld

en: Authenticating
nl: Bezig met authenticatie

en: MP3tunes failed to Authenticate.
nl: Authenticatie op MP3tunes is mislukt.

en: MP3tunes Harmony: Disconnected
nl: MP3tunes Harmony: Niet verbonden

en: MP3tunes Harmony: Waiting for PIN Input
nl: MP3tunes Harmony: Wachtend op PIN-invoer

en: MP3tunes Harmony: Successfully Connected
nl: MP3tunes Harmony: Succesvol verbonden

en: MP3tunes Harmony Error
    %1
nl: Mp3tunes Harmony-fout
    %1

en: MP3tunes Locker
nl: MP3tunes "locker"

en: Only the following types of tracks can be uploaded to MP3tunes: mp3, mp4, m4a, m4p, aac, wma, and ogg.
nl: Alleen de volgende soorten tracks kunnen naar MP3tunes worden geüpload: mp3, mp4, m4a, m4p, aac, wma, en ogg.

en: Upload to MP3tunes Initiated
nl: Upload naar MPtunes gestart

en: Uploading Track %1/%2
nl: Track %1/%2 uploaden

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, instructionsLabel)
en: Add a local or remote OPML file to be included in the list.
nl: Een in de lijst toe te voegen OPML-bestand lokaal of op afstand.

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (QLineEdit, titleEdit)
en: If left blank the title from the OPML will be used.
nl: Indien leeg gelaten wordt de titel van OPML gebruikt.

en: Loading Podcast Info...
nl: Podcast-informatie opgehalen...

en: Fetching Podcast Info
nl: Podcast-informatie wordt opgehaald

en: Add OPML
nl: OPML toevoegen

[ctx: Heading of Add OPML dialog]
en: Add OPML
nl: OPML toevoegen

en: New Folder
nl: Nieuwe map

en: Podcast Directory
nl: Podcastmap

en: A large listing of podcasts
nl: Een lange lijst van podcasts

en: A comprehensive list of searchable podcasts that you can subscribe to directly from within Amarok.
nl: Een uitgebreide lijst doorzoekbare podcasts waarbij u zich direct kunt aanmelden vanuit Amarok.

en: Add an OPML file to the list.
nl: Een OPML-bestand aan de lijst toevoegen.

en: Loading info...
nl: Informatie ophalen...

en: This service does not accept any messages
nl: Deze service accepteerd geen berichten

en: ERROR: unknown message
nl: FOUT: onbekend bericht

en: Neither playable nor downloadable url specified.
nl: Geen af te spelen of te downloaden URL gespecificeerd.

en: No service named %1 is currently loaded
nl: Geen service met de naam %1 is momenteel geladen

en: This collection is currently offline
nl: Deze verzameling is nu offline

[ctx: %1 is collection name]
en: %1 has an ability to synchronize track meta-data such as play count or rating with other collections. Do you want to keep %1 synchronized?
    
    You can always change the decision in Amarok configuration.
nl: %1 heeft de mogelijkheid om metagegevens van tracks zoals aantal keer afgespeeld of waardering met andere verzamelingen te synchroniseren. Wilt u %1 gesynchroniseerd houden?
    
    U kunt altijd de beslissing in de instellingen van Amarok wijzigen.

en: You only seem to have the Local Collection. Statistics synchronization only makes sense if there is more than one collection.
nl: U lijkt alleen de Lokale verzameling te hebben. Statistieken synchroniseren is alleen zinvol als er meer dan een verzameling is.

en: Played %2 times of which one play is recent and unique to this source | Played %2 times of which %1 plays are recent and unique to this source
nl[0]: %2 keer afgespeeld waarvan één keer recent is en uniek voor deze bron
nl[1]: %2 keer afgespeeld waarvan %1 keer recent is en uniek voor deze bron

en: Ignored labels: %1
nl: Genegeerde labels: %1

en: Can match tracks by: %1
    Can synchronize: %2
nl: Kan tracks overeen laten komen met: %1
    Kan synchroniseren: %2

en: Synchronize Statistics
nl: Statistieken synchroniseren

en: Matching Tracks for Statistics Synchronization
nl: Overeenkomende tracks voor synchronisatie van statistieken

en: Synchronizing Track Statistics
nl: Bezig met synchroniseren van statistieken van tracks

[ctx: %2 is a list of collection names]
en: Synchronization of %2 done. <b>One</b> track was updated. | Synchronization of %2 done. <b>%1</b> tracks were updated.
nl[0]: Synchronisatie van %2 is gedaan. <b>Één</b> track is bijgewerkt.
nl[1]: Synchronisatie van %2 is gedaan. <b>%1</b> tracks zijn bijgewerkt.

en: <b>One</b> track was queued for scrobbling to %2. | <b>%1</b> tracks were queued for scrobbling to %2.
nl[0]: <b>Één</b> track is in de wachtrij gezet voor scrobblen naar %2.
nl[1]: <b>%1</b> tracks zijn in de wachtrij gezet voor scrobblen naar %2.

en: <b>One</b> track's played time was too short to be scrobbled. | <b>%1</b> tracks' played time was too short to be scrobbled.
nl[0]: De afspeeltijd van <b>één</b> track was te kort om te worden gescrobbled.
nl[1]: De afspeeltijden van <b>%1</b> tracks waren te kort om te worden gescrobbled.

en: <b>One</b> track had insufficient metadata to be scrobbled. | <b>%1</b> tracks had insufficient metadata to be scrobbled.
nl[0]: <b>Één</b> track heeft te weinig metagegevens om te worden gescrobbeld.
nl[1]: <b>%1</b> tracks hebben te weinig metagegevens om te worden gescrobbeld.

en: <b>One</b> track was reported to have been played in the future. | <b>%1</b> tracks were reported to have been played in the future.
nl[0]: Van <b>één</b> track is gerapporteerd dat deze in de toekomst is afgespeeld.
nl[1]: Van <b>%1</b> tracks is gerapporteerd dat deze in de toekomst zijn afgespeeld.

en: <b>One</b> track was last played in too distant past to be scrobbled. | <b>%1</b> tracks were last played in too distant past to be scrobbled.
nl[0]: <b>Één</b> track was te lang geleden voor het laatst afgespeeld om te worden gescrobbeld.
nl[1]: <b>%1</b> tracks waren te lang geleden voor het laatst afgespeeld om te worden gescrobbeld.

en: Scrobbling of <b>one</b> track was skipped as configured by the user. | Scrobbling of <b>%1</b> tracks was skipped as configured by the user.
nl[0]: Het scrobblen van <b>één</b> track is overgeslagen zoals ingesteld door de gebruiker.
nl[1]: Het scrobblen van <b>%1</b> tracks is overgeslagen zoals ingesteld door de gebruiker.

en: Configure Synchronization...
nl: Synchronisatie instellen...

en: Tracks matched by: %1
nl: Tracks komen overeen met: %1

[ctx: %1 is field name such as Rating]
en: No selected collection supports writing %1 - it doesn't make sense to synchronize it.
nl: Geen geselecteerde verzameling ondersteunt het schrijven van %1 - het is zinloos om het te synchroniseren.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, providersBox)
en: Select Collections to Synchronize
nl: Verzamelingen voor synchronisatie selecteren

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, fieldsBox)
en: Select Fields to Synchronize
nl: Velden voor synchronisatie selecteren

en: Configure Synchronization Target
nl: Synchronisatie-bestemming instellen

en: Add Synchronization Target
nl: Synchronisatie-bestemming toevoegen

en: <span style="color:red; font-weight:bold;">Important:</span> before synchronizing tracks with a file-based target always make sure that the database file is not currently in use!
nl: <span style="color:red; font-weight:bold;">Belangrijk:</span> alvorens tracks te synchroniseren met een bestemming gebaseerd op een bestand altijd nagaan dat het databasebestand niet nu in gebruik is!

en: Choose Target Type
nl: Type bestemming kiezen

en: Configure Target
nl: Bestemming instellen

en: Back
nl: Vorige

en: Synchronize
nl: Synchroniseren

en: There are no tracks unique to one of the sources participating in the synchronization
nl: Er zijn geen tracks uniek aan een van de in de synchronisatie deelnemende bronnen

en: There are no tracks excluded from synchronization
nl: Er zijn geen tracks uitgesloten in de synchronisatie

en: Expand Tracks With Conflicts
nl: Uitgevouwen tracks met conflicten

en: Expand Updated
nl: Bijgewerkten uitvouwen

en: Collapse Tracks Without Conflicts
nl: Tracks zonder conflicten invouwen

en: Collapse Not Updated
nl: Niet bijgewerkten invouwen

en: Reset All Ratings to Undecided
nl: Alle waarderingen resetten tot onbeslist

[ctx: %1 is collection name]
en: Include Labels from %1
nl: Labels van %1 meenemen

[ctx: %1 is collection name]
en: Exclude Labels from %1
nl: Labels van %1 uitsluiten

en: Reset All Labels to Undecided (Don't Synchronize Them)
nl: Alle labels resetten naar onbeslist (ze niet synchroniseren)

en: All Tracks
nl: Alle tracks

en: Updated Tracks
nl: Bijgewerkte tracks

en: Tracks With Conflicts
nl: Tracks met conflicten

en: There are no tracks with conflicts
nl: Er zijn geen tracks met conflicten

en: There are no tracks going to be updated
nl: Er worden geen tracks bijgewerkt

en: Tracks that are unique to their sources
nl: Tracks die uniek zijn naar hun bronnen

en: Tracks that have been excluded from synchronization due to ambiguity
nl: Tracks die uitgesloten zijn in de synchronisatie vanwege meerduidigheid

en: <b>One</b> play | <b>%1</b> plays
nl[0]: <b>Één</b> afspelen
nl[1]: %1 speelt af

[ctx: %2 is the 'X plays message above']
en: %2 of <b>one</b> track will be scrobbled to %3. | %2 of <b>%1</b> tracks will be scrobbled to %3.
nl[0]: %2 van <b>één</b> track zullen gescrobbeld worden naar %3.
nl[1]: %2 van <b>%1</b> tracks zullen gescrobbeld worden naar %3.

[ctx: %2 is the above '%1 track(s)' message]
en: Showing %1 out of %2
nl: %1 uit %2 worden getoond

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, matchedTab)
en: Matched Tracks
nl: Overeenkomende tracks

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (QLineEdit, matchedFilterLine) i18n: ectx: property (placeholderText), widget (QLineEdit, uniqueFilterLine) i18n: ectx: property (placeholderText), widget (QLineEdit, excludedFilterLine)
en: Filter Tracks...
nl: Tracks filteren...

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, matchedRatingsButton) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, matchedLabelsButton)
en: Affects all applicable tracks, not just shown ones
nl: Is van invloed op alle van toepassing zijnde tracks, niet alleen de getoonden

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, matchedRatingsButton)
en: Take Ratings From
nl: Waardering halen uit

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, matchedExpandButton)
en: Expand
nl: Uitvouwen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, matchedCollapseButton)
en: Collapse
nl: Invouwen

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, uniqueTab)
en: Unique Tracks
nl: Unieke tracks

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, excludedTab)
en: Excluded Tracks
nl: Uitgesloten tracks

en: Abort
nl: Afbreken

en: Multiple background tasks running (click to show)
nl: Meerdere achtergrondtaken zijn actief (klik om ze tonen)

en: Abort all background tasks
nl: Alle achtergrondtaken afbreken

en: Main Toolbar
nl: Hoofdwerkbalk

en: Rediscover Your Music
nl: Herontdek uw muziek

en: Slim Toolbar
nl: Kleine werkbalk

en: Volume: %1% (muted)
nl: Volume: %1% (gedempt)

en: Transcode Tracks
nl: Tracks hercoderen

en: Transc&ode
nl: Herc&oderen

en: While copying, you can choose to transcode your music files into another format with an encoder (codec). This can be done to save space or to make your files readable by a portable music player or a particular software program.
nl: Bij het kopiëren kunt u er voor kiezen om uw muziekbestanden opnieuw te coderen naar een ander formaat met een codec. Dit kan worden gedaan om ruimte te sparen of om uw bestanden leesbaar te maken door een draagbare muziekafspeler of een specifiek softwareprogramma.

en: &Copy
nl: &Kopiëren

en: Just copy the tracks without transcoding them.
nl: Alleen de tracks kopiëren zonder ze te hercoderen.

en: While moving, you can choose to transcode your music files into another format with an encoder (codec). This can be done to save space or to make your files readable by a portable music player or a particular software program. Only successfully transcoded files will be removed from their original location.
nl: Bij het kopiëren kunt u er voor kiezen om uw muziekbestanden opnieuw te coderen naar een ander formaat met een codec. Dit kan worden gedaan om ruimte te sparen of om uw bestanden leesbaar te maken door een draagbare muziekafspeler of een specifiek softwareprogramma. Alleen met succes opnieuw gecodeerde bestanden zullen uit hun oorspronkelijke locatie worden verwijderd.

en: &Move
nl: &Verplaatsen

en: Just move the tracks without transcoding them.
nl: Alleen de tracks verplaatsen zonder ze opnieuw te coderen.

[ctx: Tooltip of a disabled transcoding encoder option]
en: Not currently available on your system.
nl: Nu niet beschikbaar op uw systeem.

en: Target collection indicates this format would not be playable.
nl: Doelverzameling geeft aan dat dit formaat niet is te af te spelen.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Transcode
nl: Opnieuw coderen

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QRadioButton, transcodeAllRadioButton) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, transcodeAllRadioButton)
en: Transcode all tracks to the selected format
nl: Alle tracks opnieuw coderen naar het geselecteerde formaat

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, transcodeAllRadioButton)
en: Transcode all tracks
nl: Alle tracks opnieuw coderen

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QRadioButton, transcodeOnlyIfNeededRadioButton) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, transcodeOnlyIfNeededRadioButton)
en: Transcode tracks only when needed for playability in the destination collection
nl: Tracks alleen opnieuw coderen indien nodig voor de afspeelbaarheid in de bestemmingsverzameling

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, transcodeOnlyIfNeededRadioButton)
en: Transcode only when needed for playability
nl: Tracks alleen opnieuw coderen indien nodig voor de afspeelbaarheid

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QRadioButton, transcodeUnlessSameTypeRadioButton) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, transcodeUnlessSameTypeRadioButton)
en: Transcode only when source and destination file formats different
nl: Opnieuw coderen indien de formaten van bron- en bestemmingsbestanden verschillen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, transcodeUnlessSameTypeRadioButton)
en: Transcode only when source and destination formats are different
nl: Alleen opnieuw coderen indien de formaten van bron en bestemming verschillen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, encoderNotFoundLabel)
en: <b>Note:</b> No encoder is available. If you want to transcode tracks please install <i>ffmpeg</i> or <i>libav</i> package (with <i>ffmpeg</i> wrapper) with appropriate encoders. Otherwise you may check <i>Remember this choice for the next time</i> option in order to skip this dialog for future transfers.
nl: <b>Opmerking:</b> Geen encoder beschikbaar. Als u tracks opnieuw wilt coderen installeer dan het pakket <i>ffmpeg</i> of <i>libav</i> (met de <i>ffmpeg</i>-wrapper) met bijpassende encoders. Anders de optie <i>Deze keuze voor de volgende keer onthouden</i> om deze dialoog voor volgende overdrachten in het vervolg over te slaan.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, rememberCheckBox)
en: Remember this choice for the next time
nl: Deze keuze onthouden voor de volgende keer

en: In order to configure the parameters of the transcoding operation, please pick an encoder from the list.
nl: Om de parameters van de hercoderingsbewerking in te stellen, kiest u een coderingsprogramma uit de lijst.

en:  (recommended)
nl:  (aanbevolen)

en: Ask before each transfer
nl: Vóór overdracht vragen

en: Muted
nl: Gedempt

en: Rating: %1
nl: Waardering:  %1

en: Play count: %1
nl: Aantal maal afgespeeld: %1

en: Last played: %1
nl: Laatst afgespeeld: %1

en: Bookmark
nl: Bladwijzer

en: List and run bookmarks, or create new ones
nl: Bladwijzers tonen en uitvoeren of nieuwe aanmaken

en: Amarok Bookmarks
nl: Amarok-bladwijzers

en: Copy Current View Bookmark to Clipboard
nl: Huidige weergave van bladwijzers naar klembord kopiëren

en: Scheme
nl: Schema

en: Preset:
nl: Voorinstellingen:

en: A list of selectable filename scheme/format presets.
nl: Een lijst van selecteerbare bestandsnamen schema/opmaak voorinstellingen.

en: Add preset
nl: Voorinstelling toevoegen

en: Saves the current scheme/format as new preset.
nl: Het huidige schema/opmaak als nieuwe voorinstelling opslaan.

en: Update preset
nl: Voorinstelling bijwerken

en: Updates the preset with the current scheme/format.
nl: De voorinstelling bijwerken met het huidige schema/opmaak.

en: Remove preset
nl: Voorinstelling verwijderen

en: Removes the currently selected preset.
nl: Verwijdert de nu geselecteerde voorinstelling

en: Ignore
nl: Negeren

en: Folder
nl: Map

[ctx: Artist's Initial]
en: Initial
nl: Initiaal

en: Collection root
nl: Verzamelinghoofdmap

en: &Basic...
nl: &Basis...

en: &Advanced...
nl: Ge&avanceerd...

en: New Preset
nl: Nieuwe voorinstelling

en: Preset Name
nl: Naam voorinstelling

en: second | seconds
nl[0]: seconde
nl[1]: seconden

en: minute | minutes
nl[0]: minuut
nl[1]:  minuten

en: hour | hours
nl[0]: uur
nl[1]: uren

en: day | days
nl[0]: dag
nl[1]: dagen

en: week | weeks
nl[0]: week
nl[1]: weken

en: month | months
nl[0]: maand
nl[1]: maanden

en: year | years
nl[0]: jaar
nl[1]: jaren

en: Simple Search
nl: Eenvoudig zoeken

[ctx: The date lies before the given fixed date]
en: before
nl: ervoor

[ctx: The date is the same as the given fixed date]
en: on
nl: aan

[ctx: The date is after the given fixed date]
en: after
nl: na

[ctx: The date is between the given fixed dates]
en: between
nl: tussen

[ctx: The date lies before the given time interval]
en: older than
nl: ouder dan

[ctx: The date lies after the given time interval]
en: newer than
nl: nieuwer dan

[ctx: a numerical tag (like year or track number) is between two values]
en: between
nl: tussen

en: Rating changed
nl: Waardering gewijzigd

en: Volume: 100% (muted)
nl: Volume: 100% (gedempt)

en: On-Screen-Display preview
    Drag to reposition
nl: OSD-voorbeeldweergave
    Naar positie slepen

en: Stopped
nl: Gestopt

en: Paused
nl: Gepauzeerd

en: Play
nl: Afspelen

en: Pause
nl: Pauzeren

[ctx: Example: 3.5 GB free (unit is part of %1)]
en: %1 free
nl: %1 vrij

en: Track Progress
nl: Trackvooruitgang

en: The amount of time elapsed in current track
nl: De hoeveelheid verstreken tijd in de huidige track

en: The amount of time remaining in current track
nl: De hoeveelheid resterende tijd in de huidige track

en: Enter space-separated terms to search.
nl: Voer door spaties gescheiden termen in om te zoeken.

en: Edit filter
nl: Filter bewerken

[ctx: Tooltip shown when the mouse is over the progress slider, representing the position in the currently playing track that Amarok will seek to if you click the mouse. Keep it concise.]
en: Jump to: %1
nl: Spring naar: %1

en: Drag in and out items from above.
nl: Sleep items van boven naar hier of terug.

en: [prefix]
nl: [voorvoegsel]

en: [suffix]
nl: [achtervoegsel]

en: Checkpoint: <b>%1</b>
nl: Controlepunt: <b>%1</b>

en: Artist: %1
nl: Artiest: %1

en: empty
nl: leeg
